Trutnov, Hradec Králové

Zdravím holky,najde se tady nějaká budoucí mamina z okolí Hradce Králové nebo Trutnova?! 😉
slevik
12. dub 2007
Kájo - kéž by, taky by se mi to líbilo 😎 Venku bude hezky, mimča dopečený, tak co... 😉
kacici
12. dub 2007
Holky super,na zitrek jsme domluvene,moc se tesim 🙂
Holky doufam ze vase miminka jeste chvilku v brisku pockaji,at si vas taky zitra uzijeme 😃 ,ale je pravda,ze to mate za par 😉 ,ja bych chtela taky 🙂
Lucko zitra tam urcite budu stat 😉
Evi nebo Kajo poslete nam radeji jeste cislo na sebe pres IP,ja vam poslu sve,ano? Nahoda je blbec - znate to 😉
slevik
12. dub 2007
Katko - fakt skvělej nápad...mě už to holt tolik nemyslí 😃 Číslo jsem ti poslala 😉. Budeme s Kájou ve 12h U kocoura, kdybychom se mohly sejít cestou, ještě písnu 😉
kacici
12. dub 2007
Evi vse opsano a ulozeno v mobilu 🙂 .jen me nechval, me to nemysli 😃 ,ale bohuzel jsem uz jednou na tohle doplatila,tak jsem si hned vzpomnela 😉
slevik
12. dub 2007
Paráda 😉 Jak říkám, ještě že tě máme 😃
Ještě štěstí, že to můžu svést na těhu demenci 😎 a ta je čím dál tím víc 😃
kajuleautor
13. dub 2007
Krásné slunečné ráno maminkám i mimískům v bříškách. 😉
Evi, doufám, že ta těhu demence, mně pak zase přejde a budu jakžtakž normální. 🙂 Teda v kolikátým týdnu jsem říkala, že to chci rodit? Koukám, že už to je za chvilku. 😎
cina
13. dub 2007
Zdravím ranní ptáče 🙂 Fakt to máte za pár, já bych si to hnedka vyměnila!
kajuleautor
13. dub 2007
Luci, jenže čím je to blíž, tím jsem nervóznější. Uvidíš, že ti to taky rychle uteče akorát ten poslední měsíc se to děsně táhne.
cina
13. dub 2007
no jo, to věřím, já jen doufám, že v létě nebude extrémní vedro, který teda za jiných okolností zbožňuju :-S
kajuleautor
13. dub 2007
Luci, tj já v to taky doufám. Navíc s tím tvým bříškem by to byl asi taky zápřah, kdyby bylo vedro. Mně to stačí teďka, když je teplo, valím se a funím jako lokomotiva, i když třeba pořádně nic nedělám.
cina
13. dub 2007
Já s tímhle zatím žádné problémy nemám, akorát mě strašně vytáčí, že musím chodit pomalu, vždycky jsem byla zvyklá chodit rychle, ale teď mě okamžitě začne píchat v boku, takže se musím šinout a to je tááááková nuda🙂
kajuleautor
13. dub 2007
Taky jsem zvyklá chodit rychle, ale teď to prostě nejde i kdybych nakrásně chtěla. Jakmile zrychlím krok, tak mám pocit šílenýho tlaku na spodek a nemůžu pořádně ani jít.
slevik
13. dub 2007
Dobré ráno, vypadá to dneska na krásný den 😉
A já vám utečuuu 😃 😃 😃 Nerada bych to zakřikla, ale chůzi zvládám i celkem rychlou, teda po rovině...do kopce funím jak lokomotiva 😃
kacici
13. dub 2007
Ahoj holky,uz se moc tesim na poledne 😃
jinak ja chodila docela rychle,ale jen do vikendu,ted se plazim - delam si srandu,ale tak jako driv uz nechodim - naucil me to manzel,jak je vysoky,tak dela dlouhy kroky a abych stihala vedle nej,tak mazu a funim jako lokomotiva 😃
slevik
13. dub 2007
Katko - nápodobně 😉 A hlavně jsem pořád někam spěchala, tak si člověk zvykl chodit rychle...a teď mi někdy chvilku trvá, než si uvědomím, že spěchat nemusím a že bych vůbec jako těhu měla chodit pomaleji 😃
kajuleautor
13. dub 2007
Ahoj holky. 😉
Evi, tak já teda pojedou tou v 11:49 ze Stěžer,jo? 😉
cina
13. dub 2007
Holky, má ta hospůdka zahrádku?
slevik
13. dub 2007
Ahoj Kájo 😉 Myslíš v 10:49 😃?
Lucko - pokud vím, tak zatím měli jen asi dva stolky venku, ale to by nám mohlo stačit 😃
kajuleautor
13. dub 2007
Evi, jj v 10:49. Nojo no těhu demence. 😃
kajuleautor
13. dub 2007
Já myslím, že dva by nám stačili. Bříško mám teď o něco menší a navíc stejně dopředu a zadek si troufám říct, že nějak gigantickej nemám. 🙂
slevik
13. dub 2007
Kájo 😃 No hlavně když se najdem 😃
Já myslím, že mě by taky mohla stačit jedna židle 😉
kajuleautor
13. dub 2007
Evi, až uvidíš takovou hubenou holku s bříchem, co se tak divně vleče, tak to jsem já. 😃 😉
kajuleautor
13. dub 2007
A malá sestřenka mi ostříhala trochu ofinu, kže mám teď novej sestřih. 😃
slevik
13. dub 2007
Ajejej, abych tě poznala 😃. Teď je těhulí hodně, tak doufám, že vás nepojede tím busem moc 😃. No kdyžtak hledej velkej pupek v růžových kalhotech 😉
kajuleautor
13. dub 2007
Já budu mít na sobě tmavší rifle a asi bílý svetr a na něm slabý černý na zip a jak říkám super novej sestřih. 😃
kajuleautor
13. dub 2007
Ke kadeřnici jsem objednaná na 23.5., tak snad nebudu takovou dobu přenášet, abych náhodou nebyla v porodnici. Nj, to mě tam takhle objednal taťka, když mi zařizoval česání a stříhání na svatbu. Asi věří tomu, že Prcek bude poslouchat maminku, vysliší její prosby a narodí se nejdýl toho 11.5.
slevik
13. dub 2007
OK, budu hledat pupek v bílým svetru 😃 Co si hodím já na sebe ještě netuším, ale růžový kaťata to jistí 😎
Jsem zvědavá na tvůj sestřih od sestřenky, kolik jí je 😃? To tě taťulda šikovně objednal, no snad už budete dávno s prckem doma x-)
kajuleautor
13. dub 2007
No tak ofinku mi zastřihla pěkně, ale snad s tím něco udělám. 🙂 Je jí devět, já jsem ležela a ona mi česala vlasy a takhle do dopadlo. 🙂 Nj, taťka asi vážně počítá, že nebudu přenášet.
kajuleautor
13. dub 2007
Prcek se tam zase roztahuje a dělá vlnky na bříše asi už se těší na oběd. 🙂
slevik
13. dub 2007
Kájo - u nás je to úplně to samý x-) Asi jsou miminka na sebe natěšený 😎

Začni psát odpověď...

Odešli