• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@mafynka ja jakubka nechavam este lezat na takej detskej deke a on si pozera hracky, kt. ma nad hlavickou. a ked uz neviem co s nim, nastupi babka :grinning: :grinning: :grinning:
esteze ju mame :slight_smile:
17. bře 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka no ked je malinka hore tiež sa s nou vačšinou rozpravam, ukazujem hracky, davam na brusko, ponosim po dome nech popozera, potom lezka so mnou pri telke, hram sa s jej rucickami otvaram a vkladam hracky, prsty aby co castejsie otvarala paste, davam pod kolotoc......a ked mrnka mojej staci dudlik potom jej zacnu klipkat oci tak ju dam do kocika a ide spinkat :wink:

dnes mi prislo 890 eurikov :slight_smile: jupii
17. bře 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka no ked je malinka hore tiež sa s nou vačšinou rozpravam, ukazujem hracky, davam na brusko, ponosim po dome nech popozera, potom lezka so mnou pri telke, hram sa s jej rucickami otvaram a vkladam hracky, prsty aby co castejsie otvarala paste, davam pod kolotoc......a ked mrnka mojej staci dudlik potom jej zacnu klipkat oci tak ju dam do kocika a ide spinkat :wink:

dnes mi prislo 890 eurikov :slight_smile: jupii
@domigb ja som mala vstrebavacie stehy, takze mne nevypadali, iba sa vstrebali... tiez mam ATB, od februara uz trtetie :stuck_out_tongue_closed_eyes: a potom sa cudujem, ze mi jest nechuti a vazim este menej nez pred tehu :confounded:
som sa vcera docitala, ze take male deti by mali byt hore vkuse max 2,5 hod. Toto kto pisal? :grinning: :grinning: :grinning:
kočky miminka vam už vydavaju nejake zvuky? ja sa tesim moja sa chce s nami rozpravt otvara usta a snazi sa hovorit ked vidi nas....a vydava take zlate neidentifikovatelne zvuky...a asi pred dvoma dnami povedala ag ag...ci take nieco :slight_smile:
17. bře 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka a pridavam ti super stranku je tam cely chronologicky vyvin super rady co by babo malo vediet a ako sa s nim zabavat skus pozriet :slight_smile:
http://www.mamaaja.sk/index.cfm?module=Calculator&page=Evolution
17. bře 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 jeeee, aj ja chcem tolko evriciek, mne dnes prisla iba materska a este nejakych 175 €, to ani neviem zaco :grinning: :grinning: a rodinne by mi tiez mohli dojst :unamused:
@katarinasifrova ked ja sa mu chcem aj nejak aktivne venovat,,nieco,cim by sa rozvijal
@marhulka13 ani ja neviem zaco prisli ,mam si ich prevziat zajtra na poste lebo dnes nemala tolko prachov...tak sa jej opytam zaco to je :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka male babatka sa rozvijaju pozorovanim tvari a veci. si myslim, ze sa drobcovi venujes dost . proste su este malicky, aby sa s nimi dalo robit viac :slight_smile: ta doba este len pride :slight_smile:
17. bře 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova no kto to napísal,mal by prísť k nám.mne je malý hore aj 5-6hodín.včera sme poobede neboli na prechádzke,keď pršalo,takže bol hore celé poobedie,lebo on spí len vonku v kočíku.
17. bře 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 teda, mne vsetko chodi na ucet, tak som zvedava..s tymi peniazmi je to horor...inak verila by si tomu, ze ja mam nizsiu matersku ako ty rodicovsky prispevok???? kokos, normalne mam smolu, ze som robila a dostala padaka
17. bře 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 to tiez robim,,davam mu hrkalku do ruky,,,uz ma aj pri kojeni pevne drzi, vacsinou za podprsenku,,alebo si chyti prsnik sam,,,vcera dokonca aj par sekund udrzal flasu v rukach,,vcera objavil kolotoc, tak sa nan prave kuka ako sa toci,,,potom ho mam casto na brusku, drzim mu nozky a on takto prejde celu postel,ze sa posuva,,alebo si ho polozim na hrudnik,chvilku cumackuje a potom mi zaspi,,vytlacila som si kopec riekaniek, tak mu rozpravam,,a staale sa s nim vela rozpravam,,komentujem mu vsetko co robime, a taram stale,,keby ma niekto pocul :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aj on uz otvara usta,,aj nejaky zvuk obcas vyda,,,je to zlate,,take prve momentu

inak idete niekto robit daku spomienkovu knizku pre drobcov? ja rozmyslam,ze odlozim vsetko,,prvu supravicku,,naramky z nemky,,karticku,,dokonca mame aj prvy odstrihnuty nechtik odlozeny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ze mu napisem dojmy z porodu (nech si chlapec nemysli,ze tobolo lahke :grinning: :grinning: ) a ze mu budem vsetko pisat,,co kedy urobil take vyznamne,,nebudem kupovat ziadnu knihu,,ale daky zosit v tvrdej vazbe mu zalozim,,,co vy na to?
17. bře 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 to s tou materskou ma mrzi ze je nizsia ale tak mas to urcite lepsie ako ja co dostavam len rodicovsky prispevok..esteze manzel lepsie zaraba :slight_smile:
@mafynka no ja riekanky nehovorim ani nespievam....iba sa s nou rozpravame :wink: jj prve zvuky su krasne cele to babo je krasne ako ti rastie pred ocami a uskrna sa na teba :wink:
ja som dostala spomienkovu knižku takže len sa pustit do toho myslim ze je to pekna spomienka ja mam taku ked som bola mala a je to sranda citat co som prve povedala, co spravila, kedy postavila a tak :slight_smile:
17. bře 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 a nedoslo ti tych 150 prispevok, spolu s 25 s rodinnymi??...lebo mne doslo vcera 207euro,,a mne to tak vychadza,,plus ja mam zo socialky este 34 na stravu...a ked si zratam ten prispevok a detske,,tak mi to aj tak vyjde,,ja som tiez cakala len nejakych 300 v piatok,,a ma prekvapilo,ked mi pipla sms a na ucte 570 euro,,no potesilo,,,mohlo by aj castesie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka skus ten link na ten chronologicky vyvoj je super :wink:
17. bře 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja som dostala od manzelovych krstnych rodicov knizku s nazvom DEJINY NASHO DIETATA, je to akoby dennik, kde mu pisem, ako sa narodil a postupne, co urobil, je tam miesto na fotky a prikladanie spomienkovych veci a rozdelene na etapy zivota tusim do 6 rokov... navyse je to biely obal so zlatym pismom a vyzera to jak kronika :slight_smile: tiez mu odkladam niektore veci, jeho prvy cumlik, co mal z porodnice na sebe a pod.
17. bře 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ja sa už ani nepamatam co mala na sebe ako prve....ved vies ze som mala problem co jej obliect kedze jej vsetko bolo velke :grinning:
17. bře 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka mne dnes prisla materska 179 € a potom prispevok z uradu prace vo vyske 179 €, viac nic zatial, no ten priplatok k prispevku, co sa to ma dozit tych 28 dni som este neodovzdala
@katarinasifrova tak veru aj k nam by mohli prist,,,minule sa mi zobudil o druhej a az do siestej sa tvaril,ze sa ideme hrat,,,ani neplakal,len na mna cumackoval,otvaral pusinku a tak,,, a viem,ze je este malicky,,len mi neda ho nechat lezat v postielke,ked je hore,,jaaaaj uz nech rozprava,nech mam nejaku odozvu od neho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@alexis13 to si pamatam, mne sa vzdy pacil tvoj pohlad, ze jeej, jej je vsetko velke a ked uz si ju konecne obliekla, zrazu buuum, jeee, ona sa asi posrala :grinning: to som sa vtedy asi prvykrat v porodnici aj usmiala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. bře 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj baby ja by som sa mala ucit cakaju ma dve pisomky utorok :slight_smile: a ja na nete ako vzdy skoncim
17. bře 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ja som dnes zasa zacala krvacat,,,to coooooo :angry: :angry: :angry: a nevravte mi,ze mam ist k dokimu,,bo ja nepojdeeeem,,ani za ten svet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: bojim bojim :rolling_eyes:
17. bře 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka mozno si uz aj kramy dostala
17. bře 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 no to som mala pocit,ze som ich dostala pred 2tt,,
17. bře 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Jsem úplně mimo ............ po dnešní noci co malá vstávala co dvě hodiny a od 4 do 9 ráno byla jako péro, tak mi ještě teď chrní :slight_smile: chodím se na ní dívat a nemohu uvěřit ............ kéž by to tak bylo i v noci :sweat_smile:
17. bře 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, ja po predvcerajsej hororovej noci mam za sebou asi najlepsiu noc, odkedy sme doma...maly spal od 21hod do 01h30...ze waw,,,a potom od 02h45 do 06h00...Boze, keby bolo viac takych noci, by som a vobec nehnevala...A dokonca som mu ani Nutrilon nedala, ale mam ho v zalohe...som kludnejsia:slight_smile: Som myslela, ze pojdeme dnes na prechadzku, ale prsiiiiiiiiiiiiiii aj u nas:(
17. bře 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka asi si dostala mrchu :wink:
17. bře 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 Dik za link:slight_smile: celkom dobre to je:slight_smile: aspon viem, co by uz mal vediet:slight_smile:
17. bře 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek