• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
autor
Zdeni, jj to znám, pokaždý když vidím Prcka na UTZ mám takový přiblblý úsměv. :dizzy_face: Když se pak dívám doma na ty fotky, tak se tvářím podobně a Péťa se mě ptá jestli jsem v pořádku. :grinning:
Jinak ten krámek, nevím který máš na mysli. To budou vědět spíš holky. Já nakupovala většinou v Trutnově a na internetu.
29. bře 2007 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, ten krámek je na pěší zóně vedle Quicksilveru :slight_smile:
30. bře 2007 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky,tak az pojedu do hk,tak tak tam mrknu,nejspis v po.
30. bře 2007 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdareček, koukám Kaci se ještě pořád neukázala. Já tady čekám už jako na trní, kdy se ozve se zprávama. :slight_smile: Včera jsem měla zase takový ty bolesti v podbříšku jako když to mám dostat. Bavila jsem se taky se známou, která rodila, jak v Hradci tak v Trutnově a stěžovala si na obě dvě porodnice. Takže vážně nevím, kde mám teda rodit. Mě tak napadlo, že snad nakonec budu rodit doma, jenže to asi není nejlepší nápad.
31. bře 2007 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kájo - to asi nebude dobrá volba :grinning:
Jestli se sháníš po Kaci.k, dneska jsem zahlídla info v dikuzi březnovek, tu jest: HURÁ TAK KONECNE VIM, JAK VYPADA MAMKA ZVENKU. JMENUJI SE DANIELKA, NARODILA JSEM SE 30.3.2007 V 10.38H, VAZIM 3510G A MERIM 50CM.MAMKU JSEM TROCHU TRAPILA, NAKONEC JSEM MUSELA PRIJIT NA SVET CISARSKYM REZEM. ALE MAMKA, TATKA A JA JSME V PORADKU.
31. bře 2007 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi, tak to je skvělá zpráva. :slight_smile: Hlavně, že je všechno v pořádku. :slight_smile: Tak to už se těším, až mi Kaci poreferuje o tom jaký to tam bylo.
31. bře 2007 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě pořád jsi se teda nerozhodla, kde budeš rodit?
31. bře 2007 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ale jo já už to vidím na ten Trutnov, pže v květnu budem spíš tady a ten Trutnov je blíž. Mám z toho ale trochu strach, jak to všechno bude probíhat. Ale říkám si, že asi na žádnou porodnici nejsou jenom chvály. Třeba jedna známá si na Trutnov nestěžovala a další zase jo a stejně tak to je i s Hradcem.
31. bře 2007 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kájo - přesně tak, já myslím, že je to úplně jedno...na každou porodnici jsou pozitivní i negativní ohlasy. Ten Hradec mi přijde dobrej v tom, že je to falultka a mají jistě lepší vybavení, víc dr. apod., ale kdo ví, jestli tam vůbec budu rodit :confused: :angry:
Být tebou jedu určitě do bližší porodnice :wink:
31. bře 2007 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
V tom Hradci mě právě děsí to, že jsem slyšela, že tam je teď narváno. Říkám si aby mě vůbec vzali. A Trutnov co se týče vybavení taky není zase tak hrozný. V tý starý porodnici nevím jaký to bylo, ale teď jak postavili v r.2000 tu novou porodnici, tak tam i to vybavení mají novější.
31. bře 2007 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi jo...ale ono snad moc vybavení nebude potřeba :grinning:. A abych se nedivila, kdyby mě tam poslali :grinning:
Kaci rodila tam, viď?
31. bře 2007 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi, já doufám, že všechno bude v pořádku a nějaký ty složitý přístroje nebudeme potřebovat. :wink: Jj Kaci, říkala, že bude rodit v Trutnově. Proto už tak netrpělivě čekám, co napíše.
31. bře 2007 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,asi jste na hokeji :wink:
Ja jsem doma,dneska byl narocny den. Rano jsem si narazila prsty u nohy o postel :frowning2: a dost to boli,ale fixuju to naplasti a leduju a mazu kremem proti bolesti.Pak se ruzne pajdala po kamaradkach,navstevach a nakupech
1. dub 2007 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Kaci, tak já jsem doma, jelikož jsem jela se známou pro autosedačku pro Prcka. Teď jsem se s ní učila a zítra počítám s tím, že ji vyperu. :slight_smile:
1. dub 2007 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jak koukam Kaci uz porodila - super zpravicka - konecne se Kaci dockala:slight_smile: moc a moc gratuluju a preju jak mamince,tak Danielce hodne zdravicka :slight_smile:
1. dub 2007 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Už se nemůžu dočkat, až se tady Kači ukáže a poví nám jak to probíhalo a přidá nějaký fotečky Danielky. :dizzy_face:
1. dub 2007 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kajo,ale chudak Kaci - asi ji mala dala hodne zabrat :unamused:,podle toho co pise.
1. dub 2007 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ale důležitý je, že to všechno dobře dopadlo. Taky z toho začínám mít celkem strach. Nejradši bych byla, kdyby už to bylo tady, ale ještě si chvilku počkám.
1. dub 2007 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajo ty uz to mas za par :wink: a urcite budes mit lehky a rychly porod,je to moje tuseni a uvidis za chvilku bude kveten a budes drzet maleho Patu v naruci a ja ti budu tise zavidet :grinning:
1. dub 2007 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ono se řekne, že to je za pár, ale čím to je dřív, tím víc se mi to táhne. Doufám, že máš správný tušení. :wink:
1. dub 2007 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verim ti,ze je to uz dlouhe. me to docela utika,ale pockej jak budu mluvit v cervenci :grinning:
Ja jsem si rikala,to je casu a koukam ze za 4 mesice uz budu maminka a taky jsem docela v soku,mame za sebou skoro 5 mesicu :slight_smile:
1. dub 2007 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Někdy si to nedovedu ani pořádně uvědomit. Je to takový zvláštní, že najednou budeme tři. :dizzy_face:
1. dub 2007 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko, taky moc gratuluju kaci, skvělá zpráva, upřímně už se taky těším, až budu rozesílat takové smsky :slight_smile:
Kacici, chtěla jsem se zeptat, jestli se ti už neozvala ta paní z kurzu, asi ho ještě nemá naplněný, jen doufaám, že se neozve nějak narychlo a nebude to už tento týden, protože v HK nejsem :frowning2:
2. dub 2007 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lucko :slight_smile: ,
neozvala,taky cekam,ale rikala,ze nejpozdeji zacneme od poloviny dubna,kdyz se ji nepodari sehnat urcity pocet tehulek. Ja si myslim ze zacneme az od 16. dubna,protoze musi dat vedet vcas a dopredu,takze se neboj :wink: - vsechno stihnes.
Ja se chystam na navstevu k mamce,ale nemuzu se nejak dokopat odejit :grinning:
2. dub 2007 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné pondělí :wink:,
tak já vás včera hledám na hokeji a vy si sedíte u pc :grinning: Bylo to supeeeer!!! Skvělá atmosféra, úžasnej hokej... jsem ráda, že jsme byli. Dneska nejdem, tak pak asi az jedině na finále :sunglasses:
2. dub 2007 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdepak všechny jste??
Psala mi Kája - byla dneska u dr., protože trochu špinila a sice je všechno v pořádku, ale radši si ji nechali tak na 2 dny v nemocnici. Prý si aspoň odpočine, což potřebuje, prcek se začíná tlačit dolů :sunglasses:
2. dub 2007 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, tak ji pozdravuj, kdybys jí psala, snad je vše v pořádku
2. dub 2007 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,teda chudak Kaja,snad budou s Patou v poradku a pusti je brzo domu :slight_smile: , Evi urcite ji pozdravuj :wink:
Jinak me dneska zjistili poruchu glukosove tolerance - takze najizdime na prisnou dietu bez cukru - ale pro malou udelam cokoliv,vzdam se i sve milovane cokoladky :grinning:
3. dub 2007 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači, tak to tě obdivuju :unamused:
3. dub 2007 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lucko,to se zvladne :wink: ,ale rikam to ted prvni den - chut uz samozrejme na coko mam,ale musim vydrzet lepsi nez inzulin a kazdy den se pichat do prstiku a kontrolovat hladinu cukru v tele. Jen doufam holky,ze az zajdeme na ten obidek,tak tam nebudou mit velky vyber ze zakusku ci moucniku a zmrzliny :grinning:
Jinak Evi mas super nove fotecky,hlavne ta s tim kocerkem jak mas sladene obleceni ,ted uz jen vyrazit na tu vychazku ven :wink:
Holky plati ten pristi tyden a je to uz ve stredu?11. dubna?ja jsem to nejak zapomnela,vim,ze se patek nekomu nehodil ci naopak hodil vsem? - omlouvam se tehu demence se u me projevuje uz cim dal vic :sweat_smile:
3. dub 2007 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek