• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@domigb :slight_smile: aj môj manželík sa už tiež nevie dočkať - ja sa mu smejem - že čo sa mu deje - lebo cez tehotenstvo som ho skoro musela nútiť :grinning: . No uvidíme kedy... Ja si myslím, že stehy už musíš mať zahojené, ešte ti nepovypadávali? to si si musela všimnúť. a pri milovaní ťa to bolelo? lebo si myslím, že keby ti ich porušil - tak to by ťa asi riadne bolelo.
21. bře 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes ideme na poradňu a aj na sono kĺbikov - tak som zvedavá.
A zajtra do školy :frowning2: :frowning2: :frowning2: . držte mi pallce - až mi funkčná hnačka nabieha - keď na to pomyslím. Dúfam bude Branko dobrý vnúčik a babku nepotrápi a ja pôjdem do školy s odsávačkou mlieka - až to moje prsia vydržia.
21. bře 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 noo tak na to som už prisla že treba ozaj počkať.....Normalne som taká zlostna na toho muža.... :angry: :angry: :angry:
21. bře 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kesulkarenka nuž asi to nebude mendzes lebo už dnes nič zo mna nejde....skor si myslím že sa este co to odlučilo z maternice...do kelu akurat som zariskovala že dostanem infekciu..... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Som ja len sprosta....chlapa som vytrepala z domu a teraz je smutny že až do maja sa ma ani nedotkne... :confounded: :confounded: :confounded:
Len to nie :slight_smile: :slight_smile:
21. bře 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. no cau....tak ale poviem ti aj ostatnym,že neviem ako to ma prebiehať,ale prist o panenstvo bolo proti tomuto šuvix....bolest neskutočna....a to tam dal asi tri centimetre..... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
21. bře 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. bře 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 aj my ideme na klbiky zajtra....balila si na široko..???????Ja len sem-tam,ale minule ma kamoška nastrašila že jej mala sa nemohla dlho postaviť na nožičky vraj preto lebo nebalila na široko....
Kočky neviete či Infacol može ist kvapka do každeho pitia?
Nuž ja som včera čitala članok o naročnych detoch tak som zistila že mam také mrna doma :wink: :wink: :wink:
Sedí na nu azda kazdy bod....
Nooo ale aspon spí od tej pol druhej do piatej poctivo vždy.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ináč všimli ste si to aj vy....???
Stella napriklad bola v brusku velmi aktivna od osmej vecera do tej jednej rana a teraz tak isto...to jej jej čas ked nespí a iba plače... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
21. bře 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kesulkarenka dakujem za radu...vcera ma nenapadlo, ze to je uz ten rastovy sprint, preto som mu dala to UM, ale aj tak si iba 4-5 krat potiahol aj to polovicu vygrckal:slight_smile: A kakame pekne do horcicova, tak dufam, ze taha poriadne...hned som kludnejsia, ked viem, ze je to normalne...tak sa na to aspon mozem psychicky pripravit:slight_smile: Takze ho mam proste stale len prikladat k prsnikom, aby tahal a ono sa to rozbehne?
21. bře 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kesulkarenka závidím.....že žiaden cumlík moja by ho doslova zjedla.....a čajík ten ju tak ukludnuje :wink: :wink: :wink:
21. bře 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 mne mala kakala tiez az po troch dnoch a predtym tiez mala pauzu som zvedava kedy bude teraz kakat. mne bolo povedane ze materske mliecko je dobre stravitelne tak vraj to nie je problem
21. bře 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb ja davam len cumlik ked ju chcem ukludnit a ide spinkat tiez ho ide doslova spapat a to ma kratko po papaní :grinning: čajík ani nič ine nedavam len mliečko s prsníkov :wink:
@ka.jo. držím palce v škole, moja chodi so mnou do školy asi od 3 týždna :wink: ale tak ja som v skole a ona v aute s niekym vzdy ked skonci cviko alebo prednaska nakojim a idem opat do školy :slight_smile: ja mam ešte dva týždne školy a potom mam veget už len skušky
21. bře 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky, náš malý sa nevie vôbec sám vykakať, iba pomocou rektálnej rúrky, a trvá to už asi mesiac... som z toho už dosť nešťastná, máte niekto podobný problém? Inak, na koliky sme vyskúšali asi všetky kvapky, ale najlepšie nám zabrali Baby Calm
21. bře 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chovancova27 no ja mám ten istý problém..teda moja sa našťastie vykaká aspon na teplomer...no to jej ho počas kakania dávam asi tri krát....Nám zasa celkom pomáha infacol a nutrilon comfort....a este feniklovy cajik :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. bře 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 no kojené deti nemusia nic iné ja dávam UM tak davam čajík doslova na obed a v noci na nho čaká...Ked jej nedám to je revu!!!!!! :confounded: :confounded: :confounded:
21. bře 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 ja som si objednala z netu poporodny pas, som zvedava ci to pomoze :astonished:
21. bře 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb ved tebe uz nechyba vela do ukoncenia sestonedelia, nie? moj je uz tiez nedockavy, ja by som si aj dala povedat, lebo som sa zotavila rychlo. po tyzdni aj pol som uz normalne sedela a uz dlho nic necitim. este sa vsak bojim, predsa len je skoro. a bojim sa aj tej bolesti co si spominala :confounded: dalsia vec ze potrebujem predpisat HAK, lebo dalsie babo neplanujeme. takze asi predsa len pockam a sex bude az po kontrole :grinning:
21. bře 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak moj maly si v noci zvykol spavat medzi nami. vzdy ho dam do postielky, niekedy zaspi, ale niekedy tam len reve a ked si ho vezmeme k sebe tak v pohode zaspinka. neviem ci robim dobre, ale fakt neviem ako inak ho uspat :confounded:
a je hrozne velky jedos, niekedy stiahne aj 160ml, je to normalne? cez den je vela hore, nejako nestaiham nic urobit ked som s nim sama, lebo on zaspi a o chvilu uz rev. som z toho hotova, citim sa neschopna, ze nic nestiham :confounded:
21. bře 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 presne tak, čím viac prikladáš, tým je lepšie... a vôbec neznamená, ak ti už nebudú tvrdnuť prsia, že strácaš mliečko, ale jednoducho si prsia zvykajú... a máte presne knižkový špurt v 3 a 6t a v 3 a 6m.......ak budeš chcieť, tak to zvládneš.....hlavne nepodľahni pokušeniu dať UM keď ho máš doma na poličke. Je to niekedy náročné, ale dá sa to vydržať.....uvidíš.... :wink: :wink: :wink:
21. bře 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no baby, dnes sme zlomili rekord v spani, Jurinko nam spinkal od 20.00 do 3.10, to sa zobudil, napapal a znovu spinkal do 7.30

ja som si volala o vysledky zo sterov, ze preco stale krvacam a menzes to nie je, lae mam nejake paraziticke ochorenie a to mi tam rozleptava nieco a z toho mam aj tie zapaly. najhorsie je, ze to mozem preniest na muza aj maleho, tak aj mm berie lieky, maly nemoze, tak ked chcem k nemu ist, tak stale drhnut ruky antibakterialnym mydlom, mat rusku na tvari a casto sa prezliekat...uff, tak sa bojim, nech sa mu nic nestane :frowning2: :frowning2: ja uz mam pocit, ze mam pobosorovane, stale nejaky problem musi byt
21. bře 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 nas tiez kaka aj po 4 dnoch a aj si pri tom pomrnci, no ty asi kojis, ze? lebo vraj, ked sa pouziva UM? tak to je ok, dolezite je, aby mal vzdy pocikanu plienku
21. bře 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 moje slová...Mám pocit že nejaké bosoráctvo sa na nás dostalo....
Ja odchadzam na gyndu a budem si pytať aj daco na ukludnenie....Ja sa citim fajn,ale mama mi hovorí že som dost nervozna.....A to netreba zanedbať...
21. bře 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb ja tiez beriem lieky na upokojenie, este kvoli tej poporodnej depke :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak drzim palce a hlavne, nech sa upokojis, to je zaklad, moooc drzim palceky :wink:
21. bře 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kesulkarenka a ako dlho trvalo, kym sa Ti to upravilo?
21. bře 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 Posles mi link na ten pas?
21. bře 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 a má ten pás ešte význam?podľa mňa ho bolo treba hneď od začiatku nosiť,kým sa maternica sťahovala.ale snáď pomôže

@domigb ešte si "matne" spomínam,ako som sa bála mať prvý sex po prvom pôrode.taká som z toho bola vyklepaná,že som aj tak z toho prd mala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Naširoko som balila len sem tam,lebo keď sa mu nedá kakať,v poštolkách sa mu nedá tak dobre si kopkať.sama som zvedavá,čo nám zajtra povie,snáď to bude v poriadku

@marhulka13 dievča zlaté ty si do tohto roka vykročila tuším ľavou nohou :unamused:
21. bře 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 ja som si ho objednala asi tyzden po porode a nosim ho cez den skoro vzdy, a myslim, ze vidno nejaku zmenu :unamused: uz sa inak chystam zacat cvicit a bicyklovat, ale len tak zlahka :slight_smile:
21. bře 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 joj ta ma mrzi, fakt sa toho na teba nejako vali :frowning2:
21. bře 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 nejako som to nesledovala, ale nie dlho, možno týžden a každým dňom sa to lepšilo.....ale fakt niekedy jedla snáď stále...teraz už prespí cez deň aj 4h a v noci tých 7h....vždy ju dám do postielky okolo 22h a už ju neberiem na ruky, ked je nervozna tak ju držím za ručičku a hladkám ju po hlavičke až sa upokojí a zaspí...a cez deď spinká v obyvke, alebo v kočiariku. Prvého syna som si naučila na uspávanie a potom som ho musela večer aj na obed uspávať...toto už nespravím.... :angry: :angry: :angry: :angry:
21. bře 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4
@bambulka0406 no, nam sa teda zadarilo, kazdu blbost chytim, no co uz, snad sa z toho raz vysekame..niekedy sa uz na tom aj smejem, ze som jak mrtvola v rozklade, aj po tej behaju havede... ale v tak vrelej vode si umyvam ruky, ze uz popaleniny chytim :grinning:
21. bře 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek