• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
Ahoj holky, Kačí, to víš, že to s Terezkou zvládnete a my tě na obědě provokovat nebudem:slight_smile: já jsem teda myslela, že jsme se domluvily na pátek 13.? mně se nehodilo akorát to úterý a myslým, že Eva nemhola ve středu, tak to někdo rozsekněte:slight_smile:
4. dub 2007 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lucko :slight_smile: ,no ja si nejsem nejak jista,ted nad tim premyslim a je to asi patek,takze Evi,Kajo,az tady budeet jen to potvrdte,ano? a v kolik se tam sejdeme - na 12.00?mnam uz mam hlad :grinning:
4. dub 2007 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulinky :wink:,
koukám, tady je po ránu celkem živo :slight_smile:.
Kaci - díky za kompliment, taky jsem koukala, jak jsem se pěkně sladila s kočárkem :grinning: A to nebyl úmysl :grinning:
Jj, na pátek 13., já mám volno celý den :wink:.
4. dub 2007 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko - teď dočítám a koukám, že se musíš vzdát sladkýho :cry: No, tak to nejni pěkný, ale ty to zvládneš :wink: Já myslím, že U kocoura moc zákusků nemají, jestli vůbec, tam se nadlábneme pořádným dlabancem :grinning:
4. dub 2007 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi super - takze v patek :slight_smile:
No zatim me to neprijde tak sileny,je to druhy den,ale vcera vecer jsem mela hrozne velkou chut si dat aspon malou tycinku,takze jsem poprosila manzela at je nekam schova a vetsinu sni(ty tycinky co byly doma) a ted uz nic takoveho nemame :wink: Docela me litoval,na sladke jsem ho naucila ja,ale aspon zacnu jist zdraveji a to prospeje nejen me,ale i male :slight_smile: holky zase padim,ale vecer prijdu za vami :slight_smile:
Evi nevis jak Kaja?
4. dub 2007 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko - my máme furt plnej šuplík sladkýho, u nás by to byl problém...ale naopak mě na to naučil manžel :sunglasses:
O Káje nevím, čekám, jestli se neozve (včera se připojila na chvilku do diskuze květnovek přímo z nemocnice)...když ne, tak jí písnu :slight_smile:. Ale myslím, že by měli jít brzy domů :sunglasses:
4. dub 2007 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko - moc hezoučký povlečení, my máme ty stejný žirafky :wink:
4. dub 2007 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem psala s Kájou - musí počkat na výsledky vyšetření moči a krve (snad dneska) a pak jí řeknou, kdy půjdou domů. Dr. i sestřičky jsou v pohodě, akorát jídlo je děsný...ale něco jí nosí mamča :wink:
4. dub 2007 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem....na www.mamaaja.cz jsem se zapojila do Soutěže o nejkrásnější zážitek v sekci Těhotenství. Můj článek je hned první s názvem Můj nejkrásnější zážitek. Jestli budete mít chuť, můžete hlasovat....díky Lucka :slight_smile:
4. dub 2007 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže příští pátek ve dvanáct? Já jsem na to sladký byla vždycky, natož teď, ale věřím, že se to zvládnout dá. Káje držím palce, ať je doma co nejdřív. a to vaše povlečení jdu hned zkouknout, mám tušení, že mám vyhlídnuté stejné :slight_smile:
4. dub 2007 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně, úplně to samý :slight_smile:
4. dub 2007 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko :grinning: Jak tak koukám, je to nejoblíbenější povlečení...u nás v květnovkách ho taky má víc holek :grinning: Ale což, když je pěkný ... :wink:
4. dub 2007 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, já beru klidně v pátek ve dvanáct...mám volno, od úterka bez omezených vycházek, takže se přizpůsobím :wink:
4. dub 2007 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak pristi patek ve 12.hiodin - uz se moc tesim :slight_smile: . Lucko mam te vyzvednout v 11:45 pred hospudkou Rozcesti nebo tam trefis?
To povleceni se nam libi moc,je krasne,nedivim se ze zaujme vic tehulek :wink: .
My nakonec mozna pujdeme do kocarku od Bohemia Patron - Apollon Alux. manzel si moc preje sedocerveny kocarek,tak asi ustoupim od sveho khakibezoveho,kdyz uz mu nevysel ten chlapecek,tak mu udelam radost kocarkem. Jeste sjedeme do kuklen,maji tam pry taky pekne kocarky,jen netusim kde presne,nevite?
4. dub 2007 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi ted jsem si vsimla,ze uz mas soupravicku zirafa doma,je to hezky i ve skutecnosti?ja jsem ji jeste neobjednala,tak dam na tvuj nazor :wink:
Holky jeste mam dotaz - kolik rychlozavinovacek budete mit?
4. dub 2007 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaci, radši mě vyzvedni, já fakt netuším, takže ve třičtvrtě si dáme sraz, jo? snad do toho nikomu nic nevleze :slight_smile:
ty zavinovačky jsem ještě neřešila, taky by mě to zajímalo.
Kaci,my jsme původně chtěli jít do patrona taky, ale do Zephyru, akorát se nám zdál strašně nízkej
4. dub 2007 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko budu tam :slight_smile: ,kdyztak si jeste radeji vymenime telefonni cisla pres IP :wink:
No nam se ted Zephyr zdal moc nizky - a manzel je docela vysoky,takze te chapu,ale ten Apollon Alux je pekny a dost se nam libi,jeste mrkneme na jine kocarky a rozhodneme se.
Ja mam porad strach kupovat neco vetsiho,takze v kvetnu to zacneme objednavat a nakupovat.
Ty zavinovacky asi budu kupovat dve,kdyby se miminko poblinkalo a holky za kolik jste kupovali zavinovacku?na netu jsem nasla cenu 198 a jsem docela spokojena
A mam dotaz i na postylku,jestli uz ji mate doma a jakou jste si vybrali,zda v obchode,nebo pres net,diky
4. dub 2007 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,
Kači, tak fajn, posílám ti číslo do ip. ten Apollon jsem naživo neviděla, takže věřím tobě:slight_smile: a ceny mají docela fajn. Taky jsem si říkala, že dvě zavinovačky by mohly stačit.a zavinovačku jsem viděla v obchodě za 220. Na postýlku se chystáme, dáváme to do kupy postupně, tak teď je na řadě postýlka. Asi si ji spíš objednáme v kamenným obchodě, chtěla jsem tu, co má v albu Kája (má ji i doma), ale viděli jsme o něco levnější a taky pěknou, tak půjdem asi do ní. a zavinovačku jsem viděla v obchodě za 220.
5. dub 2007 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné dobré ráno,
jsem tu jen na skok, čekám kamarádku se 7měsíční holčičkou :sunglasses:
Katko - to žirafkový povlečení je moooc hezounký i ve skutečnosti, aspoň podle mě :wink: Ale líbí se mi třebas i to druhý co máme....ale žirafky jsou žirafky :grinning:
Rychlozavinovačky mám dvě, na vystřídání a pěkně ladící k povlečení...myslím, že to určitě stačí :slight_smile: Já kupovala za stejnou cenu, přes MMB, i s povlečením :wink:
Jsem zvědavá, jestli to zvládne i ta Kája...až se vrátí z nemocnice, tak se s ní domluvím a buď se s váma sejdeme taky někde cestou nebo pak až tam...
Postýlku my máme nakonec z Ikey...když jsem viděla ty ceny kolem 2tisíc, šílela jsem z toho, ale pak jsme narazili na postýlku za 700Kč a úplně stačí...
Pěkný den!!! Papaaa
5. dub 2007 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, prosím tě a od koho z mmb jsi objednávala?
5. dub 2007 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měla jsem tu návštěvu, tak píšu až teď... a za chvíli zase mizím se sousedkou a její holčinou na procházku :sunglasses:
Lucko - máš to v IP
5. dub 2007 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak jsme zase doma. Musím se ale s tou prací a jarním úklidem trochu mírnit, pže Prcek začíná hlavičku tlačit dolů, že by byl zvědavý po mamince. :slight_smile: Byla jsem tam s jednou paní co čeká dvojčátka páreček a když jsme se dívali na televizi tak každou chvilku z porodního sálu vyjel vozíček s miminkem a většinou teda byly modrý, kže klučičí převaha. Jinak Prcek měl v pondělí dle UTZ 2358g, což prý přesně odpovídá termínu. :slight_smile:
6. dub 2007 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, :slight_smile:
Kajo jsem moc rada,ze jsi zpatky a ze maly Pata jeste chvilicku pocka nez vykoukne na sve rodice :slight_smile: . Davej na sebe pozor a vic se setri :wink:
Ja jsem byla dneska ve meste - na obidku a pak jsem se segrou obesla detske obchudky - dostali jsem dva dudliky a dve zinky :grinning:
6. dub 2007 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci, no tak já se snažím toho moc nedělat, ale když už se k tomu odhodlám, tak to stojí za to. Naštěstí tady je ale Péťa a ten jakmile se trochu rozeběhnu, tak už mě brzdí, ať trochu zpomalím a sednu si. Má šílený strach, abych nakonec nezačala rodit dřív ještě doma a on že nebude vědět, co dělat. Pořád mi říká, ať chodím pomalu, aby tam Prcek netrpěl nějaký otřesama a ještě chvilku v tom bříšku vydržel, než vykoukne na svět. :dizzy_face:
6. dub 2007 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajo to je moc dobre,ze na tebe dava manzel pozor :wink: Jen se setri a nech se obsluhovat :grinning: .Jinak se citis dobre? a kde si lezela v nemocnici - tady v HK?
6. dub 2007 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci, no tak manžel to bude v srpnu, ale pozor na mě dává už teď, to je pravda. :slight_smile: Cítím se v pohodě akorát jakmile delší dobu něco dělám, musím si sednout, pže pak zase začnu mít to tvrdnutí. Pro jistotu si ale začínám připravovat tašku do porodnice. :sunglasses:
6. dub 2007 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: ja uz te beru jako vdanou pani :grinning: :grinning: :grinning:
ja se priznam ze me brisko taky obcas tvrdne - vcera jsem uklizela a miminku se to moc nelibilo,ale dneska jsem na nej byla hodna :wink:
Ja se divim,ze tasku jeste nemas pripravenou - ja bych se taaak moc tesila,vsadim se, ze ja ji budu mit sbalenou uz v cervnu :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2007 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Přiznám se, že už se těším na ten srpen, až ze mě bude vdaná paní. :slight_smile: Ale teď se moje myšlenky sbíhají spíš k tomu porodu. Pořád na to musím myslet. Taky jsem si myslela, že ji budu mít sbalenou určitě brzo, jenže pak jsem začala připravovat jiný věci a řekla jsem si, že stejně určitě budu přenášet, kže taška chvilku počká. Teď už to ale nechci nechat náhodě a radši si ji připravuju. Dneska jsem nakoupila kalhotky, ubrousky na prdelku, vložky a Bepanthen. Plínky jsme dostali nějaký od ségry, co jí zbyli po Mirečkovi, jelikož z nich brzo vyrostl a je jich asi 40, kže do porodnice to stačí a vložky do podprsenky už taky mám, pže už někde od toho 6.měsíce mi z bradavek vytéká kolostrum.
6. dub 2007 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajo a kde jsi kupovala vlozky,kalhotky - v lekarne? - delas dobre,ze uz si chystas tasku - ja si myslim ze zacatek kvetna bude jen Vas :grinning:
6. dub 2007 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci, jj v lékárně. Vložky jsem kupovala na doporučí Samu od firmy Hartmann.
7. dub 2007 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek