• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
Dobré ranko, já mám vycházky v pohodě, takže se přizpůsobím :wink:
27. bře 2007 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásné dobré ráno, tak to vypadá, že se snad nějak dohodnem. :wink:
27. bře 2007 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky nechodi naktera z vas k dr.Karnikove na ulrichac?
27. bře 2007 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak koukám, že srazík se chytil, tak doufám, že to hnedka po tom 10.4. uskutečníme :sunglasses: . Všechny víme kde, cestou se nějak posbíráme :grinning: a sejdeme v hospůdce :wink:.
To vám závidím ty vycházky...já mám fakt na houby :unamused: . Ale už jen 14 dní a pak budu volná jako pták :sunglasses: :grinning:.
Katko - jednoduchý to není, furt přemýšlet v kolik kam vyrazit apod. a ne vždycky se to dá dodržet :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale snažím se, nic jinýho mi nezbývá...
Taky bych to viděla na všední den :wink:. Zjistím, jak tam jsou :slight_smile:.
Tak zatím papaaa
27. bře 2007 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni - nechodím, dřív jsem chodila vedle k dr. Dočkalový, ale od ní jsem odešla...
27. bře 2007 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tu plno holek z hk,ale jeste jsem nenarazila na zadnou ktera by k ni chodila
27. bře 2007 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jj všední den by byl určitě nejlepší. Hlavně aby bylo hezky. :wink:
Zdeni, já už jsem ti to myslím říkala. Zkoušela jsem se ještě ptám, ale nikdo koho znám už tam nechodí.
27. bře 2007 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja vim,spolu jsme si myslim psali,jen to zkousim jestli se tu nahodou nekdo neobjevil.Dela vam vase dr.vzdy ultrazvuk?myslim kdyz tam chodite jednou za mesic na kontrolu.Ja tam jdu v po.po mesici a manzilek by chtel jit se mnou,ale nevim jeestli me ho bude delat.ma ho primo v ordinaci.Zkusim ji asi zitra zavolat,co mi rekne,a chtela bych i fotecku,tu taky jeste nemame.
27. bře 2007 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak ta moje ho má taky přímo v ordinaci, ale úplně pokaždý mi ho nedělá.
27. bře 2007 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted jdu na druhou prohlidku a prave manzilek by chtel se mnou,protoze minule jsem mu licila jak jsem vydela nase mimi a chce ho videt taky.TAk je zitras zavolam a zkusim se ji zeptat co a jak.
27. bře 2007 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak se radši zeptej. Normálně se dělají myslím čtyři ultrazvuky během těhotenství. Jsou ale i vyjímky, kde ti ho udělají častějc, já jsem jich taky měla víc. Určitě ti ho ale bude dělat ve 20.tt.
27. bře 2007 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni - nejlepší asi opravdu ji zavolat a zeptat se...jinak být tebou bych určitě vzala manžílka na velký UZ ve 20tt :wink:
27. bře 2007 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem byla na procházce s kámoškou a její 2letou holčičkou a nedalo nám to a cestou jsme se stavili U kocoura :grinning:. Venku mají už dva stolky, tak jsme je hned prubli a ochutnali i jejich pivo (ale dali jsme jen malý). A hned jsem zjistila, že tam jsou každý den od 10 do 23h :wink:
27. bře 2007 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak mam povoleno cviceni :grinning: :grinning: :grinning: ,Dr. z nas mel velkou radost,ze je videt,ze se setrime(jeste ze me nevidi,jak chodim kazdy den na dlouhy vychzaky :slight_smile: ) a za tyden nas ceka vysetreni na cukrovku,ponevadz 9 kg od zacatku tehu se mu zda moc a taky babicka ji mela,tak aby nebyly potom nejake problemy - velike a nemocne miminko mit nemusim :wink:
Srazik super,takze co kdyby to bylo v tu stredu 11.4. na obidek? je to jen muj navrh,takze napiste svoje navrhy a Evi nedelej me chute,ja bych si dala hned male pivecko :grinning:
27. bře 2007 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko :grinning: Tak to je super, že je všechno v pořádku :wink:. Když se tak pěkně šetříte :grinning:. Můj děda taky měl cukrovku a testy mi dopadli dobře :wink:. A přibírám taky hodně, už mám 13kg nahoře :angry:
11. a 12.4. mám zrovna manžílka doma, tak bych radši oběd s ním... Ale mohla bych už toho 10. nebo pak 13. a dýl :wink:. Jo, taky jsem si všimla, mívají polední menu :sunglasses: Dneska měli za 55,-Kč.
27. bře 2007 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja bych sla klidne uz toho 10.4.,uz se na Vas moc tesim :slight_smile:
27. bře 2007 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, já taky :slight_smile:. Může být, já jdu ten den do poradny, ale hned ráno v sedm, pak se asi stavím v práci, ale pak jsem volná :sunglasses: .
Koukalas na hokej? Zatím vedou 3:1 :wink:.
27. bře 2007 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko - ale jestli jsi vysoká a byla jsi před těhu hubená, tak je těch 9kg v pohodě :slight_smile:.
27. bře 2007 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači fajn, tak teď už jen aby se rozjel ten kurz :slight_smile:
Já na test na cukrovku nemusím, dr říkala, že nemám žádné problémy, tak jsem ráda. Já jsem zatím přibrala a 4 kila, ale teď to začíná jít nahoru nějak rychleji :wink:
Jinak já teda na stopro vím, že toho 10. nebudu moct, mám ve Vrchlabí poradnu, nenecháme to až na toho 13.?
27. bře 2007 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se schválně juknu, kolik jsem přibrala, když jsem byla jako vy :wink:. Taky to později šlo nějak rychleji nahoru :angry: .
Lucko - to by byla škoda, já beru klíďo 13., ale je to pátek, jestli vám to neva :wink:
27. bře 2007 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky klidne na 13.4.,uz aby to bylo :grinning:
Evi no je fakt ze jsem pred tehu zhubla dost hodne(13 kg za 2 mesice),stres v praci,ale Dr. to chce radeji zkontrolovat,kvuli babicce,at nic nezanedbame,ja chodim porad curat a porad piju,takze at mam jistotu :wink:
Evi nekoukala,priznam se ze jsem hned jak jsem prisla domu sedla na konika a pisu a pisu a pisu :grinning: a ted se asi v 19.00 vrati manzel z prace,tak mu udelam smazaka,mam na nej velikanskou chut,dneska jsem jeste nejedla poradne teple jidlo :grinning: a moc dekuju za informaci o hokeji,hned se me bude jist lepe :grinning:
27. bře 2007 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já měla v 22tt 6kg nahoře, v 26tt 9kg a teď každý měsíc 2kg :wink:
27. bře 2007 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi,ale neni to na tobe teda videt,mas pekne brisko,vsak 13.4. si ty nase briska pochvalime :wink: . Nebudete me mit radi,az Vam tam vsechno snim :grinning:
27. bře 2007 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jdu varit veceri,manzel prijde hladovy jak vlk :slight_smile: ,od rana nic nejedl,jen nejaky gulasek a to by nestacilo ani me :grinning: zatim pa pa
27. bře 2007 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak já mám nahoře zatím 12 kg. Kolik to bylo v 22.tt jsem měla nahoře 4 kg.
Kaci, nevím, nevím, já taky sním všechno na co přijdu. :grinning:
27. bře 2007 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já doufám, že vás do tý doby dorostu:slight_smile:
27. bře 2007 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko - to já lítám taky furt a piju taky jako duha celý těhu...někdo říkal, že se to zlepší ve 2.trimestru, ale u mě je to furt stejný, možná spíš teď horší :grinning:
Jj, smažáka já taky můžu, měli jsme včera :wink:
jen se neboj, my se nedáme...ale teď mě napadá, jestli jim nemám dopředu říct, aby toho nakoupili dost...takový 4 hladový těhule :grinning:
27. bře 2007 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kájo - a jak včera s babí?
Lucko - :wink: musíš se snažit :grinning:
27. bře 2007 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, já taky doufám, že do tý doby mi to bříško trochu vyroste. Jen si říkám, aby jste ho neměli větší než já, pže koukám některý ho mají pěkně velký už v 25.tt. To já jsem byla ještě takovej žabař. :sunglasses:
Evi, možná to bude lepší, já jsem pěkně hladová. :grinning: :sunglasses:
27. bře 2007 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, to se neboj, dělám co můžu :wink: hlavně sladký, to je hrůůůůůza!
27. bře 2007 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek