• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
Kajo,musim jit od pocitace,slibila jsem manzelovi ze od 20.00 bude jeho pocitac,ale zitra urite napisu dal.Prala bych se tam prave vyfotit pred tou svatbou dopoledne,ale jeste zvazuju zda nepockat na vetsi brisko,ale uz ted se nemam za co stydet,takze za mesic bude jeste vetsi,pa pa a dobrou noc, muz me vyhani, zlobivec jeden :grinning:
12. bře 2007 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jj, tak zítra. Já jsem na tom stejně, Péťa mě taky kolikrát vyhání a na koníka už je alergickej. :grinning:
12. bře 2007 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, to bylo dneska zase krásně. :slight_smile: Mě chytla nějaká uklízecí mánie. :slight_smile:
13. bře 2007 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak jak se mate?To slunicko dela divy.Ja vcera byla na mega prochazce.Za cele tehulkovani jsem neusla to,co vcera :grinning: .
14. bře 2007 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci, to já zase pořád uklízím asi jsem chytla ten hnízdící reflex. :grinning:
14. bře 2007 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajo-to uz mam zasebou.Taky jsem mela nanii na uklid.A muzu rict ze bych nejradej i vymalovala.Ale manza se moc netvaril :grinning: :grinning:
14. bře 2007 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci, tak to my máme i vymalováno akorát ještě koupelnu a záchod. Maluje ale můj taťka, aby ne když je to malíř. :slight_smile:
14. bře 2007 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak copak jste dneska delali, když bylo tak hezky. :slight_smile:
14. bře 2007 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kajo,ja byla dopoledne se sestrou zaridit nejake vecicky pro mamku - zitra slavi narozeniny v praci(50.let),tak jsme ji jeli pro zakusky do Stezer,cast jsem ji snedla uz za cesty domu a cast si odnesla jeste v dozicce domu - jsem hrozna :grinning:
Pak jsme sli spolu na obidek a uzivali si pekneho pocasi. Vcera jsem to nejak prestrelila s vychazkama a tvrdlo me brisko a dost to bolelo,takze dneska bylo vsechno v klidu a s odpocinkem :slight_smile:
Ja mam spis antiuklizeci naladu,nic se me nechce,ale za 10 tydnu budu asi delat to co ty :wink:
Kaci,jeste se male za Vami do naruci nechce? Ja si tipuju,ze malou Danielku porodis do 18.3.,tak jsem zvedava,treba se trefim :grinning:,no zbyvaji me jeste 3 dny :wink:
14. bře 2007 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci, taky tam musím zítra do tý curkrárny zajít podívat se jaký dělají svatební dorty. Péťa totiž nechce dort odjinud, než ze Stěžer. :slight_smile: Mám to tam kousek a ještě jsem nebyla schopná tam zajít. :angry:
14. bře 2007 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To víš, že budeš dělat to samý. Já když jsem byla v tom 20.tt taky jsem byla šíleně líná a pořád se mi chtělo spát. Nedávno se mi ale ta spací nálada vrátila, jak ale vylezlo sluníčko, tak zmizela. :sunglasses:
14. bře 2007 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajo,ja jsem mela na svatbe loni prave mini zakusky ze Stezer a byli jsme nadseni. Dortik jsem si pekla sama,dokonce i segre jsem upekla svatebni dort,chtela jsem neco originalniho a vsichni na to vzpominaji,ale byla to vzdycky honicka,protoze prave ten 1 den pred svatbou jsme meli nejvic zarizovani a do toho jeste pect,byla to fuska. Kajo vsimla jsem si v albu,ze svatba by mela byt v srpnu,je to dobre? a kde ji budete mit? Jinak krasne saticky,super vyber,mas na to i krasnou postavu :wink:
14. bře 2007 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci, děkuju za pochvalu, doufám, že mi v tom srpnu budou. I když já s tím hubnutím asi mít problém nebudu. My si dort necháme udělat ve Stěžerách a ty menší dortíky a zákusky udělá Péťova babička, moje babička apod. To jseš teda dobrá, já bych si na takovej dort netroufla. :slight_smile:
14. bře 2007 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajo,ja se taky bala,ale nakonec to vyslo skvele,muj jsme mela cely z jahod,koncila sezona a meli nadherne cerstve jahudky a chudak segra mela svatbu jen 14 dni po me a te jsem musela udelat nakonec dortik z kiwi a uvnitr plneny bananem,ale oba dortiky byly mnam :grinning:
To mas super,ze Vam babicky takhle napecou. Ty saticky jsou super,ja mela podobne vybrane,ale bohuzel nemeli moji velikost,prece jenom nejsem stihla,ale plnostihla :grinning: .Jen asi budes jeste kojit,tak aby si nemela problem s velikosti prsou,aby se ti vsechno veslo do satu. Ja uz mam bohuzel z C D a uz pomalu budu potrebovat E a po porodu snad i F kosicek -brrrr :grinning:
14. bře 2007 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci, tak s tím to u mě zase nebude tak horký. :slight_smile: Jj babičky napečou, zvlášť ta Péťova peče skoro pořád a zkouší pořád něco novýho. Pokaždý když od ní odcházíme, tak se sotva unesu. :grinning:
14. bře 2007 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja takove babicky bohuzel nemam - jedna babicka bydli az ve Zline, druha nezije a Alesova babicka,ktera zije,tak nepece a kdyz uz ano,tak je vsechno spalene a na vyhozeni - asi do budoucna zhubneme :grinning:
14. bře 2007 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
my meli taky dorty a drobny ze stezer a maximalni spokojenost.A hlavne ty kolacky nemeli chybu,kazdy se jich mohl uzrat,byly vynikajici.
My byly dnes makru,takze tam nic moc a odpolko jsme byly v sade,na cerstvym vzduchu,tak ted uz se tesim do postylky.
14. bře 2007 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci, ty budes hubnout a já se za chvilku neunesu. :slight_smile:
Zdeni, taky dneska půjdu brzo spat, jak mě chytil ten hnizdící reflex, tak pořád uklízím a uklízím. :slight_smile:
14. bře 2007 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdenicko,vitam te mezi nami ,dlouho si se nezapojila do debaty :slight_smile:
Holky taky pujdu brzo spat,dneska jsem se nejak unavila a to neuklizim jako Kaja,spis se pekne flakam :grinning:
14. bře 2007 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ja mela vcera,a mela prijet sestrenak s pritelem a tak mam rada naklizino,no a my pak sedeli celou domu venku na lavicce:slight_smile:)No aspon si dali buchtu:slight_smile:)
14. bře 2007 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky loucim se,slibila jsem pocitac manzelovi. Uz nenavidi konika,pry jsem na nem zavisla a ze zkusime byt oba jeden den bez PC - ani nahodou ma smulu :grinning:
14. bře 2007 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci, to Péťa je na konika taky alergickej. Já už si půjdu lehnout, tak dobrou noc. :wink:
14. bře 2007 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci, tak co jsi ještě doma nebo že by se už Danielce zachtělo na svět. :slight_smile:
16. bře 2007 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,kdepak.Porad jsem cela. :wink: Ale mam takove tlaky v podbrisku.Segra rikala ze tak do 2 dnu budu rodin.Tak na to jsem zvedava, :grinning: .Jinak jdu v pondeli rano k doktoroj,tak jsem zvedava co mi rekne :sunglasses: .
16. bře 2007 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, muzu se k vam pridat??potrebuju poradit :sweat_smile: .puvodem pochazim od HK, zijeme s manzou ve svycarsku, ale budem v cz kupovat kocarek. No, ale ted vlastne vubec nevim, kde je v HK nebo okoli dobry prodejna na mimisky, jelikoz jsem se tim nemusela zabyvat. Mam zalusk na Cortina X - mam ho v albu,atk mrknete :slight_smile:

dekuju vam za rady
simona
18. bře 2007 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdravím tě Balsiger, určitě se přidej. :wink: Já toho o Cortině moc nevím, ale holky u nás v květnovkách o ní některý uvažovali, tak se zeptám. :wink:
18. bře 2007 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
balsiger: mají ho u velkého tesca v Chiccu :slight_smile:
18. bře 2007 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Balsiger a Cina vitam vas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. bře 2007 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, dekuju za mile privitani...

cina: to tam u makra a tesca uz zase neco postavili???
18. bře 2007 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem:slight_smile:
Balsiger: jo, u Tesca přistavěli celý nový komplex :slight_smile:
18. bře 2007 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek