• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@jezkomanka Srdecne gratulujem. Prajem hlavne veľa zdravicka a mliecka. Takze ste sa natrapili, ale určite to za tu bolesť stalo:slight_smile:
7. bře 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezkomanka gratulujem :grinning: ake dlhe vlasky :dizzy_face: :dizzy_face:
7. bře 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezkomanka gratulujem,malá je krásna.prajeme veľa zdravíčka. :slight_smile:
7. bře 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miselka22 @jezkomamka blahozelam k slnieckam, nech vam robia radost :slight_smile:
my ideme do poradne zajtra tak som zvedava kolko sme pribrali od porodu, kojime sa kedy chceme vacsinou kazde 3 hodiny,niekedy len 2, niekedy sa az dusi ako hltavo pije, hlavne po kupani :grinning: a vecer sa potrebuje ukludnit cumlikom kym zaspinka, nastastie nemusime dokrmovat, kaka uz menej dnes 3x ale raz z toho v noci a ja uz konecne asi prestavam krvacat, 10 kil dole, uz len zvysnych 6 a leto moze prist :slight_smile:
ake ine problemy teraz riesime :grinning: je to super,ze mame s kym, my nemame v bloku ziadne dieta nie ze este babo :unamused:
7. bře 2011 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky

no ja za dva dni nestihla ani nakuknut, tak klasika, neviem,co sa tu deje :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

predvcerom bola hrozna noc,,ja som mala asi migrenu,,bo taak desne ma bolela hlava a aj som grckala,,do toho sa este budit kazde dve hodky,,no poviem vam,ze som bola na druhy den ako mechom udreta,,vcera sme sli uz o pol dvanastej do mesta,,som si odsala mlieko a nachovala som v meste,,bo o tretej sme sli na klby, tak uz sme ostali v meste,,,a maly bol taky zlaty na klboch,,ostatne deticky tam plakali a nas ani nepipol,,len sa tak kukal co sa deje,,,aj ho pochvalili,ze keby take vsetky boli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no ale poviem vam,uz nevladzem,,tobi je schopny na posedenie vypit aj 250ml..a este bude pytat,,,vcera som sla do roboty,,nakojila som ho,,a este ani som neodisla,tak vypil z flase 130,,,,,a potom este s priatelom vypil 100,,,a to vsetko v priebehu dvoch hodin,,,,dnes ideme k dokine odvazit,,lebo sa jej to zda velaaaa,,,ja musim byt s nim cely den vonku,,,bo doma mi je prisaty na prsiach v kuse,,a len by jedol,,ale ked ho strcim do kocika, tak spi jak zarezany aj 4 hodiny,,,,ale strcit do kocika nestaci,,musi byt aj v pohybe,,,,taaakze ak si chcem trochu oddychnut,tak len chodit chodit chodit chodit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2011 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka aj tá moja bola už dnes na cicikoch behom troch hodín trikrát,nakoniec zaspala s cumľom v pusine, a to dudlovala o sto tristo :wink: asi začnem dokrmovať aj ja,lebo je to o držku,keď sa človek poriadne nevyspí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
inak babule chcem sa spýtať,tie čo kojíte,ale aj prikrmujete,dávate aj čajík?a ak áno,aký máte osvedčený....lebo jeden povie,že čaj netreba,keď je dieťa kojené,druhý zase,že sa môže,môj názor je,že ak dám,nič zlé s tým hádam nespravím.... :confused:
8. bře 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzufek ja nedokrmujem umelym,,len vzdy mam v chladnicke odsate svoje mliecko,,tak mu vzdy dam,ked sa mu zda malo,,,ja cajik ani vodicku nedavam,,,ale tak ja neviem,,moja doki proti tomu nic nema,,,ze sa kludne moze,,ale ze nie je potrebne
8. bře 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.

@mafynka aj náš spí len v kočíku a len na prechádzke,musí sa mu natriasať ritka.Keď ho dám na balkon,tam mi nebude spať ani za svet.len čo ho tam utrasiem,za 10min.zaspí,že sa nehýbe a spustí krik.takže chodím doobeda na 2hoďky na prechádzku aj so starším,to je totálne o držku a keď príde muž z roboty,zavesím mu ho na krk a idem len s Miškom.ale ja si na tej druhej prechádzke oddýchnem viac,ako keby som si ľahla.

@zuzufek ja dokrmujem UM,takže dávam aj čajík.prevarím si vodu s pár zrnkami rasce a feniklu.kým som len kojila,tekutiny som nedávala,
@cinamon7 ja mám už len 3kg na sebe,sa vytešujem jak malé decko,všetko už oblečiem.ale veľa som nechala v pôrodnici.
8. bře 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teodorka ja pijem,stále sa nalievam,aj vodu,aj čaj,aj homeopatiká beriem.ale ja som mala aj pri prvom málo.ja na jeden krát vytiahnem horkoťažko 100ku,ale on vypije 150ml.a po mojom mlieku je za hodinu zase hladný. :unamused:
8. bře 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobra ranko dievcata:grinning:
My sme mali uzasnu noc. Mala sa mi vacsinou budi 2 3x za noc. No dnes vcera vecr sa krasne nakojila o siedmej a vstala az o pol stvrteja potom az o pol osmej. Takze sme sa vyspinkali do ruzova. Maleho mi zobrali svokrovci, takze mam klud.
Takze baby, nahadzujem diskusia: Ockovanie prosi Rotavirusom. Davate???
http://www.rotavirus.sk/
http://www.osud.cz/rotavirova-vakcina-rotarix-je-kontaminovana-rikaji-predstavitele-30-milionu-ockovanych-lidi-v-nebezp
Manzel to prestudoval a rozhodol sa ze nie.
8. bře 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, babtkam pokial su kojene netreba nic davat. Zbytocne im zatazujete bruska. Vsetko co potrebuju,m aju vo vasom mliecku. Ak chcete nieco podat, dajte si to vy a oni to dostanu v mliecku.
Ine to je, ak kojene nie su. No dnesne formule obsahuje vsetko, co babatko otrebuje. Predsa len cajik je tiez "chemia".
8. bře 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ake ty mas dobre dietatko:slight_smile: nasu slecnu dam spinkat o osmej ale o polnoci je hore potom o tretej a zas o siestej ale aj tak je to dobre :slight_smile: jk tomu ockovaniu ja som pozerala ohladne rotavirusom a nie v ziadnom pripade ju nedam zaockovat citala som o tom tiez dost na nete a vobec sa mi to nepaci tu je tiez nieco k tomu http://www.slobodavockovani.sk/news/vyskyt-potvrdenych-pripadov-rotavirusovej-infekcie-stupa/
8. bře 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett a dávam len povinné očkovania.akurát z nepovinných idem dať teraz staršiemu proti hepatitíde A
8. bře 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 aj ja uvayujem nad zltackou. teraz 30 mame MMR a potom dam asi zltacku
8. bře 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett a to MMR nie je nebezpecne?
8. bře 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka je alebo nie - je to povinne ockovanie :unamused:
8. bře 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett jaaaj,,no parada..a to sa v akom tt robi?
8. bře 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
v 15 mesiaci
8. bře 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin Ďakujem veľmi pekne:slight_smile:
8. bře 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ic baby, idem ja nieco robit,aby som sa potom mohla ist pofalkat s malou aspon na 3 hodinky von:grinning:
Pekny den vam aj vasim babatkam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A krasny den ZIEN!
8. bře 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kesulkarenka Ďakujem, no je riadna, ona ani nie je ako klasické novorodeniatko:slight_smile: bola hneď veľká oproti ostatným detičkám v pôrodnici. Tie potrebovali prvý deň 10 ml mliečka a ona hneď 20 ml. Našťastie mám veľa mliečka a nemusím dokrmovať a vytiahne si na jeden krát z oboch prsníkov.
8. bře 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 Ďakujeme pekne:slight_smile:
8. bře 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievčatá chcem sa vás spýtať, majú vaše detičky po očkovaní na ramienku niečo? lebo my tam nemáme absolútne nič...žiadnu stopu.A ozaj, popri kojení, prezliekaní, prebalovaní, varení, praní ... atď., vám prajem krásny sviatočný deň!
8. bře 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kesulkarenka Nie, reakcia na ramienku je až po 6 týždňoch. Navrie to, bude to červené, nahnisa a tak podobne. Pediater by to mal sledovať. Ešte si s tým uzijes:slight_smile:
8. bře 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, 100 rokov som tu nebola :slight_smile: zeny, kedy stihate pisat? :slight_smile: dnes som bola v poradni, mame uz 3910g :slight_smile:
@arrett ja tiez nedavam ockovat proti rotavirusom, ja moc ockovania nemusim...filip nebol ockovany, prekonali sme rotavirusovu hnacku a vracanie, zvladli sme to :slight_smile:
@kkiki vsetko naj Alanovi k meninam :slight_smile:

8. bře 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kesulkarenka my mame na ramienku taku cervenu vyrazku
8. bře 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kesulkarenka nemala donedavan nic ale videla som vcera malu cervenu bodku
8. bře 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ozaj ozaj....aj tebe krásny den zien =D dnes je nás den som zvedava co mi muzicek donesie /ak nezabudne =D/
8. bře 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievcence maminky a tiez zeny, vsetko najlepsie k nasmu dnesnemu sviatku :slight_smile: spytal sa ma muz co by som si priala, tak som si urobila radost tym,ze sme po poradni zasli do Tesca a kupila nejake oblecko detom a este kremik pre seba :grinning: dnes je krasne tak sa zrejme po praci prejdeme do mesta na kolacik, mame to kusok a pekny den je za nami, slniecko mi ododava energiu, konecne, aj hrdlo uz prechadza, ozaj mame uz 55,5cm a 3950g a lekarka nam povedala, ze nasa bambulka je ako snehulienka medzi 7.trpaslikmi, osetruje totiz teraz 7 chlapcov narodenych vo februari, nasa bambula je jedina baba :sunglasses:, ani ja neplanujem ziadne ockovanie navyse,len povinne, vyrazka na pliecku je zatial ok, viem ze sa to prejavi az neskor
8. bře 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte žienky, aj sa pripájam a prajem všetko najlepšie k nášmu dnešnému dňu. Prajem nám najmä aspoň pár hodín spánku, pokojné a usmievavé bábätká, veľa mliečka pre detičky, alebo manželíkov do kávičky :grinning: a hlavne žiadne komplikácie
ja som si dohodla stretko s laktačnou poradkyňou, zatiaľ som s ňou hovorila len mailami a telefonicky, zajtra by mala dobehnúť k nám, vyzerá to byť milá a šikovná kočka, takže zajtra čakáme len zázraky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dievčatá z NR, ak budete mať záujem dohodím Vám na ňu kontakt :wink:
8. bře 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek