• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
rysulka:grinning:
17. bře 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. bře 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 jaj, chudiatko malinke, zelam skore uzdravenie
@mafynka ani ja neobliekam pancusky, myslim, ze som ich kupila zbytocne, aspon tuto velkost :angry:
@marhulka13 ze prostitutka pri praci :grinning: :grinning: :grinning:
@arrett Daska je nadherna a krasne drzi hlavinku :dizzy_face: aj my mame podobnu deku, Matko sa zatial cuduje odkial sa beru tie zvyky :grinning:

aj my sme dnes boli v poradni, nas valibuk ma mesiac a jeho miery su 4000 g a 54,5 cm, je to v podstate Nutrilonove dieta :dizzy_face:
17. bře 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca vdaka. Ja sa len cudujem, po kom je taka rysava:grinning: neviem, neviem ak jej to vysvetlim :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
17. bře 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb na bruško je ešte espumisan alebo infacol
@denne73 neni z toho Trifedu ospalá?mne ho pri Maťovi poradila kamoška,že deti sú z neho ospalé,aj mi to viaceré hovorili,ale na Matúška mal opačný účinok,bol mi z neho takmer celé noci hore a reval o 106.Nelinke prajem skoré uzdravenie,taká malinká a už je choručká :slight_smile:
17. bře 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett jak vy krásne pasiete koníky :wink:

Ja malého tiež dávam na deku,mám len takú obyčajnú,ale zatiaľ sa mu tam páči,kresielko nemáme,ani nebudeme kupovať,nemám ho kde skladovať.

Bavili ste sa o mrche.Ja som pri prvom dostala po 2mesiacoch,ale to som veľmi málo kojila,,väčšinou bol na umelom.teraz mi 600nedelie končí v sobotu,tak som zvedavá,kedy to príde tentokrát.
A chcem sa vám pochváliť,dúfam,že to nezakríknem:zase sa kojíme.Nie celkom,ešte mu dávam aj UM,ale som rada,že si chce chytiť cicík.aj keď po kojení vypije ešte 100ku mlieka
17. bře 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 no, moc sa jej dnes nechcelo. furt sa prevrati na chrbat..potvorka mala. :grinning: :grinning:
17. bře 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 jej super ze sa maly chytil a papa maminkino mliecko to nevadi ak malo aj to je nieco. drzim placeky aby to tak bolo aj nadalej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. bře 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett :grinning: :grinning: :grinning: ze sused isiel okolo :grinning: :wink:
17. bře 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 gratulujem ku kojeniu, dufam, ze ti to nezakriknem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. bře 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca no to aj ja dúfam.

@potokin on moje mliečko papal aj doteraz,odsávala som mu ho,ale na prsku sa hneval,pár dní dozadu som zase začala skúšať ho prikladať,konečne mám v tom nejaký systém,že sa už tak nenaháňam,tak som neni taká vyčerpaná a zatiaľ cicík chce,tak som zvedavá dokedy.
17. bře 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja davam pancusky od uplneho zaciatku :slight_smile:
17. bře 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ženy! ako ste na tom s cumlíkom? ja mám trošku dilemu či dať alebo nie..zatiaľ som nedala kvoli obavám aby som neprestala kojiť.
17. bře 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby,ja z toho môjho manžela nechápem.Myslela som,že po tom,čo videl pri pôrode,nebude mať tak skoro chuť na sex a on ma už otravuje s tutu-mutu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dannaniella ja dávam,ale viem,že laktačné poradkyne neodporúčajú.mne annag poradila,že vždy keď mám pokušenie dať mu cumlík,mám mu ponúknuť prso.
17. bře 2011 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 dík. len som sa stretla s názormi že je to zdravé atd. tak uvidím časom ..zatím to prso.
17. bře 2011 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dannaniella ja cumlik davam.
17. bře 2011 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
,mne vam asi sibe...je tesne pred polnocou, maly uz spi vyse 4 hodky a mne sa nechce spat :unamused: a ked sa mi bude chciet spat, tak zas maly bude hore :confounded:
17. bře 2011 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
a uz je po polnoci, super sa mi tu keca, nikto mi neskace do reci :grinning: :grinning: :grinning:
18. bře 2011 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13
@marhulka13 ja davam pancusky, ked mu obliekam gate na traky,,alebo rifle,,urcite nie pod dupacky
18. bře 2011 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dannaniella ja som tiez nechcela davat cumlik,,len potom mi ho priatel naucil,,,,ale mamka mi kupila taky daky stary,co kedysi boli,,,a on si pri tom tak ejaka,,ked ho mal prvy raz,ani ho z ust nepustil,,mi normalne za tyzden jeden zodral,,ale uz ho ta mania presla,,,viem ho nim lepsie ukludnit a on si ho uz nevyzaduje tak casto,,dokonca niekedy ho aj pri zaspavani vypluje,,,dnes ho nemal celu noc
18. bře 2011 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
zeee dobre ranooo,,,zasa tu oxidujem sama?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. bře 2011 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett krásna deka...ja nakoniec kupim tu fisher price stoji cez 45 euro ale jedna kocka ju predava za 18 myslim ze dobra cena a je ako nova :wink:
@arrett malicka jak krasne drží hlavicku moja tiez udrži ale len chviločku a bac :wink:
@dannaniella davam cumlik..uz v porodnici ked bola umrnacana....plne kojim a plne dudlujeme ked cez den zaspinkava...v noci spi bez dudlika :slight_smile:
@mafynka ja som gate ani rifle malinkej este nedavala stale je v dupkach..potom dam :slight_smile: a dobre ranko aj tebe :slight_smile: :grinning:
18. bře 2011 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano, co dnes varit? hmmmm aj my davame cumlik, ked sa ukludni, vypluje ho, tak ja som baby vcera objednala manducu cervenej farby, na najmensich su najdrahsie veci :confused:
18. bře 2011 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievčence, ja dávam tiež cumlík, niekedy ho ťahá jak o dušu a dávam hlavne vonku, nech sa moc nenadýcha. A dokonca, keď má štikútku, jej dám trošku medu a pomôže to. Ja viem, že je to alergén, ale ani na to nemyslím, nechcm mať doma žiadne biodieťa.....

dnes som chcela ísť na kontrolu, ale čo chcel nechcel, včera som začala krvácať...dva týždne nič a teraz jak naschvál, je to normálne, keď plne kojím. No čo, musím to odložiť. Našťastie sa nemusím objednávať, u môjho dr majú kojace matky prednosť...no aspoň tak...

Ideme teraz k našim do Bánoviec, tatino je Jozef a ja budem mať v pondelok aj s mojou dvojičkou narodky, tak trošku oslávime....snáď mi malá za pohárik vínka nevynadá....

Ja nemám šatku na nosenie, mám len chico nosič, ale nechce tam byť....ona sa moc nosiť nechce, najradšej je vo vajíčku, tam aj spí aj sa hrá...navešala som jej tam kadejaké hračky a tak ich dočahuje. Tak ju len prenášam z izby do izby......
18. bře 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka vidím, že nie som sama.... :angry:
18. bře 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 no chúďatko, my vieme ako to vie potrápiť....mne bolo až do plaču, keď boli deti choré....aj my sme mali teraz soplíky, tak som jej dávala nasivin a pomohlo to. Ale myslím, že som ju asi dosť obliekala. Tak som si dala poradiť ad kočiek a otužujeme. Dnes spala len v bodíčkach, na tom vak a prikryla som ju perinkou...a super, vôbec nemala studené rúčky.......
18. bře 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
maminy chcem sa spýtat, k starej známej teme koliky. Je možné že malého puči celý den a dokonca aj v noci, ani si v klude pospinkat nevie. Pospí 20 min. a potom začne kopkat nožičkami až zčervenie a pri tom vydáva také pučiace zvuky a už je hore. Určite ho trápi bruško, ja len či je to normálne že celý den aj noc. Myslela som že koliky sa objavia na niekolko hod. denne a prejdú. Máte nejaké rady?
18. bře 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fialka12 moj ked spi,tak tiez sa puci,,az cely je cerveny,,,,ale on sa popuci a spi dalej,,to robi ci je den,ci je noc,,,neplace,,len si potlaci do plienky,,popuci,,ponatahuje sa a spi dalej,,niekedy pri tom trosku pomrnci,,,takze ked sa mi uz zda,ze zacina plakat,,nevstavam k nemu,,naratm vzdy do 15 a on skoro vzdy prestane
18. bře 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fialka12 moj ked spi,tak tiez sa puci,,az cely je cerveny,,,,ale on sa popuci a spi dalej,,to robi ci je den,ci je noc,,,neplace,,len si potlaci do plienky,,popuci,,ponatahuje sa a spi dalej,,niekedy pri tom trosku pomrnci,,,takze ked sa mi uz zda,ze zacina plakat,,nevstavam k nemu,,naratm vzdy do 15 a on skoro vzdy prestane
18. bře 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb nám na prdíky hodně pomohl Infacol ......... dávám je poctivě každé kojení a malá prdí a kaká jako ďas ....... sice se u toho ještě trochu kroutí, ale prdí krásně a je i taková klidnější
18. bře 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek