• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@matiniki5 no, s tymi postolkami mas asi pravdu, lebo maly mi vzdy prespal skoro celu noc, no odkedy ho balim nasiroko, tak je nervozny a budi sa aj v noci castejsie a zacal trpiet na koliky :confounded: a aj v zavinovacke ho mam :confounded:
10. bře 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ako zistim,ci tie postolky mu nie su male?,,,lebo sa mi zdaju nejake cudne na nom,,akoze zabalim ho,ale su moc nizko
10. bře 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka Ake číslo pouzivas? My mame 4700g a 2ky sú nám o chvilocku malé
10. bře 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett 2ky,,aj my mame 4740,,,ale fakt sa mi zdaju male
10. bře 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka no, my pouzivame este 1 a su nam teraz uz akurat, doteraz nam boli velke..ja mam velmi male chudunke babatko, teraz sa pomaly dostavame na hranicu troch kilov a to uz mame viac ako 5 tyzdnov...no ja mma skor pocit, ze sa pod tym poti...cely cas mam vypnuty radioator, v izbe je ledva 18 stupnov a vzdy, ked ho v noci krmim, je spoteny jak mys..nechapem preco mu je tak teplo
10. bře 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak man furt brutalne trapi, ze si stale neviem dobre sadnut.. rano, ked sa zobudim a postavim, mam pocit, ze ma zospodu od bolesti rozsklbe...navyse na tych vonkajsich stehoch mam take hrudky a tie bolia na dotyk dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a ja uz chcem aj sex, posledny sme mali minuly rok v maji a odvtedy nic :confounded: a ani tak lahko nic nebude, ked ja sa neviem ani utriet :frowning2:
10. bře 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 moj sa pri krmeni tiez spoti
10. bře 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 sediet neviem este ani ja,,ja mam tiez taku jednu hrudku,,na nej daco zlte a ked do toho nechtiac stuchnem boli to desne,,,boooze este stale som ani nevidela toaletny papier od porodu,,a to som po porode uz 5tt
10. bře 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ten clovek si ta vobec nevazi ... kasli naneho ... zneprijemnoval ti tehotenstvo, v najtazsich chvilach pri tebe nestal ... nestresuj lebo to mlieko stratis ... ja uz ho nemam, tiez stres , ale teda nie z muza, ale z povinnosti ... drz sa a uz sa ku nemu ani myslou nevracaj .. ako dobre ze si malemu dala meno po sebe ...
10. bře 2011 v 19:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki keby to bolo take jednoduche :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
10. bře 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ten krok je velmi tazky ja viem, tiez som odisla od muza, stela mala vtedy 3 roky ... a zbytocne som sa trapila predtym ... teraz mam druheho, milujeme sa jak kone, ziadne take ako s exom a mame dalsich dvoch synov .. :wink:
10. bře 2011 ve 20:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin asi to veru bude tým,že som rozlietaná.Miško mi doma nespáva,Matúš mi nespáva,obidvaja vyžadujú neustále moju pozornosť,večer padám dole hubou,som rada,keď sa mi aspoň 2krát za deň podarí odstať. :frowning2:
10. bře 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki "milujeme sa jak kone" :grinning: :grinning: :grinning: krásne
10. bře 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 ja som prisla na 5den po cisarskom, v tele s dvoma anestezami, dodzigana jak ciganska hracka, psychika 0b ... mlieko som mala, ale malo, lebo moje dieta stiahlo 100ml este v nemocnici prosim pekne ... ma 5tt a uz vyse 5kilov ... doma vsetci chory nabrutal, 40 horucky, muz, oliver, aj stella ... alan neustale hucal, hucal hucal ... prso nedalo kolko malo, tak som odsavala jak sprosta stale dokola dokola ... akoze prikladat , prikladat a prikladat dokola dokola som nemala cas , lebo by mi tie dve asi zomreli ... asi po 2tt konecne choroby zmizli, ja som denne spala maximalne 2-3h .. keby aspon stella konecne sla do skoly ale nie ved prisli prazdniny ... hotova na sracky ... musela som dokrmovat, lebo aln by hucal pernamentne nonstop 24h ... asi tri dni dozadu sa mi podarilo naposledy odsat asi 30ml a odvtedy ani hovno max 10ml ... co uz nezblaznim sa , prsia mam prazdne, nenosim uz ani podprdu, nic netecie ... chalanko papa bebu, je spoojny nevresti, najedeny mam vymenene dieta ... proste stres a enormna zataz je svina ...
10. bře 2011 ve 21:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky
@kkiki booze ty si si toho teda zazila :frowning2: :frowning2: :frowning2:

baby mne dnes o tretej rano odviezla sestru sanitka do nemky,,,ide rodit,,ale este stale cakame,,no ked jej volam, dakujem zato,aky som mala ja porod rychly,,,takze dnes budem mat dalsieho synovca,,,a tobiasko partaka :grinning:
11. bře 2011 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuuuj ja uz 4nasoba teta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sa nam narodil samko, 52cm a 3200 gramov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaaaa asi si tu uz pisem sama so sebou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: kde ste vsetky,,,vsak v noci sa vyspava,,takto cez den este vyspavat,,to kde smeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: co ste detickam navarili makove odvary??
11. bře 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
vsaaak ja aj sama pokecam,,vy flakackyyy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
11. bře 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka aho ahoj :grinning:
11. bře 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby už ste boli niektora u gynekologa na vysetreni???? to mam teraz pockat na prvu menstruaciu a potom sa objednat ci ako to je???
11. bře 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka gratulujem super ze maly bude mat bratranca rovnako stareho. aspon bude mat hned kamosa :slight_smile:
@alexis13 ja som sa objednala po sestonedeli. tak uvidim co mi povie. hned si dam potvrdit vsetky tie papiere co potrebujem pre socialku ci koho to
11. bře 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes mám malá Saška 41 dní....a od porodu pribrala zo 2880 na 4025 kg :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin tak mu teda zavolam aj tak ma objedna tak o dva,tri týždni co ma plno....len čo ked mi pride vtedy ked ma objedna mrcha??? to sa nema cakat az po prvej mrche???
11. bře 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
taa ze konecne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@potokin dakujem

inak na tu prehliadku ku gynekologovi sa desne bojim ist,,,ze ako ma bude vysetrovat,,,a ze ci ma nebude sit,,,jaaaaj nech sa ma tam dole uz nikto nechytaa :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
11. bře 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka potom daj vediet ako to prebiehalo ja som sa este ani neobjednala
11. bře 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 jaaaj ja nie prvaa,,nech najprv niekto napise,ci to bolelo,,potom sa rozhodnom,ci ist :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

moj maly od vcera zaspi len tak,ze mi v ruke drzi prsnik,,akonahle mu dam rucku prec,tak otvori oci a je nervny,,ma celu noc drzal,,,rozmyslam nad to satkou na nosenie,,asi potrebuje citit blizkost
11. bře 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka jaaaj ja ze si objednana a ides =D =D...mozno arret uz bola ved ona prva rodila tak nam povie =D
.....neni dobre naucit babo na blizky kontakt s maminou...moja spava sama v postielke bez dudlika......ale tak uvidis mozno mal len zly den a potreboval ta citit =D
11. bře 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 no ja mojho davam niekedy k nam do postele,,ono je to skor naopak,,ja potrebujem kontakt s nim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som asi rozmaznana :grinning:
11. bře 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka =D tak to asi bude naopak....ja malicku nedavam do posteli k nam iba nad ranom okolo 6,7 ked ju prebalim a nevie uz sama zaspinkat...vtedy ju dam k nam podudluje dudlik a zaspinka opat....
11. bře 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 no veru naopak,,rozmaznava ma ten moj syncek,,ale este kludne spinka aj v postielke sam,,
11. bře 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek