• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
Ahojky, je tu někdo o Trutnova nebo Náchoda?
5. kvě 2011 v 10:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bbavlna ahoj, ja jsem od Nachoda, primo z Nachoda. Odkud jsi ty? Koukam, ze cekate kluka, tak preji, aby hlavne vse dobre dopadlo! Budes rodit v Trutnove nebo Nachode? Hodne zdravi!
9. kvě 2011 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 ahojky porad hledas tehulku z hk???
12. kvě 2011 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markyzka22 Ahojky, nu nevím, mám každým dnem rodit, takže nevím jak to bude dál... ty jsi z HK?
12. kvě 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bydlim kousicek za hk ale v hk sem skoro kazdy den pokud bysi se chtela sejit a pokecat
staci napsat,Martina
13. kvě 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 Ahoj, já se stěhuji zrovna do Hradce z jiného města. Hledám někoho, kdo by zašel na procházku, kolo, pak i s dětičkama na výlety a na kolo, tak nějak akčněji, než jen sedět na kávě a na písku a drbat ;) já mám termín až v zimě :slight_smile: pa, kdyžtak napiš, možná jsi zrovna v porodnici, viď...
16. kvě 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markyzka22 až porodím a nějak se s prckem aklimatizujem, tak bych písla
18. kvě 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelain No, to bych ráda taky něco akčněji, ale v tom ti asi s miminkem nevyhovím... je to moje první dítko víš... takže pro mě je to akorát jen o té kávě a tom pískovišti... :grinning:
18. kvě 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, je tu někdo z okolí Trutnova nebo Náchoda?
19. kvě 2011 v 10:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@galigula ahojky, já jsem původem z Moravy ale přivdala jsem se do Malých Svatoňovic, bohužel tu nemám moc kamarádek - hlavně ne s malejma dětma, tak jsem doufala, že třeba najdu nějaké tady... Rodit chci určitě v Náchodě - ideálně už dneska :slight_smile:
19. kvě 2011 v 10:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 dobre muzez mi pisnout cislo na tvuj mobil??dam ti svuj)
muzeme si obcas napsat pokud budes chtit
1. čer 2011 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, hledam kamaradku z Trutnova ci blizkeho okoli. Bydlim ve Starych Bukach. Budu rada, kdyz se nekdo ozve :slight_smile:
8. čer 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bbavlna Ahoj,já jsem přímo z Tu, tak když budeš mít chuť a asi až po porodu, klidně písni.
8. čer 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romciks Ahoj, já jsem přímo z Trutnova, mám syna 1rok a 1 měsíc. Tak když budeš mít chuť, klidně se ozvi. Rádi poznáme budoucí mamku :slight_smile:
8. čer 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusiiss ahoj, vypada roztomily :slight_smile:. Do Trutnova jezdim celkem casto, nekdy to doma nevydrzim. Moje male kope, zatim malo, ale potom to bude horsi, jak jsem to slysela :slight_smile:. Jake mas konicky, chodis rada do prirody?
9. čer 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusiiss ahojky, tak to je super že se mi někdo ozval. Už to máme za sebou, máme Lumírka, narodil se před týdnem :slight_smile: koukala jsem, že ty máš taky klučinu akorát už trošku většího :slight_smile:
9. čer 2011 v 19:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bbavlna: gratuluji, urcite jsi stastna a rada, ze to mas za sebou....jsem taky puvodem z Moravy :slight_smile: mej se a uzivej si maleho
10. čer 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romciks ahojky, no to jsem ráda, že to mám za sebou, kdo by nebyl :slight_smile: Odkud z Moravy? A teď bydlíš kde?
10. čer 2011 v 11:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bbavlna Ahoj, tak to moc gratuluji, že už je Lumírek s Vámi!!! Našemu Štěpánkovi byl teď rok. A hrozně rychle to utíka.
11. čer 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romciks Ahoj, mě to doma taky moc nebavilo, byla jsem cca od 5.měsíce na neschopence. Konečně taky nějaká holčička, kolem nás mají všichni kluky:slight_smile: Jinak ven a do přírody chodíme často. Pokud to jde, tak se snažím být se Štěpánkem venku každý den. Máme pejska, tak i s ním. Jinák ráda jezdím na kole i Štěpou, ten se vozí ve vozíku, tak je to super. Ale teď největší koníček a žroutík času je Štěpánek:slight_smile:))
11. čer 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bbavlna ahoj, to ti verim :slight_smile: ted si budes uzivat miminka. Jsem kousek od Mikulova, od rakouskych hranic a ty? Ted jsem ve Starych Bukach. Ja mam jeste necele 4mesice, vzdy cekam kdy zacne kopat, zatim nic moc.
13. čer 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusiiss ahoj, tak to jsem taky na neschopence....ale tedka uz to celkem jde, mam co delat, aspon trochu vyklizim skrine, at mam prostor na miminkovske veci, aspon to rychleji utece. Planuji si jeste vylety domu na Moravu, takze to je taky aspon neco.
Taky se tesim na miminko, sice to je spoustu prace, ale hlavne radosti a nebudu pak skoro cely den sama a s malym :slight_smile: To mas fajn i s pejskem, nejaky mensi ci vetsi?
13. čer 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romciks ahojky, já jsem od Prostějova. Počkej až tě pěkně kopne do močáku, to pak budeš vzpomínat jak jsi se těšila, až začne kopat :slight_smile: Lumpík mi dává občas zabrat, hlavně v noci, když nechce usnout (zato já spím i ve stoje) ale jinak je hodnej :slight_smile:
13. čer 2011 v 15:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markyzka22 ahojky, číslo ti nepísnu takhle veřejně.. promiň.. Jinak už jsem porodila a jsme doma, akorát máme Stafylokoka, takže dostaneme ATB a budeme se léčit.. tak bych pak nějak písla, ju? :wink:
13. čer 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bbavlna ahoj, jasne, vsichni to rikaj, zatim si muzu uzivat maleho kopani :slight_smile:. To ti verim, ze je to narocne s miminkem,hlavne ses hodne unavena a nemuzes se poradne vyspat, hlavne ze je hodnej a moc neplace. Vcera jsem byla na vysetreni tehotenske cukrovky, byl to teda zahul...!! Hrozne cekani, moc tam nevetrali, ale nastesti to uteklo a mohla jsem se pak najist :slight_smile:
16. čer 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romciks Ahojky, no cukrovka nic moc, já jsem se dost bála, aby mi nebylo blbě (jela jsem domů autem), ale naštěstí jsem to ustála bez úhony. Možná jsem se už ptala - víte co to bude? Už scháníš výbavičku? Kdyžtak můžu z mé patnáctidenní zkušenosti poradit, co se bude hodit :slight_smile:
16. čer 2011 v 11:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bbavlna ahoj, nevim co to bude, ani to nechceme vedet, bude to prekvapeni :slight_smile: Vybavicku shanim tak napul...obleceni ani neni potreba, mam od znamych ci pribuznych, ale koukam jen tak po obchodech co pak koupit za drogerii pro miminko, ci teplomery, apod. Naposledy co jsem byla v Trutnove jsem neodolala a koupila peknou osusku pro mimco a pohodlne povleceni(coz bude potreba zrejme pozdeji). Chodim na tehotenske cviceni, tam sestricky taky sem tam neco poradi, kdyz se zeptam. A jak jinak ty, jak to zvladas? Ty bydlis primo v Trutnove ci? Mej se
18. čer 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, chci se zeptat na nazory porodnic, Trutnov a Vrchlabi, jestli nemate nekdo zkusenosti, kde by to bylo lepsi. Trochu uvazuji nad Vrchlabim, hlavne kvuli porodu do vody. Dekuji.
22. čer 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romciks Ahojky, já bydlím v Malých Svatoňovicích. Jak to zvládáme? No teď nic moc, malej je poslední 3 dny pěkně uřvanej, když někde čtu, že novorzenec furt spí, musím se tomu smát. Zrovna dneska ten malej řvoun usnul v půl desáté večer, od půl 12 cca do 3 byl vzhůru - skoro hodinu jsem kojila a zbytek víceméně řval. No a ráno od 8 byl zase vzhůru až do půl jedné :frowning2: (mezi tou 3 a 8 jsme ještě jednou skoro hodinu kojili). Mám pořádnej spánkovej deficit :frowning2: už se těším až bude větší a řekne nám normálně co ho trápí...
22. čer 2011 v 15:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bbavlna ahoj, to chapu, musi to byt narocne, hlavne kdyz rve a nevis proc, jak utisit. Snad se to brzy spravi a vyspis se pak lepe :slight_smile:. To jsou asi ty zacatky a u kazdeho je to jinak. Buhvi jak to bude u me? Me nekdy kope i v noci, tak to si rikam, jaky to bude az bude na svete, pres den spat a v noci vzhuru? Tak at jste lepsi :slight_smile:. Treba ti pomuze nekdo z rodiny a trochu se vyspis, to pomuze. Mej se
24. čer 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek