• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
Ahojda, chtěla jsem se jen zeptat, jestli nemáte tip na těhotenské oblečení v Hradci. Já jsem z toho zoufalá. Zatím nosím normální rifle, ale s těma dlouho nevydržím. A těhotenská oblečení se mi tady zdá otřesné a hrozně drahé. Nemáte náhodou tip? Jde mi teda konkrétně o kalhoty.
19. bře 2007 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem kupovala kalhoty na Mimibazaru, a jedny mi šila švadlena. O obchodu v Hradci nevím, myslím, že ve Finese mají oblečení i pro těhotné, ale ta cena asi taky nebude malá...
19. bře 2007 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kafiku,ja si koupila tehu kalhoty s latkou pres brisko a nemuzu si je vynachvalit,nosim je porad a staly "jenom" 950Kc. Koupila jsem je na pesi zone,jak prodavaji detske vecicky vedle Rossini baru,meli tam i na jaro,ohrnovaci na knoflik,takze tam asi pujdu kupovat jeste jedny,ale na to zapinani,nosim rada kalhoty. Jinak nevim,ve Finesse maji take krasne veci,ale uz drazsi,pak zkus treba CaA ve Futuru,ale ja jsem z jejich vyberu byla spis zklamana,ale cenove se kalhoty pohybuji mezi 1000 az 2000,zalezi jaky typ.Halenky a tricka zatim neresim,kamaradka me pujcila krasne tehulkovske obleceni,vcetne kalhot na cviceni,tehu satovky a spousty tilek na leto.Ale kupovalo to ve Tveretu a to ten teda je dost drahy,alespon pro me,ale vecicky maji nadherny :wink:
19. bře 2007 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky, Kaci a Evi, taky vám musím pochválit vaše fotky, byly jste kočky, taky bych do toho šla klidně znovu:slight_smile: jinak já těhu oblečení zatím neřeším, nosím svoje staré kalhoty, ale ne že bych se nerozhlížela... a taky jsem z toho zklamaná, hlavně mi přijde, že všude mají všechno hrozně obrovský :unamused: koukala jsem na internetu na Litex, tam měli krásné tuniky, ale realita v obchodě bohužel jiná :unamused:
19. bře 2007 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lucko, zkus ten obchudek,tam maji fakt pekny rifle a nejsou tak drahy. Ja uz se bohuzel nevejdu do zadnych svych kalhot,dokonce ani do tech,ktere me padali a jsou to bokovky :frowning2:,takze ted nosim ty pujcene a kupovane a az bude tepleji chci si koupit capri nebo tehu kratasky (riflovy). Uznavam,ze v katalogu to vypada nadherne,ale skutecnost je o dost jina.Pokud se nepletu to litexove tehu obleceni prodava pani v obchudku,jako kdyz se jde na Starac od soudu po leve strane,ale je mozne,ze uz to tam neni.
Ja nemusim mit vsechno nove,ale zase nechci chodit cele tehu v teplakach a chci se trosku libit - ale jen se rekne tehotenska moda,tak ty ceny snad 3x znasobi :unamused:
19. bře 2007 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
A moc dekujeme za pochvalu fotecek. Vam miminko vyslo presne na rok,vid?To by byl nadherny darek k vyroci svatby :wink: .
Jo a ty kalhoty jsou spis uzsi,ale na vysoke postavy,takze jsem si je musela nechat trochu zkratit,mam od nich velikost M a normalni velikost v obchode,jsem mela vzdycky 42-44.
19. bře 2007 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky, Kači, a ta pěší zóna to je ta z Masarykova náměstí směrem k Tescu? A soud je kde? bydlím v Hradci sice už rok a půl, ale stále jsem trošku mimo:slight_smile: mně by se třeba líbíly i nějaké riflové šaty nebo rifle s laclem... a nějaké vršky tam v tom obchodě taky mají?
no jo, třeba se miminko vyklube přesně na den :slight_smile: nijak jsme to neplánovali,ale povedlo se:slight_smile:
19. bře 2007 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko,presne ta pesi zona,kterou myslis. Ale bohuzel na svrsky si nepamatuju,jen na ty riflovy kalhoty, protoze po tech jsem sla jak vosa po bonbonu,nemela jsem nic na sebe. No, ja kalhoty s laclem moc nemusim,kamaradka me je pujcila na zacatku tehu a ja nez se vycurala,tak ubehlo 10 minut a to strojeni a drzeni kalhot me spis rozcilovalo.Ale ta satovka super vec,ja ji mam pujcenou od te kamaradky,kupovala ji v Tveretu a je fakt uzasna na vetsi brisko,ted jeste ne.
Soud je za obchodkou,kdyz jedes z mesta. Nebo kdyz pojedes busem 23 od Vas a vystoupis dalsi zastavku po Avionu a pujdes po prave strane smerem na namesti,tak naproti uvidis budovu soudu. Vedle obchudku Litexu maji krasny obchudek se spodnim pradlem :wink:.
A jeste jsem si vzpomnela na obchudek pro miminka,maji tam pekne zbozi,ale je to za Centralem smerem k Novakovym garazim a je to ve dvore po prave strane,tam meli taky par kousku obleceni,ale spis vetsi velikosti :unamused:
19. bře 2007 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky moc, už se orientuju:slight_smile: s tím čůráním a laclem mně to ani nenapadlo, no vidíš, s mojí frekvencí by to byl asi problém, taky nevím, jak bych v tom vypadala, aby to nebylo moc hrochoidní :slight_smile: zkusím to obhlídnout, ale jak říkám, u mě to zatím moc nehoří, moji kamarádi mně podezíraj, že jsem si to mimčo vymyslela, abych nemusela pít :slight_smile:
19. bře 2007 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky - já kupovala dvoje kalhoty a trička apod. nosím ty, co před těhu :wink:. Nejdřív jsem úplně na začátku těhu koupila plátěné kalhoty se šněrováním vpředu v Tescu (mě od začátku vadilo všechno na bříšku) a pak k vánocům jsem si vybrala lacláče (ale v Pardubicích :stuck_out_tongue_closed_eyes: ). Jsem s nima naprosto spokojená, jo je fakt, že pokud jsem venku a musím na WC, tak to trvá, než všechno odstrojím, ale jinak v poho. Pro mě jsou naprosto super, pohodlný...jen jsem zvědavá, jestli vydrží až do konce...ale snad bude kdyžtak teplo a vytáhnu šaty :slight_smile:
Díky za kompliment, Lucko, všem nám to moooc slušelo :sunglasses: a taky bych to klidně zopákla...
19. bře 2007 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Evo, kam v pardubicích na lacláče? :slight_smile: koukala jsem ti do alba, že jste vybrali Cortinu, my taky:slight_smile:
19. bře 2007 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme je koupili v centru grand, tam je přímo obchůdek s těhu módou - byla tam moc příjemná paní, takže jsem toho vyzkoušela hafo a nakonec i vybrala :wink:.
Paráda, tak ji pak budeme společně chválit nebo na ní nadávat :grinning: A barvu chcete jakou?
19. bře 2007 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
v grandu je tveret, ne?
doufám, že budem jenom chválit:slight_smile: vybrali jsme zelenou :slight_smile:
19. bře 2007 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejej, tak to nevím, myslím ve druhým patře přímo spec. krámek s těhu módou, ale název nevím...
Taky doufám :wink:. My jsme se od začátku zamilovali do oranžový :sunglasses: . A vy ještě nevíte pohlaví prcka?
19. bře 2007 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Víme :wink:
19. bře 2007 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
A :wink:? Já jsem zvědavka zvědavá :grinning:
19. bře 2007 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kluk jako buk :slight_smile: a vy?
19. bře 2007 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkný :dizzy_face: ! Pošlu ti IP, ju :wink:?
19. bře 2007 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teeeda holky, vy jste se tady nějak rozjeli. :slight_smile: To je dobře. :wink: Jinak já jsem na ten kurz platila zatím 1250,- nebo tak nějak a 1000,- mně doplácí pojišťovna, kže to celkem jde. No jdu to všechno dočíst a pak napíšu.
19. bře 2007 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci,Evíku, koukám, že jste se tady bavili o hokeji. Taky jsem včera měla jít s Péťou a kámošema na tu Ostravu, ale jak jsem nachlazená, nechtěla jsem nic riskovat a raději zůstala doma. Péťu jsem pustila. :slight_smile: Ať si to aspoň on užije a já to sledovala doma na netu, tak aspoň, že jsme vyhráli. Příště ale hodlám jít, doufám, že se do toho finále dostaneme. :wink:
19. bře 2007 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak já jsem Karolína. :slight_smile: Doufám, že ty moje svatební fotky v srpnu budou stejně tak krásný jako ty vaše. :slight_smile: Já jsem si kupovala jedny kalhoty, který jsou pod bříško a nahoru mají našitou látku, která se uzpůsobí bříšku stály 960,-m, pak mám jedny z mimibazaru a jedny od kámošky, nedávno jsem si koupila ještě riflový šaty s laclem. :slight_smile: Trička nosím, co jsem měla předtím akorát ty větší, pže ty ostatní mi vylejzaj nahoru. :slight_smile:
19. bře 2007 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Koukám, že trpím samomluvou. :astonished: :sunglasses: No tak si jdu udělat něco k jídlu, Prcek už má určitě taky hlad.
19. bře 2007 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kajo,ja jsem tady :grinning:
Urcite budes mit prekrasnou svatbu :wink:
Jinak Evi napis me taky do IP,slibuju,ze se neprokecnu,jsem hrozne zvedava.
Lucko moc gratuluju k chlapeckovi,mate uz pro nej jmeno?
My cekame holcicku :slight_smile:,to je jediny vysledek z AMC a to ze nema Downuv syndrom a stale na zbytek vysledku cekame - uz aby to bylo
Kajo,ja jdu dneska na hokej,strasne moc se tesim,dlouho jsem nebyla a ta atmosfera me moc chybi,je to uzasny a tesim se na klobasku :grinning: a ve finale urcite budeme :wink:
19. bře 2007 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj, Kájo, netrpíš :slight_smile: prosím tě a kolik je v tom kurzu obsaženo hodin? a jsou nějaké dané datumy, kdy se začíná nebo můžes začít chodit kdykoliv? já vím, že na ten přeporodní je to od 20. týdne, ale pokud už ten kurz běží, můžu se normálně přidat nebo počkat až začne další?
19. bře 2007 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.Teda tady se to rozjizdiiiii :grinning: :grinning: :grinning: .Nejak neztiham. :slight_smile:
19. bře 2007 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci, ani mi o tom nemluv, začínám ti závidět. Taky bych dneska šla, ale chci to nechat, až mi bude vážně dobře. Jinak Péťa s kámošem zase jde. A já budu sedět doma a zase nic neuvidím. :angry: :cry: A jakpak jsi dopadla s tím kurzem?
Luci, koukni se na www.porodniasistentka.cz. Pokud si vzpomínám, tak tam nějaká paní přistoupila i dýl asi taky záleží na dohodě a kolik je lidí.
19. bře 2007 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci.K, taky jsem nestíhala, když jsem sem dneska přišla. Nějak se to tu rozjelo, co? :wink: A copak Danielka?
19. bře 2007 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajo nebud smutna,priste urcite pujdes a muzeme se tam o prestavce sejit :wink: . Volala jsem te pani,ale ma toho hodne a mam ji zavolat az dneska po 20.00,chudak ta musi byt v jednom kole :slight_smile: - takze Lucko neboj na vsechno se zeptam,napis jestli chces abych se jeste na neco zeptala a jak by si chtela chodit,treba do IP,jak chces a mozna i tve prijmeni a nebo jestli si chces vse zaridit sama poslu ti na tu pani cislo :wink:
19. bře 2007 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jj, taky mám na ni dvě čísla a někde i mail.
Kaci, tak dobře. Doufám, že příště už mi bude líp. To bych šla určitě a klidně se tam pak můžem někde sejít o přestávce, však fronta na klobásky bývá dlouhá. :angry: :grinning:
19. bře 2007 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ve čtvrtek jsem byla v poradně a měla jsem trochu bílkoviny v moči a víc těch bílých krvinek v krvi z toho krevního obrazu. Tak jsem dneska byla na odběru znova a ve čtvrtek jdu do poradny, kde se dozvím výsledky. Vzhledem k tomu, že tlak mám v pořádku a ani moc nepřibírám, břícho mě taky nebolí a až na to nachlazení mi je dobře, tak jsem zvědavá jestli tam ještě bude nebo jestli to bylo z jídla. Prý to může být z toho jak jsem nachlazená, tak jsem na to zvědavá, taky docela nervózní, pže jinak mi je naprosto dobře.
19. bře 2007 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek