• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@domigb áno a zatiaľ nad tým ani nechcem uvažovať,aby som prešla na umelé,keď maličkej stačí moje :wink: len to grckanie nás trápi,tak uvidíme na ďalšej poradni...ja som si totiž najprv myslela,že je z očí,keď sa na ňu niekto cudzí nevie vynadívať,preto ju vždy pretieram plienkou a už sa dlho chystám dať jej na ručičku červenú šnúrku :wink:
18. bře 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak neviete nejaký receptík na chutný a hlavne rýchly koláč?v nedeľu čakám návštevu a tu na nete je toľko tých receptov,že si neviem vybrať :grinning:
18. bře 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzufek no tak to ti poviem ....naša už tri krat mala zaspaté z očí....A minulu noc sme sa celu noc trapili na rukach...pri tom brusko ju nebolelo....len bola nepokojná....a to som s nou bola vonku...a asi osem ludi mi civelo do kočíka.....ja nechcem byt hnusna ale ide mi to neskutocne na nervy ...ked si predstavim,že ako nahle ju ktosi vidí tak je potom nepokojna....a čo jej budem zhadzovať uhliky kazdy den jak bosorka????
Chapem že je kazdy zvedavy na babatko,ale asi budem hovoriť že mi nesmu kukať do kočika....a hej šnurku aj my už mame..asi piatu,lebo stale ju da dole...
18. bře 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb ja mudavam iba nutrilon, no vzdy iny, ci uz 1, AR, comfort a mne sa maly zlepsil, spinka mi pekne v noci zase a aj cez den je pokojnejsi, predtym bud spal, alebo plakal... este nas sem tam potrapi brusko, no nie je to celodenno-nocne vrieskanie
18. bře 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. bře 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 o.k dakujem....už som kupila ten comfort...dam vedieť ako to dopadlo.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. bře 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzufek no ked to bude alergia,tak to ma velmi nepotesi. umele davam aptamil,to je v uk. ale je to asi ako nutrilon. ziadne extra veci v nom nie su. a zvlastne,ze jej po nom nic nie je. s tym prebalovanim to skusim. este skusam tak,ze najprv moje a potom umele. tak som zvedava,ci pomoze.
18. bře 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte! :slight_smile: pouzivali ste niektora teda pouzivate plienky z dm babylove? lebo tie newborn 1 su do 5 kilo a nas drobcek ma uz vyse a su mu tak akurat tak rozmyslam nad 2 len neviem od kolko su kg a ci niesu moc velke....??
18. bře 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb tych snuriek som aj ja uz niekolko musela viazat, teraz ma na nozicke a tam pekne drzi :wink: inak aj na kociku mam cervenu maslu, odvtedy nieje ziadny problem ani so spinkanim ani s nepokojnostou
18. bře 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 moja kamoška používala tie babylove 1 a velmi mi ich odporučala,ale vravela že potom ked už bol chlapček vacsí tak presla na pampersy,že jej už nevyhovovali...ja skusenosť nemam... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. bře 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456
@iwka123456 ha ha..maslu...no možno skusim...ja mam cely kočík krvavo červeny tak by to už len to malo odhanať haved... :grinning: :grinning: :grinning:
18. bře 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby od včera ma bolí neskutočne pravy prsnik....a už nekojim dva tyzdne...Neviete čo to je??, :frowning2: :frowning2: :frowning2:
18. bře 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb teplotu nemas? mna ked naposledy bolel prsnik, mala som zapal. nemas ho cerveny?
18. bře 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb nooo taku malu cervenu maslocku na boku "budky" :grinning: je aj pekne videt kedze mame tyrkysovo-cierny kocik...hned si ju kazdy vsimne :slight_smile:
18. bře 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies Ahoj peppies, dufam , ze sa mas dobre..videla som, ze si sa pred casom rozhodovala pre kupu joggera, ze si chcela predat PT..zrealizovala si to? Ja sa teraz rozhodujem medzi joggerom a PT, tak som sa Ta chcela opytat, preco Ti PT nevyhovoval a akosis Joggerom spokojna, ak ho mas...
vopred dakujem...
18. bře 2011 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte. mozem jest hriby (dubaky), ked davam malej MM?
18. bře 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 Ked nas poucovali o tom, co jest a nie, tak huby nespominal nikto...ja tiez budem jest sampiony (z konzervy), chystam sa ich dat do rizota:slight_smile:
18. bře 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb @zuzufek Baby, to myslite vazne s tou cervenou snurkou? Ja tomu sice nejak neverim a ani neviem, ci mam doma nejaku cervenu snurku:slight_smile: iba obycajnu nitku:slight_smile: my sme sice vonku boli zatial iba raz a nikto necumakoval, ale od buduceho tyzdna ked uz bude slniecko chcem chodit castejsie...to staci, ked dam na kociar? ci mam dat na ruku?
18. bře 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, chcem sa pochvalit, z mojich tehotenskych 20kg mam dnes uz iba 7.5kg:slight_smile:
Co robite, aby vam rychlejsie splaslo brucho? Spite na bruchu a podkladate si vankus? alebo si na nho davate nieco tazke, ked lezite na chrbte?
18. bře 2011 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,,tak my uz domka,,maly spal ako babatko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: bola som sa pekne aj napapat,,s kamoskou sme pokecali,,a zalozila som malemu aj poistku a sporenie,,,presne podla mojich predstav,,,takze vecer bude hadka s priatelom,ked mu oznamim,ze to jeho sporenie nebudem platit
18. bře 2011 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb jj davam pod nu deku, a sem tam maly vankus nech lezi na makkom
18. bře 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 ja davam cervenku snurku kt.mam na kociku zavesenu...a neskor dam cervenku nitku na rucicku ked bude trosku vacsia
@lubinka26 ja som mala sampiony a mala v pohode =D
18. bře 2011 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky a to sa ako dava ta cervena snurka??.,,,lebo v kociku nikomu nedovolim na neho kukat,,,ale minule som ho mala na kosiku vo vajicku,,,tak mi na neho cumela jedna krava,,,a veru nieco na tom bude,,,maly mi celu noc nespal,,bol nekludny daky
18. bře 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 no s tou červenou šnúrkou to myslím vážne..moja mama doteraz spomína,že aj ja som bývala "skapatá z očí",hlavne keď na mňa zíral jeden sused,vtedy ma musela zmývať,čo mi bolo zle...aj pri prvej sa mi stávalo,že je zlá bez nejakej príčiny,tak som ju zotierala plienkou a teraz tiež...ľudia sa jednoducho nevedia vynadívať na malé zlaté babatino :wink: muž mi hovorí,že som bosorka,keď tomu verím,ale keď je malá zlá hneď mi káže zotrieť ju... :wink:
18. bře 2011 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka môžeš dať tú šnúrku malému na ručičku či nožičku alebo ako píšu baby a vydávam to,tak na kočík....
18. bře 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzufek No tak ja si ju na kocik pre istotu dam:slight_smile: clovek nikdy nevie...a ja tie "ritualy" na odcarovanie nepoznam, tak je lepsia prevencia ako liecba v mojom pripade:slight_smile: a ocikanu plienku by som hladala asi tazko, lebo nasa je stale okakana:slight_smile:
18. bře 2011 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 mne doktorka zakazala huby, lebo ze rastu na povrchu zeme a maju v sebe vsetky skodlive toxiny. Tak radsej nejem. Mozno tie obycajne konzervove su v pohode......, ale neviem.
18. bře 2011 v 18:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@emabaka Ja mám PT Explorel a uplna spokojnosť. Vôbec nelutujem jeho kúpu. Kupovali sme cez ebay za oveľa lacnejšie a kocik bol do 2 týždňov doma.
18. bře 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav ahoj teplotu nemám....a zatial nevidím ani nijake červene miesto....
Baby je to normalne aby sa mi dva tyzdne po nekojeni zapalil prsník???
Ja už nerozumiem z jednej kaliky sa človek dostane a dalsia na rade.... :frowning2: :frowning2: :frowning2:

@marhulka13 pocuj dala som malej ten comfort,ale dost pomaly jej ide cez cumlik a je z toho nervozna asi pol hodiny pila 70 ml....ty to nejak dlhsie rozmiesavas???
18. bře 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb tak potom asi nemas zapal ...
18. bře 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek