• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
autor
Zdravím, tak jakpak to vypadá s tím srazem v pátek? :wink:
10. dub 2007 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já už začínám mít šílený hlad. :slight_smile:
10. dub 2007 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Kájo :wink:,
jak je po velikonocích? Koledovalas za prcka :sunglasses: ?
Přes svátky tu asi nikdo nebyl, ale myslím, že platí pátek ve 12hod. :wink:
10. dub 2007 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já bych přijela 16 a vyzvedla bys mě tam teda? :wink: Mně poznáš hnedka, budu mít jeden "batůžek" vepředu a jeden možná vzadu, vypadám o něco mladší než kolik mi je a kdyžtak budu mávat. :wink:
10. dub 2007 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kájo - myslím, že nebudeme mít problém se poznat :grinning: Budu s tím počítat, jen si pak písnem kterou 16 přijedeš :wink: Jéééé, to je taková pohoda, nebýt omezená vycházkama, jupíííí!
Včera si ze mě manža taky utahoval, že nosím baťůžek vepředu a on vzadu, což je prý normální :sweat_smile: Jsem mu říkala, ať ještě chvíli vydrží a bude se s grepíkem tahat on :stuck_out_tongue_closed_eyes: Baby bag už je připraven a moc se na taťku těší :grinning:
10. dub 2007 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi, jinak za Prcka jsem nekoledovala a chlapy mě taky šetřili. :slight_smile: Příští rok s ním půjde koledovat Péťa, chudáček nebude se moct ani napít. :grinning: Péťa už si ze mě kolikrát utahoval jestli se prý batoh náhodou nenosí na zádech a ne na břichu, vtipálek. :grinning:
10. dub 2007 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám ti chlapi jsou všichni stejní srandisti :grinning:
Mě taky celkem šetřili a hlavně jsem včas utekla na výlet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. dub 2007 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Byli jsme se podívat v Malejch, to už bylo odpoledne. Na lavičce seděli už mírně připitý chlapy, taková skupinka, co chodí každý rok a vždycky si vymyslí svoji písničku atd. Letos to byli všichni Karolové, Gott, Černoch atd. Hned na mě volali, že si chtěj šáhnout na bříško. Tak mi ho tam všichni osahali a čekali až je Prcek kopne. Pak se ptali jak dlouho máme ještě čas, že prej aby stihli porod. Dozvěděla jsem se, že prý z Prcka bude kosmonaut a pak mu zazpívali prý aby měl elán do života nějakou ruskou písničku a ještě Skála, stepy (nějaká partyzánská). Nejsem si jistá jestli teď z něj bude hudební tip. :grinning:
10. dub 2007 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kájo :grinning: on to vstřebá, neboj :slight_smile: No ale taky jsem zvědavá, jestli někdy zjistím, že to co se dělo, když je mimčo v bříšku, má vliv i potom... :sunglasses:
10. dub 2007 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já se bojím, aby z toho nakonec neměl hudební hluch. I když oni říkali, že ten z něj bude hudební tip. :grinning: :sunglasses:
10. dub 2007 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo, oni říkali... :grinning: Jen jestli vůbec věděli, co říkají :grinning: No však uvidíš, jak se to u prcka projeví :wink: Třeba z něj bude zpěvák a ještě jim budeš chtít jednou poděkovat :grinning:
10. dub 2007 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak koukam,ze jste si uzili krasne svatky :slight_smile: . No ja bych je radeji nemela - v sobotu vecer jsem dostala svoji prvni zlucnikovou koliku - sileny - vse jsem popsala uz v tema srpen na str. 669,jestli vas to bude zajimat,jaky to bylo - nechci na to uz radeji vzpominat :frowning2: . Chodim ted ob den na chiru,sleduji zlucnik na UZ - ze zacatku to vypadalo na operaci,ale ted uz je tam jen zanet a pisek(predtim i kameny a hydrops),takze lecba bude jen konzervativni - prisna dieta,ledovat a klid na luzku. No ve ctv jdu na dalsi kontrolu,tak vam pak pisnu,ale bojim se ze asi v patek za Vami nedorazim - nebo pokud ano,tak az dojite :grinning: ,ja uz mam seznam co muzu jist,ty veci co nesmim by se me nikam nevesly :grinning: .Jen ted premyslim,jak dovest Lucku na misto,kdyby me ty bolesti nepresly - boli me porad prave podzebri i pri nadechu.Ale kazdy rika vydrz 3-4 dny,pak bude lip,tak doufam.
Jinak cvico a kurz nam zacne uz pristi utery,vid Lucko? :slight_smile: ja uz se tak moc tesim,tak doufam,ze do te doby budu zcela fit :wink:
10. dub 2007 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci, tak ať je brzo zase líp. A hlavně to nějak nepřehnáněj a odpočívej. I když ta dieta asi nic moc, co? Ale co bychom pro ty naše Prcky nevydrželi, že jo? :wink:
10. dub 2007 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak po delší době zdravím z Hradce :slight_smile:
Kači, to je mi moc líto, že je ti zle, odpočiň si. Jak to teda vypadá s tím pátkem? Budeš moct dorazit? Pokud ne, počkáme, holky, na Kačku, nebo se sejdeme stejně?
na kurz už se taky těším, doufám, že stihnu co nejvíc hodin:slight_smile:
11. dub 2007 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak to vypada,ze je mi lip. dneska jeem konecne neco do sebe dostala - manzel me prichystal mrkvicku,jablicko a banan najemno nastrouhane - sice jsem to jedla pomalu pul hodiny,ale bylo to moc mnam(banan bych nemela,ale ted na to kaslu,drzim radeji zlucnikovou dietu,pak teprve zapojim diabetickou,kdyz jsem tri dny nejedla). Zitra vam urcite pisnu jak jsem dopadla na chire,holky ten srazik neruste kvuli me - bych si to akorat vycitala,ja se pokusim za vami dorazit a treba hned od zacatku,dosla bych pro Lucku a dala si treba jen vareny brambory,vzdyt je to jedno,pro malou udelam cokoliv,ale pockejte jak se najim az budu mit po operaci a malou na svete :grinning:
11. dub 2007 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :wink:,
Katko koukám, že si to pěkně všechno vybíráš :unamused: to už stačí, už ať tě nic nepřepadá! Myslím na tebe, ať je ti líp...určo se ozvi, jak to vypadá...
Já mám teď manžu marodnýho, nějaká střevní choroba. Tak doufám, že jen něco snědl a že to nění infekční, nerada bych se stěhovala na záchod...
Jo a včera jsem byla na UZ (trošku protekčně u známýho :sunglasses: ), protože mě celej den bolelo bříško v jednom určitým místě a bylo to dost nepříjemný. Naštěstí se zjistilo, že zřejmě jen grepík tlačí zadečkem a nožičkou a to holt bolí :dizzy_face: Akorát mi zjistil, že mi městná jedna ledvina, tak musím po porodu na kontrolu :unamused:
12. dub 2007 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak zitra 100% dorazim je mi uz lepe a dneska u Dr. jsme vtipkovali o kachne a zelicku(samozrejme ze nesmim :grinning: )
Takze Lucko pred hospudkou v 11.45?Ja tam budu stat u toho novinoveho stanku :wink:
Holky dam si s vami obidek,sice Vam budu slintat nad Vasima talirema,ale snad brambor a uvareny maso,taky sezenu :grinning: :grinning: :grinning:
12. dub 2007 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katko - to jsem ráda, že ti je už líp :wink: Mýmu manžovi zatím ne, zrovna bádám čím ho pohostím k obědu :unamused:
Kde máte srazík, u který hospůdky?
Slintání zvládnem, neboj :grinning:
12. dub 2007 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak to jsem ráda, že je Kačce líp, neboj, dám si taky něco dietního :slight_smile: takže ve třičtvrtě na Rozcestí, myslím, že se bezpečně poznáme:slight_smile:
Jinak jsem včera nakupovala v tom obchodě, co mi Kačka doporučila, dvě rychlozavinovačky, stály 199 jako na netu, pak jsem koupila takový kompletek a objednala si (jak jinak) žirafčí povlečení. Cenově super a ušetříš na poštovném:slight_smile:
12. dub 2007 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Kaci, tak to je dobře, že ti už je líp. :slight_smile: Já mám dneska od rána bolesti v podbříšku vždycky mně ztvrdne celý břicho, ucitím bolest a jako kdyby se tam Prcek tlačil dolů. Během půl hodiny se mi to udělá třeba třikrát, pak hodinu nic a potom zase.
Evi, tak já pojedu teda 16, v kolik tam asi mám být, já bych se koukla jak mi jezdí a napsala ti, kterou přijedu.
12. dub 2007 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko - v kterým obchodě? Doporuč dál :wink: Aaa další žirafky :grinning:
Kájo - myslím, že kolem tý půli či třičtvrtě to bude akurát...záleží jak ti to jede :slight_smile: Jukni se nebo já vlastně taky můžu juknout na net :slight_smile:
Prckovi domluv, ať se ještě ven nehrne :grinning:
12. dub 2007 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, na pěší zóně, od Masarykova náměstí po pravé straně vedle Quicksilvera, budem tam objednávat i postýlku
12. dub 2007 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi, já jsem mu říkala, ať v tom bříšku ještě tak 14 dní vydrží a pak že se nám už může ukázat. :dizzy_face:
Jdu se mrknout na ty busy.
12. dub 2007 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko - tak to vím, ale díky :wink: Odtud mám peřinky do postýlky, bryndáčky, nočník, .... :grinning:
Kájo - tak nějak, to já říkám grepíkovi taky...i když já mu říkám do konce dubna, to je trošku dýl :dizzy_face:
12. dub 2007 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď na to kukám, udkud ty to jedeš? Pokud to vidím dobře, tak jede 10:49 ze Stěžer...tady by tedy byl v 11:26 :wink: Jestli teda ještě umím v tom těhu počítat :grinning:
12. dub 2007 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No já pojedu asi ze Stěžer, taky na něj td koukám. Tak bych kdyžtak přijela s ním, kdybych už byla ve městě a rozhodla se jet jiným, dám ti vědět. :wink:
Nj, Evi jenže ty koncem dubna budeš 37.tt nebo tak nějak ne, takže to vyjde na stejno. :slight_smile:
12. dub 2007 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak fajn, budu s tím počítat a v tu dobu čekat autobus, ze kterýho vyleze pupek a pak ty :grinning: Jo, ta zastávka je Třebeš školka, víš kde to je? Jinak z města sem jede ke Hvězdě 23 nebo 24, tak kdyžtak písni a já tam přiběhnu, mobil máš :wink: A já na zítra plány žádný, takže můžu klidně dřív :slight_smile:
Jj, to máš pravdu... 37+0 budu přesně 1.5. :dizzy_face:
12. dub 2007 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já budu mít 37+0 příští pátek, kže to je 20., kže 38+0 vychází na ten konec dubna, tak budeme rodit spolu. :wink: Ale nesměj se, mám teď takovej zvláštní styl chůze, jak mě občas teď tvrdne to břícho. Včera jsme šli po Hradci a najednou mě to zase chytlo a každých pět minut, jsem se musela zastavit, chvíli se držet Péti a pak zase jít.
12. dub 2007 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přelom dubna a května beru, ale mám obavu, že grepíkovi se u mě líbí a bude se držet zuby nehty :dizzy_face: No uvidíme, třeba ho na něco nalákám...vlastně jo, můžu zkusit nalákat na prcka :grinning: Jestli je po mě, vyleze hned :grinning:
Kájo - smát se ti nehodlám, neboj a klidně zastoupím Péťu :wink: Mě bříško ještě netvrdlo, ale před 2 dny jsem byla venku a snad půl hodiny mě bříško bolelo jako bych to měla dostat :unamused: Jestli tohle jsou poslíčci, tak to byl pořádnej a dlouhej posel :grinning:
12. dub 2007 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: Evi, já mám taky pocit, že se Prckovi u mě líbí. Doufám, ale v ten 38.tt.
12. dub 2007 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek