• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@emabaka ahoj aj ja mam joggera a supeeeer to je ... uz sa nemoze dockat ked bude teplo a bez fusakov a tak :slight_smile: dokonca ho ukociruje aj moja stella :slight_smile:
18. bře 2011 ve 20:57  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@iwka123456 my pouzivame plienky dm a musim povedat, ze som velmi spokojna. mame č. 2, tie su od 3 do 6 kg, potom č. 3 a tie su od 4 do 9 kg. my uz prejdeme na tieto. jakubko ma nieco cez 5 kg.
18. bře 2011 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
aj my sme dali Jakubkovi na rucicku cervenu snurku a na kociku ma pripnuteho cerveneho certa :slight_smile:
18. bře 2011 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
no ja som to rovno poriesila cisto cervenym kocikom aj cervenym fusakom... :slight_smile:
18. bře 2011 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@leonard2002
ahoj, ja nosim taky opasok siroky elasticky a stihnem ho. moj porodnik mi to poradil aby sa tie svaly a koza pekne do seba zasa nakopli..ale musim povedat ze sa mi moje brucho vobec nepaci. s vahou som 6kg nad svoj normal.
18. bře 2011 ve 22:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@katarinasifrova lebo som mala tiez dilemu, ze ktore kupit ked on ma vyse 5 kg vyhovovali by mu aj tie 2 aj 3 tak skusim dvojky aby mu neboli este moc velke
19. bře 2011 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte baby ake pouzivate vlhcene obrusky lebo mam pampers ale zdaju sa mi dost drahe nejaka dobra nahrada za ne? nie vzdy totiz mozem malu strcit pod tocku s vodou :slight_smile: prajem vsetkym pekny vikend :slight_smile:
19. bře 2011 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@domigb no, ja som mu to dala do flasky s vacsim otvorom, lebo toto mliecko je take hustejsie, tak aby mu to lepsie tieklo a aj som to dllllho miesala..ja vzdy lebo najskor skusam, ako to ide cez cumlik, nez mu to dam, tak aj ja uz budem nakrmena z toho nutrilonu :grinning:
19. bře 2011 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@potokin ja pouzivam obycajne z lidla, 80 ks za 1,49, vcelku ok, malemu neskodia, takze da sa, no pouzivam ich minimalne, ked som vacsinou doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
v porodke som zas mala obycajne tesco utierky aj pampers a prisli mi rovnake :slight_smile:
19. bře 2011 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@iwka123456 my uz mame poslednych 5 kusov z dvojek a ideme prejst na trojky. uz by mu mali byt dobre. najprv som si myslela, ze plienky nie su dobre lebo pretekali, ale potom som prisla na to, ze to len preto, ze mu boli velke :slight_smile: potom sme presli na c. 2
19. bře 2011 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@potokin ja pouzivam momentalne z dm, ale mam aj tie z lidla a som spokojna :slight_smile:
19. bře 2011 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@potokin Ja som zacala z modrymi z Tesca a teraz mam Pampers, ale tie Tesco sa mi zdaju byt take viac vlhkejsie, lepsie sa mi s nimi utieralo...ale cenu neviem:slight_smile: ale urcite su lacnejsie ako Pampers :grinning:
19. bře 2011 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@leonard2002 co sa tyka postavy, tak ja spavam na bruchu, vyzera zle, lebo som schudla len v porodke 7 kg a za cele tehu som pribrala len 6 kg a teraz som zhodila uz dalsie skoro 4 kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak preto mi tak ovisa koza :frowning2:
19. bře 2011 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@potokin ja som na zaciatku pouzivala nivea ale tie neboli dobre - tak divne mi pachli a potom som presla na obycajne Kauflandacke (72ks) za 80 centikov a tie aj vcelku pekne vonali aj dobre boli a hlavne dostatocne vlhke na to aby vsetko pekne zmyli a teraz sme dostali stvor-balenie dm babylove (po 80ks) a tie su tiez v pohodke vcelku :wink:
19. bře 2011 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte,

my používame plienky z Tesca - volajú sa Gaga - mali sme tie čo sú od 3 - 6 kg - ale už len domíňame balík a prechádzame na väčšie, lebo pomaly začínajú byť Adamkovi malé. Vlhčené utierky používam tiež z Tesca - ale len keď ideme mimo byt. Doma mu zadoček utieram navlhčenou handričkou.

Čo sa týka kíl - ja mám už len 2 kg navrch - zostali mi na bruchu - ale to je úplne normálne. :slight_smile:
19. bře 2011 v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 aky cumlik pouzivas pre ten Nutrilon Comfort? ja sice krmim odstriekanym MM, ale obcas nemam dost a raz za cas davam malemu prave tento Nutrilon - avsak bud tecie velmi pomaly alebo moc rychlo....
19. bře 2011 v 18:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@iwka123456 ahoj, aj ja ich používam, mala som doteraz 2, tie sú myslím od 3-5kg, ale teraz dávam už 3, tie sú od 4-9kg, ale nie su o moc väčšie, akurát sú širšie. Bohužiaľ iné dávať nemôžem, strašne sme sa vyhádzali z pampers a nevedeli sme to zahojiť. Tieto DM sú dobré, dokonca sme teraz využili ten 25% zľavový kupon za 25 bodov, takže to veľké dvoj balenie (100ks) ma vyšlo za necelých 10 eur.
19. bře 2011 v 18:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@zebra41 pouzivam klasicky cumlik pre nutrilon 1, pre HA, AR mam tiez klasicky, len s chirurgickou ihlou som zvacsila otvor :grinning:
19. bře 2011 v 18:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 Dik tak davam to malej uvidíme či sa brusko polepší.....
Dievčata infacol može ist jedna kvapka do každeho pitia???
19. bře 2011 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavkav asi nie len sa mi urobili na prsníku dve hrudky bolestive na dotyk.....Uz mi dali z porodky nejake tabletky na stratu mliecka tak hadam to prejde.....
Pocujte uz ste dostali mrchu vsetky????
Lebo ja naviem či mam kramy,alebo su to stale očistky....Očistky sa už stacali a dotoho prisla jeden den krv a teraz je to zas hnede :unamused: :unamused: :unamused:
19. bře 2011 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkiki uz ti dosla ta šatka ???Ja osm objednavala minuly piatok a stale nedosla... :confounded: :confounded: :confounded:
19. bře 2011 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Dievčatá, aké máte skúsenosti z cestovnými postieľkami? ja rozmýšľam nejakú kúpiť, lebo keď budeme chodiť k našim a svokrovcom a budeme tam spať, neviem kde by som uložila malú...
19. bře 2011 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@kesulkarenka Ja používam cestovnú každý deň. Mám ju dole v obyvacke. Sme úplne spokojne:slight_smile: Tiez cestujeme na východ a fakt sa to oplatí. Používala som ju pri simonkovi a aj teraz pri daske. Ľahko a rýchlo sa rozlozi a zlozi. Ja odporucam. Kupovali sme z kika nábytok za 50€
19. bře 2011 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@leginca Tie gaga sú dobre:slight_smile: My pre simiho používame všetko. Doma metro plienky, alebo Tesco, vonku pampers, tie take slipikove.. Keď sú akcie:slight_smile:
daska používa pampersky. Obrusky, ktoré pridu podruku, tiež iba vonku.
19. bře 2011 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
zajtra ma maly Jakubko 8 tyzdnov. no nemame vooobec ziadny rezim. ak nieco plati 3 dni,tak 4. je to uz inak..myslite, ze je uz cas zacat rezim vytvarat? a ako ano,tak ako? :sweat_smile:
19. bře 2011 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@domigb ja sa stale este cistim od porodu, zda sa mi to uz dlho,sice len trochu,ale musim mat intimku, inac ja som nakoniec objednala manducu :wink:
19. bře 2011 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@zebra41 ako to myslis, ze nemate ziaden system? ze sa nebudi v rovnaku hodinu a tak? vysvetli:slight_smile:
20. bře 2011 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@kesulkarenka Ja mam tiez u svokry cestovnu a spokojna som zatial. A ak pojdeme niekam tak ako hovori arett jednoducho sa zlozi a presunie. Je prakticka. :sweat_smile:
20. bře 2011 v 10:49  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak som sa teda, aj vďaka vám, rozhodla a na nete som našla takúto za 45 eur, myslím, že je to rozumná cena...nie?
20. bře 2011 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ozaj moja malá prekonala rekord, spali sme u našich prvý krát aj s ňou a spala od 22h do ráne do 6.15h, normálne ja som sa budila každú chvíľku a kontrolovala ju, i keď spala pri mne.....ale tam je bohovský kľud, žiadne autá, rachot od susedov...a tak.....
20. bře 2011 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek