• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
Kájo, já se ještě zeptám - platíš jenom za lekce, na které přijdeš?
20. bře 2007 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda skoro ti Kajo zavidim,uz to mas za par a budes drzet maleho Patu v naruci, teda Kaci to ma jeste driv,treba uz rodi Danielku prave ted :grinning:
20. bře 2007 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci, no asi v tom Trutnově, pže v tu dobu, už by měl být ten byt zařízenej kompletně. Vlastně nám už chybí jen sedačka a pak nějaký věci, který se dají dodělat a přikoupit postupně. Stejně ale i tak budeme hodně jezdit do Hradce, pže tam má Péťa taťku a všechny svoje příbuzný a navíc se nemůže dočkat, až se projde s kočárkem po pěší. :grinning: A ještě k tý porodnici, čekám taky na to, co mi řekně Kaci, až se Danielka rozhodne, že už jí to v bříšku nebaví.
20. bře 2007 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajo,to me pripomina kamaradku,ktera je z Trutnova a za mesic se vdava za kluka z HK a taky jezdi casto do HK za jeho rodici. Maji bytecek na Zelence nedavno koupeny,takze taky zarizuji,jako vy. No hlavne aby se to vsechno hezky stihlo do kvetna,vid?
20. bře 2007 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci, no právě pořád bylo času a teď nám to přijde, že toho zbývá čím dál víc. To nejdůležitější, ale už je. Čekám akorát až se to počasí umoudří a budu moct vyprat ty pidi věcičky pro Prcka. :slight_smile: Rodiče mají dvojdomek, tak máme byt hnedka vedle,to kvůli tomu, jak teďka dodělávám tu školu, i když teda to mám dálkově, tak mi mamka trochu pomůže. Stejně ale Péťa plánuje časem postavit domeček ve Stěžerách nebo někde poblíž Hradce.
20. bře 2007 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je tak to je fajn,ze nakonec budete mozna bydlet v HK :slight_smile:
A co studujes dalkove,teda pokud to neni tajne.
Ja mam taky mamku pobliz,kdyby nahodou neco a potrebovali jsme pohlidat miminko,tak je to super :wink: .Bydlim asi pet minut od nasich,jsme se s manzelem mohli znat jako deti a presto jsme se videli poprve az v 17 letech
20. bře 2007 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No musim vyrazit ven s bafikem,ale pak se urcite azse ozvu.
Kajo at je ti co nejdriv dobre,pekne odpocivej a papej sirupky :grinning: ,pa pa
20. bře 2007 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači a ty půjdeš rodit do Fakultky?
20. bře 2007 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já už jsem byla ve fakultce někdy ve 24.tt kvůli výtoku u kterýho jsem si nebyla jistá jestli to je dobrý. Naštěstí to bylo v pořádku. Ale už mě nevzali na ambulanci, ale vyšetřovali mě v porodnici na příjmu na porodní sál. Dělali mi tam všechno, jak kdybych měla jít už rodit. :slight_smile:
20. bře 2007 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko ja jsem rozhodnuta pro fakultku na tuty. Vim, ze v pripade komplikaci bude dobre postarano o malou :wink:
Kajo,zitra pisni jak ti je,me chytli dneska strasne zada a nechce to prestat,tak rano uvidim zda vstanu z postele :frowning2:
Preju vsem krasnou dobrou noc :slight_smile:
20. bře 2007 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky, tak jak? už jste se daly trošku dohromady?
Kači, včera jsem té paní volala a dá mi vědět, kdy se to otevře, čeká, až bude 15 maminek, ale už jsem se rozhodla na 100%, tak doufám, že do toho půjdem spolu:slight_smile:
21. bře 2007 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci, já už jsem volala paní Chvátilový, že dneska nepřijdu, pže teď je vážně důležitý, abych toho bacila ze sebe dostala. Jinak bolesti zad to taky znám, teď ale musím zaklepat, se to trochu uklidnilo. :slight_smile:
Luci, koukám, ty jseš taky ranní ptáče nebo pracuješ?
21. bře 2007 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kájo, bohužel jsem ranní ptáče, manžel vstává v šest a já už nezaberu :angry: a miminko bude asi po mně :slight_smile:
21. bře 2007 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To já taky, jakmile se probudím už vstávám. Když je venku tma, tak třeba ještě chvilku vydržím, ale teď jak je světlo. Prcek to je nočí dítko. :slight_smile:
21. bře 2007 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
S tím světlem to mám přesně tak :slight_smile: mně většinou zlobí před spaním a po probuzení, teď už jsem začala pozorovat, že se mi vlní břicho, je to sranda.
Koukala jsem ti do alba, tu postýlku, co tam máš, to je Scarlet? taky se mi moc líbí, můžu se zeptat odkud ji máte a kolik stála? a jaká matrace?
21. bře 2007 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jj Luci, Prcek je v poslední době trochu větší kliďas. To před 14 dny v pátek mi přišlo, že byl snad vzhůru celou noc. Když ale kopne tak to kolikrát i pěkně bolí. Jsem zvědavá jestli už se teda otočil, pže nám paní doktorka nakázala, aby jsme ho hladili po prdelce nahoru, aby se stočil hlavičkou dolů. Tak ho tam pořád hladíme, jenže přijde mi, že někdy ji má tam a pak zase jinde, dělá si z nás legraci. Nejlepší je když mu Péťa zpívá a má hlavu u bříška, to jednou kopnul tak, že tam tu nožičku ještě chvilku měl a tlačil na to místo, kde měl Péťa ruku asi se mu to zpívání moc nelíbilo nebo tancoval? :dizzy_face:
Postýlka je Scarlet, no byla trochu dražší než ty na který jsme koukali. Stála něco přes tři tisíce a matraci máme za 800,- polokokos. Koupili jsme ji v Trutnově v jednom dětských krámku. Byli jsme ale i v Hradci tam u velkýho Tesca a taky je tam mají ty postýlky. Nevíš, kde se dá tady na netu sehnat ten mantinel kolem celý postýlky?
21. bře 2007 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak na takový psí kusy si asi ještě počkám:slight_smile:
Myslíš v Chiccu u Tesca? já jsem tam tuhle právě neviděla? a kde v trutnově? na náměstí? A ten šuplík je prostornej?
Myslíš mantinel kolem postýlky jako úplně dokola? nebo jen na to čelo?
21. bře 2007 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jj v Chiccu, no když jsme tam byli tak tam měli ty postýlky. V Trutnově hnedka u kostela. Ten šuplík, nevím, co do něj chceš dávat. Já jsem se rozhodla, že tam budu dávat povlečení apod. a na to to stačí, zase tak malej není. Mantinel myslím kolem dokola. Nebo neviděla jsi ho někde v nějakým obchodě, ale spíš někde blízko, do Prahy se mi teď už nechce, jsem z tý Ikei byla tak ufuněná.
21. bře 2007 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kde je v Trutnově kostel? :wink: já bych tam možná dávala nějaký strojení.
Jinak na ten mantinel dokola jsem ještě nenarazila, jen ten kolem hlavičky
21. bře 2007 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Když jdeš na náměstí od radnice nahoru tím podloubím, tak cca po 50m (odhad moc dobrej nemám, tak to ber s rezervnou) je cesta doleva a přímo na konci tý uličky v tom domě a kousek od toho je kostel. Jinak během cesty v tom podloubí narazíš ještě na jeden menší krámek s dětským zbožím. A copak ty něco šiješ? :slight_smile:
21. bře 2007 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, teď jsem z toho trochu zmatená, já už jsem v Trutnově taky dlouho nebyla:slight_smile: dokážu si teď představit akorát cestu z autobusáku na náměstí :astonished:
Jestli něco šiju? no, to by to dopadlo:slight_smile: jak tě to napadlo?
21. bře 2007 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No jak jsi psala, že bys tam dávala nějaký strojení, tak mě to napadlo. Já taky na vysvětlování nejsem moc dobrá. Když ale teda jdeš z toho autobusáku, tak vyjdeš tím kopečkem na náměstí. Když už vyjdeš na náměstí, tak hned nalevo od tebe jsou schody a tam je radnice, tak tím podloubím půjdeš cca těch 50m a pak odbočíš doleva.
21. bře 2007 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už se orientuju, díky :slight_smile:
já jsem ráda, když si přišiju knoflík :slight_smile:
21. bře 2007 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,ja se v Trutnove taky trochu vyznam,jezdila jsem tam dost casto za kamaradkou a pak s manzelem,pracoval tam 4 roky jak stavbyvedouci na nemocnici. Takze je mozne,ze se na nejake vecicky na mimi koukneme taky tam. :wink:
No me se pres noc nejak pritizilo,zacinam kaslat,zada trochu lepsi,ale asi na me neco leze,potvurka bacil :frowning2:
Kajo,tak ja te pani taky zavolam a rovnou se asi objednam do tech novych kurzu,jestli ti to nevadi,ze bych zacala chodit s Luckou,promin slibila jsem ti to,ze budu chodit s tebou,ale nejak to nevyslo,je mi to lito
21. bře 2007 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, tak jaký strojení bys tam dávala?
21. bře 2007 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci, proč by mi to mělo vadit asi to bude pro tebe i lepší, když tam budeš chodit od začátku. :wink: Nedělal tam náhodou, když se stavěla ta nová porodnice? Já abych věděla na koho si stěžovat, když mi tam spadne střecha na hlavu. :slight_smile: Však se třeba uvidíme někdy na hokeji. :wink:
21. bře 2007 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajo on prisel az tri roky po tom co uz porodnice stala,ted jsem se ho ptala. Takze reklamace nebereme :grinning: . Pak tam delal do lonskeho roku a ted dela nastesti v HK,ale ty nervy kdyz kazdy den dojizdel a ja o nej mela strach :unamused: ,nic moc.
Kajo to jsem rada,ze se nezlobis,dekuju :grinning:
21. bře 2007 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Njn, tak budu doufat, že nespadne. Teda myslím, že až tam budu spíš mě budou zajímat ty doktoři a to aby se už Prcek, co nejdřív narodil a všechno bylo v pořádku.
21. bře 2007 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak fajn, Kačí. Ona mi prý napíše SMS, kdy to začne.
Kájo, já myslím strojení jako oblečení, cos myslela ty :slight_smile: ?
21. bře 2007 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jeste musi Pata chvilku pockat,venku je hrozna zima a u maminky je krasne v teplicku :grinning: .
No mala v brisku na hokeji predvadela neskutecne veci,takhle jsem ty pohyby ve velkem jeste nikdy necitila,nevim bud se ji nelibil ten rev okolo,nebo to jak jsem ji mackala v zimni bunde
Ja jsem dostala Kajo mantinel od svagrovy po neteri,tak se ji zeptam,kde ho sehnala.
21. bře 2007 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek