• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
17. bře 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby použivate hraciu deku s hrazdičkou už???? a mate polohovatelne kresielko??? neviem ci mam kupit a tak...
17. bře 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 páááni, krásně Ti malý spinkal :sunglasses: trochu závidím :grinning:
17. bře 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky čo poviete na tuto deku??
17. bře 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 Ahoj, my mame od zaciatku hojdacku, doteraz tam nechcel velmi byt ale dnes tam dokonca zaspal...ja si myslim, ze hracia deka je dobry napad, aj my si ju asi kupime, ja som stale myslela, ze to je uz pre vacsie deticky - take 2-3 mesiace
17. bře 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pe.martina no, ale to nie je pravidlo, skor vynimka:slight_smile: noc predtym som vobec nespala:( celu noc iba mrncal a chcel cicat a vrtel sa, no hroza:( tiez mame lepsie a horsie dni:slight_smile:
17. bře 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 pekna a pestra:slight_smile:
17. bře 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 vypadá pěkně ....... my ještě deku nemáme, jen takovou tu hrazdičku ale malou to ještě nezajímá .......... pak jsme dostali lehátko, ale malá je v tom taková ztracená a sune se k jedné straně :slight_smile: tak ho máme zatím v záloze na později
17. bře 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, dlouho jsem nepsala, ale pri kojeni stiham alespon docitat vas a vidim u vsech super pokroky...my jsme hrozne bojovali s prdikama, ale snad pomohli probiotika...ted zase bojujeme se vztekanim a uz od zacatku se spankem, v noci to docela jde, ale pres den nespi sam, jen v kocaru a to musim drndat, nebo na balone, kdyz hopsam...no a porad takhle blbnout s pomalu sestikilovym zviretem je narocne :grinning: dneska je nejakej mrzutej a vzteka se u kojeni...no je to narocny, obcas jsem i zoufala a rikam si, ze mam to nejhorsi dite na svete :sweat_smile: ale pak se usmeje a je zas lip...
17. bře 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 jaaaaj a kde su tie clanky,ze pocas kojenia mrchu nedostanem :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ale asi mate pravdu, bo aj brucho ma boli na mrchu
17. bře 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
zenyyyyyy kto mi pride pozehlit??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 jj to znám,manžel si včera musel malou večer vzít k sobě do obýváku abych se vyspala aspoň 4 hoďky v kuse ........ dr. nám doporučila na noc přikrmit nutrilonem, ale zatím to mám spíš jako nouzovku, chci kojit co nejvíc, tak aby si malá nezvykala na flašku nebo stříkačku. Objednala jsem si flašku od Aventu, která má dudlík, že z něj mimís pije jako z prsu, musí tahat
17. bře 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi viď, já taky padám už někdy na hubu, ale když se na tebe mimís koukne a usměje se :grinning: hned je mu vše odpuštěno :wink:
17. bře 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 pytala som sa susedky a maly jej nechcel v lehatku byt az od 3 mesiaca tak to som zatial nekupila ale deku s hrazdickou pozeram a asi kupim tuto a je dobre ze ma pestre farby :wink:
17. bře 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja som si pri Maťovi tiež hovorila,nech už rozpráva,nech má nejakú odozvu,a teraz by som občas bola rada,keby bol aspoň 2minuty ticho.od roka sa mu klapačka ešte nezavrela :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 - u nás je to s Romankom to isté. My s manželom sa niekedy ani nedostaneme k slovu. Sme sa smiali, že ak aj Adamko bude taký urozprávaný, tak to bude veľmi zaujímavé.
17. bře 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som mrchu dostala hneď po 600 a ďalšiu o 2 týždne. Pri prvom po 5 mesiacoch.
Kresielku je fajn, to odporúčam. Mne sa tam mala vybaví aj hodinku. Deka je o ničom. Nebaví ani jedného. Ak budete kupovať, kupte radšej z bazaru. Nová sa fakt neoplatí. Tiež rozmyslam, že tu moju predam.
17. bře 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame tiez kresielko, maly je tam velmi rad :slight_smile:
17. bře 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ta deka je pekna a farebna. my mame deku s dvoma hrazdickami a malej sa tam paci byt kuka na hracku okolo seba a ked sa nahodou nejakej dotkne je uplne prekvapena ked zahrka alebo zazvoni :slight_smile: takze ja deku mozem odporucat :slight_smile: podla mna zavisi od babatka
17. bře 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte mamičky...Zasa potrebujem radu,lebo som už zúfala....čo dávate babatkam na bolest bruska???moja ma také koliky že už neviem čo s nou doktorka kaže že sab simplex,alebo len vydržať.....ale jej ten sab simplex draždi črievka....prosim čo davate ...som už zufala nespí mi od noci,alebo spi len na rukach...
17. bře 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb u nas zabral espumisan, 6 kvapiek do kazdeho mliecka, cvicenie s nozickami a masirovanie bruska kremom pupik
17. bře 2011 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca vsetko robíme aj cvičíme aj masirujeme..... :unamused: :unamused: :unamused:
Ten pupik skusim a doktorka mi vravela,že espumisan je to iste čo sab simplex len v inej forme...tak neviem.... :unamused: :unamused: :unamused: Dakujem pekne
17. bře 2011 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb my zatial take problemy nemame,,poplacka,ale na rukach sa vzdy ukludni,,klop klop

kocky obliekate babatkam uz aj pancusky??
17. bře 2011 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb vyskusaj BabyCalm. Tiez sme mali problemy a nam to fest pomaha. Kvapky su na prirodnej baze, obsahuju fenikel, aniz a matu, dava sa 10 kvapiek pred papanim, moze sa aj pocas, maly z toho krasne prdka
17. bře 2011 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka bud stastna, babatka krmene MM to nemaju :wink:
17. bře 2011 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka nie pancusky este nedavam...a myslim ze uz bude cim dalej teplejsie tak nebude treba =D
17. bře 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes sme boli na poradni, vazime neuveritelnych 4090 g a meriame 54 cm :slight_smile: doktorka ho dvakrat vazila, co nemohla uverit, ze pribral az tolko :grinning: :grinning: velmi sa tesime, len nech je zdravucky moj krasny syncek :slight_smile:
17. bře 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka nas sa poti jak prostitutka pri praci :grinning: :grinning: ma len dupacky, kosielku, svetrik a deku vo vajicku a ked prideme domov, je prepoteny
17. bře 2011 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kamošky,tak my sme prišerne chori, Nelinka má sopliky ktore ju dusia, nespime ponociach plačeme, odsavame. Dostali sme sirup Trifed na kašel. neskutočne hrozne kašle.
17. bře 2011 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 juuuj, malinka :frowning2: len sa nam coskoro uzdravte
17. bře 2011 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek