• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
Ahoj holky,preju pekny nedelni vecer. Manzel je na hokeji,ale zitra jdu s nim a uz se moc tesim,potrebuju vypadnout mezi lidi :wink:
Kaci, Danielka moc na svet nespecha,vid? Asi se ji u tebe v brisku moc libi :wink:
Kajo,tak pokud bude vse o.k. v tomto tydnu,zacal bych chodit cvicit od toho dalsiho,nejak se me rozhodlo tvrdnout brisko,beru Magnoslov,ale je to hodne neprijemne,ze musim az zastavit a odpocivat
Jinak vitam novou tehulku ze Svycarska :wink: a Cinu
Cina odkud jsi presne z HK?
18. bře 2007 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky Kaci, bydlíme v Třebši, kam budeš chodit cvičit?
18. bře 2007 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cino ja bydlim v Selicharove,kousek od Benesovky,Moravskeho,takze bydlis kousicek ode me. Ja chci chodit k pani Chvatilovy s Kajou,ale jeste cekam az budu 3 nedele po AMC,abych neublizila holcicce.
Jinak je to cviceni,ktere me doporucili i kamaradky a muj Dr. z fakultky a hlavne Kaja,takze preference na pani jsou skvele a fakt se moc tesim. Ona driv cvicila na Benesovce,ale ted cvici nekde u Centralu ve meste,ale to me nevadi,uz se tesim az se zacnu hybat,boli me neskutecne zada.
18. bře 2007 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
já o tom taky pořád přemýšlím, ale nějak se nemůžu dokopat, a o přeporodním kurzu jsi neuvažovala?
18. bře 2007 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono je to spojene jak cviceni,tak pripravny kurz a povidani si o porodu,vcetne navstevy nemocnice,taze bych absolvovala vsechno u te pani. V nemocnici(ve fakultce)to poradaji taky,ale ja slysela hodne chvaly na tuhle pani,takze jsem rozhodnuta zkusit vsechno u ni. Zitra ji budu behem dne volat a zkusim se s ni domluvit.
18. bře 2007 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, jsem tu dnes prvně, ale už jsem vás tu občas zahlídla :sunglasses: . Mám manžílka zrovna taky na hokeji :grinning: a jsem z HK - MP :wink:
18. bře 2007 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cino a ty chodis do prace? Ja jsem totiz od zacatku na neschopence,mela jsem hematomy na deloze(stale bohuzel i mam) a musela jsem na AMC pro spatne vysledky tripple testu,ale snad se zitra dockam vysledku,jsem jak na trni
18. bře 2007 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Sleviku,hura holky,konecne se nam rozjel HK :grinning: ,rikala jsem si ze nas tady musi byt vic :slight_smile:
Sleviku(Lenka?) ja te znam z beremese,mela si svatbu na Hradku?
Ja jdu zitra na hokej s manzelem,potrebuju mezi lidi,doma me uz hrabe,mam omezene vychazky :frowning2:
18. bře 2007 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaci - jj, ta paní je fakt třída :wink:. Já jsem ji Káje vpodst. "dohodila" (jsme spolu v květnovkách) a mám na ní víc než dobrý reference :wink: . Takže jestli cvičení a kurzy v HK, tak jedině u ní.
18. bře 2007 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee, tak jestli ti dá nějaké bližší info, jsem jedno velké ucho... já bych totiž asi nechtěla absolvovat ty přednášky všechny, konkrétně ta porodnice mě nezajímá, protože tady rodit nebudu, tak jestli se to třeba platí od hodiny?
18. bře 2007 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem taky doma, ale kvůli práci, moc ti držím palce, určitě bude vše v pořádku, uvidíš :wink:
18. bře 2007 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sleviku, tys na ty kurzy chodila?
18. bře 2007 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cino zitra ti pisnu do IP,zkusim zjistit vsechny informace :wink:a myslim si ze to lze hradit jednorazove
No ja kdybych nemela zdrav. problemy,tak by me stejne nechali casem doma,delam ve zdravotnictvi(nebo ted spis delala :grinning: )
Sleviku,tak to je super,takze dalsi skvele doporuceni :slight_smile:
Holky,nechcete napsat sve skutecne jmena?Me je to takovy blby vas nazyvat prezdivkou
18. bře 2007 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaci (že by Katka :grinning: ) - ne Lenka, ale Evik :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jj, svatbička byla na hrádku :dizzy_face: neříkej, já se nějak nemůžu rozvzpomenout :grinning: Vy jste měli taky na hrádku nebo jinde??
Nemáš to teď jednoduchý, jak koukám, ale určo bude vše v pořádku...držím pěstičky :sunglasses:
Já jsem doma od prosince a taky mám omezené vycházky :frowning2: Ale ne že by se to dalo vždycky dodržet...
Cina - já jsem nechodila a ani nebudu...tak nějak jsme se s manžou dohodli, že to nepotřebuju :grinning: a penízky radši utratíme za něco pro mimi :dizzy_face: Většinou se platí celý kurz a chodíš každý týden na dvě hodiny, ale určitě by se s ní dalo domluvit, že bys chodila jen někdy a platila dle toho (jedna kamarádka to tak má). Jsou vždycky 2h týdně, spojené, 1h kurz a 1h cvičení a každá hodina stojí 80,-Kč.
18. bře 2007 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaci - kde jsi dělala? Já jsem totiž taky zdravotník :grinning:
18. bře 2007 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsem Lucka :slight_smile: já se pořád nemůžu rozhodnout, jestli je to pro mě nutné nebo ne a nevíte, jestli na to ta paní dává paragon? tyhle kurzy přece některé pojišťovny proplácejí, ne?
18. bře 2007 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi,v Bydzove,dojizdela jsem kazdy den, v HK bohuzel nemeli misto pro zacinajiciho lekare,ale me to nevadilo,ja mela svoji praci fakt hodne rada.
Jinak svatba byla taky na Hradku,jo jses to ty,poznavam te,jen to jmeno jsem popletla :sweat_smile: ,omlouvam se.Ale nic si z toho nedelej,je tady hodne holcin z beremese :wink: a ja si taky spoustu lidicek nepamatuju :slight_smile:
18. bře 2007 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko - tak to už nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A navíc si nejsem jistá, jak to pojišťovny proplácí. No, já jsem taky nejdřív chtěla chodit (měla jsem na ni superdoporučení od kámošek, ale ty tehdy ještě neplatily), ale pak jsme s miláčkem zasedli a debatili a rozhodli se, že chodit nebudu. A to jednak kvůli financím (přeci jen, kdybych chodila od 20tt, tak to je dost peněz);kvůli tomu, že hodně věcí znám jakožto zdravotník;s miminkama mám bohaté zkušenosti, jelikož jsem chodila pravidelně hlídat - nejmenší mimčo již od 5 týdnů;no a pak mě spoustu info poskytli ty kámošky, co chodily, hodně info je na netu a v knížkách, kterými mě mamča zásobila :grinning:. Ale rozhodně, kdybych měla v HK chodit na kurzy, tak jedině tam, ostatní prej stojí za houby.
18. bře 2007 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaci - jsi Katka :wink:? Co se týče hokeje, my chodili skoro pořád, ale dneska se mi absolutně nechtělo...a zítra nejdu, neboť máme návštěvu. A co jseš za specializaci? Z popletenýho jména si nic nedělám :grinning: A budu muset juknout na tvoje album na BRMS :wink:. Je fakt, že lidiček odtud je tu dost, to je holt postupný přechod...nejdřív BRMS a pak MK :wink:
18. bře 2007 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi,jmenuju se Katka,chci to po Vas a sama se nepredstavim,jsem hrozna :grinning: .
Jinak ja zvazuju hlavne to cviceni,protoze jako zdravotnik toho znam fakt hodne,delala jsem statnice pred 2 lety z porodnictvi a gynekologie a pak mam 3 letou neter,kterou hlidam od malicka,takze miminko me snad neprekvapi,ale nejaky to tema bych treba rada vyslechla a hlavne vzala na pripravu sveho manzela,ten nedela ve zdravotnictvi a chce jit k porodu :slight_smile: .
Lucko,moje pojistovna bohuzel nic neproplaci,jsem u vojenske :unamused:
18. bře 2007 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi,ja prave chodila pokazde s manzelem,ale od te doby co jsem musela lezet,jsem nikde nebyla,ale zitra si to uziju,uz se tesim na klobasku o prestavce,na tu atmosferu,spousta lidi kolem,napeti ze hry - HURA :grinning:
No specializace se snad ani neda rict,protoze jsem pracovala jen 4 mesice po skole a stale hledam svuj obor - delala jsem na oddeleni chronickych ran a revmatologie. Ale hodne me laka ocni,detsky,ale i treba neurologie.
18. bře 2007 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko - a kde budeš rodit?
Katko - :grinning: Joo, to já mám manžela pro jistotu ve zdravotnictví :wink: A pojišťovnu stejnou :unamused: Cvičení jsem si nastudovala v knížkách, něco viděla na netu a něco obměnila a cvičím doma :wink:
Máte obě krásný fotečky ze svatby, je vidět, že jste si to fakt užili :slight_smile:. Katko - úplně mi to připomnělo naši svatbu :sunglasses: vy jste tam byli vlastně o týden dýl a v Duranu jsem byla naposledy včera :grinning:
18. bře 2007 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joo, hlavně se těš na tu frontu na klobásku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Lepší jít při utkání :wink: . Já se chystám, že půjdu kdyžtak příště nebo na finále, jestli teda bude :grinning:
No vidíš, já dělala právě na očním...ale jsem jen sestřička :slight_smile:.
18. bře 2007 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi,to jsou nahodicky :slight_smile:
Vy jste meli krasny fotecky - originalni :slight_smile: , na Lucku jsem se jeste nekoukala.
Duran je nase oblibena restaurace,miluju svickovou a pokazde,kdyz tam jdeme,tak ji musim mit :grinning:
No ja mam ty problemy s hematomy na deloze,tak se chci radeji primo domluvit s nekym kdo ma zkusenosti s rizikovymi tehulkami ohledne cviceni,mam strach cvicit doma,abych si neublizila a zaroven doma bych se nikdy nedonutila,jsem liny tvorecek a od te doby co jsem tehulka,tak snad jeste vic :sweat_smile:
18. bře 2007 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš, já tam svíčkovou ještě neměla...zato jsem si včera dala horký maliny :sunglasses:
Jo, to je fakt, v tvém případě bych taky asi neriskovala...já se donutím, musím :grinning: A celkem mě to i baví. Línej tvoreček jsem byla taky, ale teď mě chytá "hnízdící reflex", takže jsem to lehce překonala :grinning:
18. bře 2007 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já pro dnešek mizím, manža se za chvíli přiřítí domů, tak ať mě nenajde u pc jako vždy :grinning:. Ale zase se někdy ukážu :sunglasses: papa a pěkný večer, maminy!
18. bře 2007 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi nedelej me chute,horky maliny,ja tam snad jeste sjedu :grinning: :grinning: :grinning: . Ty maji vynikajici,na svatbe jsme meli dve moznosti maliny nebo cerstve jahody.
No ta fronta na klobasku je silena,my jdeme vzdycky driv,abychom tam pak nestali dlouho :wink:. ale aspon zachody na damskym nejsou tak nedostupne jako nekde jinde :grinning:
Je - :slight_smile: ocni je krasny obor,skoro ti zavidim :slight_smile:
No ja mela prebytek energie dneska rano a a uklidila jsem skoro cely bytecek :wink: ,ale uz me zase chytla leniva :grinning:
18. bře 2007 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já sice zkušenosti nemám vůbec žádné, ale myslím, že se to dá zvládnout i tak :slight_smile: já jsem u ministerstva vnitra a ty těhotným přispívají 1000 Kč v balíčku.
Evi, budu rodi nejspíš v Jilemnici
na moje fotky mrkněte, taky na vaše kouknu:slight_smile:
18. bře 2007 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko,to mas super,ze ti pojistovna prispiva :wink:
Uz se jdu mrknout na fotecky,Evciny jsem uz videla :wink:
18. bře 2007 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko moc krasne fotecky :slight_smile: .
Holky ja bych se klidne vdavala znova,samozrejme se stejnym partnerem :grinning: ,byl to moc krasny den.
Holky,loucim se preju krasne sny o miminkach a zase zitra,pa pa
18. bře 2007 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek