• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
Tak to jste mě uklidnily, ten kočár byl taky zrovna v akci, tak jsem si šíkali, že je jedno, jestli ho koupit teď nebo za měsíc, dva... Ksči, už máš nějaké tipy?
Kajul, díky, to je dobře, že se to s tím placením dá udělat takhle. A ta paní je asi fajn, ne? po telefonu moc přijemná :slight_smile:
22. bře 2007 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Kajul, co máte za kočárek? já jsem včera koukala v Chiccu na tu postýlku, ale neměli ji tam, tak asi časem vyrazíme do toho Trutnova
22. bře 2007 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, jj je moc fajn. :wink:
Kočárek, no povím ti, že je béžovo-oranžový, ale jelikož jsem ho dlouho neviděla, tak už ani nevím, co je to za značku. Je to ale trojkombinace, moc se nám líbil. :slight_smile:
22. bře 2007 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásné dobré ráno, sluníčko svítí, že bych konečně začala prát? :slight_smile:
23. bře 2007 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tady právě zalezlo :angry:
23. bře 2007 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, tady je chvíli venku a pak zase zaleze. Snad ale dostane rozum a vyleze úplně, pže toho blázivýho počásí mám už dost. :angry:
23. bře 2007 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,ja vcera uplne vytuhla. Usnula jsem v 19.30 :grinning:
To pocasi me vazne stve,skoda ze to slunicko nesviti porad a hlavne nehreje.
Lucko ja uz se tak tesim az zacneme cvicit,zada jsou sice lepsi,ale potrebuju pohyb jak sul :wink:
Kocarek jeste nemame vybrany,asi pristi tyden se pujdeme podivat na kocarky do mesta a k hypertescu a pres vikend mrkneme na net.
Kajo, je ti trosicku lepe?
23. bře 2007 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj Kači, tak dobře vyberte. Mně naštěstí záda nebolí, nikdy jsem s tím problémy neměla, ale to cvičení rozhodně na škodu nebude:slight_smile:
Taky už jsem si založila album, abych nebyla za váma pozadu:slight_smile:
23. bře 2007 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci, jj je mi mnohem líp.š Pro ty antibiotika jsem se ale rozhodla, pže doktorka říkala, že to možná bude i zánět močovýho měchýře nebo cest, tak aby se to vyléčilo. Prý to malýmu nijak neublíží. Mluvila s ní i mamka a tý řekla, že ty zvýšený leukocyty mu taky neublíží a že je v Prcek v pořádku. Budu jí věřit. Myslím si, že ten zánět, bych já stejně nijak nevyléčila jestliže už tam nějakej je.
23. bře 2007 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko krasne forecky,vy budete mit smiska :grinning: ,to ja se uplne stydim sem dat fotku ze vcerejska,ale dam ji o vikendu az me to naskenuje sestricka.Mala je lebkounka a jeste nam hrozi pestickou :grinning: ,manzel prohlasil ze vypada jako pirat z Karibiku a ze z te fotecky jde strach,malem jsem ho zabila.Jenom je to asi blbe vyfocene,protoze oblicejik ma z profilu moc pekny,priste si reknu o jinou fotecku :wink: Jinak barvu kocarku si prejem jako vy,nebo bezove khaki :wink: ,aby ten kocarek zustal i na druhe miminko.
Kajo,delas dobre,ja si myslim jak uz jsem psala,ze mas zrejme asympromatickou bakteriurii - zadne projevy paleni a rezani pri curani,ale infekce je uvnitr,ale roli hraje i to nachlazeni,prirozena obranyschopnost organismu je ze se brani proti infekci zvysenim leukocytu v krvi :wink: ,takze nemej strach,malemu to neublizi.
23. bře 2007 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Takže myslíš, že ten Augmentin klidně brát můžu. :slight_smile:
Luci, jestli se můžu zeptat, ten kolotoč už máte koupený nebo vyhlídlý. Já pořád někde hledám na stránkách, jenže chci aby byl pestrý, ale taky plyšový. Nevíš o nějakých stránkách?
23. bře 2007 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně se ta barva zdá ideální, a přesně jak říkáš, neutrál :slight_smile:
Kajul, ten kolotoč i deku už máme doma, je to strašně roztomilý, my jsme to kupovali v kamenném obchodě, ale na netu jsem to viděla taky, hned ti to najdu
23. bře 2007 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajo urcite,je to mnohem mensi "zlo"nez infekce v tvem tele :wink: ,ta ublizi miminku mnohem vic.
Holky ja mam pujceny kolotoc ptacku nad postylku od kamaradky,ma tam pomalou pisnicku,ze pry ty dnesni kolotoce maji rychle melodie a deti hned tak neusnou, ale rikala me to jen ta kamaradka,ja s tim zkusenosti nemam, tak kdyztak napiste,jestli o tom vite neco vic
23. bře 2007 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ten kolotčo, co mám já, má melodii pomalou a hrozně příjemnou :slight_smile:
23. bře 2007 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem se precvakla - asymptomatickou
Lucko,Kajo a kde jste koupili kocarek? pres internet nebo v obchode,nemate nejaky tip?My jsme hodne omezeny sirkou kocarku,aby se nam vesel do vytahu :unamused:
23. bře 2007 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci děkuju, to budeš hodná.
Kaci, asi to bude lepší, pže nějak ty bacily ven dostat musím a ty látky z těch prášku se snad k Prckovi nedostanou.
23. bře 2007 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kájo, tady je přímo ten, co mám já, ale mají různé
http://www.mimishop.cz/elinka/detail.php?zbozi=55829
http://www.detskeveci.cz/bazar.php?res=2&album=46969&strana=1

jo a taky jsem našla stránku s tím mantinelem, povleceni do postylky, tak kdyz sjedes dolu, maji tam i limec kolem cele postylky

http://www.broucek.internetshopping.cz/
23. bře 2007 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači, my jsme kočár původně chtěli přes net, jsou levnější, ale pak jsme si říkali, kdyby s tím něco bylo, je lepší mít ten obchod po ruce, takže jsme ho nakonec koupili v Chiccu u Tesca. Jinak vůbec nevím, kam jinam na kočárky v Hradci
23. bře 2007 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajo neboj,tyhle antibiotika by nemeli ublizit nenarozenym detem, Svagrova mela v tehu zanet okostice a trpela jak blazen a mela asi 5x ATB za cele tehu a mala neter je absolutne zdrava a ted ve 3 letech dostala sva prvni antibiotika kvuli angine,kterou dostala od deti ve skolce.
Tak nakonec si koupim asi taky novy kolotoc nad postylku,pokud jsou ty melodie pomale a prijemne,taky bych si taky prala neco novyho pro Terezku.Lucko mate jmeno pro chlapecka?
23. bře 2007 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminy :wink:,
tak jak je při pátku? Já dneska musela neplánovaně k dr., neboť jsem včera lehce špinila :unamused: , ale prý je vše OK...
Koukám, že tady rozebíráte kočárky - já se se svým jednoduše připojuju k Lucce, máme stejnej, akorát jiná barva - ale taky neutrál :wink:
23. bře 2007 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky děkuju, jste zlatý. Jdu se podívat na ten kolotoč, tak snad něco vyberu. Deku už mám vyhlídlou, tak vám ji sem dám, ať mi ji můžete zkritizovat.
23. bře 2007 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
My kolotoč už máme, melodie je příjemná, ale přijde mi, že docela hlasitá :grinning:. No nevadí, budeme ho používat přes den...na uspávání máme hracího plyšáka, kterýho pouštíme už teď každej den.
Katko - koukala jsem, že vám testy vyšly dobře a ty ledviny snad budou taky příště OK a kdyby ne, není to nic hroznýho, však sama víš :wink:
23. bře 2007 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko moc dekujeme za odkazy,jdu na ne mrknout.
Ahoj Evi,hlavne ze jste s miminkem v poradku,to je nejdulezitejsi :wink:
Holky planujete uz jaky bude mit Vase miminko pokojicek?Me se strasne moc libi do zluta sytejsi dole,svetlejsi nahore a bordura s medvidkem Pu a obrazky medvidka Pu,ale mozna se to zmeni,mala bude v pokojcku az pristi rok na jare,na podzim nam budou delat novy okna :angry: ,takze delat novy pokojcek ted je nesmysl.
23. bře 2007 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem si tu melodii radši v obcdě nechala pustit, abysme se pak doma nezhrozili :slight_smile:
Kačí, bude to Adam :slight_smile:
Kajul, sem s tou dekou:slight_smile: ta naše má stejné motivy jako kolotoč a je perfektní, různě šustí, píská, chrastí, má tam zrcátka...
23. bře 2007 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko - my pokojíček nevedem, budeme všichni v ložnici :grinning:. Ale za 2 roky bychom se snad měli stěhovat, tak pak budu přemýšlet :wink:
Lucko - jéé, další Adámek, je to krásný jméno :wink: Jednoho rošťáka Adámka jsem chodila hlídat, už od 5 týdnů a teď mu jsou 3 roky :sunglasses:
23. bře 2007 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi prave ze vim,takze se s tim moc netrapim(ale kdyby to zmizelo,bylo by to super),ja mela to same v detstvi a da se s tim v pohode zit :wink: . Hlavne me spadl kamen ze srdce,ze nemame zadnou genetickou vadu :grinning:
Taky zvazuju koupit hraciho plysacka - ve Sparkys. Meli tam krasneho hrosika,ze bych ho male poustela pres brisko, aby si na melodii zvykla.
23. bře 2007 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko - Adamek a Patrik jsou nasi favoriti pro kluka :grinning: ,uz jsem to tady nekde na zacatku psala,ale mame nakonec Terezku :grinning: . Takze moc krasne jmeno :wink: .
No my pokojcek prave taky neresime,ale jen premyslim do budoucna :wink: ,co by se me libilo.
23. bře 2007 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci, to ti schvaluju, je vidět, že máš vkus. :wink: V těch jménech. :slight_smile:
Jinak Medvídek Pú to bude určitě moc pěkný, my jsme si vybrali motiv krtečka. :slight_smile:
23. bře 2007 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokojíček pro mimi je pro nás taky zatím vdálená budoucnost :slight_smile:
my jsme, Kačko, zase původně chtěli Terezku, teda Terezii, ale v říjnu se nám jedna do rodiny narodila, tak jsme ji zavrhli, ale dá se to krásně zdrobňovat :slight_smile:
23. bře 2007 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek