• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
autor
No myslela jsem oblečení, ale říkala jsem si jaký (jako odkud), tak mě napadlo, že ho šiješ. :slight_smile: Jsem si říkala další kdo je tak šikovnej, pže tohle já obdivuju, já jsem na takový věci levá.
21. bře 2007 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nápodobně :slight_smile:
21. bře 2007 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja naposledy usila povlak na polstar na zakladni skole :grinning:
21. bře 2007 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci, tak to jsme na tom stejně taky jsme šili povlak, ale pak ještě zástěru. No vypadala na to, že jsem ji dělala já. :grinning:
21. bře 2007 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to máte přede mnou pořád ještě náskok :slight_smile:
21. bře 2007 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ten muj povlak nechtela mamka ani pouzit a ja na svuj sileny vytvor,byla tak pysna,vzdyt jsem ho delala snad pul roku :grinning:
21. bře 2007 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci, já ho taky dělala kdo ví jak dlouho a přitom jsem koukala, jak to ostatním holkám krásně jde. Když jsem ho dodělala všem jsem musela ukázat jakou "nádheru" jsem vytvořila. :grinning:
21. bře 2007 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky musim zase na chvilku zmizet,ale do vecera se urcite ukazu,musim jit zaridit neco mamce,ale moc se me nechce do te zimi :unamused:
Kajo jen se poradne vylec,ja se pridam odp. k tobe a budu v postylce a papat sirupky pro tehulky
21. bře 2007 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak utíkej Kaci, ale moc se tam nezdrzuj, to počasí je vážně zrádný.
21. bře 2007 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měj se Kači a koukejte se, holky, vykurýrovat!
21. bře 2007 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jj Luci, jdu si dát citrón nebo grepík na ty bacily. :slight_smile:
21. bře 2007 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to musím zaťukat, zatím mi za celou dobu nic nebylo, možná jsem měla rýmu, zase mě ale občas bolí hlava, že bych si ji nejradší utrhla :angry:
21. bře 2007 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mě taky občas trochu bolela hlava, ale co mi doktorka napsala ten Magnosolv, zlepšilo se to. Já jsem teda místo něho začala pít Magnesii a jíst mandle.
21. bře 2007 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně doktorka nic neporadila, prý mám hodně pít, ale já jsem zvyklá vypít minimálně tři litry denně, takže tím to určitě není, já jsem si koupila horčíkový tablety, tak jsem zvědavá, jestli to zabere. Já asi hodně reaguju na počasí, minulý týden mi hlava třeštila dva dny v kuse, to bylo k nevydržení :confounded:
21. bře 2007 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem taky zvyklá hodně pít. Lepší je prý ale hořčík v přírodní formě, pže ten tolik nezatěžuje játra. Říkám si, že jestli to jak mi teď je taky není kvůli tomu počasí. Normálně na takový změny sice nereaguju, ale teď v tomhle stavu to může být jiný.
21. bře 2007 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobrý ráno.
Jdu se připravit k tý doktorce, tak snad to už bude dobrý. I když kašel mě trápí pořád. :frowning2:
22. bře 2007 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Kájo, jdeš na kontrolu?
22. bře 2007 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jj, už jsem zpátky. Těch leukocytů z pondělí v tý krvi bylo pořád trochu víc, ale to prý asi vážně bude tou infekcí a tak mi napsala prášky a řekla mi, ať hodně piju, abych ty bacily dostala ven. Jinak bílkovina dneska v moči už nebyla.
22. bře 2007 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak snad už to bude dobrý :slight_smile:
22. bře 2007 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Kajo to je super,urcite to bylo tou infekci,hodne pij,odpocivej a nech se rozmazlovat :wink: .
Jinak dneska rano jsem se dozvedela,ze nase Terezka nema zadnou genetickou chromoz. vadu - AMC dopadla v poradku :grinning:
Zaroven jsem dneska mela velky UZ,ale tam mame bohuzel nalez - leva panvicka ledvin je rozsirena a vetsi nez by mela byt to znamena dalsi kontrola za mesic a doufat,ze ten nalez bude lepsi nebo stejny a nebude se zhorsovat. Zrejme bude mit mala chudak po me vezikouretralni reflux,nastesti se to da v dnesni dobe lecit,bud operativne nebo leky.
