• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
Kaci, tak to bych chtela taky :slight_smile:
tak fajn, kdybysisi Kaci objednavala taky, tak uz bysme to nejak dohromady daly vsechny tri
16. led 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci presne tak a dame si do loznice udelat na miru skrin,ktera bude mit uprostred stolecek a pidi zidlicku,kdyby jeden z nas neco potreboval delat v klidu.Bude to teda dost na tesno,ale budeme se mit kam schovat pred detma :grinning: - me ceka jednou atestace a Ales dela od brezna 3 prace :sweat_smile: ,takze se schovana pracovna v loznici bude urcite hodit.tak ted uz fakt musim,slecna busi tak,ze uz rve :angry:
16. led 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - už jseš sbalená :grinning:? Zatím jsou pořád tři :grinning:
No jo, holt je vidět, kdo je pánem u vás doma, když má tolik prostoru :-P :grinning:

Kači - já nevím, já bych asi mimi hned do pokojíku nedávala, vstávat k němu a tak...měla bych strach...
Papaaa
16. led 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to nejsem, ale znas me, jsem tam ani nemrknes, jako vcera :slight_smile:
jojo, pan domu, o tom se ani nema smysl prit, tak to proste je. A bude :sweat_smile:
16. led 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
mimčo bych si taky nechala urco u sebe...
16. led 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás je paní domu, hádej kdo :sweat_smile: .
No jo, v tom máš recht, se zmíním a stojíš za dveřma :sweat_smile:
16. led 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tsssss, no tak ja si to priste rozmyslim :slight_smile:
16. led 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kdo to nevim, ale vim, ze ty to teda nebudes :slight_smile:
16. led 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co ty víš, třeba jsem to zrovna já :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . Tak ne, no :grinning: :grinning: :grinning: .
Už mlčím :zipper_mouth: nebo k nám příště nepřijdete...
16. led 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak Ales ma chripku :frowning2: ,nema silu na nic,takze doufam,ze to od nej nechytime. jezdi dal do prace,je ve zkusebce, proto nechce jit na neschopenku a ono mozna pro nas lip,ze neni s nami cely den :sweat_smile:
Jinak jak v tu stredu - v kolik to asi vidite?
Jinak mimco bude asi s nami zase pul roku v loznici,bavili jsme se o tom a pockame s pokojckem na dyl.
Ale co budu porizovat je sourozenecky kocar :confused: ,Terezka nechce skoro vubec chodit,furt knoura,ze chce nosit a nebo se vozit,tak se neminim s dvema detma znicit.Mam uz i favorita,koupime ho nejspis uz na jare - pro Terku jako sportak :wink:
19. led 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooooj, teda Kači, to je pupajs, paráda :wink:
no jo, chřipky začínají řádit fest, tak snad se tomu vyhnem :confounded:
jakej kočárek? šup sem s odkazem ( teda ne že bych se chtěla nechat inspirovat :grinning: )
my už můžem třeba na devátou, záleží na Evče
19. led 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci jen se pekne inspirujte,preci me v tom nenechate samotnou :grinning:
Odkazy:
http://www.kocarky-lvicek.cz/Kocarky/kocarky-pro-dvojcata/Kocarek-e3
19. led 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No uvidime,zatim vede tenhle.Bude sice drazsi,ale pak se zase proda :wink: Hodne maminek ho chvali a jsou s nim max. spokojene :slight_smile: a bude asi jediny sourozenecky,ktery se me snad vejde do vytahu.Ale to jeste radsi premerim :slight_smile:
19. led 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj,

ono se tady něco děje, jo :sweat_smile: ? Tak teda zítra kdykoliv, ale ta devátá bude asi ideál pro všechny :wink:. Chřipky se taky bojím, tak doufám, že se jí vyhnem...jo ale teda Verýsek má furt trochu rýmu, doufám, že to neva :confused:

Kači - pěknej pupek :wink: se podívám ale i osobně, jo :grinning:? A kočár vybralas dobře a několikrát už jsem ho i viděla a asi bude šikovnej :wink:. A já tě v tom teda zdovolením nechám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
20. led 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak mam pauzu - obe deti spi :grinning: - Trka samo nespala a jakmile slysela Verunku hned chtela z postylky.Tkze jsemji tam chvilku nechala radit,Vercu nakrmila a pak ji vytahla.Pak jsem dala Verunku spat a Terku nakrmila a na nocnik(kakala i curala,ale nechpau kde to bere kdyz moc neji :confused: )ted je kazda na druhym konci bytu - terka v postylce,Veru v loznici a me zbyva gauc - tak se jdu natahnout a uspat treti mimi :grinning:
Ale teda uz jsem na to prisla,deti si naucim aby spali takhle na stejno :grinning: :grinning: :grinning: a budu mit cas i pro sebe :dizzy_face: ,ale ono to bude urcite uplne jinak nez si maluju :grinning:
21. led 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj babule,

tak Kači, přežilas? jestli ses u těch "tří" dětí stihla ještě vyspat, tak to gratulace veliká!!!! My jsme dneska na hudebce měli dva karamboly, nejdřív se srazil s jedním klučinou a odřel si čelo a pak spad sám na nos, má tam trochu šlinc, ale snad dobrý. Dneska jde ke kadeřnici a protentokrát nechávám Áďu tatínkovi :slight_smile:
Včera a dnes jsem dala poprvé Adámkovi čočkovou polívku, a může se po ní utlouct, to je dobře, já totiž taky :slight_smile:
takže jak ten příští týden? středa?
22. led 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak nam tatka zustal nakonec doma s chripkou,nemel silu rano ani vstat z postele.Jinak dneska na UZ - den blbec :frowning2:
Mimi ma NT 2,5,coz je hodne,takze podezreni na DS.Dr. rikal,ze me amnio nemuze nutit,ale pokud chci mit jistotu,tak jedine amnio a je to ten samy Dr. co me u Terezky amnio rozmlouval,takze ted na tom asi neco bude .Ani me miminko dneska neukazal,natoz fotecku a to jsem si rikala,ale pry nefunguje tiskarna a kdyz jsem si rekla,zda by me nevyfotil mimco pres obrazovku,ze mam fotak,aby taky videl neco tatka,tak pry at si radeji pocka az na porod,ze to neni vsechno moc dobre videt. celkove nic moc - dokonce me vysetroval celou hodinu a mlcel,takze jsem fakt smutna,navic musim brat vsechny leky dal,je to nutne.Dalsi kontrola az za tri tydny v poradne,kde me naberou tripple testy a pote udelaji celkove zhodnoceni rizika.Ale po minule zkusenosti ted vaham zda jit na amnio tady v HK - cekaci doba az 4 tydny a nebo jet zase do Gennetu v Praze,kde maji vysledky do druheho,tretiho dne
Jo a pry neni ta hodnota u NT jista - mimi ma pupecnik kolem krku,takze ta hodnota byva zkreslena a bohuzel me tim padem bude ukazovat vyssi riziko ,takze ted fakt vaham a priznam se,ze jsem cekala mnohem lepsi zpravy nez tohle
Termin mam posunuty na konec cervence - mrnousek je trochu starsi :slight_smile: ,ale ted stojim pred velkym rozhodnutim zda jit opet na amnio nebo ne.Objednat se asi uz budu muset ted na genetiku,vzdycky se to da zrusit a pockam na celkovy zaver.
22. led 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak s holkama se to zvladlo,Verca byla hodna,Terka spala dokonce dyl nez je ted zvykla.Dneska jsem neprijemna na vsechny kolem sebe,ja se tak tesila na mrnouska,fotecku,ze nebudu muset brat uz leky a prd :pensive:
22. led 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky,

Kači, to mě moc mrzí, že pro tebe neměl zrovna pozitivní zprávy, ale neboj, on si to šetří na příště!Hlavně se nestresuj, uvidíš, že bude všechno dobrý! Jak to vypadá s tou objednávkou?

a co teda ten srazík? já jsem si uvědomila, že vy musíte por ten oběd, ale jezdíte občas s kočárkem busem? od nás tam jste za 10 minutek, ani ne
23. led 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak Alesovi je konecne lip :slight_smile: ,tak jsem moc rada.Pomuze me s malou a ja si muzu neco zaridit.Vcera me bolelo docela dost bricho :frowning2: ,dneska je to lepsi,tak jeste pockam a kdyby to zase zacalo zajdu zitra k Dr. :unamused:
Luci s tim obedem,busem nejezdim vubec :unamused: .Mela jsem pokazde smulu,ze byl narvany bus kocary :angry: ,tak jsem se na to vykaslala a vsude chodim pesky. Takze jeste uvidime jak se ve stredu rozhodnu,mozna zkusim Alese kdyz je doma,aby nas tam odvezl a pak zase vyzvednul - mozna to bude nejlepsi reseni,protoze tahat s kocarem se me moc nechce.Uz se tesim az zacneme jezdit s golfkama,ted jsem rada,ze je Terka v tom nasem hroznym tanku :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj!

Kači, 14. týden, to je mazec :slight_smile:
tak doufám, že to nic nebude, musíš se prostě šetřit, no!
A proč nejezdíš s golfkama? já jsem teda teď bus využívala dost často a v pohodě.
Nevím nevím, jestli ta středa dopadne, Verunka je asi nemocná :( včra měla horečky a rýmu, nevím, jestli Evča dnes razí k dokotrce, uričtě se ozve...
26. led 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
a penízky došly? možná ještě brzo, že?
26. led 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Luci,zatim ne,ale byl vikend,takze to trva :wink:
Tak to me moc mrzi,ze je Verunka nemocna :frowning2: - snad bude vsechno o.k.
Nejak se me lip jezdi ted tim tankem,sice je tezky jak krava :angry: ,ale Terca je v tech golfkach jak sardinka,kdyz ma byt jeste ve fusaku :unamused: ,tak nema vubec prostor :sweat_smile: . Spis to delam kvuli jejimu pohodli,ale na jare sup do golfek
26. led 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, a jo vlstně, říkala jsi, že s fusakem se nevejde...
no snad budou holky ok!
26. led 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No je to mazec a podle UZ dokonce ve ctvrtek zacinam 15.tyden :confused: ,no nejak to leti :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale bricho mam uz na 6.mesic,vyrostlo me ze dne na den strasne mooooc :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: - v lete budu jako vorvan s bruchem na kolecku :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi poridim sourozenecky kocarek driv a v te zadni casti uz budu vozit bricho :grinning: :grinning: :grinning: .Ne chci pockat,treba se Terezka rozchodi a nebude chtit do kocarku,takze s nakupem kocarku pockame az do leta :wink:
26. led 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
a Teri nechce vůbec ťapat venku?
neboj, ono se to bříško někde zastaví :grinning:
26. led 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja uz se moc tesim na jaro :dizzy_face: ,uz se moc nevejdu s kocarem do vytahu :sweat_smile: ,takze ho za chvilku budu nechavat dole a jezdit vytahem jen s golfkama :slight_smile: .Obcas nam nefunguje vytah :angry: ,tak abych mela aspon jeden kocar dole.No az budou deti dve tak me asi odvezou,kdyz nebude fungovat vytah :angry:
26. led 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,na podzim se aspon snazila,ale ted :angry: - je strasne lina,asi to obleceni ji tahne k zemi,ale chodit se ji moc nechce.Bud ukazuje na kocarek a nebo chce do naruci,ale to ma ted smulu.Takze proto beru nas tank a mam klid.Dost spoleham na jaro - ze az bud min oblecena bude vic litat a mozna jezdit na motorce :slight_smile:
Ted kdyz ji vyndam bezi na druhou stranu a za chvilku chce vozit :rolling_eyes:
26. led 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek