• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@mafynka presne toto robi aj moja mala ci v noci alebo cez den /a to som sa bala ci ju trapim a boli ju brusko/ popuci ponatahuje niekedy zamrnka co tak tlaci do plienky a dalej spinka =D
18. bře 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 my sa na tom smejeme,,lebo robi take ksichtiky pri tom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

baby dnes prsi,,,uz vcera sme neboli na prechadzke a maly bol nervny cely den,,,myslite,ze ked dam igelit,ze by som s nim mohla ist von??
18. bře 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja som bola vcera v poradni, normalne s igelitom na kociku a potom sme sa este 2 hodky prechadzali, Matko si spokojne spinkal v kociku ani nemrnkol, tak si myslim ze sa mu pacilo, aj dnes pojdeme von, alebo aspon na balkon :wink:
18. bře 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca takze mu nemoze uskodit? lebo zima nie je
18. bře 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka jasne ze nie, pokojne chod, myslim, ze pokial babo nie je v mokrom, tak mu to skor len prospeje :wink:
18. bře 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka
@natalca my sme tiez boli vcera na poradni a sli sme s kocikom, mala som na nom igelit, krasne mi spinkal a co som sa divila, aj cely den bol pokojny a v noci mi spal vkuse vyse 5 hodin.. mne este pride, ze ked prsi, je super vzduch vonku, tak mu to asi prospelo :wink:
18. bře 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ano, presne, ten vzduch ich uspal :slight_smile:
18. bře 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13
@natalca no super,,tesim sa,,takze pojdeme dnes vonku,,lebo aj mna uz mrle zeru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. bře 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
maminky, ak pouzivate pampersky, davam vam do pozornosti tuto akciu, vcera sme za nu kupili plienky, takze to funguje :wink:
http://www.pampers.cz/cz_CZ/ecoupon_sk/?src=3&lang=sk&urn=10437421
18. bře 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzufek no nasa tiez zatial pribera. zrejme to bude tym,ze dostava vela umeleho a navyse ona pije velmi pekne. len ma trapi,ze moje mlieko je najlepsie a robi jej najviac problemov. vcera dostala dvakrat moje a dvakrat to vyzvracala,tak po zvysok len umele dostala. uvidim,co bude dnes :confused:
18. bře 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, neviete nahodou aka je cena plienok pampers active boy ?
dakujem :wink:
18. bře 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka jj tie grimasky su smiesne :grinning:
ani nehovor ani moja vcera nebola vonku /chodim s nou každy den, ked tak slnko bolo aj 2x/ a vcera vecer chytila nervicky a plakala nevedela som z coho asi preto ze nebola vonku, stvrtky chodim aj do skoly a to chodi so mnou asi vedela ze sa nebude vozit v aute :slight_smile: ale tak okupali sme ju napapala sa a zaspinkala :slight_smile: aj ja rozmyslam nad tym ze dam igelit lebo len tak mrholi a pojdem s nou aspon po chodikoch pred domom nech sa jej lepsie spinka :slight_smile:
18. bře 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fialka12 to isté robí aj moja...preto tu pytam rady čo na tie koliky....chudinka chce spinkať a nemože.....
Baby aj ja som dnes dostala kramy..teda dufam,lebo som už mala očistky žlte a teraz krvacam....Aj moj muž by už rad isiel na to,ale ja sa bojim nevydržať sestonedelie...este aj po tom trapeni tam dole... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Pocujte...Máte v autosedackach tu integrovanu novorodenecku vložku???Do kedy sa ma používať???Lebo mala je tam taka pokrčená v tej sedačke.... :unamused: :unamused: :unamused: tak rozmyslam či to už nedam dole.... :wink: :wink: :wink:
18. bře 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja uvažujem,že vybehneme vonku,len ked nas chyti dážd tak neviem si predstaviť tlaciť kočik a daždnik v ruke... :confounded: :confounded: :confounded:
18. bře 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca dakujeme za akciu....ja som nakupila plienok do zasoby bol v tescu vypredaj pampersky od 4-6 kg 72 ks za 6 ečok som kupila 6 balení :grinning:
18. bře 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 ja idem na poradňu až o 2 týždne,tak uvidím či priberá a či sa to bude musieť riešiť... :unamused: čítala som,že u niektorých detí môže byť grckanie prejavom alergie na bielkovinu kravského mlieka,čo teda dúfam,že nie je náš prípad :confused: neviem kedy prebaluješ,ale prebaluj pred kŕmením....a aké UM dávaš malej,proti grckaniu?
18. bře 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb mi mame novorodenesku vložku ale asi mi je tam zbytocna kedze je naobliekana a neda sa mi priputat tak jej vzdy dam pod nu deku aby ju to netlacilo a zapasem ju normalnym pasom cez sedacku a nozicky :slight_smile: asi ju vyberiem uz len ju tlaci
18. bře 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. bře 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.

@marhulka13 :grinning: :grinning: :grinning: ty čo tu strašíš po nociach? :grinning:
@alexis13 ani ja som ešte nedávala žiadne gate,len dupky,alebo polodupky.

@cinamon7 ja som chcela kúpiť babyšatku,ale keď som čítala tie popisy,mala som pocit,že je to vhodné skôr pre malé detičky,čo my nie sme,takže asi si kúpim babyvak.

@kesulkarenka nebojíš sa,že bude mať problémy so zúbkami,alebo kazivé zúbky z toho medu?
18. bře 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile: tak dnes v noci sme trhli rekord. drobcek spal vkuse od osmej a zobudil sa az o pol piatej :grinning: na krmenie. prebalili sme sa, napapali a spali dalej :slight_smile: teraz uz zasa spinka v kociku na balkone, kedze prsi a mne sa nechce ist von :grinning:
18. bře 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb inak ak malu prikrmujes, tak vyskusaj Nutrilon comfort, zabranuje kolikama aj grckaniu, no je trochu drahsi...teraz tym krmim maleho a klop klop, je mu lepsie...
18. bře 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka v pohode môžeš,keď tebe ten dážď nevadí,jemu tiež nie,keď je schovaný.aspoň má dobrý vzduch

Mne malý včera konečne zaspal aj na balkone,doteraz nechcel,len na prechádzke.ale keď je takýto čas,nebudem sa prechádzať s obidvomi v daždi.keby som mala staršieho kam dať varovať,tak hej,ale s oboma sa to nedá.

Ja som dnes mala veselú noc.Miško sa o 2zobudil a ani za svet zaspať.nepomáhala ani dudka,ani cicík,ani pestovanie,ani fľaša,o 6tej som už bola vyčerpaná.V postieľke mrnčal Miško,vo veľkej posteli ma kopal Matúš,polovičiak spal jak snehulienka :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale o tej 6keď videl,že už mám nervy,zobral si malého a išiel s ním do detskej,tam sa vykecávali,a my sme si so starším pospali do 8mej.
18. bře 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzufek aj my sa trapime s grckanim,ale zistila som že malej davam vela nutrilonu....teda davala som 90 a teraz uz davam kezde tri hodiny 70 a negrcka tak troska sice poplace,ale len pokym jej to nestečie do žaludka...takže už tak negrcka ale brusko ju boli stale....Jedna doktorka mi kazala davat to AR mliecko tak sme kupili este predtym bebu AR lebo ja som davala najprv nutrilon potom bebu potom bebu AR(ale to len jeden den lebo je taka debilna,že sa robia hrudky a vobec jej netieklo cez dierku....) no a teraz davame zasa nutrilon.....
Ak ti vraj nevygrcka cele davky prudom tak to nevadí a asi je len presytená.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. bře 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 mne sa vobec nechcelo spat :grinning: :grinning: a akurat, ked maly spal jak dudok, takze som sa nudila... a dufam, ze tuto noc sa mi bude chciet spat a maly zase bude vyvadzat...
inak ja som sa tak bala, ze ako to budem vsetko stihat a napokon mi maly viac casu prespi, mam navarene, upratane a zase sa v podstate nudim :slight_smile: :slight_smile: tak sa pojde zehliiiiit
18. bře 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 pockaj akej je farby ten comfort....???Nie ten zeleny???
Lebo ja už davam len nutrilon 1 uz nekojim vobec.... :unamused: :unamused: :unamused:
18. bře 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 tak presne ked je naobliekana tak je to na prd!!!
Ale teraz sa mi zda že je tam na zadočku velký spad...tak ty to podložíš dekou hej???
18. bře 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb nie, taky oranzovy, vraj je lepsi ako AR, lebo je aj na koliky, nielen na grckanie.. ja ho striedam tiez s tym Nutrilonom 1, lebo to je drahe a nas papa kazde tri hodky 110ml :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. bře 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb aj doktorka mi povedala,že ak bude priberať,tak je to v poriadku... :wink: ja zatiaľ plne kojím,ale pri prvej dcére som dávala tiež kvôli tomuto Nutrilon AR...
18. bře 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 aha čiže sa može v pohode striedať???Ja sa už tak bojim skusať ine mliečko,lebo som malu iba dotrapila s tou bebou...ale tym nutrilonom hadam neublížim...skusim dakujem.....Vy ste tiež mali koliky a pomohlo hej???
18. bře 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzufek aha tak ty kojíš....tak potom neviem....skoda by bola keby si musela prejsť na umele ked mas svoje.... :unamused: :unamused:
18. bře 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek