• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
Kači, tak to my máme opak, chodil by pořád nebo by se nosil na ramenou,ale do toho jde jenom taťka, se mnou má smůlu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nejdete zítra na plavčo?
26. led 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Luci,
tak jak zitra? My byli dneska v solne jeskyni a odp. jsme meli navstevu - dve holcicky 4 a 5 let,takze jim Terezka spis prekazela :sweat_smile: .Mel prijit i chlapecek 3 roky,ale je nemocny :frowning2: Bylo to fajn,deti se zabavili a my pokecali :wink: a Terezka ted odpadla.No vzhledem k tomu jak v noci spi - treba na dnesek byla od pulnoci do 4.00 vzhur a brecela a vstavala v 5:30,takze sila :angry: jsem docela rada,ze uz spi a pujdu asi brzo po ni :slight_smile:
27. led 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Luci,tak Terezka usnula uz v aute po ceste pro obed :grinning: Nastesti se nevzbudila,kdyz jsme ji prenaseli do postylky a jeste chrupe,ale nevim nevim jak dlouho :unamused:
28. led 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Achoooj, to Áďa se zas po minutách venku po..., tkaže jsme moc nepobyli :grinning:
fakt se nevzbudí, když ji přenášíte? to je super!
28. led 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
po 5 minutách jsem chtěla napsat :slight_smile:
28. led 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci neprobudila se,ale bohuzel je to spis vzacne :slight_smile: . Spala kupodivu asi hodinku :confused: ,tak jsme se mohla v klidu naobedvat a jit se na chvilicku natahnout. Samozrejme kdyz jsem usinala bylo slyset Kato,Kato :grinning:
Adamek si umi kakani pekne naplanovat :grinning: - ja si myslim,ze mu byla zima a takhle vedel,ze te dostane brzo domu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: - deticky jsou pekne mazane.Terka nechtela obed,ale tycinku ze vcerejska ano :angry: ,bohuzel si ji sebrala ze stolu v nestrezenem okamziku :pensive:
28. led 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda!

Tak u Slevíků jsou pořád marod, všichni, ach jo :confounded:
No, Kači, ono mu bylo úplně jedno, že se pokadil, naopak jsem ho musela domů táhnout násilím.
Dneska jsme byli v hudebce, příště půjdeme už snad naposledy do Krůčků, Áďa tam dneska lítal jak neřízená střela, vůbec neposeděl, mám pocit, že už se tam začíná trochu nudit, je čas na změnu!
Evča říkala, že by do té jeskyně nějak brnkla a zjistila, dky mají volno, ok?
29. led 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Luci,
tak mala je zdrava jako ripa - jen rano trosku kuckala,ale ma to asi ze sucheho vzduchu,musime pustit ten zvlhcovac co ma od narozenin :sweat_smile: .Ale ja mam rymu,takze jsem v teple a bastim vitaminky
Urcite se k vam pak pridame do jeskyne,jen asi by to chtelo vikend a nebo nejake odpoledne kolem 17.00,Ales jezdi domu az v 16.15.
Dneska vstavala v4.30 expertka na vstavani :angry: ,takze jsme ji dali spat 2x a ted sla spat az v 21.00. Jsem zvedava v kolik se rano vzbudi :confused:
Slevikovic rodince prejeme hlavne hodne zdravicka :wink:
29. led 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači, náš taťka chodí taky v tuto dobu, takže to nějak domluvíme, Evča si to určitě přečte.
U nás se dnes po o usínalo přes hodinu, už jsme tady z něj rostla, ale snad už spí.
Tak se hlavně dej brzo do kupy, s kým se budem navštěvovat, když jste všechny nemocný, co?
Kači, kdybys chtěla, pošlu ti nějaký foto na mail, pokud máš pořád ten stejnej...
30. led 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Luci,
tak jsem odpadla uplne :frowning2: - ale je to jen nachlazeni,nemam teploty :wink:
Terezka je dneska strasne protivna,byla cely den zavrena s marody a tak premyslela jakou lumparnu provest :angry:
Luci mailik plati stale stejny,tak kdyby jsi mela chvilku urcite me posli nejakou fotecku,dekuju :slight_smile:
30. led 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kolegyňky z Hradce. Chtěla jsem se zeptat, jestli jste absolvovali ten předporodní kurz ve fakultce a jestli má smysl se tam přihlásit. Nechodíte někdo náhodou k doktorce Dočkalové na Urlichák? Já jsem s ní celkem spokojená, ale sestřenčina kamarádka na ni nadává, tak bych chtěla znát i jiný názor. Díky moc za info.
31. led 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Sunnye, já jsem k ní chodilla a nedávno od ní utekla, to co mi předvedla ohledně mých problémů s početím ještě teď rozdejchávám....je vulgární, někdy i kričí...nevím, nevím....kurz jsem právě absolvovala, záleží na tobě...
31. led 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm, to teda čumim. Mě se zdá zatím v pohodě. Když jsem k ní chodila jako dítě, přišla mi dost ostrá, ale teď je samý úsměv.... tak uvidíme. A kam teď chodíš? Koukala jsem do tvého profilu a chcete Vašíka. Já to jméno miluju a taky ho prosazuju. Manžílkovi se to taky líbí, takže to asi dopadne. Teda pokud nebudeme mít holku :slight_smile:
31. led 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
nešlo mi otěhotnět cca rok, neudělala mi jediné vyšetření a řekla mi, že to nejde protožeže se na to upínám a že si mám koupit psa a půjčovat děti a....a ještě tisíc jiných věcí okolo ...a ejhle skončila jsem v Sanusu, já su zdravá jak řípa, mám za sebou laparku a vše ok, moje tělo je taky ok , jenže manžel má blbý spermíky, takže jsem podstoupily IVF u pana dr. Šilhana v Sanusu a výsledek vidíš, čekáme chlapečka...prostě byla úplně mimo....já k ní chodila taky od malička, ale po tomhle všem, jsem si dovolila poprosit a zůstala jsem u svého pana doktora.....
31. led 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo na ten kurz přispívá i většina pojišťoven 1000 kč, ale nevím, zbytečně tam i člověka vyděsej.....já jsem po tom všem co jsem si vyšla nějkaá otrlá.....
31. led 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
co jsem si prošla....
31. led 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak to je drsný. já uvidím, když se mi něco nebude zdát,tak frnknu jinam.
31. led 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
budoucí maminky a maminy. Já absolovala předporodní kurz u Pavlíny Chvátilové a bylo to super. Rozhodně jsem se toho dozvěděla víc než maminy v té nemocnici, znám jich pár které to absolvovali a říkali, že nic moc. Prostě přednášky jako na škole. A spíš jak tu píše zofik je to drsňárna a po absolvování přemýšleli, jak se porodu vyhnout.
Pavlína je porodní asistentka, laktační poradkyně a jezdí i na kontroly v 6ti nedělí. Pokud budete chtít, písněte, napíšu Vám na ní kontakt.
Chodila jsem k ní cca od 20 tt a bylo to jak cvičení pro těhulky, tak příprava k porodu, no a dělá i baby masáže, šátkování...

Jinak já jsem taky z Hradce a mám 2 syčáky, zrovna mi tu ta mladší řve, tak se jdu věnovat dětem.
Papa a užívejte si těhulkování.
31. led 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
můžeš mi prosím napsat ten kontakt? Určitě bych o tom uvažovala.
31. led 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
sunnye dej mi pak vědět, zda to bude Vašík či ne....

bebulko máš recht, jako přednášky....
31. led 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
určtite dám vědět.

jo, holky nevíte jestli je v Hradci taky 3D ultrazvuk?
31. led 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
to vím sunnyye přesně, v Sanusu ho maj je to 3D,4D já jdu 19.2.
31. led 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to se můžu sama objednat nebo musím mít doporučení od gynek.? Určitě tam chci zajít, ale ještě chvíli počkám, až bude mimi trošku větší. Je to drahý???
31. led 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
ja chodila k Pavline Chvatilove a SUPER - doporucuji :wink: a asi mozna budu chodit znovu,chodila jsem k ni po 20.tydnu :slight_smile: az do porodu,probiralo se toho spousta a u porodu me to dost pomohlo,protoze ona vas nauci se na porod vylozene tesit :dizzy_face: :wink:
Jinak v Sanusu jsme byla taky s Terezkou a ted pujdu zase :slight_smile: . Teda spis kvuli tomu,abych videla oblicejik kvuli rozstepovym vadam - brala jsem doted kortikoidy a ty zvysuji riziko rozstepu u mimi :unamused:
Sunnye - cekas mimi taky v srpnu,vsimla jsme si te u na v sprnovkach a termin porodu mas o den dyl nez ja.Teda me to posunul Dr.na konec cervence,ale Terezku jsme taky prenasela
31. led 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na 4D UZ nepotrebujes zadne doporuceni a stoji to 950Kc.Dostanes zaznam na DVD,ja mam v albu udelanou z toho fotecku,ale ve skutecnosti je do zluta,jen scan me to nepobral barevne :unamused: a hlavne te objednaji az na 24.25.tyden,driv neberou :angry: .Hrozne prijemna sestricka me to sdelila,ze si to mam zajistit jinde pokud chci jit driv,me nejde o krasu,ale o ten rozstep :unamused:
31. led 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, termín mám v srpnu. Podle ultrazvuku ale až 8.8. Mimi je trošku menší, ale já zase mám delší cyklus, takže nic vážného. Nevím nevím jestli to do 24 tt vydržím :unamused: asi budu muset. Ještě se zeptám kamarádky jak je to Pardubicích. Dám ti pak hned vědět.
31. led 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já sem odborník na Sanus, bohužel je tam jedna kráva sestra, která je sama nešťastná a kope kolem sebe a není moc příjemná, ale bohužel nějak nejde vyhodit :grinning: jo sunnye žádný doporučení nepotřebuješ...a ten pan doktor co dělá to 4 D, tak od něj mám miminko, je to zlatíčko:slight_smile: je sice trošku hrrr...ale jak říkám....umí....
31. led 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofik,ja jsme byla taky s UZ v Sanusu strasne moc spokojena,dokonce me bylo nabidnuto,ze kdyz si to jednou zapatim muzu tam jit do porodu kolikrat chci a uz nebudu platit nic,ale nevim zda to plati i ted :confounded: Poprve byla mala spatne natocena a nebylo skoro nic videt a hlavne ten Dr.byl fakt prima,vse vysvetlil a ukazal - fakt super :wink: No pokazde clovek nemuze mit stesti na lidi,jen me mrzi jak ta sestricka reagovala,rikala jsem ji ze to mam trochu z jineho duvodu,ze me nejde o vzhled miminka,ale zda nema nejaky problem.Rikala,ze ani nemaji takhle dopredu terminy,at si zavolam pozdeji
31. led 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofik - vsimla jsme si,ze uvazujes o kocarku PP GT3 - videla jsi ho nekde osobne?Ja se priznam,ze je to taky jeden z favoritu,ale stale vaham. Docela vitezi Teutonia,ale je docela draha :unamused:
31. led 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sunnye - ja mela termin s malou 8.8.,ale nakonec se mala rozhodla nas napnout a jeste pockala v brisku dokud to slo :grinning:. Narodila se 10.8. v den kdy jsme mela nastoupit na vyvolani kvuli tehu cukrovce.No pockala do posledni chvilky,kontrakce zacaly v 5.00 a v 7.00 jsme mela nastoupit. Lvicek pekne tvrdohlavy a bohuzel je i doted :sweat_smile:
31. led 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek