• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@denisa287 na slovenkus by ti dali ten prispevok iba v tedy ak si si platila v zdravotnej minimalne rok pred narodenim dietata alebo tak nejako to tam je napisane. takze neviem ci mas na to narok. drzim palce aby si to so svokrou este prezila
mne dosla tiez ta prva cast tu druhu si vybavim az potom ked pojdem gynekologovi vsak na to je cas do pol roku.
@janette4 to mi je luto asi toho mas vela pri dvoch zbojnikoch ja som prisla na to ze ked som moc rozlietana tak je mliecka menej a ked mam cas si oddychnut tak je to v pohode.
9. bře 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak my sme boli na poradni, malá je vraj obrovský papkáč! Za týždeň mi pribrala 300g, takže už máme 4600g :dizzy_face: Pani doktorka hovorí, že pri kojenom bábätku to nie je problém a na tie nočné problémy sme dostali espumisan, tak uvidíme, čo to spraví. A to, že cez deň nespinká, nejak nekomentovala, vraj treba len vydržať to šestonedelie, že ono sa to upraví, tak veľmi dúfam. Teraz sme sa vrátili a v podstate spinkala vonku a spinká ešte stále a poriadne tvrdo tentokrát. Ešte keby som si aj ja mohla oddýchnuť :unamused: Ale akonáhle ju začnem vyzliekať, bude hore a začneme náš kolotoč :slight_smile:
9. bře 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar baby, no ja som sa dnes postavila na vahu a vazim este mej, nez pred tehotenstvom...zase vyzeram jak anorekticka, no tentokrat s ovisnutou kozou na bruchu :angry: a to som chudnut velmi nechcela, mne to ide samo :unamused:

maly zacina byt cim dalej, tym aktivnejsi, ako som ho tu chvalila, ze sa zobudi len raz za noc, tak teraz je to aj trikrat a cez den, ked je hore, tak zvycajne len place... ci uz v postielke, tak aj na rukach, tak sa ho radsej vzdy snazim uspat

inak dnes je aj u nas blbec den.okrem teda toho, ze maly je coraz urevanejsi, tak muzovi znizili plat o 150 €, mne este nevyplatil urad ani korunu a este ani maleho nam nechce fararka okrstit, no dari sa nam "super" :grinning:
9. bře 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko joooj, to mas teda peknu vahu u malej, my mame uz skoro po sestonedeli a ledva vazime 3 kg, no je pravda, ze Jurko sa narodil lahucky a este k tomu veeeeela chudol v porodke...
sice, po kom ma byt silny, ked jeho rodicia su "podvýzivení" :grinning:
9. bře 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “osobní důvod”
9. bře 2011 v 16:15 • mafynka
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra.
9. bře 2011 v 17:52 • kesulkarenka
9. bře 2011 ve 20:05 • potokin
9. bře 2011 ve 22:36 • katarinasifrova
9. bře 2011 ve 22:42 • mafynka
9. bře 2011 ve 22:45 • mafynka
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “osobní důvod”
9. bře 2011 ve 23:00 • katarinasifrova
ahojte. dodatocne gratulujem k poslednym babatkam. dufam,ze uz mame vsetky male pri sebe. ja akosi nemam cas na net. noci nespime poriadne a cez den dospavam. cez vikend som dostala vysoke teploty a nic nerobim,len paralen pcham do seba,uz ma aj zaludok z toho boli :unamused: ani nekojim,lebo vzdy to konci krvavymi bradavkami a pridlhym kojenim. takze odsavam. mozno to este casom skusim,zatial aspon cosi odsajem a dokrmujem umelym. niektore noci mala zaspi jedine na mne a trva aj niekolko hoin,kym ju dostanem do postielky,takze rano sa budim uplne dolamana. nastastie cez den je celkom dobra,spi nejake tri hodinky,napapa sa a zas spi. a vela sa nam cka :sweat_smile: museli sme nakupit kopec noveho oblecenia,lebo je jej vsetko velmi velke.

@denisa287 ja si to idem poziadat tiez. len ja som v uk. skus si na nete zistit,kde sa o to ziada v irsku a ak je tam aj formular,tak vypln a posli. oni ti potom poslu,ci mas na to narok alebo nie. ak ti pride nie,tak to dolozis ku ziadosti na svk. ziadne potvrdenie o tom,ze si si platila zdravotne doma nepotrebujes :wink: mame na to doma arok,pokial sme to nedostali v krajine,v ktorej zijeme.podstatne je mat trvaly pobyt doma :slight_smile:
9. bře 2011 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra.
9. bře 2011 ve 23:57 • mafynka
baby poradte mi. co je lepsie na bolesti bruska, espumisan alebo infacol? my bolesti bruska zatial nemame, ale chcem si to pre istotu kupit.
10. bře 2011 v 00:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. bře 2011 v 00:34 • hrozienko11
10. bře 2011 v 06:47 • arrett
Baby, Moj synator má dnes 16 mesiacov a mladá 2 :slight_smile: bože, ten čas letí. Pred 2 mesiacmi som vás informovala o takomto čase, že idem na monitor a potom som o 10,27 porodila:slight_smile: No a syncek takto pred 16 mesiacmi už bol na svete. Jeho som rodila 6,25
10. bře 2011 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova ja ho zatiaľ tiež nepotrebujem ťuk-ťuk, ale mne sa pri prvej dcére osvedčil espumisan a aj teraz v tehotenstve som ho využila,keď som mala zažívacie problémy :wink:
@arrett blahoželám,vidím, že obaja sú teda narodení v rovnaký deň :slight_smile: na deťoch to človek najviac vidí,ako čas letí....
@mafynka aj ja ti prajem veľa veľa síl v tomto období a podľa toho,čo si písala,spravila si dobre pre seba i synčeka....
10. bře 2011 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. bře 2011 v 08:09 • potokin
Baby, včera blbec deň, dnes dvojnásobný. Ja to dnes nezvladam, som totálne unavena, nervozna, malému som dala na zadok, placem tu spolu s nimi. Ešte nemám ani navarene:frowning2: bože, potrebujem byt aspoň na pól hodinku bez deti. Alebo aspoň nech neplacu na striedacku. Neviem čo mám skôr robiť. Dnesok začína hrozne a to je iba 10. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
10. bře 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
A práve má syn uhryzol do nohy... Ja to kaslem
10. bře 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky :slight_smile:
Trochu fotek naší Elišky z jejích 3. narozenin :slight_smile:
10. bře 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. bře 2011 v 10:18 • el267
@arrett uvař si kávičku a hod nohy na stůl :wink:
10. bře 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka je to strašné,čo sa ti prihodilo....Ja to s tebou stále preživam......Ja to poznám....Môj muž je tiež blbá povaha a ja tak isto...Takže ked sa hádame tak jak Taliani.....Občas si myslím,že tá moja mala je taká uplakaná,lebo pár nocí som si v tehotenstve riadne odrevala.... :cry: :cry: :cry:
Moj muž je super pokial nevypije.....A to pije našťastie tri krat do roka.....
A dalšie šťastie mám,že byvame s mojou mamou....Mne super pomože a on má pred nou rešpekt....Neviem si predstaviť žeby som byvala u svokrovcov..Ja ich doslova neznášam....Aspon v tom mam muža normalneho,že nemá nervy ked s nimi nepekne hovorím,lebo vie že si to zaslúžia....
A ozaj si urobila super,že si odišla....Viem že to je ťažké a myslím si dokonca aj to,že sa k nemu vratiš,ale aspon si mu dala príučku....
A s rečami typu,že on si malého vysúdi si nelám hlavu....Ty si si dieťa vynosila,porodila,odkojila....Ty jedina máš nanho pravo....
Joooj ale som vytočená aké vedia byť chlapy svine......Svätá to pravda,že nič v živote si nevyberáme ani rodičov,ani dieťa len muža......A aj tak sa to občas doserie..... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
10. bře 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, prikladam par fotiek nasho pokladu a k tomu pripajam moje prve otazky:slight_smile:
Treba vodu na kupanie pre babo do 1 mesiaca prevarat? To mi povedala kamoska, ale zda sa mi to divne, ved v porodnici urcite neprevarali, ked ich kupali, nie?:slight_smile:
A druha otazka: potrebujem ist zajtra na par hodin vybavit stehy a urady a odsala som si mliecko: stale po kojeni si trochu odsajem a zlievam do jedneho steril. avent poharika - otazka: ako dlho moze byt taketo mliecko v chladnicke? Alebo ako to riesite vy, ked niekam potrebujete odist a viete, ze maly sa medzitym zobudi a bude pytat papat?
10. bře 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 hotová princezna tvoja Eliška a k tomu tá torta bárbiovská... :slight_smile: je to torta,že?lebo takú vidím prvýkrát a že wau,som nevedela,že aj taká torta sa dá spraviť :confused: super :slight_smile: a inak všetko najlepšie Eliške :slight_smile:
u nás normálne sneží z čoho teda radosť nemám :angry: ja sa skôr teším na tých 13°C či koľko to hlásia cez víkend....
10. bře 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievčatá, ak má malá teplotu 36,8, môžem s ňou ísť von, alebo radšej nie. Viem, že to nie je ani zvýšená, ale pre istotu sa pýtam :sweat_smile: V každom prípade ešte premeriam, ale dúfam, že nebude vyššia...
10. bře 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 to je podľa mňa poriadna blbosť,ja teda určite nepreváram a pochybujem,že by to robili v pôrodnici....
a čo sa týka toho mliečka,odsaté mliečko môže byť v chladničke pri teplote +2 až +4°C 24 hodín,v mrazničke pri teplote -20°C vydrží 2-3 mesiace :wink:
10. bře 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko ja už tiež neviem,čo s malou...I ked u nás je príčina jasná....Koliky jednoznačne.....A kazdy den mi raz vyzvracia celé mliečko tak ktovie či to nie je aj reflux.....Doktorka mi včera povedala že je to normalne že zvracia... :unamused: :unamused: :unamused:
Tak včera sme mali blbý den...Cez den krasne spinkala v kočíku....Potom sme došli domov vypila 90 nutrilonu a spala neuveritelnych 5 hodín....Nuž a potom od 21:00 do 1:30 v kuse na rukach...ako hovoríš poloha v šatke na chvilu zadriemala mužovi na rukach....Do toho jej musela hrať Marika Gombitová...uzemie zazrakov a kolisanie....Len čo som ju dala do postielky oči vygulila a už bolo po spanku....Potom sa pučila tak som jej teplomerom dopomohla k vykakaniu...
Teraz napriklad spi sama pokojne....Tak ja neviem..treba asi vydržať....
Ale tu šatku si musim kupiť,lebo pridem o chrbticu... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
10. bře 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek