• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@zebra41 my mame doma Dophilus infants, odporucila mi ich svagrina. ale este ich nedavame, brusko zatial je v pohode a zabudla som sa spytat doktorky ci ich mozem davat preventivne. ja uzivam Actilac, mozu to aj kajace matky, takze nejake probiotika by mal mat v mojom mliecku
16. bře 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 papier som si potrvdila hned ked bolo 28dni :slight_smile: a objednal ma az na 1.aprila ...tak pockam este....nechcela som ist velmi skoro takto sa uz citim fit tak dufam ze bude vsetko OK
@kesulkarenka ja antikoncepciu nebudem davat..i ked sa pise ze kojenie nie je antikoncepcia a je lahsie teraz otehotniet kedze tie cesty su este otovrene a tak...ale my sme mali problem aj malinku splodit tak sa tak nebojim a davame inu ochranu a pozor :slight_smile:
@marhulka13 u vas sa plati za krst? sranda :slight_smile:
16. bře 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca ano prisla. a dostanem tam ten prispevok. ale tak maly sa narodil v januari...takze vam mozno este pride
16. bře 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 Aj my sme mali problém s prvým dieťatko. Manzem má dokonca mizive % spermií, mali sme ísť na umelé. Po pôrode som si povedala presne to iste čo ty. A keď mal Simon 5 mesiacov, otehotnela som. Plne som kojila. Takze teraz si určite antikoncepciu dám:slight_smile:
16. bře 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 no, ja mam gyndosa az v galante, preto som sla teraz, lebo papiere mam odovzdat v seredi a tam idem na upsvar 22.3, tak som to chcela odovzdat..no a pediatricka je v nitre :grinning:
za krst sa neplati, no my sme evanjelici a tu treba platit kazdorocne cirkevnu dan 10 € rocne a mm nemal zaplatenych 5 rokov... :confounded:
16. bře 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka poradim ti. ak uzavrel zmluvu v PSS, tak viete poziadat o blokaciu zmluvy. to znamena, ze ked to obidvaja podpisete, tak ani jeden z vas sa k peniazom nemoze dostat bez suhlasu druheho. a inak, hoci je on zakonny zastupca, ked ty prides s rodnym listom hocikde na pobocku, urobia, co povies. na zmluve je taka poistka, ze ked by nahodou ZZ zomrel, tak bude banka sporit za neho, ale po splneni urcitych podmienok. takze, ziadne strachy. ked sa bojis, ze by to priatel casom vybrat, dajte to zablokovat.
16. bře 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 mne prisla pozvanka z mestskeho uradu. a tiez su tam informacie ako dostanem ten prispevok od mesta. prislo to v ten isty den ako sek na vyplatenie smeti.. :unamused:
16. bře 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 aha, takze nas sa to netyka, bo nikto z nas nema trvaly pobyt v Nitre :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 inak teba som nasla na FB, lebo mame spolocneho priatela :grinning: :grinning:
16. bře 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka Ahoj moja, kolko davas malemu vecer toho nutrilonu? Ci urobis viac a das mu tolko kolko taha? Lebo ja sa dnes na to chystam, len mu nechcem dat zase prilis vela, aby ho nebolelo brusko...
16. bře 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ozik baby, neviete, ci mozem malemu zmenit trvaly pobyt?? chcem, aby mal tam, kde manzel

inak prikladam fotky nasho Jurka, kde ma presnbe 6 tyzdnov
16. bře 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kocky, tiez sa mi narodila dcerka vo februari - 5.2. len som nemala poriadne cas sa niekde pridat do diskusie.
Chcem sa vas spytat ako papaju vase deticky, my sme na um mliecku plus som kojila, teraz len um lebo mam lieky.
Malinka spapa kazde 3 - 4hod 90 ml , nie je to malo ? niekedy len 60 po 2,5hod. Na zaciatku papa uplne pahltne, potom zacne plakat, zase volaco spapa, a zase vykruca ustockami, nechapem co jej moze byt.
Ak mozte , napiste mi , budem rada za kazdu radu
16. bře 2011 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 aaale :grinning: a koho? :astonished:
@leonard2002 ja davam podla davkovania na krabici. a inak moja, ked uz nechce, tak zacne vypluvat alebo otoci hlavu.

Bianka miluje lezat na brusku. neviete preco sa nesmu davat babatka na brusko spinkat? a je normalne, ze si uz zdviha hlavicku? ked lezi na brusku, tak si ju pekne preklada z jednej strany na druhu :slight_smile: a zdviha dohora. a minule sa mi otocila z chrbta na brusko, ale lezala trosku na boku, tak som sa smiala :grinning:
16. bře 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrabcek154 moj je tiez len na um a stiahne 110 ml kazde 3 hodiny, ci je den ci noc, prestali pekne casy spania :confounded: ... ale to len posledne tri dni, predtym papal 90 ml, no to sa budil aj kazdu hodinku.. a narodil sa 1.2.
16. bře 2011 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
a este som chcela. aj vase su tak dlho hore? moja dnes vstala o pol desiatej a odtvtedy doteraz spala jednu hodinu... kde su tie casy, ked sa napapala a spala 3-4-5 hodin? :grinning:
16. bře 2011 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 Zuzka Lidayova :grinning: segrina spoluziacka z vysky :grinning:
no, aj nas zdvihal skoro hlavicku, no ma ju taku splastenu este, ze sa mu tazko pretaca.. raz sa aj nam otocil z bruska na chrbat, ked sa fest jedoval, potom aj plakat prestal, asi bol v soku z toho, ze sa mu to podarilo, no vtedy uz mal vyse mesiaca
no, nechapem, kde berie tolko energie, lebo ked je hore, vacsinu casu preplace a spi max. hodku a uz zas je hore
mas doma veeelku sikulku :slight_smile:
16. bře 2011 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 maly je strasne krasny :slight_smile:
@mafynka mne teraz doniesol otec z madarska nutrilon HA, inak sa sice vola, ale zlozenie je to iste a je to tam podstatne lacnjesie.
16. bře 2011 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 zuzku osobne nepoznam, len z jedneho fora :slight_smile:
16. bře 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ahoj ! :slight_smile: chcela som sa ta opytat, ze ci si uz bola na kontrole po sestonedeli? ja som uz raz bola v galante ale iba kvoli tym ziadostiam o prasule aby mi potvrdili, ze som riadne chodila do poradne, ale vtedy mal scasny dovolenku...a inak ked si bola tak hore alebo na prizemi?
16. bře 2011 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 co je zac ten nutrilon? my papame nutrilon 1. ako sa vola?
16. bře 2011 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 no my sme kupili tu na slovensku nutrilon HA a taky som dala doniest z madarska. nutrilon HA sa tam vola Milumil a mali by tam mat aj obycajny nutrilon, ale ten neviem ako sa vola. tuto som si o tom precitala http://www.modrykonik.sk/forum/tema/madarsky-nutrilon/?page=1
16. bře 2011 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte. tak my sa hrozne trapime v noci. mala nam krasne prespi cez den,ale noc je uplne o nicom. stale sa budi,nieco sa jej nepaci. papa pekne,no aj tak je nespokojna. ale najviac ma trapi,ze mi grca moje mlieko. odsavam a uz som skusala vsetko,no nic nepomaha. negrca stale,ale ked uz,tak vyjde z nej uplne vsetko :confounded: normalne mam strach jej ho davat,takze vacsinou jej radsej zarobim umele. z toho jej nic nie je.

@marhulka13 no ja som zvedava na tu kontrolu tu. tu sa nejak v babe nerypu a ani nepozeraju. tu ich hlavne zaujima,aku antikoncepciu si vybrala :sweat_smile: :grinning:
16. bře 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 ahoj, ja som bola vcera, akurat som tu dnes pisala, ze sme dopadli dost blbo, ale tak da sa.a tiez som bola dat potvrdit papiere, lebo mne sa do ga na dvakrat chodit neoplati...bola som na prizemi uz konecne :grinning:
@lubinka26 vdaka :wink:
16. bře 2011 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ja som bola vtedy v ga kvoli tomu ortopedovy, co ma tam pediatricka poslala tak som to hned vsetko obehala aj zdravotnu aj tie papiere porobit a teraz ked pojdem v utorok tak pojdem este na socialku v ga kvoli rodicovskemu prispevku a na zdravotnu kvoli prispevku co dava sered ako mesto. a dlho si cakala? alebo ked si povedala ze si po sesto tak ta zobrala prednostne alebo si sa musela na cas za peniaze objednat? ja viem vela otazok ale nechcem tam zbytocne trcat :slight_smile: .... a jakto ze ste dopadli zle? ty si vazne taka, ze aj pocas tehu vsetky mozne diagnozi a este aj po porode? no do kelu, tak drzim palce aby bolo vsetko ok :wink:
16. bře 2011 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 ani on by sa nerypal, len ma musel vycistit, preto sa tam rypal a kedze to je zapalene, tak to o to viac bolelo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2011 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 ja som sa prednostne objednala na 13.00, no nikoho tam uz nemal, tak som platit nemusela :grinning: mna musel cistit, lebo sa mi maternica este nezavinula dobre a mala som tam kopu nazrážanej krvi, sitie zapalene a infekciu v tom...dal mi teda lieky, cipky a antikoncepciu a bavili sme sa aj o tom, ze nie je vhodne, aby som este mala deti :unamused:
a preco na zdravotku kvoli tomu prispevku od mesta?? aj ja mam tu ziadost od mesta sered, no este som si to poriadne necitala a ani neviem, ci mam narok, kedze som nezamestnana
16. bře 2011 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 ahoj,,niekedy 100ml a niekedy 150ml,,,podla toho,ci predtym kojim alebo nie,,ale vacsinou vypije tych 80,,,zvysok mozno o hodinku dopapa,,ak nie,tak vylejem
16. bře 2011 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.

@marhulka13 no ja predpokladám,že po všetkých tých problémoch,čo si mala počas tehu aj po ňom,ich asi ani tak skoro neplánuješ. :wink: :unamused:
16. bře 2011 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 Moje deti spia iba na brusku. Nemá sa dávať kvôli ´nahlemu umrtiu dojciat... Ale keď je dieťa zdravé, máš monitor, ja v tím problém nevidím. Ešte že by sa mohlo zadusit keď sa vygrcka. Ja mám cez kolisku natiahnutu plienku, tam kde má hlavičku. A keď si odgrcne, všetko to tá plienka vpije do vnútra.
16. bře 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka Ok dik...aj ked teraz mam oba prsniky naliate, tak uvidim, ci mu ho nakoniec dam...ale pre istotu ho chcem mat doma, lebo dnes v noci som uz bola v koncoch...:(
16. bře 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek