• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@domigb to mi je ľúto, viem čo prežívaš. Ja som s tým nikde nešla - zistila som to tak (že to mám zapálené) že som to mala v okolí stehov tvrdé a boľavé na dotyk a po repíku sa mi to začalo uvoľňovať a potom som si na gáze vždy našla trochu hnisu (sorry nechutné - ale je to tak). mne sa zapálili - predpokladám iba vonkajšie stehy po nástrihu. na vnútorné som si robila výplach rosalginom a to sa mi zdá v poho. Inak ja som mala nejaký kvasinkový zápal cez tehu - to mi zistila až pri testoch a toho streptokoka. no pred pôrodom som to zabudla povedať a možno aj preto ma tak potrhalo. :frowning2: . AAALE dnes si už celkom pohodlne sedím na zadku hurááá, uvidíme ako bude večer, lebo posledné dni ma to viac bolí večer. A ty ako už si zahojená?
11. bře 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb Ahoj holky únoračky. Jen tak z nostalgie jsem nakoukla a dívám se, co tady řešíte. Držím palce a jinak plně kojené děti si někdy ani nemusí odkrknout. U těch z UM to nevím. Držím všem palce a my jsme dítě podkládaly jen slabounkým polštářkem. :slight_smile:
11. bře 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. to jsi šikulka, já jsem seděla na polštářeku 3 měsíce... :confounded:
11. bře 2011 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@urugu
aj ja sa sama čudujem - lebo pred týždňom som len ležala a plakala - jak lazar. no ale šak som poctivo liečila- stále som mala aj mám na tej pipine niečo (buď repík, chlorophyl, rosalgin, búrov roztok) takže nemala inú šancu ako začať sa liečiť. :grinning:
11. bře 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. Hm, tak to jsi svědomitá a pečlivá matka. Já jsem na tohle neměla čas, takže když jsem se vykoupila dvakrát v odvaru z řepíku, tak to bylo hodně.... :frowning2:
11. bře 2011 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 ankusom z postielky, kedze teraz ho babatka nepotrebuju:slight_smile: ale to mozes hocicim, hlavne aby to bolo rovnomerne po cele sirke.
11. bře 2011 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ja chcem zasa urcite tabletky. ake este neviem, nech mi odporuci lekar.
11. bře 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb no ja mam to vonkajsie sitie tvrde jak kamen, preto ma to tak asi boli a ked dlhsie sedim a postavim sa, no konec, taka bolest a to uz koncim sestonedelie...vnutorne sitie citim zas pri chodzi, no po sporche to prestane
11. bře 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 tak presne mne tiež sprcha neskutočne pomáha..... :wink: :wink: :wink: Chodím jak divá...No ja veím,že si to už s mužom užijete.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. bře 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. bře 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, az teraz som vas docitala :wink: nas maly ma tiez koliky, u nas to je tak ze davam 1 davku MM a zvysok krmim Nutrilonom, mala som tu laktacnu poradkynu, velmi mila pani, povedala mi, ze existuje nejaka rastlina, vola sa senovka grecka a ze ta robi zazraky a mliecko sa spusti, my mame problem aj s prisatim ale ja si odsavam a ak sa Martinko nenauci pit sam z prsa, tak ho budem krmit odsavanym mlieckom, len aby uz nemal tie koliky. Zajtra mi ma laktacna doniest ten zazrak, vraj je to dobra gebuzina, ale pre moj Pokladik vypijem aj zabi sliz, ked mu to ma urobit dobre. Ak sa mi mliecko vrati, dam vam vediet. Berte to tak, ze topiaci sa aj slamky chyta. A na to brusko mi pediatricka kazala dat do kazdeho mliecka 6 kvapiek espumisanu, ale nezabera to az tak ako by som chcela, malinky sa aj tak puci, ked si chce len puknut :confounded: ale aspon sa nam po dvoch dnoch uz konecne vykakal :dizzy_face:
11. bře 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby, ak dovolíte, skočím vám do témy :slight_smile: :wink:
Ak vy mala niektorá záujem, predávam veci na oblečenie po mojej Lenke. Sú zahovalé, málo nosené. Veď to poznáte, mnohé sa ani vynosiť nestihnú, tak rýchlo nám tie deťúrence rastú Rôzne značky, HM,CA, esprit, s.oliver,ralph lauren...
12. bře 2011 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 My máme v postýlce danou šikmo matraci (máme tam na výběr ze třech poloh, tak je mírně skloněná) jinak dávám malou spát jen na záda, no boku se bojím aby sebou v noci nemrskla a nepřekulila se na bříško :unamused: v porodnici nám říkali, že na zádech je to pro mimísky nejlepší poloha, tak nevím :sweat_smile:
12. bře 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkahrehusova lenka tak ze tvoja mala lenuska nosi len krasne veci to mi je jasne. :slight_smile: posli do ip nejake foto nech sa aj ja pozriem ci tam nieco pre nasu mili nebude :slight_smile:
12. bře 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby nezvyknu sa vam drobci vyhadzat ...myslim tie ktore kojite ? mne sa Tabi vyhadzala hned v porodnici lebo nam dali na veceru mandarinku a ja blba som ju zjedla ...a vcera som si zase dala maly kusok pomela a mala ma vyhadzanu tvaricku :confused: :confused:
12. bře 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teodorka No citrusove plody sa vraj nemaju jest vobec, pokial kojis...mozno neskor, ale teraz je na to dost skoro si myslim.
12. bře 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca Ahoj, skusila si uz aj klobuciky na bradavky?? Mne sa drobec tiez nechcel prisat, lebo nemam idealne bradavky, tak pouzivame klobuciky a prisaje sa hned . Dobre sa mu cez ne taha a mne aspon nerozmoci bradavky. :grinning:
12. bře 2011 v 17:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte. Dnes bol krásny deň, však? Mm má nechal ráno s daskou spinkat a urobil raňajky. Potom čo mala zaspala, tak s ňou ostal robiť doma obed a my so siminkom sme boli na ihrisku. Poobede sme boli na mestskom úrade na privitanie babatiek - bolo to krásne a milé, trosku sme pokocikovali, potom sa spolu navecerali, všetci 4 pohrali, okupali decka a už spinkaju. Ešte vyvencit PSA a môžme kukat správy. Dáme si dlhu spoločnú sprchu a sup pod perinku.
Pekný večer maminocky:slight_smile:
12. bře 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
...trosku lasky...
12. bře 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavetka nemas problem s nedostatkom mlieka? ja mam tiez klobuciky, ale aj malo mlieka :confounded:
12. bře 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.

@arrett krásny sú spolu :slight_smile: Dáška je aká veľká už,veď o chvíľu dobehne Šimonka. :grinning:

My sme mali v týždni poradňu,Miško za 2týždne pribral niečo cez 600g,má 5050g.
Ja už nekojím,len odsávam,ale mám veľmi málo mliečka,takže tomu dávam tak ešte 2týždne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Malý mi hrozne málo spáva.Dnes bol hore od rána od 6 a zaspal až pred 12na prechádzke v kočíku.Doma mi nechce vôbec spávať,len v kočíku. :frowning2: Takže doma som neurobia absolútne nič,lebo sa chcel stále pestovať.A to som mala celkom veget,lebo Matúška mi zobrali naši na víkend k sebe.

Baby,v týždni ste tuším preberali baby šatky.ja tiež nad ňou uvažujem.máte nejaké osvedčené?alebo ak už niektoré používate,poraďte.

12. bře 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky

tolko ste toho preberali,,,co sa tyka tych satiek,,dnes som trochu kukala na nete,,nebojite sa,ze by z toho babo vypadlo??

a este jedna vec,,kto ste si uz vybavovali papiere na ten prispevok,,teda od detskeho a gynekologa,,ten od gynekologa, to musim ist ja,alebo staci niekoho poslat??,,teda ci mi to doki len podpise,alebo ma musi aj prehliadnut,,,bo ja mam straaaaaaaaaaaaasne bobky ist na prvu kontrolu,,ja ozeliem aj tych 600 euro,,len nech ma dole uz nesmatra,,,jooooj,,strasne sa bojim,,ja to tam este vobec nemam zahojene,,a tak desne to boli,,a mam traumu z toho, ze by ma mal niekto dolu chytat

hmmm,,,a este ma napadlo,,ako riesite prsia? bo mne niekedy mliecko priam strieka,,a potom presakuje cez tricko,,doma to riesim,ze mam v podprsenke plienku,,,vonku si davam vlozky do podprsenky,,aaale uz zacina byt strasne nepohodlne spat s podprsenkou, ma to stale tlaci a nevyspim sa tak pohodlne

za nami bol vcera priatel,,,teda vlastne prisiel si po nas,,,ale bol cely vecer daky povysenecky a pred nasimi si len srandu zo mna robil,,dnes odisiel sam domov,,ja som ostala u nasich,,nemam ani najmensiu chut sa tam vratit,,,len neviem, v utorok mam ist s malym do poradne,,,neviete,ci sa jedna poradna da odlozit? na prevazeni som bola minuly tyzden,,aj mi ho pocuvala a tak,,takze to je ako poradna navyse,,,myslite,ze by som jednu mohla zrusit??,,,bo nemam tu vajicko a predsa je to 60km

inak aku fabru mliecka mate? ja som si dnes trosku odsala,,ale zo zaciatku mi sla akoby voda daka,,a celkovo sa mi zda to mliecko dale bledsie
12. bře 2011 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka mliečko je preto bledšie,lebo už to neni to husté počiatočné mliečko,ale už máš zrelé mlieko a to je redšie.Prsia ja riešiť nemusím,lebo mlieko už takmer nemám :frowning2: ,ale keď máš veľa mliečka,myslím,že bez podprdy to nepôjde.KeĎ sa ti nedá ísť na poradňu,zavolaj dr.a spýtaj sa,či môžte prísť až o týždeň,že sa ti nedá,podľa mňa to nevadí.
U gynekologa sa len potvrdí papier,pozerá ťa až na prvej kontrole o 600nedelí.Teraz ti len napíše,koľko poradní si v tehotenstve absolvovala.
Ten tvoj priateľ je riadny....Keby mu na tebe tak veľmi záležalo,tak by sa aj pred tvojimi rodičmi choval trochu "kajúcne",ale evidentne je mu to jedno. :angry:
12. bře 2011 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavetka ano klobuciky som skusala, ale mi ich laktacna poradkyna neodporuca pouzivat kvoli strate mliecka, uvidim ake to bude teraz, dnes som 1.x uzila tu zazracnu bylinku :grinning:
@mafynka podla mna si sa velmi dobre rozhodla a ked seka machra este aj teraz pred tvojimi rodicmi, tak to len svedci o tom aky je to bezcharakterny clovek :angry:
13. bře 2011 v 06:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett krasne foto :dizzy_face:
13. bře 2011 v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojki kočky. Tak toto je naša Nelinka.
13. bře 2011 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett
@denne73 rozkosne deticky :slight_smile:
@mafynka tiez ti drzim palce, spravila si podla mna veeeeeelmi dobre, ja som to urobila ked mal moj syncek 15 mesiacov, aspon nezazil tie hadky a vyrasta z neho stastne dieta, ja tu satku asi nekupujem, aj ked je to velmi krasne, nasa je uplna pohodacka, naje sa a spi, tak som zvedava dokedy :grinning: a s podprsenkou mi to tiez obcas vadi,minule som vyskusala spat bez nej, mlieko bolo vsade :grinning:
13. bře 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja v noci riesim prsia tak ze mam okolo nich plienku. lebo podrpsenku tiez nemusim cely den aj noc. tak to pomaha inak by mlieko bolo naozaj uplne vsade. a poradnu si mozes podla mna presunut. mna ked objednavala povedala ze keby mam nejaky problem mam zavolat a mozeme to zmenit
13. bře 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. bře 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin ahojki moja tak ty sa máš super, pošli aj mne trošku mlieka :wink: :wink: :wink: . ja doslova žmykam prsnik , neviem čo sa deje. Či tá kriza či čo :confused: :confused: :confused:
13. bře 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek