• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
autor
Stačí říct nebo se můžeme klidně sejít někdy na tom hokeji třeba o přestávce a porovnat pupky. :wink: :grinning:
26. bře 2007 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
To bychom mohli porovnat, to je fakt...číselně by ale měly být podobný :grinning: :wink:. Když na hokeji je teď hodně lidí a hlavně taky jestli ještě bude...i když věřím, že jo :slight_smile: .
Což o to, já jsem doma :wink:. Akorát do 10.4. mám pořád ještě ty blbý vycházky :confounded: . Nicméně tady kousek je příjemná hospůdka, třeba už rozdělaj zahrádku... :sunglasses:
26. bře 2007 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No tak třeba až budeš už na tý mateřšký a bude hezky, mohli bychom tam třeba zajít na jedno. :wink: :grinning:
26. bře 2007 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Jj, může být :wink:. Třeba na dvě :grinning:. No, musím říct, že jsem včera neodolala a jak tam byl hic, taky jsem si s chutí dala ledový pivo :sunglasses: .
26. bře 2007 v 15:14  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,jsem zpet na chvilecku,vratila jsem se po 4 hod. vychazce s 8. mesicnim miminkem :grinning: a jsem uplne grogy a to mam domluvenou dalsi kamaradku co ma rocniho chlapecka holcicku,ktere jsou 3.roky.Takze za chvilku zase padim za nimi na piskoviste.
Holky jestli navrhujete srazik,jsem pro :grinning: :grinning: :grinning: ,ja jsem plna energie,takze porad nekde poletuju a sraz hradeckych pupiku si nenecham ujit:slight_smile:
Ja vcera na hokeji nebyla :frowning2: ,nestihla jsem to a byla jsem hodne unavena,vratila jsem se az po 18:00 domu. Ale priste bych zase rada sla :wink: ,my chodime taky radeji driv,abychom nasli lepsi mistecka,prece jenom ma Ales strach aby me nekdo do briska neuhodil
26. bře 2007 v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Katko :wink:,
cože má chlapečka/holčičku :grinning:?
Já chci taky jít přístě na hokej, ale už ne s Ostravou :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak uvidíme...
Znáš to U kocoura? Tam chci zatáhnout Káju na jedno či dvě :grinning:
26. bře 2007 v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Evi, :slight_smile:
rocniho chlapecka a triletou holcicku,pisu rychleji nez myslim :grinning: :grinning: :grinning:
Neznam,trochu me naved,je mozny ze jsem tam byla,ale ja chodim spis do mesta na Starac a nebo na Benesovku,ale rada poznam novou hospudku,holky ja bych si dala pivecko,ale mam zakazany alkohol,i malinke pivecko :frowning2:,kvuli tem problemum od zacatku tehu,ze se deloha chova jako netehu :frowning2:
26. bře 2007 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Katko :grinning: Tak to jo, já už myslela, že mě zase přepadla těhudemence :grinning:.
Já na pivo tak do půlky těhu neměla ani pomyšlení, ale teď si ráda dám...a ty si dáš, až dáme sraz s kočárkama, no :sunglasses: .
A na Benešce to teď vypadá jak? Já tam byla naposled už tak před rokem neli dýl, v tý kavárně, ale jak ji předělali, nějak mě to nenadchlo. U kocoura je mezi Benešovkou a Hvězdou, výměník. My tam občas chodíme, dokonce tam i levně vaří :wink:
26. bře 2007 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Jasne,ja uz tam parkrat byla,jen mam tu tehu demenci,pivecko mnam - pockam si a vychutnam si ho :wink: ,tak kdy to spachame :grinning: ? Je to kousicek od nas,takze ja se tam dostanu uplne v pohode,ale zalezi na Vas
26. bře 2007 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja ted musim na chvilku pryc - ten cas taaak leti a venku je nadherne,ale po 18.00 jsem tady :grinning:
26. bře 2007 v 15:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj Kaci. :wink:
Já si teda pivo od Péti občas trochu ucucnu. :sunglasses: Jinak jestli u toho Kocoura i dobře vaří, tak jsem pro všema deseti. :wink: :grinning:
26. bře 2007 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Katko - to tady zase nebudu já :unamused: Ale budu tu zas zítra :wink:.
Tak paráda, už víme kam, teď ještě kdy :grinning:. Od nás je to taky kousek a Kájo, tebe bych vyzvedla u 16 a je to :wink:.
26. bře 2007 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Evi, jj 16 tam trefím, když mi řekneš, kde mám vystoupit. :sunglasses:
26. bře 2007 v 15:47  • Odpověz  • To se mi líbí
U Hvězdy :wink:. A tam bych na tebe už někde mávala :grinning:. Tak když vymslíte kdy, bude to fajn :sunglasses: . Já mám čas skoro furt, akorát do toho 10.4. blbý 2hod. vycházky :unamused: (11-13 a 15-17) Ještě Lucka by se tu mohla ukázat :wink:
26. bře 2007 v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak dobře jakmile uvidím mávající velkej pupek, budu se k tobě hlásit. :wink: Jinak, já teď budu mít ještě nějaký lítání a zařízování, kže bych to uvítila, tak klidně po tom 10.4., to bys měla už i lepší s těma vycházkama. :wink:
26. bře 2007 v 16:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Kájo - :grinning:
To jo, bylo by to asi lepší po tom 10.4. To doufám bude hezky a už by mohli mít tu zahrádku venku. Já to kdyžtak předtím omrknu :wink:.
26. bře 2007 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jj Evi, tak se pak přesně dohodnem na datumu. Já teď musím do nemocnice s babičkou na rentgen, teď mi volala, že spadla ze žebříku. :frowning2:
26. bře 2007 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak ať to není nci hroznýho :unamused: , držím pěsti... Jj, pak se dohodneme, budu se těšit :wink:
26. bře 2007 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky po 10.4. budu pocitat se srazikem :wink:. Evi,jak si to vydrzela cele tehu s takovymi vychazkami? Ja jsme teda jeste stihla u sve gynekolozky si je prodlouzit od 9.00 do 18.00,pak me poslala do rizikove poradny a tam se to neresilo,takze me zustaly vychazky stejne - nastesti :grinning: .
Kajo,at je to s babickou v poradku a nema nic zlomeneho,chudak.
26. bře 2007 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak venku bylo nadherne,je tam super piskoviste na konci Benesovky, kam sviti odpoledne slunicko a hlavne nefouka vitr,takze vim kam chodit s Terezkou za rok :grinning:
26. bře 2007 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím vás po víkendu, byl náročný, ale fajn. Na to pivko se hlásím taky :slight_smile: mám dojem, že to asi taky budu mít blízko :slight_smile:
26. bře 2007 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Lucko, :slight_smile:
Vis jak se ted stavi v Trebsi nova stavba - telocvicna,tak primo naproti pres silnici je hospudka,kam bychom vyrazili s holkama po 10.4. :wink:
Jinak ja mela taky dost narocny vikend,ale bylo to super :grinning:
26. bře 2007 v 18:09  • Odpověz  • To se mi líbí
No, to přeně nevím, kde to je, ale pokud tam jede 16, tak to musí být ještě kus za zastávkou, jak je školka, ne?
26. bře 2007 v 18:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak ja bych te vyzvedla u hospudky Rozcesti a dosli bychom tam spolecne,je to kousek,ale ja jsem zvykla chodit na delsi vychazky,takze je mozne ze me to neprijde - ale asi 10 az 15 minut chuze
26. bře 2007 v 18:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to je super, to i vím, kde je, zrovna před chvílí jsem tam jela kolem na kole :slight_smile:
26. bře 2007 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak super,ted jen vybrat den,ketry by se hodil vsem. Lucko ty jeste delas?Nebo mas neschopenku a vychazky?
26. bře 2007 v 18:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Já mám taky neschopenku s vycházkama:slight_smile:
26. bře 2007 v 18:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky vsedni den by byl asi nejlepsi,ale necham i Vas napsat jak se Vam to hodi :grinning: .
26. bře 2007 v 18:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucko a jake mas vychazky,pres den par hodin nebo neomezene?
26. bře 2007 v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak ja se pro dnesek loucim,zitra dop.nemuzu - jdu do rizikove poradny a to je vetsinou na cele dopoledne,takze hned jak prijdu domu od Dr. si Vas prectu.Preju Vam pekne sny a dobrou noc :grinning:
26. bře 2007 v 18:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek