• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
Ahojky těhulky, moc gratuluji všem, které mají knížěčku, nebo potvrzené srdíčko. Já jdu na kontrolní sono zítra, tak se modlím, aby bylo vše v pořádku :slight_smile:
1. črc 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj baby, smutna sprava, dnes mal moj najlepsi kamarat havariu :cry: lezi v nemocnici a poobede idem za nim :frowning2:
1. črc 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky devcata, dlouho jsem tu nebyla

ja jsem videla naseho babiska, mame jednoho a videla jsem i srdicko :sweat_smile:

isabella: to je mi lito, hlavne aby byl v poradku a nic vaznyho nemel :wink:
1. črc 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce volal mi, vraj ma otras mozgu a je pozasivany, ale asi bol dost v soku a ktovie ci nema aj nieco polamane :pensive:
1. črc 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
My sme mali vcera havarku :confounded: :pensive: Tak som sa tesila za nasimi a vcera bol fakt den blbec. Mame rozbity predok auta a v polke juna nam skoncila havarijna poistka a este sme nevyplatili novu. :frowning2: Ani neviem, ci to bol silny naraz, ale dnes v noci som skoro vobec nespala, lebo som mala krce. :pensive:
1. črc 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly tak snad to bude dobré, pokud ti sám volal, tak je to dobré, neboj.
@cutce gratuluju, já snad budu moc hlásit stejné zítra. Mám strach, že to dopadne špatně :frowning2:
1. črc 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta jejda, dufam, ze babatko je ok...

@damaska ja len dufam, ze nebude mat zlomeniny, nic take mi nevravel, tak snad to bude len o tom aby sa z toho hlavne psychicky dostal
1. črc 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
damaska: neboj, bude vsechno v poradku, ale musim rict, ze jsem se strasne bala

sharlotta: hlavne aby male bylo v poradku :wink:
1. črc 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly no, to dufam aj ja...Stale sa hnevam na tu zenu pred nami, dostala krc do nohy a zacala brzdit. Ja viem, ze sa zlakla, ale nerozmysla, ze je na ceste? Keby to strhla aspon nejak nabok. Esteze sme nesli rychlo. :zipper_mouth: Ked som videla to auto, som myslela, ze sa rozplacem. prave sme vyplatili leasing. Nemame nasporene ani fuka, len na dovolenku, ale myslim, ze ta skoda na aute daleko presiahne tie peniaze, co mame odlozene na dovolenku. stalo sa to pred Ruzomberkom a este sme mali pred sebou cetu do Presova. Som myslela, ze uz ani nedojdeme s tym rozbitym predkom. :frowning2:
1. črc 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce gratulujem :dizzy_face: Ja idem az o tyzden a tiez sa dost bojim.
1. črc 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta to je na porazenie, my sme teraz asi pred dvoma ci troma mesiacmi kupili auto, ale tiez by nas asi porazilo, bo uz tiez nemame usetrene ani fuka a teraz musime nakupovat pre babatko :unamused:
1. črc 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@damaska cawes uz mas potvrdene ultrazvukom alebo vaginalnou??? :wink:
1. črc 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, vcera som bola dost vyplasena, lebo som mala dost silne bolesti v oblasti vajecnikov, pichanie spojene s krcami, ale uz rano to nemam, ale zato mi je riadne zle. mavate aj vy take bolesti?
amadu - vidim, ze to chapes, len dufam, ze ma na tu dovolenku aj pustia,lebo asi budem potom vrazdit.
jaaaj, zas som sa zabudla odvazit, ze kolko som pribrala. trafi ma. zatial to vnimam len na brusku, ale neviem cim to je, ze ci tym, ze doslova zeriem alebo uz tehu. a co sa tyka prs. tak som s nimi bola spokojna, ale teraz sa mi zdaju nejake velke :frowning2: nepaci sa mi to a to este co sa z nich stane, ked budem kojit.....no dufam, ze sa priatelovi nesprotivym
1. črc 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly a to este vo stvrtok mame ist naspat do BA, lebo v piatok idem k svojej Dr. na kontrolu a na usg. Tak rozmyslam, ci nakoniec nepojdem vlakom, alebo co :confused: Ale to nas vyjde o dost drahsie. mozno sa otec nad nami zlutuje a pozicia nam jeho auto :sweat_smile:
1. črc 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta to mi je luto, ale hlavne nech babo je v poriadku. pokial si nekrvacala, tak to je dobre. a auto sa opravi, len tie peniazky su na porazenie, ze ked ich clovek potrebuje, tak ich ma este menej kvoli takej koze. nahnevalo ma to, ked si o tom pisala. taky ludia proste nerozmyslaju a ja by som ich vrazdit vedela. ale sustred sa na male a bud v klude.
@isabella_fly aj priatel chcel kupovat nove auto, ale nastastie skor sme nasli dve ciarocky ako bola zaplatena zaloha za auto, lebo potom by to bol riadny pruser. teraz budeme potrebovat peniaze.

inak neviete kolko je maximalna materska a rodickovsky? a kolko sa teraz dava pri narodeni?
1. črc 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 neboj,prsia by sa po kojeni mali vratit do povodnej velkosti. :wink: Ja osobne mavam bolesti, teda krce a aj pichanie v podbrusku. Inak aj ja uz mam take brusko, tak tiez neviem, ci vela jem, ci co :confused:
1. črc 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ja sa to snazim si vysvetlit, ze uz mame dost velku maternicu a proste niekde sa to musi ukazat :slight_smile: ale hlavne, ze nechudneme :slight_smile:
1. črc 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 myslim, ze pri narodeni sa dava 25tis. korun, ale az ked mam babo mesiac, takze aj tak si najprv musis nakupit za svoje. Materska je pol roka 70% z priemernej mzdy za posledny rok tusim a po pol roku nejakych okolo 4500sk :sweat_smile:
1. črc 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
damaska: ja jdu na UTZ pristi tyden znova, protoze se jim zdalo mimco malinky
1. črc 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta a pri materskej nie je ziadny strop? mne sa zda, ze nejaky strop tam je. rodicovsky je 4500Sk??? to myslis vazne??? ved to je ubohe. nieco sa mi zda, ze od 1.1.1010 to malo ist na uroven zivotneho minima. toto je fakt desne. ved z toho nemoze ta zena s babom vyzit......
1. črc 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 Ja som citala, ze v 9tt by mala byt maternica velka ako grapefruit a povodne je velka, ako zovreta past. Ja sa teraz hanbim obliect do plaviek, lebo kto nie je problematiky znaly, si bude mysliet, ze som taka tucna. Idem sa aj ja odvazit, ci som nieco nepribrala. :sweat_smile:
1. črc 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 je tam strop, urcite...ale neviem aky. No, tento stat uuuuzasne podporuje mlade rodiny a ked sa este nedajboze zamestnas, hoci len na par hodin tyzdenne, tak ti vezmu aj ten prispevok.
1. črc 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ak by si sa mu sprotivila, tak je hlupak, ved musi brat do uvahy, ze budes matkou jeho dietata, inak baby, keby moje prsia vyzerali potom katastrofalne, tak potom ako budeme mat druhe, alebo si teda povieme, ze uz neplanujeme, tak si asi zacnem odkladat peniazky na nejaku korekciu prs :slight_smile:
no, my sme planovali kupovat az za rok, ale teda nevadi, lebo teraz aj ja auto potrebujem, bo ma vsetko strasne vycerpava a aspon mam to starsie k dispozicii, ale mm mi chce kupit nieco mensie, lebo to co mi teraz zostalo je pre mna zbytocne velke, sak ma na dlzku nejakych 4,5 metra
1. črc 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta presne tento problem mam aj ja. budem sa hanbit si dat plavky.... a celkovo nejake saty, kde moze vykukat to brusko je blbe si mi obliect lebo to moze vyzerat, ze som priprata a mam nechutne brusko. take nijake to je, uz nech mame pekne gulate bruska. velmi sa na to tesim
odvaz, a daj vediet. dnes vecer nemozem ani ja zabudnut :slight_smile:
1. črc 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, ak vazi dobre ta nasich vaha, tak na vahe som nepribrala nic.
1. črc 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly ; zase at nemas moc male auto, aby se ti tam pak vesel kocarek :wink:
1. črc 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly jj, aj som mu to povedala...my mame kazdy svoje auto, nevedela by som si predstavit byt bez auta a hlavne v tychto horucavach. len moje ma mensi kufor ako jeho, ale vymenit ich nechce, aby som mohla bez problemov nosit kocik, lebo on ma automaticku prevodovku a ja manual (co mi aj vyhovuje). obcas si pripadam, ze sme taki pakovci, co sa nevedia dohodnut......
1. črc 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ja som az teraz ked som bola na poradni mala o 1kg viac a bola som nestastna, bo mna je aj tak dost a dufala som, ze v prvom trimestri nebudem priberat :grinning:
@cutce: neboj, mimísek určitě povyroste :slight_smile:
@moniciak no, jdu hnedka zítra po ránu a když to dopadne dobře, ihned upravuju profil :wink:
@kwetinka1 taky mám bolesti v podbřišku, jinak bříško mám nějaké nafouklé, nechce se mi věřit, že by tak rychle rostlo :wink: a prsa, aj. nateklá, ale příteli se líbí jaká jsou pevná :wink:
Inak dnes mame ist aj k svokre a ona to este nevie, sme cakali, ze jej to povieme osobne, len MM teraz chodi vybavovat to auto, tak neviem, kedy sa k nej dostaneme, ale zas si bude mysliet, ze to ja k nej nechcem ist.
1. črc 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek