• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
autor
Evi, vypadá to, že jo. :dizzy_face: Nemůžu ani pořádně identifikovat, co tam dělá, pže jednou mi po břiše přeběhne vlka, pak se mi začne celý břícho jako by klepat, hýbat do jednoho směru a pak se pěkně protáhne, což bolí asi nejvíc, ale ať to bolí, jak chce, já říkám hlavně ať se hýbe. :dizzy_face:
13. dub 2007 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kájo - přesně tak :dizzy_face: Napsala jsi to, jako bys mluvila o mém bříšku :sweat_smile:
13. dub 2007 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Je vidět, že už se těšej. :dizzy_face: Třeba je dneska tak navnadíme, že se vážně narodí na tom 38.tt. :dizzy_face:
13. dub 2007 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
To by bylo fajn :wink:
13. dub 2007 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jj, ale stejně si to rozhodnou samy. :slight_smile: Teda, já už mám hlad. :slight_smile:
13. dub 2007 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já právě přemýšlím, jestli ještě poslat grepíkovi sváču nebo si má počkat do poledne :sunglasses: Ale asi něco malýho pošlu...
13. dub 2007 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak já jsem Prckovi poslala Miňonky a jablko, tak snad mu to do oběda bude stačit. Kdyžtak ještě něco přihodím, teď bych ale řekla, že tam vyvádí kvůli tomu, jak už se nemůže dočkat na Grepíka a další miminka. :dizzy_face:
13. dub 2007 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kájo :dizzy_face: Jsem zvědavá, jestli v tom budou pokračovat i pak nebo nás nechají v klidu najíst :grinning:
13. dub 2007 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem zjistila, že Prcek se v poslední době hrozně rád předvádí a společnost více lidí se mu líbí. :grinning:
13. dub 2007 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo u nás je to většinou taky tak :sunglasses: a hlavně mám dojem, že jakmile vyměním šaty na doma za kalhoty, okamžitě začne řádit - buď se tolik těší ven nebo mu je těsno :grinning:
13. dub 2007 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Prckovi se zase líbí nejvíc v teplákách a v těhlech riflích. Nj, kluci mají většinou rádi hlavně pohodlí, ale divím se, že se Grepíkovi nelíbí v šatech. :astonished: :grinning:
13. dub 2007 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale jo, taky se mu v nich líbí :sunglasses: Akorát krtečkovský rifle jsou prostě nej a celkově kalhoty...podle mě tuší, že jde mamka ven nebo někam pařit, tak se těší :grinning:
13. dub 2007 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taky chce pařit, nj Prcek taky vypadá na to, že bude vymetat večírek za večírkem. :dizzy_face:
No jdu se ustrojit, učesat a ještě musím tak aspoň třikrát na záchod, abych tu cestu 16 vydržela. :sunglasses:
13. dub 2007 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, taky to vezmu přes záchod několikrát :grinning:
Já myslím, že nejen večírky, ale i hokej, budou ty naše děti často navštěvovat :dizzy_face:
13. dub 2007 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak na vas myslim jak jste se poznaly,musite pak napsat jestli vse bylo ok.
13. dub 2007 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj po víkendu, kde jste všechny? Kájo, Evi, doufám, že jste z toho bramobráku neporodily :wink:
16. dub 2007 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky čekám , jestli jste se poznaly a jak jste pařily a ony se holky vypařily :grinning:
16. dub 2007 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, poznaly jsme se, zejména holky květnovky byly k nepřehlédnutí :grinning:
16. dub 2007 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je paráda, to z vás měli v hospůdce radost, samá těhulka :grinning:
16. dub 2007 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,ja ziju,jen jsem byla bez PC a o vikendu jedna akce za druhou a ted musim taky zase ven,ale je to super - venku je nadherne :grinning:
V sobotu jsme byli na svatbe a hned bych se vdavala znovu :wink: ,vratili jsme se az ve 3:00.
Lucko tesis se na zitrek,ja uz hodne :slight_smile: . Sejdeme se tedy pred Centralem v 15.50?
16. dub 2007 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj Kači, jojo, těším se, hlavně jsem zvědavá :wink: sraz platí!
no jo, tys byla vlastně na svatbě, dala sis aspoň něco dobrýho? my jsme o víkendu trochu výletovali a hoodně nakupovali:slight_smile: Půjdu se taky provětrat, d rána mi třeštila hlava, te´d to trochu povolilo, tak to risknu.
16. dub 2007 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :wink:,
jsem tu stále 2v1 :grinning: a pokud vím, Kája je na tom stejně :sunglasses: . Takže bramborák nezabírá :grinning:. Je fakt, že my s Kájou jsme se poznali hnedka, ty pupky prostě nezamaskujem :grinning:. Bylo to fajn a tak doufám, že srazík brzy zopakujem, akorátže my už asi s kočárkama a vy s pupkama k nepřehlédnutí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Já o víkendu i dneska dopolko taky lítala všude možně, až teď jsem dosedla :wink:. Užívejte sluníčka!
16. dub 2007 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Evi, tak to je fajn, jen si tam ty broučky ještě chvíli nechte :slight_smile: pro sraz jsem určitě, aspoň si zkusím, jak se manévruje s Cortinou, když je plně naložená :slight_smile: a na pupku intenzivně pracuju :wink:
16. dub 2007 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko - :grinning: to je fakt a že asi bude pořádně naložená, neboť mi přijde že grepík zabírá čím dál tím víc místa :dizzy_face: Kor když do toho bude plná ještě plínka :grinning:
To jsem zvědavá, jak ten pupek vypracuješ...zatím ses snažila nějak málo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. dub 2007 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslím, že od pátku roste jak divý :slight_smile:
16. dub 2007 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo, že by najednou :grinning: No však uvidíme, já si to přijdu zkontrolovat :grinning:
16. dub 2007 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem dorazila domu,jsem uplne hotova :grinning: ,skvele jsem si ten dnesni den uzila :slight_smile: .
Lucko super,ze roste brisko. Me ted nejak taky povyrostlo :slight_smile:
No na svatbe jsem se snazila hlidat,ale nakonec jsem dietu porusila a celou dobu mela strach,aby to zlucnik zvladnul, ale vse je v pohode :wink:
Dneska jsme byli v Kuklenach na ty kocarky a asi jsem si vybrali kocarek a postylku.Kocarek se nam kupodivu libil uplne jiny - Dorjan - Spring Cool a manzel je jim nadseny,takze asi priste objedname i s postylkou a polokokos.matraci.Barva bude bezovo oranzova - je neutralni, sedivocervena by nebyla tak pekna,bylo to moc tmave.
Take jsem dneska sehnala saticky pro malou,koupila vlhcene ubrousky s krabickou,prebalovaci podlozky,dostala od budouci babicky frote rucnik a hrebinek pro mimi :grinning:
Uz se tesim moc na zitrek,jsem fakt zvedava jaky to bude.
Evi,Kajo drzte se,tohle pocasi ma byt pry jeste horsi - v kvetnu 30 a v cervnu az 35 stupnu.
16. dub 2007 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jen si to přijď přeměřit, Evi :slight_smile:
Teda Kači, ty ses rozjela :slight_smile:
no a to počasí - to se opravdu nemůžu dočkat :rolling_eyes:
16. dub 2007 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Že bychom vás s Kájou naladily těma pupkama :grinning:? No,je fakt, že je to vysoce nakažlivý :grinning:
Katko - to je fajn, že i při porušení diety jsi to zvládla :wink:
Neutrální barvy jsou nejlepší a na léto lepší světlejší, vybrali jste výborně... Teeeda ale rozjela ses pěkně s těma nákupama...
Lucko - neříkej dvakrát :grinning:
S tím počasím mi to ani neříkejte, co budeme dělat s malinkým miminkem v pařácích :angry: ? Chodit ven v šest ráno a jinak abychom snad zalezli do sklepa, ne :grinning:?
16. dub 2007 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky presne,ja si vyberu nejchladnejsi mistnost a budu tam zavrena,nedokazu si predstavit chodit na slunicko s velkym briskem,uz ted funim jak medved :grinning:. a s miminkem si to nedokazu vubec predstavit - ale zase jim nebude zima :wink:
No dneska jsem se s nakupy rozjela,ale zase se budu mirnit :wink:
Holky kdyby jste videli co se mnou udelala ta dietni ryze a zelenina,co jsem si dala v patek,jen tak tak jsem dobehla domu na WC :grinning: - a v sobotu jsem si dala i zakusek(dieta :confounded: )a nic,takze ted se hlidam,ale zase pokud mam na neco vylozene chut,tak si to dam,nevydrzim to,mam slabou vuli :sweat_smile:
Dneska jsem zkousela ten kocarek a kdyz jsem prendavala rukojet neslo me to pres brisko,pani se smala,ze to ted bude asi jenom tezsi :grinning: - no asi nejvyssi cas koupit kocarek :grinning:
Jenom jsem se strasne stydela,manzel se k tomu vrhnul,vse zvladnul v pohode a ja tam s tim valcila - pani prodavacka byla mile prekvapena,ja cervena,protoze jsem mu davala spatne rady a on to vedel lip
16. dub 2007 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek