• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
Kajo ja mam stesti,me frontu dneska vystoji manzel :grinning:, slibil me to :wink:
Kajo z toho si nic nedelej,zrejme se bude jednat o asymptomatickou bakteriurii a nebo jako komplikace pri nachlazeni(infekce v tele ti zvysi hladinu leukocytu v krvi),protoze na preeklampsii to nevypada :wink:
19. bře 2007 v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Kaci, bála jsem se právě preeklampsie, ale tlak mám 115/85, nahoře 10kg, otoky žádný, tak doufám, že to je vážně jen tou infekcí. Já tomu nějak nerozumím, kže jsem z toho byla docela vyplašená.
Péťovi se moc do fronty většinou nechce, tak tam chodíme spolu nebo tam jde s kámošem.
19. bře 2007 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Kajo vsechno bude v poradku,nemej strach :wink: ,u tebe by to nemela byt preeklampsie,to je muj nazor. Spis to nachlazeni ti dava pekne zabrat a delas dobre,ze zustavas doma v teple.
Ty fronty taky nemame radi,ale chodime vzdycky driv pred prestavkou,to tam nejsou jeste takove davy lidi :slight_smile: a ted se o me manzel boji,takze me necha sedet a sam vyrazi do boje za jidlem :grinning:
19. bře 2007 v 15:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Kaci, jsi mě celkem uklidnila, děkuju. :slight_smile: To je pravda, že lepší je jít před přestávkou. Vzhledem k tomu, že jsem až na to břícho hubenější, tak se Péťa bojí hlavně o to, aby do mě někdo nevrazil. Když jsem byli v Tescu ve Futuru na Vánoce, tak mi tam jedna paní do břicha šťourala nějakou trubkou, to jsem nemohla a ještě se tvářila jakože nic, když jsem se na ni podívala. Za to dneska když jsem byla na tom odběru, mě nabádala taková starší paní ať si jdu sednout.
19. bře 2007 v 15:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Kaci, mně by teď teda akorát zajímalo, jestli se musí čekat, až se ten kurz rozeběhne od začátku, nebo je možno začít hned, tak kdybyses mi zeptala, budu moc ráda, pak bych se podle toho zařídila, díky moc:slight_smile:
A užijte si ten hokej:slight_smile:
19. bře 2007 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a díky za info, Kajul :wink:
19. bře 2007 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo jeětě Kájo, jakou máš, prosím tě, pojišťovnu a jak to funguje s tím porplácením? dala ti ta paní paragon? a ty to pak doložíš pojišťovně s průkazkou nebo jak?
19. bře 2007 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Luci, každá ta hodina má určitou náplň, jak jsi se určitě dočetla. Nevím, jak to má s těma kurzama, kdy bude začínat další, tenhle začínal 18.ledna nebo tak nějak, ale asi tři hodiny odpadli, ty nám prý nahradí a nějaký už nahradila. Já jsem asi třikrát nebyla buď kvůli tomu, že jsem byla u doktora nebo mi nebylo dobře.
19. bře 2007 v 15:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Luci, já mám ministerstva vnitra. Když jsem zaplatila na tom kurzu, tak mi dala PPD na částku 1000,- (ta částka je podle toho, co ta pojišťovna přispívá) a s tím si musím zajít na pojišťovnu a oni mi to proplatí.
19. bře 2007 v 17:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak jsem se opět přejedla. Jsem zvědavá, jak dneska sním ještě ty jablka v bramborovým těstě. :slight_smile: Jak se ale znám, tak teď naříkám, jak jsem přejedená a že už dneska jíst nebudu, za půl hodiny mi vyhladoví a zase se pustím do jídla. :grinning: :sunglasses:
19. bře 2007 v 17:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Kájo, to je fajn, já ji mám taky :slight_smile:
19. bře 2007 v 17:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak a je to přesně tak jak jsem říkala, už mám zase hlad. :astonished: :grinning:
19. bře 2007 v 18:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Luci, koukám, že aspoň ty se mnou cítíš a nejsi na hokeji. Já sedím doma jako pecka, pořád se cpu a k tomu mi dal Péťa úkol ho informovat, jak hraje Sparta v Liberci. :slight_smile:
19. bře 2007 v 18:03  • Odpověz  • To se mi líbí
To víš že jo, mně teda hokej nijak nebere :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jen pěkně miminku pošli, o co si říká :slight_smile:
19. bře 2007 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
To já mám hokej ráda, ale fotbal teda mnooohem radši. :slight_smile: Nj, když jsem byli v 29+6 v poradně, kde nám dělala velký ultrazvuk měli jsme cca 1,5kg a doktorka řekla, že při narození bude mít tak 3kg, jsem na to docela zvědavá. O jídlo si ale říká celkem často.
19. bře 2007 v 18:10  • Odpověz  • To se mi líbí
ty jsi ale pěknej hubeňour, tak tě to trápit nemusí :slight_smile:
19. bře 2007 v 18:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Mě to ani netrápí, já jsem šťastná za každý kilo nahoře. :slight_smile:
19. bře 2007 v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí
no, tak to já se toho celkem děsím :unamused:
19. bře 2007 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,mam radost vyhrali jsme,ale byly to nervy :slight_smile: . Snedla jsem dva parky,vzdy o prestavce a zajedla to bramburkama a tyckama a cukrovou vatu me koupil manzel domu. Kofolu ani nepocitam,mela jsem zizu :grinning: Manzel rikal,ze kdyz snim budu chodit casteji,tak nam nezbyde na najem :wink: Bylo tam dneska jen 5009 lidi,o 1000 min nez vcera,ale i tak to byla rvacka,hlavne u jidla :slight_smile:
Lucko pani jsem se snazila dovolat od 20.30,ale zvedla to chudak az po 21.00 a to jsem to jen zkousela,pry by bylo lepsi zacit novy kurz,ale kdyz tam mam kamaradku nebo nekoho znameho,tak muzu prijit s nim - takze Kajo,pry to mate ve stredu od 13:30,jdes? ja bych se pridala :wink: na to cviceni(pry mam s tebou prijit) a po tom cviceni bych se asi domluvila na jiny den,protoze vy to pry mate absolutne rozjete a jste u konce :frowning2: a pani rikala,ze i ty kurzy predporodni jsou fajn i pro lekare jako jsem ja,ale to bych si chtela jeste rozmyslet :wink: . jinak bych pry mohla chodit v pondeli,to je asi kurz teprve na zacatku,nebo kdyz si pockam,zacne na zacatku dubna uplne novy. tak nevim,nejlepsi bude se s ni domluvit osobne. je videt ze by radeji,abych zacala uplne od zacatku,ze je to nejlepsi,takze Lucko,jestli chces poslu ti to cislo a nebo muzes zacit se mnou od dubna :grinning:
19. bře 2007 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno, holky.
kačí, moc děkuju za info, myslím, že jsem se rozhodla a na ten kurz v dubnu bych určitě chtěla začít chodit, zvlášť kdybych na to nebyla sama :wink: , jen neříkala ti ta paní, který den by to bylo?
Jestli je to číslo stejné, co má na stránkách, tak to mám. Myslíš, že jí mám taky dneska zkusit zavolat? až takhle večer asi, že?
Jo a koukala jsem ti do alba a máš krásný pupík, kam se na tebe hrabu! :slight_smile:
20. bře 2007 v 06:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Kaci, dneska jsem se probudila a chrchlu a chrchlu, kže uvidím zítra jak mi bude a podle toho buď půjdu nebo ne.
Péťa včera přišel domů a nadával na rozhodčího. :slight_smile:
20. bře 2007 v 08:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Lucko,to by bylo super :wink: ,kdybychom zacli chodit spolu od zacatku. A ty by si chtela chodit taky na vsechno vcetne cviceni? Ono to zacina cvicenim a pak pokracuje prednaskami.Ja ti to cislo radeji poslu do IP,ja se na stranky nedivala,stacilo me doporuceni :sweat_smile: ze vsech stran :grinning: . Jinak o dnu jeste pani nemluvila, ale to bych se s ni zkusila na to tema popovidat zitra po cviceni :wink: ,teda pokud Kaja pujde. Jinak bych ji asi zavolala a rovnou sla az na ten novy kurz.
20. bře 2007 v 08:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Kajo :slight_smile: ,tak rano napis a ja se podle toho taky rozhodnu,ale moc ti preju aby ti uz bylo lepe :wink: .Jinak ja vcera byla az sprosta,rozhodci byl asi 10x slepy ve prospech Ostavaku a navic ty dva goly co dali Ostravaci si ani nezaslouzili,takze jsem nadavala taky :sweat_smile:
20. bře 2007 v 08:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Asi bych chodila i na to cvičení a ty teda budeš chodit na to cvičení zvlášť a na kurz taky zvlášť? já jsem myslela, že je to ve stejný den za sebou? Jestli s ní zítra budeš mluvit, tak se jí prosím, zeptej, v který den by to od dubna bylo, mně by se třeba pondělí moc nehodilo :unamused:
20. bře 2007 v 08:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Luci, bývalo to asi zvlášť. My jsme to taky původně měli mít obojí v jiný den, ale pak jsme to domluvili a máme to v jeden den po sobě.
20. bře 2007 v 08:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Kájo, aha, to by mi taky teda vyhovovalo víc :slight_smile: a kolik vás tak tam je?
20. bře 2007 v 08:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Luci, řekla bych, že tak 15-20, jak kdy. Někdy přijde i nějaká paní, kterou jsem tam ještě neviděla.
20. bře 2007 v 08:15  • Odpověz  • To se mi líbí
No ja bych teda taky radeji chodila v jeden den na vsechno,dvakrat v tydnu by to bylo dost narocne,ale myslim si,ze by se to s ni dalo kdyztak taky domluvit
20. bře 2007 v 08:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Kaci, já myslím, že by se to určitě dalo domluvit. :wink:
20. bře 2007 v 08:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Kajo a uz vis,kde budes chtit rodit? Jestli jsem cetla dobre diskuzi,rozhodla si se nakonec pro Trutnov
20. bře 2007 v 08:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek