• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
Prat?? :grinning: To segra ma v planu taky,co s vama to slunicko holky dela :grinning: :grinning: .Jinak moje segra je taky tehule.Ceka 3 mimi.Ale je teprve na zacatku myslim ze nejaky 16tt.No,kamoska ma taky fretku a je to takovy hravy kostatko :grinning: :grinning:
12. bře 2007 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Je tam nádherně,tak mě to nabijí nějakou pozitivní a energií a taky nucením něco dělat hlavně venku. :slight_smile:
12. bře 2007 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaci, už je to tvrdnutí lepší, snažím se na to moc nemyslet a docela to pomáhá :slight_smile: Závidím ti, že už to máš za chvilku... Doufám, že pak dáš vedět, a někdy vyrazíme ven. Tak ať ti vše dopadne a ozvi se.
12. bře 2007 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,to chapu.Taky bych sla treba na peknou prochazku.Ale nemam skym.A sama nemuzu :sunglasses: .Manza prijde az vecer a zadna kamoska nadohled. :grinning: Tak si dam pudink a slofika :grinning: :grinning:
12. bře 2007 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
O víkendu se mi chtělo přes den šíleně spát, ale dneska ani trochu. Tak čekám až přijde mamka z práce a zajedeme nakoupit do Hypernovy a pak se taky půjdu někam projít, když je tak hezky. :slight_smile:
12. bře 2007 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, já chodím většinou s Adélkou, ale když se ti bude chtít, klidně se někde můžeme sejít. My půjdeme asi za chvilku, aý dokouká Včelku Máju :grinning:
12. bře 2007 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kaju, já jsem teď tak unavená jako na začátku těhotenství. Hlavně večer, chodím spát opravdu brzo, ani oči neudržím.
12. bře 2007 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem teď taky hodně unavená a šíleně líná. Dneska mám ale energie dost, to bude asi tím počasím,doufám,že vydrží. :slight_smile:
12. bře 2007 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, mohlo by. Já teda energie moc nemám, radši se šetřím a odpočívám, ale to sluníčko je fakt super, tak půjdeme na chvilku kolem baráku... Třeba mi sluníčko trošku energie přidá :confused:
12. bře 2007 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zkus to, je tam vážně krásně. :wink:
12. bře 2007 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, už ráno jsme byly, ale teď bude tepleji. Musím si pořídít nějaké jarní oblečení... Tak my se jdeme chystat a zatím ahoj a užívejte sluníčka.
12. bře 2007 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jj zatím. :slight_smile: Já jsem si pořídila riflový těhu šaty na náměstí v tom krámku a musím říct, že se mi nádherně nosí. :slight_smile:
12. bře 2007 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám půjčený šaty, ale je to divný model, takže v nich toho asi moc nenachodím. Kalhoty mám, tak jen nějakou bundičku a boty, hlavně né na zavazování, to mi dělá problémy :wink: A Adélce musím pořídit komplet nový šatník, ze všeho vyrostla :unamused:
12. bře 2007 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Boty já mám na zavazování, ale když si vezmu slabý ponožky tak se do nich dostanu a kdyžtak mi je zaváže Péťa. :sunglasses:
12. bře 2007 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jedině, já jsem z toho úplně ufuněná... Tak my vyrážíme, zatím ahoj.
12. bře 2007 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj a pěknou slunečnou procházku. :slight_smile:
12. bře 2007 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak me je jeste s briskem hej :grinning: ,ale pockejte za par tydnu.Jinak dnesni den byl taaak nadherny :slight_smile:
Kajo, my se zrovna vratili s manzelem z Hypernovy,v kolik jste tam byli vy?
12. bře 2007 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci, no my jsme tam byli tak v pět nebo tak nějak.
12. bře 2007 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajo,tak to jsme tam mohli na sebe narazit,nemela jsi zelene tricko,jednu tehulku jsem tam videla v doprovodu s maminkou :grinning:
12. bře 2007 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nene, já jsem měla na sobě riflový šaty a proužkovaný svetr. Taky jsem tam potkala těhulku, ale pro změnu v modrým tričku. :slight_smile:
12. bře 2007 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja mela na sobe svetrik modrymi pruhy a rifle,tak jsme se museli akorat minout - skoda.Snad uz se brzo uvidime na kurzu,ja jeste odpocivam tenhle tyden,ale ten dalsi bych si uz prala jit cvicit :slight_smile:
12. bře 2007 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jj, tak dej určitě vědět. Budu se těšit. :slight_smile:
12. bře 2007 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja uz se taky moc tesim :grinning: . Kajo,kdy se jdes nechat vyfotit s briskem?
12. bře 2007 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sice už mi zase docela povyskočilo, ale řekla jsem si, že to ještě vydržím do dubna. Doufám, že Prcek mě nepřekvapí a nebude se mu chtít na svět dřív. :slight_smile:
12. bře 2007 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj se urcite v brisku pocka az do kvetna,to by me Pata neudelal,tesim se cviceni s Vami obema :grinning:
12. bře 2007 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to jo, když to s ním máš takhle pěkně dohodnutý, tak už se nebojím. :slight_smile:
12. bře 2007 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajo a kdy jdes v tom dubnu? ja premyslim,ze bych se tam zasla podivat,jen vubec nevim kde to je v Trutnove a 14.4. ma kamaradka svatbu,ze bych to spojila a jeli bychom driv
12. bře 2007 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No nejdřív se musím objednat, tak tam zajdu tak za týden a řeknu si nějaký datum. A kamarádka je odkud?! Je to na náměstí vedle radnice.
12. bře 2007 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Z Trutnova a maji svatbu na radnici
12. bře 2007 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aha a kdypak to mají?! Ty by ses tam taky chtěla dát vyfotit?!
12. bře 2007 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek