• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
Mě říkaj blesku :grinning:
Lucko - všechno nejlepší k zítřejším narozkám, zdravíčko, štěstíčko, ať se ti splní všechna přáníčka a ať jste s miminkem i manželem zdraví, šťastní a spokojení :slight_smile: A pěkně to oslavte :wink:
Kájo - u vás to bdue určitě o něčem úplně jiným, vy budete normální rodinka :grinning: A kolik je vlastně Péťovi, taky mlaďák?
23. bře 2007 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, díky moc, máme oslavu zítra, manžel má narozeniny za 14 dní a jedna kamarádka dnes, takže uděláme u nás párty a sfouknem to všechno najednou :slight_smile: akorát se zase budu muset jenom dívat, jak se všichni picnou:slight_smile:
23. bře 2007 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko - i to je někdy sranda :grinning:. A trošku si cucnout můžeš :wink:. Tak to bude velký, juju, tak si to parádně užijte :slight_smile:.
23. bře 2007 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi, jj Péťa je starej jako já. Jinak on pracuje a docela si i vydělává a navíc dělalí už nějakou dobu s mým taťkou, kže až v září půjde dělat dálkově tu školu, tak to bude dobrý v tom, že si tu práci bude moc domluvit, tak aby se stíhal i učit a být s náma doma. Na Prcka se už moc těšíme, na začátku, když jsem tomu ještě nemohla věřit mi přišlo, že víc jak já. Já taky plánuju, že si po tomhle ještě něco udělám, chtěla jsem si udělat jazykovku, pže to mě šíleně baví. :slight_smile: Říkám si máme, kde bydlet, práci máme, děti máme rádi a můžeme se o ně postarat, tak proč bychom čekali až nám bude přes třicet a kdo ví, pak by to už nemuselo být tak jednoduchý.
23. bře 2007 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budeme grilovat, tak si dám aspoň pivko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kajul, každý to má jinak a pokud se s partnerem shodnete, není co řešit a nikdo vám do toho nemá co kecat:slight_smile:
My jsme si zas vytvořili takový plán, že doděláme školu, až dostudujeme, najdeme si práci, až si najdeme práci, vezmeme se a až se vezmeme, necháme to na přírodě...
23. bře 2007 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, tak to jsem ti mohla nechat udělat ten překlad, co s ním teď válčím :grinning:.
Přesně tak, aspoň budete mít k prckovi blíž :wink:. Já si myslím, že je lepší být mladší...i když mě vyhovuje, že jsme počkali, ale 30 mi ještě taky není :grinning:
23. bře 2007 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi, copak to máš za překlad a hlavně z jakýho jazyka? Já se učím FJ, AJ a NJ, s tím CJ obcas pokulhávám. :slight_smile:
23. bře 2007 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko - to je asi jako u nás :grinning:. Akorátže nám u manžy v práci udělali čáru přes rozpočet, protože po něm chtějí ještě dodělat další školu - takže tu dělá teď 2.rokem dálkově :unamused: . Ale jinak se naprosto ztotožňuju s vašimi plány :wink:.
Kájo - AJ a je to z medicíny a hooodně složitý, že ani já jako zdravotník tomu občas moc nerozumím :grinning: Ale bojuju, bojuju...
23. bře 2007 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
K tomu bych musela mít nějakej odbornej slovník, no tak bojuj, bojuj. Ty to zvládneš, jseš chytrá. :wink:
23. bře 2007 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za komplimet :sunglasses: . Já k tomu mám půjčený 4 odborný slovníky :grinning:.
23. bře 2007 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásnou slunečnou neděli přeju, si říkám, že neděle je vlasntě od nedělat. :slight_smile: U nás to dneska ale rozhodně neplatí, pže mi už od rána děláme poličky do skříně, vaříme, myjeme okna, auto, pereme, no práce habaděj, ale je hezky, tak to jde krásně od ruky. :slight_smile:
25. bře 2007 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,venku je nadherne :slight_smile: ,uz se chystam ven s nasim bafikem :slight_smile:
Vikend byl skvely,v sobotu jsme meli srazik s holkama co maji termin v srpnu v Praze a v nedeli jedna navsteva za druhou a vychazka s 4 mesicnim chlapeckem. Vikend utekl strasne moc rychle,je to fajn byt doma a mit tolik casu pro sebe.Holky doufam,ze takhle krasne pocasi vydrzi,mam spoustu energie,tak ji jdu trochu vybit na vychazku,snad nas nebudou pronasledovat vsichni pejsci z okoli(nase bafina se totiz hara)
26. bře 2007 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdareček, tak konečně je zase hezky, snad to vydrží. :slight_smile: Včera jsem konečně po dlouhý době byla na hokeji a bylo to skvělý a dokonce jsme i vyhráli, což už se dlouho nestalo, aby jsme vyhrali, když jdu já na hokej. :grinning:
26. bře 2007 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem!
Taky jsem včera byla na hokeji :sunglasses: . Koukala jsem po těhulkách, ale kde nic tu nic :frowning2: . Bylo to úplně super, hlavně ta atmosféra fakt stála za to!
26. bře 2007 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi, jj včera to stálo za to. :wink: Byli jsme předtím ještě ve městě, kže jsme tam byli celkem brzo a měli i normální místa. Kvůli Prckovi jsme si vzali místa dál od kotle, aby neohluchnul. Stejně ale fandil, jen jsem si říkala jestli to bylo Hradci nebo Sareze, nahlas jsem ale svoje pochyby nevyslovila. :grinning: :sunglasses:
26. bře 2007 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kájo :grinning: Nám drželi známí místo, ale jako vždy na stojáka...Byli jsme skoro v kotli, takže jsme s grepíkem fandili o stošest :dizzy_face: . Akorát ke konci už mě fakt ty kopanečky boleli, tak jsem si říkala, že toho má asi dost :unamused: . Ale snad i díky tomu, jsme dneska v noci krásně spinkali :dizzy_face:
26. bře 2007 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme měli místo naproti kotli vedle Ostraváku. :grinning: Přišli jsme dřív a tam kde normálně sedíme bylo spoustu lidí a my jsme taky ještě museli držet místa. Prcek taky fandil. :dizzy_face: Co jsme přijeli domů, umyla jsem se, najedla a šla spát. Usla jsem hned, ale Péťa mi ráno říkal, že potom co jsem usla měl ruku na břiše a Prcek prej pěkně kopal. :dizzy_face: Třeba ještě slavil vítězství. :dizzy_face:
26. bře 2007 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kájo :dizzy_face: asi jo, to mi večer usli všichni tři jak mimina :sunglasses:
To my jsme vždycky s kámošema vedle kotle, na stojáka. Jak jste seděli, tak z vašeho pohledu vpravo od kotle, skoro u těch sedících :wink:.
26. bře 2007 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a taky jsme říkali, že zřejmě budeme muset chodit na hokej i s grepíkem, až se narodí - zvyk je zvyk :grinning:
26. bře 2007 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi, tak to my budeme na hokej taky chodit určitě i s Prckem. :slight_smile: Se mi líbilo jak zase na konci ten jeden hokejista vzal tu malou holčičku a jezdil tam s ní kolem stadionu. :dizzy_face:
26. bře 2007 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, to mě taky vždycky dostane :sunglasses: . To se těším, až se tam potkáme s kočárkama :sunglasses:
26. bře 2007 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi, jj mě taky. :wink:
26. bře 2007 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Chtěla jsem teda říct, že se taky těším, až se tam potkáme s těma kočárkama. :wink:
26. bře 2007 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, bude to fajn...vy máte taky kočárek do oranžova, nebo se mýlím :confused: ? Akorátže to bude až za dlouho :frowning2: . Teď můžeme dát leda tak sraz pupkatejch :grinning:.
26. bře 2007 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi, jj kočárek máme oranžový. No však co sraz můžeme dát i pupkatejch, je nás taky dost a nebo v létě s kočárkama. :slight_smile:
26. bře 2007 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo, jen teď jestli se pupkatým bude někam chtít :grinning:. Já už začínám být dost líná někam lítat...i když na hokej :sunglasses: ...ale v létě s kočárkama by to bylo fajn :dizzy_face: Uvidíme, co na to holky, až se tu ukážou - my jsme všechny poblíž sebe, akorát ty to máš trošku dál...
26. bře 2007 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi, tou 16 to zvládám v pohodě. :slight_smile: Taky jsem nějak zlenivěla, ale na hokej jít líná nejsem. :slight_smile:
26. bře 2007 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsme na tom stejně :grinning:. To je fakt, že ta 16 jezdí přímo k nám :sunglasses: . Tak kdy přijedeš :wink: :grinning:?
26. bře 2007 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak neříkej mi to dvakrát nebo se jednou vážně rozhodnu, sednu na 16 a jsem tam. :wink: :grinning:
26. bře 2007 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ještě jednou, kdyže to přijedeš? :grinning:
26. bře 2007 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek