• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@pepies no Stella ked ma koliku tak sa puci a nedá sa jej absolutne pokrčiť nožky v kolienkach stale ich ma vystreté....no riadne vidieť že má krče...a najnovšie som zistila,že po sab simpexe je to este horšie... :cry: :cry: :cry:
Ale tak bude to aj tym mliekom predsa len to bolo zlatunke babo ked som ju kojila.....
Smiešne ako ten svet napreduje a nevedia vyrobiť mliečko z ktorych by deti bruško nebolelo..... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Teraz ked človek nekojí zistí ake je to doležité... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
10. bře 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko no ako som pisala aj moja bola kludna pokial som ju kojila....A hned ako sme presli na UM nespáva.... :cry: :cry: :cry:
10. bře 2011 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb neviem ake davas umele mlieko. Ale pri Martinkovi sme mali tiez problemy s kolikami. Davali sme nutrilon ha. Po 3 tyzdnoch sme presli na bebu ha a bolo po kolikach...
10. bře 2011 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. a nevieš,o je to za zapal????Lebo ja este neviem...teda nemala som este vysledky kultivacie....Teda či mi ho zaniesli v porodnici,alebo som ho mala neviem....No mala som pred pol rokom ureaplasmy tak ktovie čo to je... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
A brala si aj antibiotika???Ja som dobrala už a samozrejme stratila mlieko... :cry: :cry: :cry:
Ja tak isto s modrou pipinou ma poslali domov :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: Svine!!!
A v aute som stala cestou domov....Tak rano som sa vybrala za svojim gynekologom a iba krutil hlavou
10. bře 2011 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 jaj ja o bebe ani počuť už :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Teda najprv sme dali nutrilon 1 .....tak sme po tyzdni dali bebu 1......to bolo este horšie mala spala asi 5 hodin za cely den....a potom nam doktorka kazala dať bebu AR (anti refluxovu) a ta bola taka hrudkovita že nechcela malej prejsť cez cumel...nemala ani sil ťahať....tak sme naspať na nutrilone....Podla mna si musi zvyknuť.... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Ale zas je pravda,že aj kamoške prešli koliky po bebe :wink: :wink: :wink:
10. bře 2011 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby tie čo ste rodili riadne....
Mám stale silny tlak na močovy mechur doslova ked sa postavim tak citim taky tlak ako keby mi mal vypadnuť.....Ale netlaci ma na močenie len hovorim ako keby vypadnuť mal....
Máte to aj vy??? :unamused: :unamused: :unamused:
10. bře 2011 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb nam presli po koliky tiez po bebe a po kvapkach biogaia. Drzim palce nech vam velmi skoro prestanu :wink:
A co sa tyka toho mocaku tak take nemam...
10. bře 2011 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 si mi to z ust vytrhla - akurat som sa chcela opytat, ci niekto neodporuci nejaku baby-satku, tiez ju planujem kupit - mas nejaku vyhliadnutu?
No vidim, ze nie sme sami, co maju taketo problemy so starsim surodencom ............... Jakubko tiez malu bozkava a hladka po rucicke a po nozicke, no tiez si vyzaduje, aby som ho nosila na rukach a ked napr. prebalujem, tak krici, maminka, pod rychlo sem, chcem cikat a kakat a ja pribehnem a zistujem, ze ma len tak skusa .............
proste vyzaduje si pozornost a v najhorsich pripadoch schvalne trieska dvermi, skrieka, reve, najnovsie nechce cez obed spavat a v noci tiez vykrikuje zo sna ......................... ach jaj ........
Tebe niekto pomaha s detmi? ja bez nasich babiniek by som to asi nezvladla ............
10. bře 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb tak to mame urcite koliky ........ podla toho, co pisete........
to mi je luto, ze si statila mliečko .............
s modrou pipinou? preboha ...................... ja nastastie ani neviem, ze som rodila ...... a mimochodom - pri vizite ma nikto nikdy nepozeral, iba prisli doktori, ze prepacte ze vyrusujeme, ako sa mate, je vsetko v poriadku? a ja ze ano a oni mi popriali pekny den a odisli........... a ked ma prepustali domov, moj muz hovori sestricke, ze ma nikto nepozeral, tak som sa musela vyzliect a ona ma pozrela, som sa skoro prepadla pod zem, ze sa moj muz ozval .......... ale vsak mal pravdu, len ja som taka sprosta, ze sa ozvat neviem - som si povedala, ze kym presli celym oddelenim a pozerali každej pipinu, tak už mali toho dosť a na mňa už nebol nik zvedavy - lebo som mala apartmán úplne posledný na konci chodby :slight_smile:
10. bře 2011 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky ja sa lúčim, prišiel manžel, ideme si vypražiť syr s americkymi zemiakmi - strava kojacej matky - he he he ....
tak sa držte, prajem kľudnú bezkolikovú noc a zajtra v rámci možností znovu nakuknem :wink:
10. bře 2011 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies este nemam ziadnu, ja mam v plane zavolat kolegini, ta ich mala asi 3 nech mi poradi :slight_smile: Potom ti napisem co poradila. Mne pomaha iba muz. Ten ma teraz zlomeny prst, tak je s nami doma, bez neho by som sa chvilami asi zblaznila. Z rodiny nikto... Sestra ma 2 deti sama ma toho dost, moja mama je workoholicka a muz uz nema ziadnu rodinu... No dufam, ze si uz zacnu zvykat. Mne ich je luto.Matko to aj dost zle bral ked som bola v nemocnici. Ked tam prisiel tvaril sa, ze ma nepozna :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: Niki je hore tak idem kojit :slight_smile:
10. bře 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievcence, tak vas citam kazda mame nejake problemy,aspon je to spravodlive :unamused: my sme boli chori obaja nedavno, mala sa nastastie drzi,nemame problem,ani s kojenim,ani s kolikami, dnes v noci nas ale zobudil starsi syn s placom, ze sa pocural,chudacik mal zvysenu teplotu, a hned hlieny kasel,teraz obaja spinkaju a ja sa vas snazim docitat,takze rodinny kolotoc, musim tiez uznat ze s dvoma detmi to nie je ziadna sranda a to ja mam uz vacsi rozdiel medzi nimi, skolka, lekari,varenie, upratovanie, zehlenie a v kuse periem, dnes som sa ani neumyla,hlavne ze som stihla dokoncit danove priznanie :grinning: uz aby bolo teplo, aspon to obliekanie deti by nam odpadlo :dizzy_face:
10. bře 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte maminky,včera sme mali tri týždne.Vážime 4020g a meriame 55cm.
10. bře 2011 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11
@hrozienko11 Ok,dakujem,esteže máme nato tolko mesiacov.
10. bře 2011 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb ked nasadis umele mlieko tak az po takych 3-4 dnoch sa ukaze ako posobi ... inak, netrap sa ja uz tiez nemam mlieko ... koliky neviem ci mame ci nemame, povedala by som , ze vecer ma taku koliku, ale ja mu davam trosku fenikloveho cajiku, kedze z mojho uz nema ani ten cuc ... tak aspon nejaka ina tekutina .. my pijeme beba ha , spi dobre, aj papa, aj omnoho menej place ... teda by som povedala o dost vela ... :wink: mam uplne ine dieta .. dobre dobrunke ... uz asi 4 dni ... tak verim, ze to aj tak ostane, v noci sa mi budi ze zaspi o 8-9 , zobudi sa 12 - 1, max do 20min a spi ... potom sa zobudi o 5 do 20 min a spi do 8 ...
10. bře 2011 v 16:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies no, presne tak sa aj nas maly sprava, pusi sa, cely je v krci, place, ked mu pritlacim na brusko este viac.., cely je v tvari cerveny z toho ako tlaci.. potom sa vyprdka a je pokojny..
10. bře 2011 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 aj mne sa to zdalo vela, dala som 10 kvapiek..
10. bře 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 krasna slecna :slight_smile:

tak pridavam aj nasu fotku ako vyzeram mesacny :slight_smile:
10. bře 2011 v 17:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra.
10. bře 2011 v 17:59 • mafynka
@pepies dakujem za mile slova :slight_smile:
10. bře 2011 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. bře 2011 v 18:02 • bambulka0406
10. bře 2011 v 18:05 • mafynka
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “osobní důvod”
10. bře 2011 v 18:08 • mafynka
10. bře 2011 v 18:08 • bambulka0406
10. bře 2011 v 18:10 • bambulka0406
10. bře 2011 v 18:19 • mafynka
10. bře 2011 v 18:26 • bambulka0406
10. bře 2011 v 18:33 • mafynka
10. bře 2011 v 18:46 • bambulka0406
10. bře 2011 v 18:56 • mafynka
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek