• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
tvrdohlavý?? Neděs mě. My jsme s manželem přesně naopak, vždycky ustoupíme, nesnášíme konflikty. Tak to bude mazec :grinning:
31. led 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sunnye - nerikam,ze vsichni lvicci jsou jako nase mala,ale teda ta dela cest svemu znameni uz od doby co byla v brisku.Ted bude druhe lvice,tak chci u nas videt detske hadky a pubertu :sweat_smile:
Terezka je proti jinym detem fakt ziva,sice se snazim ji davat mantinely,ale moc se nedari.Mlatit ji nechci,obcasne placnuti pres plenu,ruku a hlavne napomenuti j u nas snad bezne kazdy den. Vsichni me rikaji,ze jsem mekka,ale ja fakt nemuzu zatim jinak,i kdyby bych mozna nekdy mela :unamused:
31. led 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj, až to bude potřeba, tak ji jednu lupneš :wink: už vidim sebe. Dělám vychovatelku v diagnostaku a taky jsem na děti moc hodna, snažim se jim domlouvat než je trestat, ale když už překročí hranu, tak se nedá nic dělat. Teda fyzicky je samo netrestám, to máme ve školství zakázaný :grinning: i když..... :wink:
31. led 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacici, viděla jsem ji už loni v John Nell s kámoškou když jdem vybírala kočárek, ale letos ji tam nemaj naživo(zatím). Takže jsem si ve čtvrtek vyrazil do Práglu a zhlédla ho znovu a hlavně mě zajímaly barvičky 2009, přeci jenom to může jinak vypadat na netu...a půjdu do ní...no komplet není taky úplně nejlevnější , vychází to na 23 tisíc, s taškou ještě o tisíc víc....krásná je červená barva, ale my půjdem do zelené....
31. led 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No s tou tvrdohlavostí u lvů nevím nevím. Já mám doma býka a váhu a je to teda mazec :grinning: taky. Občas nervy lupnou a to je ze mě pak macecha :grinning: , Džamila by se divila. Matěje upozorňuju, bacha maminka má krátkej doutnák a když ho podpálej, tak holt schytaj za ucho. Bohužel je právě v tom věku, kdy bych ho mohla rubat od rána do večera a stejně to nepomůže, tak si raděj šetřím ruce na užitečnější věci :wink: -

Na tom UTZ v sanusu jsem byla taky a pak zpětně jsem si říkala, že škody vyhozených 950,- korun, že jsme za to mohli někam jít nebo mimču něco koupit... zas takový zážitek mi to nepřipadalo. Hlavně jsme tam byli asi 3x prootže se naše mladá styděla a nechtěla ukázat ksichtík. Sraz s nepříjemnou sestrou se nekonal, jen po telefonu a když jsme si to domlouvali jako na tuti, tak měla dovču (naštěstí) a u vyšetření taky nebyla, tam byl jen sympaťák doktor, ale přišlo mi to strašně frk frk na to kolik za to chtěj, natočil, předal dvd a šlo se.

No a kočárek máme x lander po Matějovi a jsem spokojená. U nás byl hlavní požadavek to, aby to byla 3kombinace a šla na to přidělat i autosedačka (to jsem využívala u obou dětí maximálně) z auta na nákup, na skok k babičce...a ne se tahat s korbičkou...
31. led 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
bebulko a to si představ že já mám ze Sanusu mimíska a ta "výroba frk frk" je jak na běžíčím páse i u množení lidí :wink: jak když jdeš do sámošky pro rohlík.... ale člověk si zvykne...na všechno, hlavně že pomůžou.....
o x landeru jsem původně taky uvažovala, moc pěkný kočík :slight_smile:
31. led 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavně že to mimi bude, to je pak asi člověku úplně jedno jestli to bylo frk frk nebo auau dlouho dlouho.

U nás to bylo frk frk i doma. V červenci jsme začali uvažovat, že se po svatbě začneme o mimi snažit a pak jsme si v srpnu brali a já tehdy ještě příteli, ráno den před svatbou, říkám a zítra už musíš. A byl z toho Matýsek.
U Adélky to bylo stejné v prosinci jsme řekli, že je Matěj už dost velkej a začneme se snažit o druhé a Aduš se narodila v září (čili přesně 9 měsíců po té, kdy jsme začali uvažovat).
Teď moje hormony pracují a kdyby mi někdo řekl, že jsem těhu, tak bych to brala hned všema deseti, ale už to bohužel nepůjde, ale to nebudu rozebírat, protože jste tu těhulky a těšilky čekatelky, čili máte se na co těšit a hlavně buďte zdravé Vy i děťulky. :grinning:

PS pro zofik, chtěla jsem odpovědět sem a spadlo mi to k Tobě do mailíku, tak promiň
31. led 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jste měli krásný bebul....to my bychom se asi ustykovali a bez výsledku :unamused:
31. led 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
bebul - někdo to takhle má, můj kolega taky udělal manželce dvakrát mimi hned na první pokus... u nás to šlo taky překvapivě rychle. Manžel říkal že si ani nestačil užít :grinning:
zofik - hlavně že to všechno dobře dopadlo. :wink:
1. únor 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo můj manžel taky říkal, že ho to šve, že si ani neužil a nic. U Matýska to bylo v pohodě, ale u Adélky jsem hned od začátku blila jak amina, skončila ve špitále, protože jsem za 14 dní shodila 15 kilo... Co bych za to teď dala, teď mám po dětech ještě stále skoro 20 navrch - oproti před otěhotněním.
A to jsem v těhu přibrala krásných 6 kg s Matýskem (čili z porodnice jsem šla se svýma kilama) a s Aduš jsem měla jen 7 kg nahoře a to jsem ani nedohnala těch 15 shozených. Ale během prvního půl roku a kojení jsem šla nahoru jak blázen s Matějem 12 kg a s Aduš ještě víc, no hrůza.

Už se těším až přestaneme kojit a budu moct začít s dietkou a nějakým tím sportem, protože ta naše holka je vyloženě upírka a jak nemá prso 5-6x za den tak je na zabití.
1. únor 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,Evi zijete? My uz jsme zdrave,teda ja,mala vubec nebyla nemocna,ty noce byly narocne z duvodu pretizeni jater po tech homeo na zvyseni imunity :frowning2: . Ted spinka uz mnohem lepe,tak doufam,ze to nezakriknu. Pristi stredu se tesime az Vas uvidime v solne jeskyni :wink:
5. únor 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Achooooj!

Jasně, žijeme :slight_smile: akorát jsem neměla žádný příspěvek k tématu :wink:
To je dobře, že už je vám fajn, panebože játra, jo? Já teda nevím, necpe ta doktorka homeo na všechno, až je to trochu ke škodě?
my se taky moc těšíme, kdybyste měly chuť srazit se už dřív, máme čas v úterý dopolko i odpolko- vlastně odpolko už přijde Evča s Verunkou a budou u nás spát,taťka jede do Prahy, tak co takhle konečně ten společný srazík u nás?
6. únor 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky,

my taky žijeme, ale nějak nestíhám :sweat_smile: . Pulíruju byt a vařím, peču, čekáme spoustu návštěv. Navíc Verunka tak obden po o nespí, takže to už není čas vůbec na nic :angry: :sweat_smile: .

Luci - krásná nová fotka :dizzy_face:

Kači - játra, jo? To bych teda nečekala...no tak hlavně ať máte už klidné noci :sunglasses: .

No a já jsem taky pro úterý odpo u Lucky :wink:
6. únor 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super, tak kde je ta Kačka :slight_smile:

teda my jak vstáváme v půl šestý, tak mám zase čas skoro na všechno :grinning:
6. únor 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačkoooooo :sunglasses: schválně jestli to pomůže :grinning:
U nás se spánek po nekonal a že se mi to teda dneska fakt hodí :angry:
6. únor 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,chripka na ustupu,ale davivy kasel a unava je teda desna . Dneska jsem byla v poradne na tripple testech a hlavne mam 3 fotecky miminka a ujisteni,ze prestoze to vypadalo minule divne na UZ,ze prvni screening nakonec vysel v prospech me - riziko pres 1:1000 a ze jeste pockame na tripple a dame udelat celkove riziko ,takze zatim na amnio nemusim - HURA . Sice funim jak medved,silu nemam na nic,ale dneska jsem videla i prdolu na UZ,takze jsem jak slunicko. Bala jsem se zda mu neublizila ta hnusna chripka s horeckama
Takze zkusim naskenovat a vlozit fotecky naseho druheho raraska
Omlouvam se,ale do jeskyne asi nepujdeme :frowning2: .Desne kaslu a bojim se ze nakazim deti i Vas,asi uz nejsem infekcni dokonce jsme si sama nasadila Bioparox - nemohla jsme dychat,jak mam stazeny krk od kasle,ale jako reklama na zdravi bohuzel nejsem :frowning2: .Zrusila jsme vsechny obedy do patku a budeme asi doma - to bude neco sileneho :rolling_eyes: .Ted me hlidala tchyne a mamka na stridacku,tak jsme si odpocala,ale vikend probehl hrozne - zvraceni,poceni,zimnice a myslela jsme ze je po me :pensive:
10. únor 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,

zdravíme hromadně, Evča, Lucka, Áďa i Verýsek :dizzy_face: .
Škoda, že jeskyně neklapla, ale nedá se nic dělat...Já to zrušila už včera a snad teda naplánujem jinej a lepší termín :wink:
A teda foktečky super :dizzy_face: . Už víte, co to bude :sweat_smile: ? Nebo opravdu vydržíte a nenecháte si to říct :confused: ?

Havně ať je brzy líp, ta letošní chřipka je fakt šílená, my ji měli taky a hrůza, hrůza, ten kašel trvá dost dlouho :pensive:
10. únor 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,Veru a Adamku :dizzy_face: :slight_smile: ,
ten termin je fajn(co treba pondeli nebo utery?)
Ja doufam,ze uz chripka nikoho z nas nepotka. Chripka je fakt hnus - uplne se tim kaslem davim :frowning2:.Ale jsem rada,ze je mimi v poradku,zvladlo horecky,ktere byly teda fakt jen dva dny,ale o to intenzivnejsi a se zvracenim :pensive: .Mam minus 1kg nez na zacatku tehu :sweat_smile:
Dneska jsem fakt nadsena,ze jsem videla mrnouse,uz je fakt velky :confused: a je tam urcite jeden :grinning:
Pohlavi :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: ,nechte se holky prekvapit :grinning: .Ale uz to poznat je,ale dr. to nechce rikat pred 20.tydnem. uvidime,asi nevydrzime a nechame si to rict,ale pro ostatni to nechame jako prekvapko,pekne vsechny napneme do konce :grinning:
Jdu si lehnout,tak zatim papa
10. únor 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci mas IP a ted uz si jdu fakt natahnout,ten kasel me neskutecne s..... :frowning2:
10. únor 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci Ip a já jako nic, jo :sweat_smile: ? Si budu pamatovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .

Tak překvápko, jo? Stejně nám to prozradíš :sunglasses: :grinning:

Jo a na kašel mě hodně pomáhal Hedelix, i když teda stejně to byl hnus a 14 dní, ale pro ten pocit :sweat_smile:

Tak zkusíme hned toho 23. :dizzy_face: Jdu na Ordinaci :sunglasses:
10. únor 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
16. únor 2009 ve 22:14 • radus.b.
Ahojky, neni tady nekdo z okoli Jicina? At se divam, kam se divam, tak jsem jeste nikoho neobjevila :frowning2:
18. únor 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je tady nikdo neni a toje škoda :confounded:
23. únor 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajuzova ahojda, ty jsi z HK??? :slight_smile:
12. led 2011 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, chystáme se zajet do Hradce něco vyřídit a potřebovali bychom zajistit tatínkům s dětmi nějaký program.Mohly byste mi prosím poslat do IP nějaký tip na kavárnu s dětským koutkem,nebo pěkné hřiště, nebo různé tipy? děkuji moc barča :slight_smile:
31. led 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajule ahojky,já jsem kousek od Hradce :slight_smile:
23. únor 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
13. bře 2011 ve 14:43 • mmarky
Ahoj,mám na vás prosbu.
Nemohly by jste mi doporučit nějakou dobrou restauraci v Hradci,kde je dětský koutek?
čeká nás rodinná oslava,mám dva kluky,tak sonduji,kde by nám bylo fajn.Děkuji.
30. bře 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
leopolda ja som pocula, ze v Trebsi je moc dobra restauracia Duran, ale nebola som tam osobne, len z doporucenia od znamych
a ja by som zas ocenila kontakt na dobreho detskeho zubara v HK ale ako vidim, tu to moc nezije...
14. dub 2011 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, je tu nějaká těhulka z Hradce Králové ???? :slight_smile:
20. dub 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek