• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@cutce to s tym kociarikom je tiez pravda, budem musiet zvazit ci si teda nenechame toto :grinning:

@kwetinka1 fuuuuj, ja by som automat nechcela :grinning: poculi ste o tom pripade ako nejaka americanka dosla na svk, pozicala si auto a zvyknuta pipenka na automaty nepoznala rucnu prevodovku a vraj len zaradila jednotku a isla a nadavala cely cas, ze to nejde viac ako 50 a totalne spalila motor, vraj az kapotu to prepalilo :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauko baby uz beriete nejake vitaminy??? a ak ano tak vam ich predpisal gynekolog alebo ste si vypitali v lekarni??? som len na konci druheho mesiaca a uz mam opuchnute dasna a citim sa dost znicene :angry: hoci mamka mi hovorila ze je to normalne aj tak ci neviete o niecom...nechcem aby moje babo malo taku znicenu matku :grinning:
1. črc 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly to som nepocula :slight_smile: ved prave ani ja nechcem automat, ale bola by som ochotna si to auto s nim vymenit, ale on je na to jeho zatazeny. pritom ja by som prisla o vacsie pohodlie, ale co uz. bude mat co ma a ja svoje, snad tam kocik napracem.
@moniciak beriem duphaston, ale to nie su vitaminy a mam to na predpis. vitaminy som si kupila sama, bez lekara a beriem femibion 800. no znicena som aj ja, uplne mrtva a hovoria mu ludia, ze aj strhana a to spavam denn 10 hodin. tie vitaminy na to podla mna vobec nepomahaju, aspon mne nie. obsahuju prevazne kyselinu listovu a ta je potrebna pre vyvoj polodu tusim a nie aby s nebola unavena. no musime si to odtrpiet.
1. črc 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak mne gynekologicka hned na zaciatku predpisala kyselinu listovu
1. črc 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak ja som zacala brat este predtym, nez som bola tehu, ked sme planovali, aby moje telo malo dost zasob a treaz beriem kyselinu listovu cely cas. Ty neberies nic? :confused: Chod si kupit aspon tu kyselinu listovu. Ja osobne beriem Femibion.
1. črc 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 :grinning: Aj mna sa kolegyna v poslednom case pytala, ze co mi je, ze mam kruhy pod ocami a ze celkovo vyzeram dost zle. :grinning: Asi si prvy krat v zivote budem musiet kupit make up, doteraz som mala vzdy plet ako babatko.
1. črc 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
som ja teda nezodpovedny clovek a kolko asi stoji ta kyselina listova???
@kwetinka1 ale vesela prihoda, vsak? :grinning: ja zasa nechcem jazdit na aute co ma mm, je nan tiez strasne zatazeny, ma to ako babatko a to ma uz skoro 5 metrov, tak mam aj strach, sak predsalen aj ked ma parkovacie senzory, je to jeho milacik, keby som tomu vykrutila krk, tak ho asi rovno mozem ist pochovat :grinning: :grinning: :grinning:
@moniciak Femibion 800 stoji cca 13eur.
1. črc 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak ja mam cistu a stoji od jemiesonu, zevraj tie su najlepsie 5,70€

inak ahojte :slight_smile:
1. črc 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly Teraz si mi pripomenula taky vtip, ze blondina si dala namontovat parkovacie senzory do auta a na druhy den prisla do servisu s rozbitym autom a pytaju sa jej:"Co, nefungovalo?" A ona:"Nie, nefungovalo. pipalo, ale nezastavilo." :grinning:
1. črc 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta krasne :grinning: inak tie pipenky blondave za volantmi to je strasna katastrofa, jazdit to nevie a len zavadzat, bohuzial to poznam z vlastnej skusenosti... hlavne, ze to ma peroxidove vlasky, naspulene pery a sedi v 3dverovom lexuse a uz je cloveku jasne, ze od takeho auta co najskor prec, bo to tam vo vnutri nevie soferovat :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
isabella a sharlotta : :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly Ja osobne seba hodnotim, ako dobru soferku, ale niektore zeny by som naozaj vrazdila :angry: Ale aj ludi, co so mnou idu v aute vravia, ze ja soferujem lepsie, ako MM :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale ja to mam v genoch, moj otec a moj brat su soferi par excellence, tak som v tom vychovana od mala.
1. črc 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ja ked som cerstvo oddychnuta, tak mi hovoria, ze som opekenela, ale po chvilke vpraci, alebo ked neoddychuje ovela viac, tak ze som strhana a unavena.
@moniciak nie si, ani ja som to nevedela a zacala som brat len minuly tyzden
@isabella_fly on by to rozchodil, ved ma nove :slight_smile:
1. črc 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta tak isto je to aj u nas :slight_smile: priatel ma problemy odomna vycuvat a ja to aj na jeho aute bez problemov zvladam :slight_smile: no len ty chlapy to potom tazsie znasaju. treba ich hned najako pochvalit za nieco ine, lebo bude zle nedobre :slight_smile:
1. črc 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta tak bohuzial nechcela som to tu pisat, sak sme tu vsetky baby, ale zenske za volantom vseobecne je bohuzial katastrofa, ja si myslim, ze jazdim celkom slusne, ale este nemam dlhu prax, vodicak nemam este ani rok, tak si nevyskakujem, ale tak ma ucil jazdit mm, takze nastastie nejazdim uplne ako zenska... najhorsie je, ked to ani len znacky nepozna, alebo vseobecne pravidla cestnej premavky... velakrat sa aj ja prichytim pri tom ako nadavam na niekoho predo mnou, ze to tam musi urcite sediet zenska :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
za chvilocku odchadzam na prve vysetrenie. baby, drzte mi palceeeeeeeeee, tada nam :slight_smile: doteraz som nebola nervozna, ale uz som :confounded:
1. črc 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 :grinning: my to mame s MM akosi naopak, ja som v zivote strasne vybusny typ a moj manzel totalny kludas, ale akonahle si sadneme za volant, tak to mame vymenene. Ja za volantom relaxujem, som kludna, len obcas si zanadavam, ale on vkuse hundre a nadava, kazdeho by obehoval...
1. črc 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 Neboj, vsetko bude ok :wink: Daj potom vediet.
1. črc 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta u nas to je tak, ze poturcenec horsi od turka, mm nadava za volantom, ale ja mam pocit, ze niekedy nadavam este viac ako on, no to vacsinou ak niekto predo mnou robi blbosti, nedava smerovky ked ide z kruhaca a pod... inak ja nemam potrebu velmi obiehat ak sa to predo mnou naozaj nesmochce nejakych 20-30 :grinning:
1. črc 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 drzim palce
1. črc 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly To aj ja, ale ja by som to az tak celkom nezovseobecnovala na zeny, lebo som stretla aj dost vela chlapov neschopnych. Inak sa mi aj casto stane, ze ked na niekoho nadavam, ze to tam urcite sedi zena, tak nakoniec je to chlap. A ked uz tu tak nadavame, tak ja cez sk. rok chodim kazdy piatok do Nitry do skoly a casto sa mi stava, ze ked nejakeho chlapa obehnem a on uvidi za volantom "malu zenu"(mam 158cm :sweat_smile: ), tak potom sa ma za kazdu cenu snazi obehnut , aj ked predtym isiel 120. Jaaaaj ti chlapi a ich jesitnost.... :sweat_smile:
1. črc 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta tak musim priznat, ze dnes som v meste zazila neschopneho chlapa za volantom, odbocoval na krizovatke dolava a nedal prednost protiiducemu nakladmemu, keby ten nepribrzdil, tak by sa snad aj zrazili a to bola prosim pekne svetelna krizovatka, som normalne nechapala...
1. črc 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 drz pesticky, urco bude vsechno v poradku :wink:
1. črc 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 držím pěsti, ať vše dobře dopadne
1. črc 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. črc 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 musim stebou suhlasit :wink: babeny hlavne papajme na co mame chut a nie co kazu tabulky a internet...ved v dnesnej dobe skodi uz uplne vsetko nemate ten pocit?????
1. črc 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babo79 presne. rozumiem tej pecienke, ale ked si jej trochu tehotna da, raz za dva mesiace, nemoze to podla mna uskodit. podla mna vsetko s mierou, ked sa ma nieco stat, tak sa to stane nech sa akokolvek snazime
1. črc 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
me rikala, ze nesmim sirove maso a vajicka neuvarena poradne a pak mekke syry, jinak vsechno muzu :slight_smile:
1. črc 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek