• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
@romciks ahojky, už je to podstatně lepší, asi ho trápily větry - vrátili jsme se k přípravku, kterej dostával po příchodu z porodnice a evidentně to pomohlo, no a druhá věc, co ho trápila byl asi hlad, prcek je hroznej jedlík, tak holt nestačí, co mu uvařím, když je i po kojení hladovej, dostane nutrilon, bránila jsem se tomu jak čert kříže, bojím se aby kvůli tomu nebylo ještě míň mlíka, ale když furt řval, tak jsem vyměkla. Teď spí krásně i 4 hodiny no a já odstříkávám (snažím se každy dvě hodiny - střídám kojení a odstříkávání), aby se zvýšila tvorba, tak to snad časem zabere...
26. čer 2011 v 16:20  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@bbavlna ahoj, tak hlavne ze se to zlepsilo. Asi ty zacatky jsou vzdycky nejhorsi, pak si uz miminko i maminka zvyknou na sebe a kojeni a vse kolem toho. Mi se dokonce zdal i sen o mem diteti a kojeni, byla jsem vcera na tehotenskem cviceni, tak asi proto :slight_smile:. At se mate lip a prekonavate jakekoli prekazky :slight_smile:
30. čer 2011 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@romciks Ahojky, taky si myslím, že začátky jsou nejhorší, zvlášť když je to první prcek a maminka nemá téměř žádné zkušenosti (jako já :frowning2: ) ale uvidíme, třeba za chvilku budu tvrdit něco jiného :slight_smile: Jinak jsem zjistila, že když se prcek večer pořádně nadlábne, tak spí bez problému 5 hodin, což je parádička, snad mu to vydrží :slight_smile:
1. črc 2011 v 10:05  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@bbavlna Ahoj, to je dobre, ze ti spi tak dlouho....at to vydrzi :slight_smile: . Me male kope uz i tak, ze to nekdy trochu boli...nekdy hodne spi, tak vzdy cekam, kdy se zacne hybat, mam pak z toho lepsi pocit. Uz jsem rozhodnuta, pujdu rodit do Vrchlabi, slysela jsem, ze hodne lidi neni moc nadsenych z Trutnova, tak doufam, ze ve Vrchlabi to bude dobre. Uz se tesim, a pripravuji se :slight_smile:. A jak tvoje mimco, smeje se taky? Uz mozna i vidi, ne?
Mej se
12. črc 2011 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, pokud vím, tak prcek už začíná rozeznávat i jiné věci,než jen obličej maminky :slight_smile: a jinak se začíná pěkně smát, akorát teda nevím, jak moc je to úmyslně. O Vrchlabí jsem nic neslyšela, o Trutnově jo a nic moc, já bych tam rodit nešla. Osobně můžu doporučit Náchod, pokud to nemáš moc daleko. Měj se a ať prcek v bříšku moc nezlobí.
14. črc 2011 ve 20:06  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@bbavlna Ahoj, tak to je dobre. Kolik uz vlastne ma mesicu? Rychle to utika co.... Jinak mimco v brisku je celkem klidne, az na chvilky, kdy dost kope. Jak jsem byla u doktorky, tak mi zmerili vysku fundu 27cm, a jsem ve 29.tydnu....pro jistotu dite premerila, a melo by to byt v poradku. Mej se a at se male vice smeje nez place :slight_smile:
22. črc 2011 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, dneska jsme se vrátili z týdení dovolené na chatě v Jeseníkách, 6 dospělích a 5 dětí do 3,5 roku a z toho dvě miminka - naše a Lumpíkův o den mladší bratránek. Bála jsem se jak to s prckem zvládnem - uplně v pohodě, byl nečekaně hodněj :slight_smile: Už máme 7 týdnů, letí to opravdu rychle. Nechceš se někdy přijet podívat, nebo se sejít v Trutnově na kafčo?
23. črc 2011 ve 21:23  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@bbavlna Ahoj, to je pekny, ze jste si uzili :slight_smile: to je potreba neco podnikat. Jasne, klidne muzu prijet ci se sejit v Trutnove. Vis co, napisu ti muj mejlik a tam se kdyztak domluvime podrobneji(tady nevim jak to je, mejl je verohodnejsi). Je: s.romik@seznam.cz zatim se mej hezky, at je malej v pohode :slight_smile:
25. črc 2011 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, ahoj, já jsem z Trutnova :wink:
28. lis 2011 v 00:20  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
AHojky holky?? copak to tu máte za sdružení??? Manžela mám z Trutnova?? Jste tu něhulky nebo maminky???
28. lis 2011 v 00:57  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,nechce se mi cist vsech 104 stranek..je tu nekdo primo z trutnova??? :slight_smile: chci chodit na tehu cviceni ale nechci sama,nechtela by se nektera pridat???
14. pro 2011 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, jsem těhulka a jsem poblíž z trutnova....
14. únor 2012 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, nakoukla jsem k vám z diskuze Hradce Králové. Sama jsem z Trutnova, teprve před 2 lety jsme se s mužem přestěhovali do Hradce. Kdyby tu byly nějaké maminky z HK, co by rády strávily den u kafíčka se svými zlatíčky, snažíme se domluvit menší srázek na příští týden do centra Budulínek a rády vás uvidíme. A mají tam supr hernu! :slight_smile:
16. únor 2012 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,holky je tu někdo z Trutnova? Nějak to tady usnulo :wink: :wink: :wink:
13. zář 2012 v 15:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Nevim, asi jste se prestehovaly z velke vetsiny do soukrome diskuse... Kazdopadne si rikam, ze sem to patri, snad si toho dnes jeste nekdo staci vsimnout. Pokud chcete nove "Rakosnickovo hriste" v Trutnove, muzete dnes naposledy poslat Trutnovu hlas.

1. způsob hlasování: https://www-lidl-rakosnickova-hriste-cz.contimex.cz/hlasujte-pro-vase-hriste/ - po vyplnění formuláře a zvolení prodejny Trutnov, Polská potvrďte hlasování kliknutím na linku, která Vám bude zaslána do e-mailu, jinak je hlas neplatný.

2. způsob hlasování: SMS zprávou ve tvaru LIDL 0230 na tel. cislo 9001106 - pozor, LIDLmezera0230!! Cena SMS je 6 Kč vč. DPH.

Pokud se dnes vybicujeme, tak to hriste pro nase deti/mesto opravdu muzeme udrzet a vyhrat. Hriste v hodnote 1.5 mil, ktere nas bude stat par minut prace. Moderni, bezpecne hriste, s klasickymi prvky... Neni rovnez dano, ze by bylo na Polske ulici, lide z "viteznych mest" mohou posilat navrhy na umisteni hriste, treba fotky nejakych starych, rozbitych... proste pozemku, ktery uz byl tak vyuzivan drive a mohlo by tam byt hriste treba obnoveno.
28. únor 2013 v 00:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek