• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@kesulkarenka Je krásna. No musíš si k tomu dokúpiť aj tzv. poschodie. Aby babo bolo hore. Lebo je ešte malicke, aby bolo pri zemi.
20. bře 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte..

davam odsate mlieko do mraznicky,,,ako to mam potom prihriat??,,,chcem si dnes len odsavat,aby som vedela kolko mam mlieka,,lebo maly ma zelenu stolicu,,tak ci mi chudatko nehladuje,,,
20. bře 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 myslim, ze niekedy ide drobec spinkat uz o 17, niekedy po 19. cez den obcas spi 15 min, niekedy 2 hodiny - kazdy den inak. v noci vstane niekedy o 3, niekedy o 6...
20. bře 2011 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin Ahoj, ak vies nakupovat na Amazone, zaciatkom roka som tam kupila balenie obruskov pampers Sensitive 9ks za 6libier. To vyslo aj s postovnym za prima peniaz
20. bře 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočky!!!!!!!
Zas potrebujem radu...Dnes ma muž presvedčil na sex...Teda vošiel asi štvrtinou,ale ja krvácam!!!
Bojim sa ....čo to može byť???
20. bře 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb a nemoze to byt menzes?
20. bře 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca netuším....No je to tak podobne sfarbené ako ked som mala kramy....Lebo očistky boli iné...Ja sa bojím či sme nenarušili vnutorné stehy,alebo čo...
Toho svojho chlapa zabijem!!! Nedal mi pokoj už tyzden.. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
20. bře 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mia___ dakujem za tip :slight_smile: amazon ma nenapadol pozriet :slight_smile:
20. bře 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb ja osobne by som so sexom počkala až po 600nedelí.nie nadarmo sa má žena vtedy šetriť a regenerovať :unamused:
20. bře 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ahoj, odsate mliečko sa nesmie ohrievat v mikrovlnke iba v horúcej vode.

Mamičky všetky ktoré kojíte tu je perfektný článok, prečitajte si to naozaj je tam podla mna všetko pravdivé, mnohé informácie som už čítala rozhádzané po viacerých stránkach a časopisoch ale tu je to všetko na kope v 2článkoch.
http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=79
http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=80

pekny zvyšok večera a nech vaši drobci pekne rastú a poslúchajú :slight_smile:

my krásne rastieme, už máme vyše 5kg :slight_smile:
20. bře 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka my mame zelenu stolicu uz asi tyzden :frowning2: ale Jakubko nje pokojny a aj pribera, tak asi nehladuje, ci?
Ja ohrievam zmrazene mlieko v teplej vode.
20. bře 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenny_fer veľmi dobrý článok.Vy teda krááásne rastiete :slight_smile:
K tomu dojčeniu vám chcem dať do pozornosti jednu knižku,už ju mám doma a je perfektná.
https://sites.google.com/site/vasamamila/Home/kniha-prakticky-navod-na-dojcenie
20. bře 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova tiež si myslím,že pokiaľ je spokojný,tak je to ok.

a zrovna pozerám,že tá knožka už sa nedá objednať.ale snáď spravia dotlač,lebo je naozaj dobrá. :frowning2:
20. bře 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb ahoj, ja si myslím, že to bude asi normálny menzes, veď keby si nemala zahojené po mesiaci vnútorné stehy, asi by si to cítila, určite by si nebola v pohode. Ja som pri prvom pôrode nemala zahojené stehy a po týždni ma museli znovu zašívať, ale to som bola naozaj v bolestiach a z teplotami, takže si nemyslím, že by išlo o niečo vážne. Určite to bude menzes, ale asi pre tvoj pokoj zavolaj ráno dr, alebo tam behni, veď to nie je žiadna hanba......a ako to tu sledujem, tak nás je viac, čo sme od teba + - nejaký deň dostali menzes a krvácame....neboj, všetko bude ok a hlavne "ho" prosím ťa nezabi.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. bře 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenny_fer no aké fajné líčka máte...
20. bře 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 @kesulkarenka dakujemee :slight_smile: ved aj statočne papame tak je to vidiet :grinning:
20. bře 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb tiez si myslim, ze to je teda len menzes, potrhane stehy by urcite velmi boleli, mame rovnaky termin porodu a ja tiez veselo mrchujem, podla mna ti sexik len spustil menzes, ja na sexik nemam ani pomyslenie, nieto este chut, dokonca ani drahy nepokusa, snad to uz takto nezostane :fearful: :fearful: :fearful:
20. bře 2011 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky
@katarinasifrova aj moj je spokojny,,,pribera,,ma uz cez 5 kil,,,vcera som si odsavala mliecko po dvoch hodinach vzdy,,,a pekne bud 150ml alebo do 125ml som potahala,,,tak myslim,ze ma dost mliecka,,len je lenivy tahat,,,a vecer som mu dala cumel na flasu,co musi poriadne tahat,,no tak ten sa tak pri tom nazlostil,,ze ani cele nevypil a od zlosti mi ho vyplul,,ale tak utesujem sa,ze keby naozaj hladoval,ze by mi strasne plakal,,a on je spokojnucky stale

@natalca tak na sex nemam pomyslenie ani ja,,,a uz vobec si to neviem predstavit,,vcera som si pozerala aj jazvy v zrkadle a prvy krat mi pri tom nebolo do placu,,,da sa na to uz aj pozriet,,uz to ani neboli,,a vcera som dokonca uz aj toaletny papier pouzila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: booze,,dufam,ze sa to bude dobre hojit,,

kocky dnes idem ku kadernicke,,ale neviem ako sa mam dat ostrihat,,cakala som dlho,kym budem mat dlhe vlasy,,,mam ich daco pod lopatky,,tak neviem,ci podstrihnut len,,,alebo viac skratit,,ale laka ma velka zmena,,,ale zas viem,ze by mi potom bolo luto za dlhymi vlasmi,,je to praktickejsie,,hlavne pri dietati,,,dam do copu a je to,,,lebo mne sa krutia,,keby som mala kratsie to zas musim fenovat, a zehlit a to sa mi neda,ked som s nim stale sama,,,ale zas chcelo by to riadnu zmenu :grinning: :grinning: :grinning: tak neviem sa rozhodnut :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. bře 2011 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre raaaaanko

@jenny_fer dakujem výborný članok :slight_smile: maličky je už riadne veliky...moja ma 4200 :slight_smile:
@mafynka ak som citala dobre mliecko by sa malo ohrievat v horucom kupeli urcite nie v mikrovlnke :wink: ..... aj mne by sa zislo ist ku kadernicke bola som naposledy týžden pred porodom..ja stale to iste podstrihnut a zafarbit ak treba....velke experimentovanie s vlasmi som si zazila ked som bola mladsia.....ale ako hovoris je praktickejsie mat dlhsie dat do copu a hotovo , nemam rada ked mi to vsade do oci lieta a nic nevidim :wink:

inak vcera ma zacalo skriabat v hrdle tak som sa zlakla jaaaaj ze budem chora....rychlo som dala cajik, mlieko s medom horuce a kloktadlo a zabralo /klop,klop/......

keby nahodou nejako ochoriem? to mozem aj mliecko stratit?? a ked je horucka mas sa tiez dojcit vsak? :slight_smile:

vlhcene pouzivam pampers a tesco tie su viac navlhcene, a sem tam idem s malou pod tecucu vodu ked sa hlavne riadne pokaka a ma to od vrchu az po spodok :grinning: a plienocky pouzivame pampersky nemala zatial ziadne problemy, takze vyhovuju, ako som spominala nakupili sme 6 či 7 balikov lebo boli za 6 euro v tescu vo vypredaji :slight_smile:
21. bře 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 pokiaľ nie je veľmi vysoká horúčka,môžeš dojčiť

Baby ako často vám detičky kakajú?Mne dnes Miško po 3dňoch:frowning2: chúďa,ale čo ho to stálo síl:stuck_out_tongue_closed_eyes:
A ráno mi vstal celý vyhádzaný,tak dúfam,že sú to len potničky,lebo neviem o ničom novom,že by som zjedla.Zajtra ideme na kĺbiíky,tak som zvedavá,ako dopadneme.
21. bře 2011 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 no vraj su aj dake sacky na mlieko,,dnes to pojdem kuknut do lekarne,,,alebo kde sa to ma kupit,,do mikrovlnky by som urcite nedala,,vcera som skusala,,vo vodnom kupeli sa mi to dost rychlo rozmrazilo,,,tak mam dve davky v mraznicke a jednu v chladnicke,ked pojdeme do mesta,,,a inak vcera som si dala vineu,,,a do pol hodky mi az tricko presiaklo,co som mala tolko mlieka,,,som musela hned domov bezat,,,ten moj maly spekulant,,tolko mliecka ma a jemu sa nechce tahat
21. bře 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenny_fer líčka má jak malý škrečok,čo tam schováva? :grinning: len ich na ne vybozkávať :wink:
21. bře 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 no mne mala kaka každý deň.....niekedy menej niekedy viac ale každy den :slight_smile:
21. bře 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka jj citala som o tych sáčkoch...ja mam taku flasku z porodnice tak tu mam plnu mliecka /to ked som prve týždne mala naliate prsniky a odsavala si/ ale uz neodsavam mala mi ich vytaha :grinning: , viem ze ked a vyberiem mliecko z mraznicky ma ist do chladnicky a potom do kupela..... :slight_smile: vinea je super aj ja som ju pila, teda uz som aj dopila musim dokupit zasoby :slight_smile: mne sa vzdy vecer prsniky naleju lebo malinka chodi spinka tak o 19,20 a vstava o 1, 1.35 a to mam prsniky tvrde a plne cez den makke a mam pocit ze tam ani mliecko neni ale malicka taha preglga tak tam asi nieco bude :grinning:
21. bře 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka asi máme rovnaké vlasy a ja by som ich nedala strihať, máš pravdu, teraz je to praktické, ten cop, ja niekedy ráno zakrútim do gumky a večer zistím, že som sa ano nečesala. Ale zas na druhej strane, ked som sa rozvádzala, tak som tiež potrebovala zmenu,. tak som mala vlasy po pás a blond a dala som ich úplne na kratučko a čierne....ale lutovala som aj som si poplakala.....dlhé vlasy sú pekne...možno si ch daj len upraviť a dlžku zachovaj.... :dizzy_face:
21. bře 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kesulkarenka ta postielka znie dobre ta cena,,aj krasna je,,,a mas pravdu,,potrebujem zmenu...asi si dam naozaj len predok prestrihat a skratit do postupna,,a dlzku ponecham,,mozno zriedit,,bo ja strasne huste vlasy mam,,dlzka mi vyhovuje,,lebo teraz ani nefenujem,,tak mam riadny vybuch na hlave,,tak len do copu a nikto si nic nevsimne,,,ha,ze jeden den,,ja sa niekedy pristihnem,ze aj 3 dni,co som sa necesala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to len prstami prehrabnem a do copu,,,,ale aspon mi menej mastneju vlasy a staci raz do tyzdna umyvat,,kratsie som mala v jednom kuse mastne,,,

juuuuj ake mame krasne pocasie,,,sup sup von,,,ja sa tak na dnesok tesim,,som zvedava kto mi ho pototo :grinning: :grinning:
21. bře 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute baby, asi sa tu o tom uz rozpravalo, ale kedy zvykne byt ten rastovy sprut...my sa od vcera trapime s papanim, maly by chcel vkuse len cicat, ale mne sa mliecko ani nestihne tak rychlo urobit, ako on casto pyta:( v noci som mu uz dala trochu Nutrilonu, lebo uz ma cecky boleli, co ich vkuse zuzlal a nic mu neslo:( ako rychlo si telo uvedomi, ze ma robit viac mliecka?
21. bře 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 mne teraz jakubko kaka dokazdej plienky. Alex mi kakala aj raz za sedem dni. Ale to bola potom pokakana az za usami :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 pozri si tu hore dievčatá dávali typ na nejaké www stránky, ale aj keď si to dáš do google, nájdeš tam kopu článkov...a ver, že to funguje aj my sme tým prešli. A chvála bohu, že som nemala doma po ruke žiadne UM, asi by som siahla po ňom. Ale vydržali sme a teraz stále len kojím, žiaden cumlík, ani čajík...a rastieme ako z vody a malá je spokojná...a teraz mi už prespí celú noc....takže nie je hladná. Ale poradím ti, ak kakáte do zelena, znamená to, že vypije len predné mliečko a zadné, to hustejšie nie....treba ho nechať viec ťahať, rýchlejšie sa potom "dorába"...ak je to žlté, tak je všetko ok.
21. bře 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja som si tu na koniku kupila take decove umelihmotne pohariky na skladovanie mliecka a tie mam v mraznicke. minule som videla, ze ich ta baba este ponukala. Jeden za 0,45 €
21. bře 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek