• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
Kájo - kéž by, taky by se mi to líbilo :sunglasses: Venku bude hezky, mimča dopečený, tak co... :wink:
12. dub 2007 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky super,na zitrek jsme domluvene,moc se tesim :slight_smile:
Holky doufam ze vase miminka jeste chvilku v brisku pockaji,at si vas taky zitra uzijeme :grinning: ,ale je pravda,ze to mate za par :wink: ,ja bych chtela taky :slight_smile:
Lucko zitra tam urcite budu stat :wink:
Evi nebo Kajo poslete nam radeji jeste cislo na sebe pres IP,ja vam poslu sve,ano? Nahoda je blbec - znate to :wink:
12. dub 2007 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko - fakt skvělej nápad...mě už to holt tolik nemyslí :grinning: Číslo jsem ti poslala :wink:. Budeme s Kájou ve 12h U kocoura, kdybychom se mohly sejít cestou, ještě písnu :wink:
12. dub 2007 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi vse opsano a ulozeno v mobilu :slight_smile: .jen me nechval, me to nemysli :grinning: ,ale bohuzel jsem uz jednou na tohle doplatila,tak jsem si hned vzpomnela :wink:
12. dub 2007 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paráda :wink: Jak říkám, ještě že tě máme :grinning:
Ještě štěstí, že to můžu svést na těhu demenci :sunglasses: a ta je čím dál tím víc :grinning:
12. dub 2007 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásné slunečné ráno maminkám i mimískům v bříškách. :wink:
Evi, doufám, že ta těhu demence, mně pak zase přejde a budu jakžtakž normální. :slight_smile: Teda v kolikátým týdnu jsem říkala, že to chci rodit? Koukám, že už to je za chvilku. :sunglasses:
13. dub 2007 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ranní ptáče :slight_smile: Fakt to máte za pár, já bych si to hnedka vyměnila!
13. dub 2007 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, jenže čím je to blíž, tím jsem nervóznější. Uvidíš, že ti to taky rychle uteče akorát ten poslední měsíc se to děsně táhne.
13. dub 2007 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, to věřím, já jen doufám, že v létě nebude extrémní vedro, který teda za jiných okolností zbožňuju :confounded:
13. dub 2007 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, tj já v to taky doufám. Navíc s tím tvým bříškem by to byl asi taky zápřah, kdyby bylo vedro. Mně to stačí teďka, když je teplo, valím se a funím jako lokomotiva, i když třeba pořádně nic nedělám.
13. dub 2007 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já s tímhle zatím žádné problémy nemám, akorát mě strašně vytáčí, že musím chodit pomalu, vždycky jsem byla zvyklá chodit rychle, ale teď mě okamžitě začne píchat v boku, takže se musím šinout a to je tááááková nuda:slight_smile:
13. dub 2007 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taky jsem zvyklá chodit rychle, ale teď to prostě nejde i kdybych nakrásně chtěla. Jakmile zrychlím krok, tak mám pocit šílenýho tlaku na spodek a nemůžu pořádně ani jít.
13. dub 2007 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, vypadá to dneska na krásný den :wink:
A já vám utečuuu :grinning: :grinning: :grinning: Nerada bych to zakřikla, ale chůzi zvládám i celkem rychlou, teda po rovině...do kopce funím jak lokomotiva :grinning:
13. dub 2007 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,uz se moc tesim na poledne :grinning:
jinak ja chodila docela rychle,ale jen do vikendu,ted se plazim - delam si srandu,ale tak jako driv uz nechodim - naucil me to manzel,jak je vysoky,tak dela dlouhy kroky a abych stihala vedle nej,tak mazu a funim jako lokomotiva :grinning:
13. dub 2007 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko - nápodobně :wink: A hlavně jsem pořád někam spěchala, tak si člověk zvykl chodit rychle...a teď mi někdy chvilku trvá, než si uvědomím, že spěchat nemusím a že bych vůbec jako těhu měla chodit pomaleji :grinning:
13. dub 2007 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky. :wink:
Evi, tak já teda pojedou tou v 11:49 ze Stěžer,jo? :wink:
13. dub 2007 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, má ta hospůdka zahrádku?
13. dub 2007 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kájo :wink: Myslíš v 10:49 :grinning:?
Lucko - pokud vím, tak zatím měli jen asi dva stolky venku, ale to by nám mohlo stačit :grinning:
13. dub 2007 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi, jj v 10:49. Nojo no těhu demence. :grinning:
13. dub 2007 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já myslím, že dva by nám stačili. Bříško mám teď o něco menší a navíc stejně dopředu a zadek si troufám říct, že nějak gigantickej nemám. :slight_smile:
13. dub 2007 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kájo :grinning: No hlavně když se najdem :grinning:
Já myslím, že mě by taky mohla stačit jedna židle :wink:
13. dub 2007 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi, až uvidíš takovou hubenou holku s bříchem, co se tak divně vleče, tak to jsem já. :grinning: :wink:
13. dub 2007 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A malá sestřenka mi ostříhala trochu ofinu, kže mám teď novej sestřih. :grinning:
13. dub 2007 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajejej, abych tě poznala :grinning:. Teď je těhulí hodně, tak doufám, že vás nepojede tím busem moc :grinning:. No kdyžtak hledej velkej pupek v růžových kalhotech :wink:
13. dub 2007 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já budu mít na sobě tmavší rifle a asi bílý svetr a na něm slabý černý na zip a jak říkám super novej sestřih. :grinning:
13. dub 2007 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ke kadeřnici jsem objednaná na 23.5., tak snad nebudu takovou dobu přenášet, abych náhodou nebyla v porodnici. Nj, to mě tam takhle objednal taťka, když mi zařizoval česání a stříhání na svatbu. Asi věří tomu, že Prcek bude poslouchat maminku, vysliší její prosby a narodí se nejdýl toho 11.5.
13. dub 2007 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
OK, budu hledat pupek v bílým svetru :grinning: Co si hodím já na sebe ještě netuším, ale růžový kaťata to jistí :sunglasses:
Jsem zvědavá na tvůj sestřih od sestřenky, kolik jí je :grinning:? To tě taťulda šikovně objednal, no snad už budete dávno s prckem doma :dizzy_face:
13. dub 2007 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak ofinku mi zastřihla pěkně, ale snad s tím něco udělám. :slight_smile: Je jí devět, já jsem ležela a ona mi česala vlasy a takhle do dopadlo. :slight_smile: Nj, taťka asi vážně počítá, že nebudu přenášet.
13. dub 2007 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Prcek se tam zase roztahuje a dělá vlnky na bříše asi už se těší na oběd. :slight_smile:
13. dub 2007 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kájo - u nás je to úplně to samý :dizzy_face: Asi jsou miminka na sebe natěšený :sunglasses:
13. dub 2007 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek