• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@kesulkarenka Az tyzden? Boze:slight_smile: to si ma nepotesila, ja ze max take dva dni:slight_smile: ...ved ja praveze som sa uz tesila, lebo uz mi krasne spinkal 3-4 hodiny, ani v noci sme nemali problem, napapal sa a zaspinkal, az vcera sa to pokazilo, tak preto ma chytila panika, ze co sa deje:slight_smile: ale ani ja ho neuspavam...on si trochu pomrauci v postielke, ale potom zaspi...iba vcera to nefungovalo, lebo plakal o ratu...tak dufam, ze to prezijem v zdravi a bez sivych vlasov:slight_smile: dam Ti potom vediet:slight_smile:
21. bře 2011 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
ale ved určite bude každý den lepšie, každé dieťatko je osobnosť a ono si určí čo a ako, možno už zajtra napíšeš, že už je všetko ok.....drž sa a užívaj si to, ved tak rýchlo nám vyrastú.....
21. bře 2011 v 15:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ejhľa....čochvíľa tu bude tisíca strana.........
21. bře 2011 v 16:23  • Odpověz  • To se mi líbí
kockyyyyyyyyyyyyyy :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: vas zato pisanie dnes platili?? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: vas nestiham ani docitat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

tak ja dnes ostrihanaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: juuuuuuuuuj dobre mi to padlo :grinning: :grinning: :grinning: konecne vyzeram ako clovek,,,rano sa chystam za dokim,co ma rodil,,sa mu podakovat a dat mu aspon flasu a dezert,,,nebude to podla vas trapne??

a dnes bolo tak krasne :grinning: :grinning: :grinning: idem zalahnut, bo daku svalovku mam,ani neviem z coho,,,dobru nocku
21. bře 2011 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
zajtra ideme na kontrolu klbikov. dufam, ze to dobre dopadne. nasiroko som balila len ked bol maly v perinke, co bolo asi take tri dni :grinning: , potom ma to prestalo bavit :slight_smile:
21. bře 2011 ve 22:33  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte :slight_smile: tak ja som sa dosla pochvalit, ze znova kojim, sice len od vcera, ale prekonala som noc a mala flasku nevidela. nedavam uz pre istotu ani dudel. dufam, ze tentokrat nam to vyjde :slight_smile:
chcem sa opytat, mala mi spi cca 3 hodiny, mne sa zatial naleju dost prsia, ked sa zobudi, potaha najprv z jedneho a potom z druheho. na zaciatku mi mlieko silno tecie. cele kojenie vsak trva nejakych 10 min. nie je to malo? je mozne, ze tak rychlo vytaha mlieko? ked som chcela este odsat, aby sa mi zvysila tvorba mlieka, tak uz islo iba malinko... som cistala, ze niektore baby koja aj hodinu.
21. bře 2011 ve 22:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@katarinasifrova ja ani neviem ako sa na siroko bali :unamused:
baby, ja od zaciatku malej utieram ritku vlhcenymi obruskami. tak mi to ukazali v nemocnici a tak to robim aj doma. nevadi to? totizto, ja by som aj malu sem-tam zobrala umyt pod vodu, ale ja ju neviem drzat v jednej ruke. vsak este sa ucim aj dvomi. uz sa tesim, kedy si bude sama drzat hlavicku, aj ked uz od nemocnice si sama vie otocit hlavicku, ked je na brusku :slight_smile:
21. bře 2011 ve 22:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@lubinka26 mne povedali v nemocnici, ze obrusky pouzivat len vynimocne. ja umyvam maleho stale pod vodou. to drzanie nie je nic hrozne, vyskusaj si to a uvidis, ze za chvilu to budes super ovladat :slight_smile:
21. bře 2011 ve 22:42  • Odpověz  • To se mi líbí
baby, ktora zacne 1000 stranu ???
21. bře 2011 ve 22:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@katarinasifrova o tom nepochybujem, ale ja fakt neviem, kde mam ktoru cast malej dat a ako. v zivote som tak dieta nedrzala. vlastne, ja som okrem mojej malej ziadne take male dieta nedrzala :grinning: vidis, vsade hovoria inak :unamused:
21. bře 2011 ve 22:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@lubinka26 chyt si malu popod pazusky tvarou k sebe a a potom si ju pravou rukou poloz na lave zapastie. mala ti tam bude tak pekne "visiet" a pravou rukou ju poumyvas :slight_smile:
21. bře 2011 ve 22:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@katarinasifrova fuuu, budem to musiet pokukat na nete. zajtra idem na poradnu, tak by mi to mohla dr. ukazat. nebude to trapne?
21. bře 2011 ve 23:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@lubinka26 urcite nie, nikto uceny z neba nespadol. ja si pamatam, ked mi v porodnici ukazovali ako mam otocit dceru pri kupani, vobec mi to neslo. clovek sa boji, ved je to take male krehke stvorenie :slight_smile: teraz pri druhom uz nemam taky strach :slight_smile:
21. bře 2011 ve 23:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@lubinka26 Gratulujem ku kojeniu:slight_smile: kojis úplne krásne a správne!!! Kojenie nemá trvá hodinu. Má sa napapat a potom spať. Dieťa si za 2-3 minuty vytaha 80% mliecka. Zvyšok do seba dotlaca. Ak je babo po nakojeni kľudne, spokojne, nehlada prsnik, tak je to super:slight_smile:
22. bře 2011 v 06:49  • Odpověz  • To se mi líbí
no dobre ranko kocky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

dnes budeme mat kraaaasny den,,,juuuuuj tak sa tesim,,,pojdeme s tobikom na cely den niekam von,,a bereme aj prsia,takze sa obaja niekde aj dobre napapame :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kde ste vsetky?? sup sup rozcvicka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. bře 2011 v 06:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@lubinka26 Ahoj, to nevadí, či kojíš desať minút alebo hodinu, hlavne že je malá spokojná. A poznáš to podľa toho ako malá kaká, ak je to dozelena, vypije ti len predné mliečko a preto ju nedávaj hneď k druhému prsu, aby ti ťahala aj zadné mliečko, potom bude napapanejšia a dlhšie ti vydrží...neboj, tam ho je dosť....ak kaká žlté je to v poriadku.
čo sa týka obrúskov, ja som utierala malú pampers, ale celá sa vyhádzala od nich, tak som ich pleskla do koša u mývala zakaždým pod vodou, ale kočky mi tu poradili Pityol a pomohol, teraz používam lacné z lídla a v pohode.
A že nevieš držať, neboj zvládneš to.... treba skúsiť, alebo sa kľudne spýtaj dr, veď sú tu od toho.....vôbec sa nemáš za čo hanbiť...
A ak ti to pomôže...ja mám už štvrté dieťa a keď mi sestrička v nemocke povedala..:Tu máte osušky a okúpte si malú a zavrela za sebou dvere...tak som na ňu kukala jak puk.... a potom som povedala malej: No čo s Tebou kurátko... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2011 v 06:56  • Odpověz  • To se mi líbí
a čo tá tisícka nepadne, či čo?????
22. bře 2011 v 06:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@kesulkarenka ahooooooooooj,,inak ten pityol pouzivam aj ja,,ale niekto mi hovoril,ze sa moze az od 10tich rokov,,,tak moc nemazem,,,ale zabera super,,,tak aspon raz za den dam pityol,,alebo ked vidim,ze zacina mat cervene,,,dost striedam tie kremiky na ritku
22. bře 2011 v 06:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka ja jej ho už nedávam, len občas zásyp....ale dávam už len lacné plienky, lacné obrúsky...z pampers mám zlé skúsenosti. škoda, že tu nemáš fotku, hneď by sme, ako správne baby, komentovali ostrihanie....hlavne , že si spokojná. ja idem o týždeň a v ten deň ideme aj na uvítanie detí, tak budem aspon krásna...aj ja sa chystám dnes von, tatino je do večera v práci, malá v škole a potom ju berie kamoška do kina.......ani variť nejdem...kúpim si pizzu a hotovo....
22. bře 2011 v 07:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@kesulkarenka ja pouzivam obrusky z dm tie babylove,,zatial som s nimi spokojna,,,tescove sa mi zdali moc drsne,,tie take zelene,,a mal z toho strasne doskriabanu a cervenu ritku,,mam este aj huggies obrusky,ale tie su tiez dost cudne,,,,plienky som doteraz vela nepouzila,,len dva baliky tych huggies od 2 do 4 kil,,a teraz nie a nie dorazit pampersky,,,tak este neriesim,ake kupime potom,,,mozno uz nejaku vacsiu velkost,kedze uz mame cez 5 kilo,,,,,no strihanie super super,,akurat,ze vcera ma vyzehlila a uz teraz som sa zobudila,ze to mam cele poskrucane :angry: no nevadi,,,daco s tym hadam urobim, pekne sa namalujem,,a za dokim pojdem za kocku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aj maleho vyfesakujem do rifli :grinning: :grinning: :grinning: juuuj hadam to nebude trapne,,,ale normalne sa tesim

hi skoda,ze nebyvas blizsie,skocili by sme na pizzu spolu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. bře 2011 v 07:20  • Odpověz  • To se mi líbí
a tobi mi obcikal prave postel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2011 v 07:30  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre ranko kocky. dnes to vyzera na krasny den :slight_smile: . slniecko nam svieti :slight_smile: ale prave som pozrela na teplomer a tam ze 0 stupnov :confounded: . no dufam, ze sa aj otepli :slight_smile:
22. bře 2011 v 07:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka No, len sa ty moc nefešákuj, aby si nemusela odháňať nie len dokiho, ale aj okoloidúcich...ale nie, len sa fešákuj, ono to dobre padne a pozdvihne sebavedomie, ja ked som bola sama, som sa namaľovala aj keď som išla smeti vyniesť a segra sa mi smiala...no ale vieš, kde ťa stretne šťastie????....a pizzu môžeme dať spolu, prečo dnes, veď dnes sa všetko robí "virtuálne", tak sadneme pred pc, budeme jesť a kecať...teda písať....tak nech ti dnes všetko dobre dopadne ...
22. bře 2011 v 07:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@kesulkarenka ok plati,,tak dame pizzu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: veru,clovek nikdy nevie,kde ho stastie stretne,,,no ja stale na sebe 10 kil navyse,,tak nech aspon tvaricku mam k svetu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nech vsetci vidia ako sa mam na tej materskej dobre :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. bře 2011 v 07:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka to si teda "zabila"......a vieš čo? ja som môjho muža našla na nete...teda láska cez internet, vážne....mal tam takú strašne peknú fotku, tak som mu napísala: krásny úsmev...a odvtedy sme spolu......
22. bře 2011 v 07:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Aj my sa dnes chystané von. Simi je u svokrovcom, takze iba s Daskou. Supnem ju do manduci a ide sa.
Ja som tiež môjho sponala cez net, na motochate:slight_smile:
22. bře 2011 v 08:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@kesulkarenka to fakt na nete??no super,,som rada,ze sa vam zadarilo,,,tak to si mala velke stastie,,

booze mne sa nechce zehlit plienky,,,to koho bol napad,ze budem davat latkove???
22. bře 2011 v 08:01  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre ranko v krasny slnieckovsky den. ja dnes idem na gyndu :unamused: tak som zvedava co povie doktor. potom sa s maloy a maminou poprechadzame po meste. inak nasa mala sa od nedele rozhodla ze spavat netreba a v noci budi sa kazde dve hodiny a nad ranom aj kazdu hodku a cez den toho tiez moc nenaspi chce papat a papat. stale by na mne bola zavesena. tak snad sa mliecko bude tvorit dost rychlo aby jej ho bolo dost. :slight_smile:
22. bře 2011 v 08:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka Len pekne žehli...keď pôjdeš Tobiaskovi na stužkovú, ako si na to spomenieš, že si nadávala a tak rýchlo to ubehlo... :sunglasses: presne tak ako ja.... :rolling_eyes:
22. bře 2011 v 08:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@kesulkarenka @arrett aj ja som toho mojho spoznala cez net este na starom pokece ked to len zacinalo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. bře 2011 v 08:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek