• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
Jo asi jo.Koukala jsem ze uz mate jmeno.Patrik-je to hezky jmeno.A jaky jsi vybrala ty?
7. bře 2007 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak mně se líbí Kuba, už jako malá jsem tak pojmenovala "panenku", co mi rodiče přivezli z Německa. Na druhou stranu těch Kubů je teď víc.
7. bře 2007 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaci tak drzime pesticky,aby se Danielce chtelo brzo na svet a nemusela si prenaset treba dalsich 14 dni,ale termin mas az 19.3.,takze jeste par dni v brisku muze zustat,vid?
Kajo,Kuba je moc krasny jmeno :wink: ,to ja mela zase od malicka Kristynku a Krystofa,ale casem jsem zmenila jmena na Terezku a Zuzanku a Adamka ci Patrika
7. bře 2007 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajo mas krasne brisko,ja uz chci taky,ja jsem takova hodne do sirky,mam oplacane nohy a boky,mala si dela mistecko asi po celem tele,brisko ji nestaci :grinning:
7. bře 2007 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Adamek se mi taky líbí nebo taky Matěj. To bych ale musela mít kupu dětí, abych mohla dát všechny jména, co se mi líběj. :slight_smile:
7. bře 2007 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajo-to mas pravdu.My mame v rodine Kubicky 2 :grinning: .
Kacici-Dekuju moc.Snad tam jeste zustane,ale nezlobila bych se kdyby to uz bylo.Ale hlavne at je v poradku. :slight_smile: :slight_smile:
Me se libi jmena Richard a Nikolka.Ale manzoj zase Daniela a Dominik.No,a hadejte kdo mel vetsi slovo. :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2007 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaci, myslim si ze je to jasne :grinning: :grinning: :grinning: ,manzel si vybral jmeno pro svou princeznu :slight_smile:
Kajo co ti v tom brani mit tolik deti? :grinning: :grinning: :grinning:
Ja bych brala klidne hromadu deti, ale mam radeji jistotu, kdy muzu deti do budoucna zajistit - doprat jim konicky a poustet je na tabory,lyzaky,skoly v prirode,takze doufam,ze se nam povedou dve deti :slight_smile:
7. bře 2007 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci, je mi to úplně jasný. :slight_smile: Stejně jako u nás. Proč myslíš, že Prcek bude Patrik, když já chtěla Kubu. :wink:
7. bře 2007 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kacici, no to by jich bylo tak deset a já budu ráda, když mi Péťa povolí ty tři, když on chce dvě. A pak taky je něco na tom, co říkáš ty. Je lepší mít míň dětí s jistotou, že je můžeš do budoucna zajistit.
7. bře 2007 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajo,ted jsem to chtela napsat,ze u Vas to bylo to same :slight_smile: . My jsme meli stesti libila se nam od zacatku Terezka :slight_smile:
7. bře 2007 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja doufam,ze to muj zdravotni stav dovoli mit dalsi miminko, mit jedinacka by asi bylo smutne,ale byla bych v tomhle pripade vdecna aspon za jedno a druhe bychom si vzali z detskeho domova,nebranime se tomu :wink:
7. bře 2007 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamaradka ma dve deti a preji si treti,bude vetsi sranda - vetsi parta :grinning: ,ale prave zvazuji zda to zvladnou financne do budoucna.
7. bře 2007 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Když jsem slyšela, že někdo když má problémy se štítnou žlázu, tak je problém otěhotnět, řekla jsem si, že když děti nebudu moct vzít, vezmu si z dětského domova.
7. bře 2007 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajo koukam,ze premyslis jako ja :grinning:,ja si myslim,ze vsichni deti by meli mit milujici rodice a proto vzdycky brecim,kdyz vidim deti jak smutne koukaji a nemaji nikoho nebo jen pitomy rodice co posilaji jednou rocne pohledy a maji deti pojisteny na dalsi rok,ze nemuzou do nahradni pece
7. bře 2007 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Je to síla a pak když vidíš ve zprávách, jak matka dítě odloží někam do kontejneru. Když to dítě teda nechce nebo se toho bojí apod., tak proč ho nedá třeba do toho babyboxu nebo do kojeneckýho ústavu, vždyť je to to nejmenší, co pro něj může udělat. Kolik je na světě lidí, který by si dítě tak moc přáli, ale nemůžou ho mít a na druhou stranu ty který je mají, ale neváží si toho.
7. bře 2007 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajo presne tohle jsem si rikali ted o tom chlapeckovi,co davali nedavno v TV novinach. Ze ta maminka musi byt snad uplne mimo a pitoma,vzdyt existuji nemocnice,babyboxy nebo zajit do kojeneckyho ustavu a rict jim to,ze nema silu se o nej starat. Ja to obrecela a manzel neuveritelne odsoudil a pravem
7. bře 2007 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Myslím si, že tohle se nedá pochopit. Není co k tomu říct. A přitom to je tak krásný pocit, když máš v sobě toho malýho drobečka a pak když ho můžeš držet v náručí, tak to je snad to nejkrásnější. :dizzy_face:
7. bře 2007 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,holky.Chvili tady nejsem a uz neztiham. :grinning: Vy jste se mi rozepsaly :grinning: .A davam vam za pravdu.Taky nechapu maminy ktere zahodi miminko jako kus hadru.Kdyby to byl dospeli clovek ktery se o sebe postara....ale miminko ktere nemuze nic.Chudacci. :frowning2:
8. bře 2007 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To je dneska počasí "chčije, chčije a chčije". :unamused:
8. bře 2007 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: jo a to doslova :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2007 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Chvíli je hezky a pak tohle. Jsem zvědavá na to, kdy přijde to jaro. Spíš si ale myslím, že žádný jaro nebude a až bude hezky, tak bude rovnou léto.
8. bře 2007 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nene,myslim ze prave jaro bude.A leto bude pekne osklivy :sunglasses: .Uz se tesim az ucitim ten jarni vanek.....
8. bře 2007 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
V posledních letech to je spíš tak, že jaro je tak pár dní a pak už jsou šílený vedra třeba už v květnu nebo v červnu.
8. bře 2007 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak jak si uziavte nedele??Ja se dneska citim nejak moc dobre.Asi to je klid pred bouri :grinning: :grinning:
11. bře 2007 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaci,tak to aby ses chystala do porodnice :slight_smile: ,drzim Vam pesticky.
My jsme meli dneska navstevni nedeli az jsem se docela unavila a pujdu si lehnout,jen jsem Vas chtela pozdravit :wink:
11. bře 2007 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak my jsme v pátek byli na plese. No a Prcek zřejmě tancoval za nás. :grinning: Dneska jsme se byli projít venku s fretkou na vodítku, bylo tam krásně a prý to má vydržet až do dubna. :slight_smile:
11. bře 2007 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak hlasim ze jsem porad v celku.Ach jo,v noci jsem mela takove krece ze jsem si uz rikala konecne pojedem.No,a ono to pak preslo :angry: .A to uz jsem se tak tesila.

Kacici-hlavne odpocivej at jsi s mimiskem v poradku :grinning:

Kajule-Vy mate fretku?Jak starou?? :grinning:
Pocasicko ma vydrzet do dubna---ale jake bude leto?! :cry:
12. bře 2007 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaci, tak to už se asi něco chystá... Já měla den před porodem taky křeče, tak možná, že dneska... Držím palečky, ať vše dopadne a pak se určitě ozvi.
12. bře 2007 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Rozo.A jak ti vlastne je???Dlouho jsem te tady nevidela.Jste s mimiskem v poradku?? :wink: A dekuju.cislo 12 je pekne :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2007 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci, fretka není naše, je Péťovi ségry. Je to sameček, jmenuje se Bodich,ale kolik mu je, tak to nevím. Jinak dneska je tak nádherně, že asi půjdu prát. :slight_smile:
12. bře 2007 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek