• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@leginca
@janette4 pridavam sa ku vam ... u nas um na hodnote 120ml ... ale baby ja som toto mala aj s oboma detmi pred alanom ... najskor vsetko super a potom nechceli moje, krutili sa ... vypluvali ... to sa deje teraz a dokonca aj ked mu odsajem vypluva ... tak ja neviem ... netrapim sa preto, hlavne ze pribera ... a v poslednej dobe mam uplne minimum mlieka, aj odsavam, ale viac ako 60 mi neda ... inak vzdy som dostala kramy po 6tt a teraz to zas tak vyzera, brucho ma boli pekne na kramy ... a potom uz to moje mlieko vobec nechceli ...
6. bře 2011 ve 20:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki mne prvý syn vôbec nechcel prso,ale nejako sme spolu vybojovali kojenie aspoň 6týždňov,potom som len odsávala.vydržala som 2mesiace,ale keď som za celý deň vytiahla 50ml,vzdala som to.Teraz je to podobné.V pôrodnici sa Miško pekne prisal,aj doma,ale keď nepriberal,dr.mi kázal dokrmovať.No a stalo sa to,čo pri prvom,že prišiel na to,že z fľašky je to jednoduchšie a začal mi odmietať prsník.On si aj chytí,ale len pár krát potiahne,a potom sa začne krčiť, vrtieť,nervačiť a je dokojené.Tak mu to odsávam a dávam z fľašky.ale vždy,keď mu dám moje,za pol hodinu,najneskôr hodinu je hladný zase.
V noci mu dávam len UM,aby som sa trochu aj vyspala a to mi vypije 150ml behom chvíľky.Zo začiatku ma to hrozne trápilo,lebo som veľmi chcela kojiť a dúfala som,že vydržíme aspoň po roka,ale čo už,hlavné je,že malinký je spokojný.

ozaj babule,nestíham sem chodiť,máme tu ešte nejaké kinderká?Či už sú tu všetci drobci?
6. bře 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 tak ... svet sa nezruti ... ja som rada ze som a ze uz tak nevresti ... co bol stale hladny :slight_smile:
6. bře 2011 ve 21:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki
@janette4
@leginca tak tu nie som sama, co ma doma takeho jedosa :slight_smile:
7. bře 2011 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko maminky.
Tak ja som dnes vstala a zasa krvacam:slight_smile:) Mala bude mat o 3 dni 2 mediace a ja každý týždeň vlozka:slight_smile: ach jaj. Idem sa dnes radšej objednať k lekárovi, lebo nakoniec nebude vo mne krv, iba mlieko:grinning:
už sme všetky maminkami??? Dúfam, že áno. Pekný deň :slight_smile: a sup sup vonku, dnes to vyzerá zasa na pekný deň
7. bře 2011 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievčatá...ja som zase do teraz skoro vôbec nekrvácala a to už máme dnes 6t, len zo začiatku asi dva týždne a potom nič....môže to byť tým, že len kojím? Aj my sa chystáme von, ale u nás strašne fúka vetrisko i keď slniečko svieti....Dnes som sa normálne aj vyspala, malá len dva krát papala....len aby jej to vydržalo.....
7. bře 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 to moj papal viac aj ked este nemal 3kg...a to papa 7-8krat denne. a je pravda,ze pribral fakt vela - za 3 tyzdne viac ako 1kg.ale tiez ho trapieva aj brusko..tak neviem,ci to ma z toho, ze sa preje.
7. bře 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak aj ja som sa už konečne dočkala svojho pokladu:slight_smile: Narodila sa 23.2.2011 o 13.10 cisárskym rezom, s hmotnosťou 4600 gramov a dlžkou 55 centimetrov:slight_smile:
7. bře 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sigsauer gratulujem a prajem vela zdravicka a plno mliecka :slight_smile:
@arrett @kesulkarenka ja spinim este stale odkedy som porodila pomaly sa zacinam bat ci je vsetko ok. uz som sa ale objednala k lekarovi tak uvidime co povie
7. bře 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sigsauer gratulujem... no riadna baba sa ti narodila, veď my toľko nevážime ani teraz a to máme už 6t. :slight_smile:
7. bře 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki , jannette4 - no u nás je to tiež tak, že si stiahne obidva prsníky a potom vypije ešte 90 ml Nutrilonu. :slight_smile:
7. bře 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 no, tak aj mojho bolieva brusko casto, aj ked tolko nepapa...po niekolko hodinovom reve som to uz vzdala a dala espumisan... skusim mu aj ja dat papat viac, mozno preto tak pomaly pribera, ze mu to je malo
7. bře 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes mame za sebou kontrolu na ortopedii. pani doktorka povedala ze je vsetko ok a nemusime balit na siroko ako je maminka rada :slight_smile:
7. bře 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí

ozik baby, ako casto prezliekate babatka, ked sa neuspinia?? :slight_smile: :slight_smile: vo vsetkom mam ja hokej, snad pri druhom budem sikovnejsia :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin - ja tiež ešte špiním, normálne som si tri dni dozadu myslela že mi začal menzes, som mala krvavu intimku, ale na druhý deň zasa iba špinenie, tak neviem, inak tiež sa už musím objednať k dokimu, ten čas tak letí.

@marhulka - ked sa malá nepreciká ani nepogrcká na oblečko, tak ju prezliekam iba ráno do dupiek a body s dlhým rukávom a potom na noc do body s krátkym a pyžamka, a na druhý deň dostane to isté oblečko poprípade iné body.
7. bře 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
poradna je za nami. pribrali sme 660 g, takze maly vazi 4660g. inac vsetko v poriadku :slight_smile: na dalsiu poradnu ideme o mesiac :slight_smile:
7. bře 2011 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 Ahoj,mne lekárka vravela,že babatko je najzladšie okolo 6-8 tyzdna,vtedy sa usmieva,blaboce a už začína vnímat aj hračky.Naša malá kaká strašne vela krát,aj po každom papaní a napríklad minulu noc kakala 4krát.Neviem,či je to preto,že papá mliečko odo mna.
7. bře 2011 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ja som davala malej nutrilon 60 ml ked sme dosli z nemocnice......ale ona plakala pre bolesti bruška,ale teraz som zistila že aj preto,lebo jej bolo málo...tak teda pre brusko sme dali bebu....potom začala velmi vrackať...doktorka mi kazala kupiť bebu AR(anti refluxovu)
no a teraz pijeme zas nutrilon,ale už 90 ml....A to je jej akurat.....i ked raz denne sa chuda vygrcka prudom..... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Aj nas boli bruško velmi..Včerajšia noc bola super ..prvy krat spala4 hodiny v kuse.....Inač ju čičikame aj od jednej do šiestej.. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Chudatko male ...a ja davam SAB SIMPLEX..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Baby pocujte..ake maju byt po dvoch tyzdnoch očistky???lebo moje su este stale krvave.. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
7. bře 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my kakáme už tretí den na teplomer...nemožem pzerať na to ako sa chudinka pučí a nejde jej!!!
Doktorka mi vravela,že stačí ked bábo kaka aj raz za tyzden...ale neviem si predstaviť,žeby som ja šla na velku raz za tyzden... :confounded: :confounded: :confounded:
Aaa j ked som kojila tak mala bola po každom nakojení pokakaná... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. bře 2011 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca
@janette4 baby musite Vy vela pit aby sa Vam tvorilo dostatok mlieka
7. bře 2011 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamičky, chcem sa vás opýtať, možno pre väčšinu hlúpu otázku :grinning: , ako sa balí na široko?
7. bře 2011 v 19:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvika18 dáš pampersku, potom poskladanú látkovú plienku a nakoniec poštolkové nohavičky :wink:
7. bře 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sigsauer waauuu,riadna baba.srdečne gratulujem a prajem veľa zdravíčka :slight_smile:

@katarinasifrova to za koľko toľko pribral?za týždeň,či dva?Krásne.
Náš pribral za prvý týždeň 20g, za ďalší 180g, teraz vo štvrtok ideme na poradňu po 2týždňoch,tak som zvedavá,koľko pribral,lebo všetci mi hovoria,že schudol :unamused:
7. bře 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 snad sa vsetcia mylia. vsak misko bol velky ked sa narodil tak samozrejme ze pribera pomalsie ako take mrna ako bola nasa.my ideme do poradne az o tyzden tak som zvedava ako dopadneme, drzime vam s emiliou palceky :wink:
7. bře 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte! konecne sme doma, uz rodit teda nechcem :grinning: :grinning: :grinning: porod trval nakoniec 46 hodin! ale sme tu zive a zdrave a to je hlavne :wink: nasa princeznicka Vanessa Mia vystrcila hlavku 3.3. o 23.37 s mierami 3330g a 47cm :sweat_smile:
7. bře 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezkomanka gratulujem mamina...aká malá vlasaňa krásna....
7. bře 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezkomanka gratulujem nech sa vam dari :slight_smile:
7. bře 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 to pribral za tri tyzdne. takze 200 g za tyzden :slight_smile:
7. bře 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb ja som mala doteraz krvave az posledne dva dni maju taku hnedsiu farbu.
7. bře 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb moja dcera kakala len raz za tyzden ked som ju kojila, ale potom to stalo za to :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek