Trutnov, Hradec Králové

Zdravím holky,najde se tady nějaká budoucí mamina z okolí Hradce Králové nebo Trutnova?! 😉
kajuleautor
13. dub 2007
Evi, vypadá to, že jo. x-) Nemůžu ani pořádně identifikovat, co tam dělá, pže jednou mi po břiše přeběhne vlka, pak se mi začne celý břícho jako by klepat, hýbat do jednoho směru a pak se pěkně protáhne, což bolí asi nejvíc, ale ať to bolí, jak chce, já říkám hlavně ať se hýbe. x-)
slevik
13. dub 2007
Kájo - přesně tak x-) Napsala jsi to, jako bys mluvila o mém bříšku :-N
kajuleautor
13. dub 2007
Je vidět, že už se těšej. x-) Třeba je dneska tak navnadíme, že se vážně narodí na tom 38.tt. x-)
slevik
13. dub 2007
To by bylo fajn 😉
kajuleautor
13. dub 2007
Jj, ale stejně si to rozhodnou samy. 🙂 Teda, já už mám hlad. 🙂
slevik
13. dub 2007
Já právě přemýšlím, jestli ještě poslat grepíkovi sváču nebo si má počkat do poledne 😎 Ale asi něco malýho pošlu...
kajuleautor
13. dub 2007
No tak já jsem Prckovi poslala Miňonky a jablko, tak snad mu to do oběda bude stačit. Kdyžtak ještě něco přihodím, teď bych ale řekla, že tam vyvádí kvůli tomu, jak už se nemůže dočkat na Grepíka a další miminka. x-)
slevik
13. dub 2007
Kájo x-) Jsem zvědavá, jestli v tom budou pokračovat i pak nebo nás nechají v klidu najíst 😃
kajuleautor
13. dub 2007
Já jsem zjistila, že Prcek se v poslední době hrozně rád předvádí a společnost více lidí se mu líbí. 😃
slevik
13. dub 2007
Jo u nás je to většinou taky tak 😎 a hlavně mám dojem, že jakmile vyměním šaty na doma za kalhoty, okamžitě začne řádit - buď se tolik těší ven nebo mu je těsno 😃
kajuleautor
13. dub 2007
Prckovi se zase líbí nejvíc v teplákách a v těhlech riflích. Nj, kluci mají většinou rádi hlavně pohodlí, ale divím se, že se Grepíkovi nelíbí v šatech. :-o 😃
slevik
13. dub 2007
Ale jo, taky se mu v nich líbí 😎 Akorát krtečkovský rifle jsou prostě nej a celkově kalhoty...podle mě tuší, že jde mamka ven nebo někam pařit, tak se těší 😃
kajuleautor
13. dub 2007
Taky chce pařit, nj Prcek taky vypadá na to, že bude vymetat večírek za večírkem. x-)
No jdu se ustrojit, učesat a ještě musím tak aspoň třikrát na záchod, abych tu cestu 16 vydržela. 😎
slevik
13. dub 2007
Jojo, taky to vezmu přes záchod několikrát 😃
Já myslím, že nejen večírky, ale i hokej, budou ty naše děti často navštěvovat x-)
zdenicka
13. dub 2007
holky tak na vas myslim jak jste se poznaly,musite pak napsat jestli vse bylo ok.
cina
16. dub 2007
Ahoj po víkendu, kde jste všechny? Kájo, Evi, doufám, že jste z toho bramobráku neporodily 😉
macanet
16. dub 2007
Taky čekám , jestli jste se poznaly a jak jste pařily a ony se holky vypařily 😃
cina
16. dub 2007
Jojo, poznaly jsme se, zejména holky květnovky byly k nepřehlédnutí 😃
macanet
16. dub 2007
Tak to je paráda, to z vás měli v hospůdce radost, samá těhulka 😃
kacici
16. dub 2007
Ahoj holky,ja ziju,jen jsem byla bez PC a o vikendu jedna akce za druhou a ted musim taky zase ven,ale je to super - venku je nadherne 😃
V sobotu jsme byli na svatbe a hned bych se vdavala znovu 😉 ,vratili jsme se az ve 3:00.
Lucko tesis se na zitrek,ja uz hodne 🙂 . Sejdeme se tedy pred Centralem v 15.50?
cina
16. dub 2007
AHoj Kači, jojo, těším se, hlavně jsem zvědavá 😉 sraz platí!
no jo, tys byla vlastně na svatbě, dala sis aspoň něco dobrýho? my jsme o víkendu trochu výletovali a hoodně nakupovali🙂 Půjdu se taky provětrat, d rána mi třeštila hlava, te´d to trochu povolilo, tak to risknu.
slevik
16. dub 2007
Ahojky 😉,
jsem tu stále 2v1 😃 a pokud vím, Kája je na tom stejně 😎 . Takže bramborák nezabírá 😃. Je fakt, že my s Kájou jsme se poznali hnedka, ty pupky prostě nezamaskujem 😃. Bylo to fajn a tak doufám, že srazík brzy zopakujem, akorátže my už asi s kočárkama a vy s pupkama k nepřehlédnutí :-p 😃
Já o víkendu i dneska dopolko taky lítala všude možně, až teď jsem dosedla 😉. Užívejte sluníčka!
cina
16. dub 2007
Ahoj Evi, tak to je fajn, jen si tam ty broučky ještě chvíli nechte 🙂 pro sraz jsem určitě, aspoň si zkusím, jak se manévruje s Cortinou, když je plně naložená 🙂 a na pupku intenzivně pracuju 😉
slevik
16. dub 2007
Lucko - 😃 to je fakt a že asi bude pořádně naložená, neboť mi přijde že grepík zabírá čím dál tím víc místa x-) Kor když do toho bude plná ještě plínka 😃
To jsem zvědavá, jak ten pupek vypracuješ...zatím ses snažila nějak málo :-p 😃
cina
16. dub 2007
Já myslím, že od pátku roste jak divý 🙂
slevik
16. dub 2007
Jooo, že by najednou 😃 No však uvidíme, já si to přijdu zkontrolovat 😃
kacici
16. dub 2007
Ahoj holky,tak jsem dorazila domu,jsem uplne hotova 😃 ,skvele jsem si ten dnesni den uzila 🙂 .
Lucko super,ze roste brisko. Me ted nejak taky povyrostlo 🙂
No na svatbe jsem se snazila hlidat,ale nakonec jsem dietu porusila a celou dobu mela strach,aby to zlucnik zvladnul, ale vse je v pohode 😉
Dneska jsme byli v Kuklenach na ty kocarky a asi jsem si vybrali kocarek a postylku.Kocarek se nam kupodivu libil uplne jiny - Dorjan - Spring Cool a manzel je jim nadseny,takze asi priste objedname i s postylkou a polokokos.matraci.Barva bude bezovo oranzova - je neutralni, sedivocervena by nebyla tak pekna,bylo to moc tmave.
Take jsem dneska sehnala saticky pro malou,koupila vlhcene ubrousky s krabickou,prebalovaci podlozky,dostala od budouci babicky frote rucnik a hrebinek pro mimi 😃
Uz se tesim moc na zitrek,jsem fakt zvedava jaky to bude.
Evi,Kajo drzte se,tohle pocasi ma byt pry jeste horsi - v kvetnu 30 a v cervnu az 35 stupnu.
cina
16. dub 2007
No jen si to přijď přeměřit, Evi 🙂
Teda Kači, ty ses rozjela 🙂
no a to počasí - to se opravdu nemůžu dočkat 8-(
slevik
16. dub 2007
Že bychom vás s Kájou naladily těma pupkama 😃? No,je fakt, že je to vysoce nakažlivý 😃
Katko - to je fajn, že i při porušení diety jsi to zvládla 😉
Neutrální barvy jsou nejlepší a na léto lepší světlejší, vybrali jste výborně... Teeeda ale rozjela ses pěkně s těma nákupama...
Lucko - neříkej dvakrát 😃
S tím počasím mi to ani neříkejte, co budeme dělat s malinkým miminkem v pařácích ]-( ? Chodit ven v šest ráno a jinak abychom snad zalezli do sklepa, ne 😃?
kacici
16. dub 2007
Holky presne,ja si vyberu nejchladnejsi mistnost a budu tam zavrena,nedokazu si predstavit chodit na slunicko s velkym briskem,uz ted funim jak medved 😃. a s miminkem si to nedokazu vubec predstavit - ale zase jim nebude zima 😉
No dneska jsem se s nakupy rozjela,ale zase se budu mirnit 😉
Holky kdyby jste videli co se mnou udelala ta dietni ryze a zelenina,co jsem si dala v patek,jen tak tak jsem dobehla domu na WC 😃 - a v sobotu jsem si dala i zakusek(dieta :-S )a nic,takze ted se hlidam,ale zase pokud mam na neco vylozene chut,tak si to dam,nevydrzim to,mam slabou vuli :-N
Dneska jsem zkousela ten kocarek a kdyz jsem prendavala rukojet neslo me to pres brisko,pani se smala,ze to ted bude asi jenom tezsi 😃 - no asi nejvyssi cas koupit kocarek 😃
Jenom jsem se strasne stydela,manzel se k tomu vrhnul,vse zvladnul v pohode a ja tam s tim valcila - pani prodavacka byla mile prekvapena,ja cervena,protoze jsem mu davala spatne rady a on to vedel lip

Začni psát odpověď...

Odešli