• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
Katko - my jsme koupili takovou kočičku či co to je, mám dojem, že ji mám v albu :sunglasses: . A pouštíme ji každý večer před spaním už dlouho... a mám dojem, že to funguje, většinou po tom opravdu spinká :dizzy_face:
Terezka je taky krásný jméno, ale u nás ve vchodě je jich už asi deset...takže Terezka fakt neee, ale jinak se mi to jméno vždycky líbilo :grinning:
23. bře 2007 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. bře 2007 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajo ta hraci decka s medvidkem je uzasna :wink:
No ja bych si vybrala kolotoc asi ten prvni - mam moc rada medvidky,ale zase ten druhy je barevnejsi,coz maji male deti mnohem radeji,tak vazne nevim,je to tezke,potrebovala bych je videt ve skutecnosti a slyset jak hraji,jsem ti asi nepomohla,vid?Ale je pravda ze mam radeji vsechno bezove a neutralni,takze ja bych sla do prvniho kolotoce.
Lucko my meli Adamka na prvnim miste,manzel to jmeno uplne zboznuje,ale kamaradka nas predbehla,prestoze meli vybrane jine jmeno, to nase se ji moooc libilo,ale je to uz dva roky,tak jsme si vybrali Patrika. Holcicka byla jasna uz od zacatku naseho vztahu,moc se nam to jmeno libilo,ale ted nas jen mrzi,ze to je nejcastejsi davane jmeno s Honzikem - ale uz jsme si zvykli a menit nebudeme :slight_smile:
Evi koukala jsem se na kocicku a je krasne barevna,to ten hrosik je bezove zelinkavy,takze deti asi moc nelaka,jeste zvazime pro a proti. Jinak mate holky uz krasna briska :wink:
Lucko a kdy prihodis fotecku briska ty?
23. bře 2007 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kájo - já jsem sice ujetá na medvídky, ale ten druhej je asi hezčí, takovej víc veselej, prďáckej :slight_smile:. Ale oba jsou kouzelný :wink:
23. bře 2007 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem teda taky pro medvídky :slight_smile:
23. bře 2007 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to teda teď snad váhám ještě víc. :slight_smile: Ten barevnej je bych řekla veselejší, ale zase musím přiznat, že jsem taky na medvídky. :wink: Uvidíme ještě to ukážu mamce, Péťa mi stejně řekne, že tomu nerozumí a že stejně ať vybere jakýkoliv, tak si pak vyberu po svém. :slight_smile:
Kaci, děkuju, ale je pravda, že už jsem bříško dlouho nefotila, bych zase mohla, taky přihoď nějakou fotečku. I když mně stejně přijde pořád malý, ale hlavní je, aby se v něm měl Prcek dobře. :slight_smile:
23. bře 2007 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vám tam ten pupík na chvíli dám, ale zase ho smažu :slight_smile: proti vám jsme šumaři :slight_smile:
23. bře 2007 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko moc se tesim,ukaz brisko :grinning:
Kajo,ty jsi drobnejsi postavy,ja jsem dost siroka pres boky a stehna,proto mam velke brisko od zacatku tehu. Stihlejsi holky maji jen krasna briska dopredu :wink: ,to me roste do stran :grinning: Evca je taky pekne stihla a roste ji jen brisko a ted si pockam jeste na Lucku,ale vy budete asi vsichni krasne stihlounke :slight_smile: ,Ja chci taky :grinning: :grinning: :grinning:
Kajo manzel je to samy,neco mu ukazu a on rekne,ze se v tom nevyzna a ze to necha radeji na me :wink: ,ze tomu rozumim lip,ze on nikdy necekal miminko - jako kdybych uz mela doma 10 deti :grinning:
23. bře 2007 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko - barevná je a určitě bude grepíka lákat, ale na druhou stranu to stejně není hračka na hraní pro děti...takže si myslím, že nezáleží na barvě :slight_smile:.
Kájo - jj, budeme muset taky vyfotit, ale je fakt, že přesně jak přijdeš - mě přijde malinký, ale kdo ho vidí, tak říká, že se pěkně kulatím :grinning:
Lucko - dej, dej, okouknem to :grinning:
23. bře 2007 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci, přesně tak. Jediný do čeho mi "kecal" byl výběr kočárku. :grinning: Pže přeci jenom už plánuje, jak se s ním půjde projít po pěší, aby kámoši viděli. :grinning:
S tím bříškem, taky jsem celkem vysoká proto není tak obrovský. Jak jsme tak ale s Evíkem měřili, tak ho máme dá se říct stejný +/- ten centimetr.
Tak šup holky, vyvalte je. :wink: :grinning:
23. bře 2007 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko super fotecky,krasne brisko :slight_smile: ,ktere rychle naroste neboj :wink: ,nez zacneme chodit na kurz,tak se zarazime o briska ve dverich :grinning:. Ted to brisko roste z tydne na tyden. Ja se vyfotim v nedeli,vzdycky se fotim po 2 tydnech,abych mohla porovnat jak rosteme,ale rosteme asi rychle,ale nejvic po te AMC,pomalu jsem byla v soku,nejdriv skoro nic a za tyden sup :grinning:
Holky vy jste vsichni pekne stihlounke,to ja jsem docela siroka pres prsa a boky - holka krev a mliko,ale uz to mam od detstvi a ted mozna ta stitna zlaza bude delat nejake problemy az budu chtit po porodu zhubnout,ale coz ono to kilco nejake dolu pujde :grinning:
23. bře 2007 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem ho vyvalila :slight_smile:
Já mám teda taky o dost širší spodek než tady holky hubeňourky :wink:
23. bře 2007 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, no vidíš taky už začíná vykukovat, já jsem ho v těch týdnech, co tam máš taky neměla větší. Náhodou jsou to moc pěkný fotky. :wink:
23. bře 2007 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky holky, já si zas číkám, že toho maxipupíku si ještě užiju :slight_smile: hlavně se snažím se s nikým moc neporovnávat. V oblečení to na mě skoro nikdo nepozná, jediný, co registrujou, že se mi zvětšily prsa :slight_smile:
23. bře 2007 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mate krasna briska a vazne nekecam - odprisahnu to na cokoliv :slight_smile: . Nevidela jsem ze by se vam tvorili strie,mazete se kremem kazdy den? ja mam bohuzel predpoklady je mit,mamka je v tehu mela :unamused:
Ja dneska razim s kamaradkou a jejim chlapeckem(4 mesice) na obidek,jeste nevime teda kam,ale nekde pobliz a uz me kapaji sliny :grinning: . Prijela na navstevu za rodici,jinak je z Olomouce.
Holky ja nabrala uz 8 kg,takze se zacnu asi prece jenom hlidat v tom co jim,sladke budu muset vynechat a jist hlavne zeleninu,ale pro malou to udelam - ma uz 303g,kolik vazi vase miminka?
23. bře 2007 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci, tak abych řekla, tak bříško si mažu, ale nějak extra to nepřeháním. Kolikrát se mi stane, že si ho pár dní nenamažu, pak ale přijde Péťa a začne mě kontrolovat a ptá se jestli jsem se konečně namazala a když ne, dojde pro krém a namaže mi ho. :grinning:
Prcek měl před měsícem cca 1,5 kg, kolik má teď tak to nevím, ale snad mu tam nic nechybí a hezky přibírá. :slight_smile:
23. bře 2007 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači, já se snažím mazat každý den, strie mám akorát na boku a na stehnech, ale ty už jsem měla předtím, zatím se to nerozjíždí, ale tomu se asi zabránit nedá :unamused:
Lucko mas super postavu,takovou by brala nejedna holcina,ver mi.
Ty prsa me trapi docela dost,uz ted mam D kosicky a prodavac me rekl,ze si za chvilku prijdu pro E ne-li F a mel asi pravdu :sweat_smile:
Holky a kolik vam je let? Snad nejsem nejstarsi :grinning: ,ja nechci :grinning:
Já vůbec nevm, kolik mimi váží, minule mě dr jen měřila přes pupík, to měl 21cm :slight_smile:
já jsem měla vždycky prsa malý a tak nějak jsem si na ně zvykla, tak se teď docela děsím, co se to děje :slight_smile:
Jinam mi je 25, ale už jenom dneska :slight_smile: co vám?
23. bře 2007 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko - malinkej, ale hezkej :dizzy_face: A moooc ti to sluší :wink:
Já mám dojem, že mi pupek roste teď posledních několik týdnů víc :grinning:, ze začátku to byl normální špekáček po jídle :grinning:
Katko - my měli v 19tt asi 230g a teď před 14 dny 1400g :dizzy_face:, teď to jde rychle nahoru... Já mažu každý den, ale střídám normální těl. mlíko a pak krém proti striím - mě se udělali strie hned na začátku na prsou, jak vyskočili :unamused: Tak doufám, že to pak nebude tolik vidět...
Katko - vypadáš mladince :wink:, to spíš já, mě je 26 :sunglasses:
23. bře 2007 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko tak to ti dopredu moc gratuluju k zitrejsim narozeninam :grinning: ,hlavne zdravi,lasku,stesti,spokojenost,at se ti splni vsechny Tve sny a hlavne v cervenci narodi zdravy Adamek :slight_smile:
Me je 26 let,narozeniny az v zari :grinning:
23. bře 2007 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky moc Kačí, no tak to jsme všechny tak nějak nastejno:slight_smile:
23. bře 2007 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je tak to mam radost :slight_smile: ,vsichni vypadate na min a je nam nakonec vsem stejne,jen Kaja je mladsi,ale musim rict ze rozumove je nad mymi vrstevniky a to o hodne :wink:
23. bře 2007 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak mně je 20, tak to ti teda děkuju za pochvalu Kači, se začínám červenat. :slight_smile:
Luci, taky přeju všechno nejlepší, hlavně ať se v červenci všechn podaří tak jak má a oba jste v pořádku a zdraví. :wink:
Já se teď půjdu vrhnout na to prádlo. :dizzy_face:
23. bře 2007 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi vsude rikaji,ze strie potom vyblednou a jsou stribrne a nejsou tolik videt,ale stejne,je to neprijemne.
Navic mam pihy na obliceji,nikdy jsem je nemela,ale jako mala jsem si je prala :grinning:
23. bře 2007 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajo,ja to myslim vazne,kdyby si slysela nekdy me kamarady z okoli,kteri jsou i starsi nez ja, neverila by si vlastnim usim :wink:
Holky taky musim vyrazit,sedim tady jeste v pyzamu a za chvilku jdeme na ten obidek.pa pa
23. bře 2007 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, všechny podobně staré, ale já jsem z vás nejstarší :angry: Mám narozky v červenci :grinning:
Katko - doufám, že jo...a tak nějak jsem si už zvykla - no jo holt to byl pro prsa šok :grinning:
23. bře 2007 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko - papa, dobrou chuť k obídku a užij si miminka :sunglasses:
23. bře 2007 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, díky, nic jinýho si nepřeju :slight_smile:
já jdu zas hupnout do vany, tak dobrou chuť!
23. bře 2007 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci, já ti to věřím. :wink: Mně stačí to vidět tady, je pravda, že si víc rozumím se staršíma, pže mi přijde, že moji vrstevníci mají úplně jiný názory a představy o životě, nechci ale říct, že všichni. Třeba ségra je o rok starší, v lednu se jí narodil Mireček a když vidím holky, co s ní chodili do třídy, tak ty žijou v úplně jiným světě, mně to teda moc neříká. Spolužačka ze základky teď bude mít druhý mimi, obě má s někým jiným a ten život, co vedou mi taky nepřijde pro děti zrovna nejlepší. :frowning2:
23. bře 2007 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek