• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
pridávam nove foto do albumu....malá sa už riadne škerí a robí grimasky......vcera sme vyskusali kolotoc hraci a bola z neho hotova vydava zvuky, smeje sa =D =D
14. bře 2011 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13
@kesulkarenka baby aj ja som pokazde s velkou nevolou, len som sa akosi neopovazila svokrovi povedat, ze nie, nemoze ju zobrat na prechadzku on, bohuzial teraz uz budem nutena, po takomto zazitku uz ju nedam nikomu kym nebude o dost starsia, strasne ma to nahnevalo, ja som mu ju dala s malou dusickou, ze snad bude vsetko tak ako ma a nebolo... ale uz je to za mnou, uz to nedovolim :unamused:
14. bře 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kesulkarenka hmmm lenze u nas to zacalo prichodom z porodnice cize uz to trva 3 tyzdne :unamused: najprv som myslela ze len zmena prostredia ale nezlepsuje sa to, dokonca asi zhorsuje lebo do toho par krat prisli koliky a najnovsie sa nevie vykakat, len sa puci az je bordova a musim s nou cvicit alebo dame teplomer aby si ulavila :unamused:
asi zajdeme za pediatrickou ci je vsetko ok lebo uz zacinam byt zufala :frowning2:
14. bře 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly s tym sa netrap,,povedz razne nie,,vsak ty si matka,,mne svokra raz prisla si pytat na prechadzku,,nedala som,,odvtedy to ani neskusa,,,ja si jej maleho nedam nikomu kocikovat,,lebo by som sa bala,ci budu kontrolovat,ci dycha, ci ma dobru teplotu v kociku,,ci mu nie je zima,alebo ci sa nepoti,,a navyse to je jedina chvilka dna, kedy si ja oddychnem,,tu u nasich ked idem von, kym sa obleciem, vonku postrazi maleho mama,,aj to jej ho vzdy znesiem sama,,lebo sa bojim,ci sa jej vo dverach nepretocia kolieska,,kto chce kocikovat,moze ist so mnou,,ale sameho ho nenecham,,,
14. bře 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka mas pravdu, nedam si do toho kecat, odteraz len so mnou a aj mu mozem vysvetlit preco, snazila som sa mu doverovat, ale presvecil ma o tom, ze sa to neda
14. bře 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
zajtra dávam malinkej prepichnut uška bude ju to velmi bolet??? bojiiiiiiim bojimmmm
14. bře 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 a to nie je unaveny alebo len nevie zaspat ?? nasa je tiez vacsinou na rukach a iba obcas sa mi podari ju dat do postielky aby sa nezobudila :sweat_smile: ono by to bolo ok keby som nemala aj starsieho synceka, mam pocit ze ho tym ochudobnujem :unamused: no a tie prebdete noci su zase pre mna horor :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ake davas UM ?? a len na noc alebo aj pocas dna ?? nema z toho koliku ??
14. bře 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly jasne,,nedaj sa,,ja uz tiez,ked sa mi nieco nebude pacit,tak tvrdo si poviem svoje,,je to moje dieta a nikto iny nebude o nom rozhodovat
14. bře 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby mam otazku, ako obliekate deturence teraz von?

a tie, co davate UM - viete priblizne kolko davok za den a ake mnozsto na 1x vypiju? dakujem :wink:
14. bře 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 radim ti, nebud pri tom ked jej to budu u dr robit, radsej ani za dverami necakaj, lebo budes trpiet snad este viac ako ona ked bude kricat... mojej to robili este v porodnici a nebola som pri tom, ale ako som bola u detskej na poradni, tak to tam robili jednemu dievcatku pred nami a maminu poslali len za dvere a to bolo vsetko pocut von, az mi srdce trhalo a to nebolo veru moje babo :frowning2:
14. bře 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
@slavkav ja neviem či ho obliekam správne, ale snáď ma skúsené maminy opravia, ja dávam body s dlhým rukávom, ponožky, polodupky, hrubý overal, fleesový fusak, deku a u nás dosť fúka, tak aj ten kryt na kočík
čo sa týka UM, ja mú dávam keď sa zobudí, alebo keď vidím, že hľadá niečo do pusinky, dávam mu väčšinou 90ml cez deň a v noci si dá aj 150ml, približne papá každé 2a1/2 hodiny, večer prespinká aj 4 hodinky, ale to len po kupkaní a spomínanej 150ml od 19.00 do 23.00
@isabella_fly aj ja sa bojím malého požičať kočíkovať, len so mnou a o to až taký záujem nie je :grinning:
14. bře 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca veru baby, bojite sa opravnene, tak aspon na mne vidite ako to moze dopadnut a budete opatrnejsie :pensive:
14. bře 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ja idem dnes do poradne a tiez chcem dat malej prepichnut uska...tiez sa bojiiim ...kurik preco to musi boliet?
14. bře 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav ja maleho krmim kazde 3 hodiny a davam 90 ml, no uz mu to je malo, tak zvysim asi na 100-110 ml...v noci mi prespi od 20.00 do 2.00, ak je za cely den dobre napapany
14. bře 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 a to ked zvysis na 100-110 ml vody predpokladam - to das kolko odmeriek - ked 1 odmerka je na 30ml?
14. bře 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly dakujem no pojdem radšej až von :slight_smile: dufam ze to malinka zvladne
@teodorka potom napis ako to zvladla...teda aj ty :slight_smile: vela stastia prajem
14. bře 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav no ked sme chodili teraz vonka bolo 10-15 stupnov vonku tak mala mala košielku, dlhe body, svetrik, rukavicky, ciapocku, v takom teplejsom overale a zakryta dekou, ked fukal vietor dala som dve deky....a ked bolo zimsie davala som este aj do fusaku :slight_smile:
14. bře 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav dala som 3 odmerky plne a este jednu do polky
14. bře 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 aha. dakujem. :wink:
14. bře 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 neboj sa, potom jej to budes este nejake 2-3 tyzdne osetrovat, ale potom to bude ok a malicka si ani nespomenie a ona to urcite zvladne, len ty by si mala vacsi problem to zvladnut keby si pri tom podla mna :pensive:
14. bře 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@urugu ja som si robila obklady - takže to nezabralo veľa času a liečilo sa.
14. bře 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte. ja davam malej UM len na noc a riadim sa davkovanim. doteraz som davala tych 120ml a uz asi zacnem davat 150ml. MM mi vypije tych 120,130ml.

mam doma prazdnu krabicu od nutrilonu a teraz kupujeme madarsky nutrilon, ktory je v sackoch. myslite, ze by som to mohla presypat do tej dozy?

14. bře 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute baby, chcem sa opytat, ci davate, alebo ste davali, svojim babatkam postolky... a ak ano tak dokedy ich treba davat?
14. bře 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tu niekto, kto dava babatku len cisto UM?

@leonard2002 nedavala som
14. bře 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tie, co davate babu MM, jete nivu, pecienku, pastety atd? co sa urcite nesmie okrem ovocia, alergenov, stiplavych akorenenycha jedal a jedal, kt. naduvaju?
14. bře 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 určitě můžeš přesypat :wink: a používat dál
paštiky, nivu atd. nejím
14. bře 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem :slight_smile:
dnes mě čeká kontrola na gyndě :stuck_out_tongue_closed_eyes: vůbec se tam netěším. To je asi tím, že už nejsem těhotná :grinning:
mrzí mě , že nemám víc času chodit mezi vás.
Dvě cácorky mě zaměstnávají :wink:
Máme se fajn. Malá i větší jsou celkem hodný. Pokud mi ta starší nebudí malou :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to jí to můžu říkat 1000x , aby to nedělala a ztišila se :pensive:
Anežka se má čile k světu. krásně přes den spinká a jí. Horší je to večer.Někdy máme kojící večer na 5 hod. Ne a ne usnout a jediný co chce je mě žužlat.Zkouším neustále dudlíka, který plive. A když jí dám do postýlky, nebo nedám prso je neskutečnej řev :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. bře 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ak neratam 1 davku MM cca 100ml - tak v podstate my
14. bře 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ja rozmyslam, ze tiez nebudem davat...vcera som mu to skusala dat, ale kedze vcera nemal svoj den a bola som z neho na prasky, tak som mu ich nakoniec nedala...

Ste tu este niekto, kto nedava postolky? Riskuje sa tym nieco?
14. bře 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 nejem nic take, akurat som si raz neodpustila pastetu:slight_smile:
14. bře 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek