• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
Tak to je fajn, jsem ráda, že v tom nejsem sama :wink:. Nebo vtom :grinning:? Já zrovna zdlábla 4 ořechový rohlíčky, co jsem dneska vytáhla z mrazáku, mňam :sunglasses:
27. bře 2007 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi, no tak babi to má naštěstí jenom naražený. Jak byl vítr, tak se na chatě odlouplo trochu lepenky. Pozvala si na to bráchu. Jenže naše babi je tak zvědavá, že než přišel, vlezla na žebřík, aby se podívala kde přesně se to utrhlo. Když z něj lezla, tak si neuvědomila, že dole už příčka není, šlápla vedle a spadla. To jí ale pořád můžeme říkat, ať takový věci sama nedělá a stejně je dělat bude. Na svůj věk má celkem dost energie.
27. bře 2007 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kájo - tak aspoň že tak :slight_smile:. Jojo, je to někdy těžký s těma starýma lidma, ale to víš, nebudem jiný :grinning:.
Tobě se to hodí toho 13.4.?
27. bře 2007 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taky pořád mlsám sladký. :sunglasses: Před chvilkou jsem si dala koprovku s knedlíkem a teď přemýšlím, že si udělám krokety a pak plánuju čínský zelí s jogurtem. :sunglasses: Ale docela jsi mi, Evi, udělala chutě s tím pivečkem, že bych Péťovi jedno z ledničky "ukradla" a taky si to malý dala. :sunglasses:
27. bře 2007 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi, právě nad tím přemýšlím. Musím se zeptat zítra Péti, záleží na tom jak to bude mít s prací. A v kolik by to tak bylo? Kolem toho poledne?
27. bře 2007 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kájo - jen si dej, v malý míře je to zdravý :wink:. Víš kolik je v tom vitamínů :sunglasses: ?
No, jestli chtěj holky na oběd, tak bych to viděla kolem poledne :wink:
Jdu žehlit, ale pc nechávám zapnutý :sweat_smile: .
Hlásím hokej - vedeme 5:3 po 2.třetině! Doufám, že to už udrží :slight_smile:
27. bře 2007 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi, jj hokej taky sleduju. :wink:
27. bře 2007 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem volala dr.a mluvila se sestrou a prej ho dela ve 20 a pak 30tym tydnu.yjedine kdyz jsou nake problemy.Krvacela jsem,ale to nevim jestli to berou jako problem:slight_smile:)a ja se tesila ,ze zase uvidim nase mimi.
28. bře 2007 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni, vem ho v tom 20.tt. :wink: To bude stát určitě za to a navíc mimi už bude zase o něco větší. :slight_smile:
Koukám, dneska je čtvrtek, tak to by mohla být Danielka na světě. :dizzy_face: Doufám, že mě Kači informuje o tý porodnici, až tady bude.
29. bře 2007 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kajo :slight_smile: ,
taky jsem zvedava jestli je uz Danielka na svete,ja si myslim,ze urcite,protoze Kaci nepise,bude nejspis v porodnici a treba se uz dneska vrati s malou domu :wink:
Ja mama dneska pred sebou den zarizovani,moc se mi nechce,ale manzel je v praci od rana do vecera,vcera chudka prisel uplne hotovy az po 20:00 a me ho bylo tak lito a hlavne jsem nastvana na jeho sefa - hned bych si stezovala,delal totiz praci kterou by vubec nemel delat,ale ma absolutne debilniho nadrizeneho,takze musel(betonoval,prestoze,jako stav.inzenyr,je na stavbe jako dozor a ne delnik -grrr,peru pradlo od betonu a ruce ma uplne popraskane do krve)
29. bře 2007 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zdenicko,je mozne ze ti bude delat UZ,ale jen zbezne,ne dukladny,manzela bych vzala na ten ve 20.tydnu. Me ho delaji od zacatku tehu skoro pokazde,ale ja mam hemtomy na deloze,takze proto.
29. bře 2007 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky, já jsem měla utz zatím čtyři, teď jdu až někdy ve 32.týdnu, je to hrooozně dlouhý.
Jinak Kači, včera jsem našla ten obchod, jak si říkala, že jsi tam koupila ty kalhoty, na ty jsem zatím nekoukala, ještě čas:slight_smile:, ale mají tam spoustu věcí, půjdeme tam koupit postýlku a veškeré vybavení do ní, ceny jsou srovnatelné jako na netu a budem si to moct rovnou odvézt:slight_smile:
29. bře 2007 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lucko,to je super,jsem rada ze se ti to tam libilo :wink: . Ja taky zvazuju neco koupit tam,neco na netu,jeste uvidime,nakupni horecka se zatim nedostavila :grinning:
29. bře 2007 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
my s tím taky nijak nespěcháme, necháváme to tak nějak postupně, aby nás to tolik nebolelo :slight_smile:
29. bře 2007 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno maminy :wink:,
mě se vám poslední dobou nějak po ránu nechce z pelechu, večer nemůžu usnout, ale ráno bych spala jak šípková růženka :pensive: :sweat_smile: .
Taky sháníme věcičky postupně a ještě nám pár věcí chybí, ale už bych to radši měla všechno pomalu nachystané...
29. bře 2007 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jak jsem byla včera na tom kurzu, tak už dvě maminy porodily. :slight_smile: Tak doufám, že už taky budu na řadě brzo i já. Teď tam je jedna která má termín příští týden, pak jedna ve 37.tt a jedna ve 36.tt, no a pak už já. Jinak tam jsou všechny, co rodí koncem května nebo v červnu a dokonce i v druhý polovině července. Tak si říkám, že už to bude za chvilku. :slight_smile:
29. bře 2007 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kájo, ty už to máš za pár, co máme říkat my :wink:
29. bře 2007 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, ono je to už dá se říct za chvilku, když mně se to teď šíleným způsobem táhnem. Navíc počítám s tím, že budeme přenášet, kže už mám připravený recepty na čajíčky, aby jsme Prckovi kdyžtak trochu pomohli. :slight_smile: Včera navečer a pak večer jsem měla ale takový bolesti v podbříšku jako kdybych to měla dostat. Bylo mi řečeno, že to jsou prý poslíčci. Tak že by se přeci jenom už trochu něco začínalo dít. :slight_smile:
29. bře 2007 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
zas moc nepospíchej, ať stihneš s náma to pivko:slight_smile:
29. bře 2007 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, tak to se nebojím, že to půjde tak rychle. Poslíčky se objevují už v 32.tt, kže to je v pohodě. Na to pivko už se šíleně moc těším. :slight_smile: Včera jsme byli s Péťou a s kámošema na fotbale, kže jsem se od něj trochu napila. Jenže mě hnal, ať si piju ten svůj džus. :angry: Prý když na to Prcek není celý těhotenství zvyklý, tak aby z toho pak nebyl mimo.
29. bře 2007 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jsem říkala, že jestli je po něm, tak si určitě dá rád. :grinning:
29. bře 2007 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já si občas skleničku piva dám, to neuškodí :wink:
29. bře 2007 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem si taky občas trochu ucucla, to moc ale nebylo. Nějak jsem na to v prvních měsících ani chuť zase tolik neměla.
29. bře 2007 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ze začátku taky vůbec, ale te´d si dám a ráda :slight_smile:
29. bře 2007 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To já taky. :sunglasses: Jen aby to po nás Prcek nevyžadoval aj po narození. :grinning:
29. bře 2007 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéjej, koukám, jste na tom jako já :grinning:. Já si občas taky dám skleničku piva nebo vínkoa věřím, že po narození to po mě grepík chtít nebude - no jedině to zase přenést při kojení. Je fakt, že v létě za tepla, se studenýmu pivku neubráním :sunglasses: .
A co, Kájo, hodí se ti to toho 13.?
Taky jsme dneska koupili lístky na hokej v neděli, neboť zdražili - my máme za 80,-Kč :confused: :angry: , ale na místě budou dokonce za 90,-Kč, čím dál tím líp :angry: .
29. bře 2007 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi, jj slyšela jsem. Včera nám to říkal kámoš, že prý za ně budou chtít 90, vidřiduši. :angry:
Jinak toho 13. by to snad mělo jít.
29. bře 2007 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,ted jsem se pripojila. Ani me nerikejte, ze to takhle zdrazili,ale Ales rikal,ze to meli v planu,ale nadseny z toho taky dvakrat neni - uz takhle za me plati parky,kofoly,cukrovou vatu a bramburky :grinning: .Holky s tim pivem me nedrazdete, ja v 1.trim. vubec alkohol nemusela,ale ted bych si dala chlazene pivecko nebo Baillyes s ledem - mnam :grinning:
29. bře 2007 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to já z toho alkoholu akorát tak to pivo. A pak v tom 40.tt vínečko proti tomu přenášení. :sunglasses: Péťa taky už tak za mě utratí dost, pže se ještě vždycky vymlouvám na to, že musím mít dvojitou porci. :grinning: :sunglasses:
29. bře 2007 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda,asi ho vezmu na ten 20t,nic jineho mi stejne nezbyde.Uvidim co mi rekne dr.kdyz by mi ho chtel delat tak bych nak manzela zkontaktovala,aby prisel a nako bych si to s ni domluvila,ale nevim jsou to jen plany:slight_smile:)Kdyz ja jsem chtela aby videl jak je malinky ,ja ho videla pred mesicem a byla jsem z toho v soku a dlouho hotova.Ale kydz to nevyjde tak neva.
Ja teda pivo nepila ani predtim,tak to me nastesti nelaka,ale ten bayleis bych si dala.
Napsali ybste mi prosim neco o tom kramku jak jste psali s tema mimi vecickama?
29. bře 2007 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek