Trutnov, Hradec Králové

Zdravím holky,najde se tady nějaká budoucí mamina z okolí Hradce Králové nebo Trutnova?! 😉
kaci.k
12. bře 2007
Prat?? 😃 To segra ma v planu taky,co s vama to slunicko holky dela 😃 😃 .Jinak moje segra je taky tehule.Ceka 3 mimi.Ale je teprve na zacatku myslim ze nejaky 16tt.No,kamoska ma taky fretku a je to takovy hravy kostatko 😃 😃
kajuleautor
12. bře 2007
Je tam nádherně,tak mě to nabijí nějakou pozitivní a energií a taky nucením něco dělat hlavně venku. 🙂
roza
12. bře 2007
Kaci, už je to tvrdnutí lepší, snažím se na to moc nemyslet a docela to pomáhá 🙂 Závidím ti, že už to máš za chvilku... Doufám, že pak dáš vedět, a někdy vyrazíme ven. Tak ať ti vše dopadne a ozvi se.
kaci.k
12. bře 2007
Jo,to chapu.Taky bych sla treba na peknou prochazku.Ale nemam skym.A sama nemuzu 😎 .Manza prijde az vecer a zadna kamoska nadohled. 😃 Tak si dam pudink a slofika 😃 😃
kajuleautor
12. bře 2007
O víkendu se mi chtělo přes den šíleně spát, ale dneska ani trochu. Tak čekám až přijde mamka z práce a zajedeme nakoupit do Hypernovy a pak se taky půjdu někam projít, když je tak hezky. 🙂
roza
12. bře 2007
No, já chodím většinou s Adélkou, ale když se ti bude chtít, klidně se někde můžeme sejít. My půjdeme asi za chvilku, aý dokouká Včelku Máju 😃
roza
12. bře 2007
Ahoj Kaju, já jsem teď tak unavená jako na začátku těhotenství. Hlavně večer, chodím spát opravdu brzo, ani oči neudržím.
kajuleautor
12. bře 2007
Já jsem teď taky hodně unavená a šíleně líná. Dneska mám ale energie dost, to bude asi tím počasím,doufám,že vydrží. 🙂
roza
12. bře 2007
No, mohlo by. Já teda energie moc nemám, radši se šetřím a odpočívám, ale to sluníčko je fakt super, tak půjdeme na chvilku kolem baráku... Třeba mi sluníčko trošku energie přidá =-)
kajuleautor
12. bře 2007
Zkus to, je tam vážně krásně. 😉
roza
12. bře 2007
No jo, už ráno jsme byly, ale teď bude tepleji. Musím si pořídít nějaké jarní oblečení... Tak my se jdeme chystat a zatím ahoj a užívejte sluníčka.
kajuleautor
12. bře 2007
Jj zatím. 🙂 Já jsem si pořídila riflový těhu šaty na náměstí v tom krámku a musím říct, že se mi nádherně nosí. 🙂
roza
12. bře 2007
Já mám půjčený šaty, ale je to divný model, takže v nich toho asi moc nenachodím. Kalhoty mám, tak jen nějakou bundičku a boty, hlavně né na zavazování, to mi dělá problémy 😉 A Adélce musím pořídit komplet nový šatník, ze všeho vyrostla :-|
kajuleautor
12. bře 2007
Boty já mám na zavazování, ale když si vezmu slabý ponožky tak se do nich dostanu a kdyžtak mi je zaváže Péťa. 😎
roza
12. bře 2007
Tak to jedině, já jsem z toho úplně ufuněná... Tak my vyrážíme, zatím ahoj.
kajuleautor
12. bře 2007
Ahoj a pěknou slunečnou procházku. 🙂
kacici
12. bře 2007
Ahoj holky,tak me je jeste s briskem hej 😃 ,ale pockejte za par tydnu.Jinak dnesni den byl taaak nadherny 🙂
Kajo, my se zrovna vratili s manzelem z Hypernovy,v kolik jste tam byli vy?
kajuleautor
12. bře 2007
Kaci, no my jsme tam byli tak v pět nebo tak nějak.
kacici
12. bře 2007
Kajo,tak to jsme tam mohli na sebe narazit,nemela jsi zelene tricko,jednu tehulku jsem tam videla v doprovodu s maminkou 😃
kajuleautor
12. bře 2007
Nene, já jsem měla na sobě riflový šaty a proužkovaný svetr. Taky jsem tam potkala těhulku, ale pro změnu v modrým tričku. 🙂
kacici
12. bře 2007
No ja mela na sobe svetrik modrymi pruhy a rifle,tak jsme se museli akorat minout - skoda.Snad uz se brzo uvidime na kurzu,ja jeste odpocivam tenhle tyden,ale ten dalsi bych si uz prala jit cvicit 🙂
kajuleautor
12. bře 2007
Jj, tak dej určitě vědět. Budu se těšit. 🙂
kacici
12. bře 2007
Ja uz se taky moc tesim 😃 . Kajo,kdy se jdes nechat vyfotit s briskem?
kajuleautor
12. bře 2007
Sice už mi zase docela povyskočilo, ale řekla jsem si, že to ještě vydržím do dubna. Doufám, že Prcek mě nepřekvapí a nebude se mu chtít na svět dřív. 🙂
kacici
12. bře 2007
Neboj se urcite v brisku pocka az do kvetna,to by me Pata neudelal,tesim se cviceni s Vami obema 😃
kajuleautor
12. bře 2007
Tak to jo, když to s ním máš takhle pěkně dohodnutý, tak už se nebojím. 🙂
kacici
12. bře 2007
Kajo a kdy jdes v tom dubnu? ja premyslim,ze bych se tam zasla podivat,jen vubec nevim kde to je v Trutnove a 14.4. ma kamaradka svatbu,ze bych to spojila a jeli bychom driv
kajuleautor
12. bře 2007
No nejdřív se musím objednat, tak tam zajdu tak za týden a řeknu si nějaký datum. A kamarádka je odkud?! Je to na náměstí vedle radnice.
kacici
12. bře 2007
Z Trutnova a maji svatbu na radnici
kajuleautor
12. bře 2007
Aha a kdypak to mají?! Ty by ses tam taky chtěla dát vyfotit?!