Lucko volala jsem te pani vcera vecer,takze budu chodit s tebou na novy kurz :wink: ,jen co se otevre,uz je nas 5,ale ceka az nas bude 15.Holky ja uz se tak tesim,zada me nastesti boli min,ale i tak nebudu lina se donutit jit cvicit,kdyz tam nekdo bude chodit se mnou :grinning:
22. bře 2007 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci, ty jsi mi tady minule tak chytře vyprávěla o těch leukocytech apod. Tak jsem se tě chtěla zeptat, doktorka mi na ten kašel a to nachlazení napsala Augmentin, myslíš, že to můžu používat, já se bojím, aby to Prckovi nějak neublížilo. :frowning2:
22. bře 2007 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kači, to je fajn, že máte amnio v pořádku, té druhé diagnóze moc nerozumím :unamused: , ale snad to není nic vážného a vaše holčička bude v pořádku.
Já jsem taky moc ráda, že na ten kurz nebudu chodit sama, určitě to bude fajn :slight_smile:
My jsme si včera dovezli kočárek, zatím ho odvezeme k našim, radši :slight_smile:
22. bře 2007 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci, jsem ráda, že ta AMC dopadla dobře. Vidíš, říkala jsem ti to, že to bude dobrý. :wink:
22. bře 2007 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajo,muzes ho brat, nemej strach, Augmetin by nemel malemu ublizit,vetsina antibiotik je v tehu neskodlivych - napr.tetracyklin. ATB jsou vylozene zakazana a kontrandikovana. Augmentin je v poradku :wink:
Asi ti ale mela udelat nejdriv vyter z krku,nez nasazovat ihned antibiotika,ale to nevim zda uz neudelala,aby byl Augmentin na tve bakterie v krku citlivy.
Holky moc dekuju za gratulace,ja verim ze to onemocneni panvicky ledvin bude v poradku a za 4 tydny bude nalez mensi nebo pryc. nastesti to neni nejaka zivotne dulezita vada.
Je Lucko tak to tise zavidim :slight_smile: ,my jsme doted kocarek jeste nevybrali,cekali jsme na vysledky,ale ode dneska uz budeme hledat nas vysneny :grinning:
22. bře 2007 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci, výtěr z krku mi nedělala, nasadila mi je na základě těch výsledků z krve a moči z pondělí. Já jsem šílenej nervák a proto teď přemýšlím jestli je brát nebo radši čajíčkovat apod. Četla jsem totiž, že jedna paní Augmentin užívala na nějaký zánět močových cest nebo tak něco, já se v tomhle moc nevyznám. O pár týdnu potratila, prý v důsledku tý infekce, ona se ale ptala jestli to třeba nebylo kvůli tomu Augmentinu. Bohužel odpověď tam neuváděli. :frowning2:
22. bře 2007 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme si říkali, jestli není moc brzo, ale ono je to asi jedno
22. bře 2007 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajo to urcite nebylo po antibiotikach,to musela byt ta infekce :wink: ,infekce dokaze ublizit miminku mnohem vic,kdyz se neleci
Lucko bud v pohode,kdyz nemate zadne problemy,delate dobre,ze uz jste si kocarek vybrali. U nas jedna holcina v srpnovkach ma u babicky kocarek snad pres mesic a ja si myslim,ze je to v pohode :wink:
22. bře 2007 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, já mám kočárek už někdy od Vánoc. Byla akce a byl levný a navíc se nám líbil, tak proč bychom čekali na to až nám ho zase zdraží.
Kaci, děkuju, tak já do toho teda půjdu, budu doufat, že to Prckovi nijak neublíží.
22. bře 2007 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajo,ja bych si ty antibiotika vzala,lekarka vi,ze cekas miminko a predepsala ti je,aby si nemela spis komplikace pri infekci :wink: Maly Pata bude v poradku,neboj :slight_smile: a narodi se Vam v kvetnu,proc by spechal do te zimy,on si pocka na teplicko a slunicko :grinning:
22. bře 2007 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci, já budu ráda, když se narodí tak jak má a když o něco dřív, tak mi to taky vadit nebude, hlavně abychom byli oba v pořádku a zvládli to i s Péťou. :slight_smile:
Luci, teď koukám, že jsi se ptala na to placení lekcí. Nevím už jestli jsem odpověděla, tak ti odpovím teď, i když už to možná víš. :slight_smile: Platí se jenom za ty lekce na který tam jseš, já jsem si zaplatila nějakou částku předem, označila si do kolikátého týdne to vychází a když tam přijdu, tak si odškrtne, že jsem tam byla.
22. bře 2007 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek