• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
No, zima jim sice nebude, ale pokud vím, tak pro mimi je lepší zima než hic :unamused:
Já taky začínám nějak funět, hlavně mě grepík tlačí všude, kde může...celý bříško tvrdý, utlačený, dokonce to vypadá i na nějakou modřinu :grinning:
Katko - tak to vypadá, že dieta není to pravý :sweat_smile: příště holt bramborák :sunglasses:
Já manžu při zkoušení kočárku nechala ve svém živlu a jen zdálky pozorovala a koukám, že jsem dobře udělala :slight_smile:
16. dub 2007 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi presne,priste jen rozumna dietka,sice nemuzu vse,ale zase si davat vylozene dietni jidlo - stejne to nedopadlo dobre :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2007 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem stála radši stranou a manžel si kočárek v obchodě ošéfoval sám.
My jsme objednali postýlku a věci do ní, koupila jsem kaťata a košili a včera jsem kupovali kameru :sunglasses: abych se necítila blbě, že jsem z toho nakupování vyšla s prázdnou, mám tričko a topík :slight_smile:
Kačko, ta zelenina by mě prohnala taky. podle mě, když si občas něco dopřeješ, tak se nic nestane
16. dub 2007 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko :wink:
Holky, já si na sebe už dloooouho nic nekoupila, u mě to je tak 1 triko za rok :unamused: ale zato ty nákupy na mimčo...už jsem myslela, že mám vše, ale neodolala jsem a objednala ještě superrifličky a overálek :sunglasses: A už se těším, jak budu pokračovat v nákupech, až porosteme...
My spíš uvažujeme o nějakým lepším foťáku, ale hned to asi nedopadne...
Kočky, nemáte nějakej tip na origoš svatební dar a taky dar ke třicetinám? Furt si s tím lámu těhuhlavu :confused:
16. dub 2007 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
my právě foťák máme, vlastně se dá fotit i na tu kameru, myslím, že ji užijeme.
Mně se v září žení bratr, takže ten svatební dar taky budu muset řešit :unamused:
16. dub 2007 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
My foťák máme, digitál, ale celkem obyč. a oba nás baví focení, tak bychom rádi nějakej fakt dobrej...no uvidíme...
My máme jít na dvě svatby v červnu a v květnu má ten kámoš narozky, tak mám dojem, že nějak nestíháme :grinning:
16. dub 2007 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak se svatebnim darem bych sla primo za nevestou a zenichem - my to takhle udelali pokazde a vzdycky jsem se dozvedeli co si preji - vetsinou to byli penizky a tak je dostali,ale ve forme treba kasicky,truhlicky a 20Kc :grinning:(nebo je zalisovat)
No a svagrova ma v kvetnu 30.narozeniny a preje si MOzartovy koule(cokoladove)jsou drahe,takze nic jineho nechce,ale urcite ji jeste neco k tomu poridime,ale bohuzel ted s penezmi taky valcime,no jo pro miminko udelame cokoliv,ted nakupujeme jen pro Terezku - ale kecala bych o vikendu me manzel koupil tehu halenku,takze uz mam kalhoty a halenku(jeste stesti,ze me ta kamaradka popujcovala tehotenske obleceni),ja si jinak totiz taky toho moc nekupuju. Fotak ani nemame - mame starou klasiku,takze ten chceme do narozeni Terezky poridit pres net,ale porad vahame,zda si ho nebudeme nadale pujcovat od segry,uvidime. Ty penizky strasne leti,ale to urcite znate :wink:
17. dub 2007 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kači, máš pravdu, penězma nikdy neurazíš, oni nám je dali taky, jen vymyslet nějakou formu.
Je fakt, že to lítá strašně, ale zase když se to nakupuje postupně, tak to zase tolik nebolí :wink:
já si ještě plánuju na léto koupit nějaký pěkný šatičky a možná plátěný kalhoty a tím končím, vypadá to, že si vystačím s tím, co mám :slight_smile:
17. dub 2007 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak jsem zase tady. :wink: Měli jsme něco s počítačem, tak proto jsem se tu neukázala. Rozhodně ale ještě nerodíme. Dneska jsem byla v poradně a CS se mi zase o něco zvýšilo a na monitoru už se nám ty kontrakce taky objevujou. Doktorka říkala, že už se připravuje na porod, akorát se ještě musím víc otevřít. Dělala mi i ultrazvuk a podle něj má Prcek cca 3kg. :dizzy_face:
19. dub 2007 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobrý ráno, tak co je tady někdo jako já, kdo nemohl dneska vůbec spát? Já jsem dneska v noci měla takový bolesti, že jsem se v jednu probudila a lítala po baráku jako šílenec. Teď si dávám k snídani chleba tvarohem a pórkem a čaj, mňam. :slight_smile: Ještě musím zařídit tu dětskou doktorku a sepsat ten porodní plán. Mamka říká, piš ať to stihneš než pojedeš do porodnice, já říkám, že než pojedu do porodnice stihnu ho napsat ještě desetkrát. Péťa ten už mě taky vidí v porodnici, já ale na čarodějnice přeci nemůžu chybět. :sunglasses:
20. dub 2007 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj Kajul, tak to se drž :slight_smile: jak je to s tou doktorkou? máš nějaké doporučení? jinak my jsme byly s Kačkou v úterý na tom kurzu a jsme mooooc spokojený :slight_smile:
20. dub 2007 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Musím ještě zařídit dětskou doktorku pro Prcka. Ona by měla být zařízená už od toho 35.tt, ale nějak jsme to nestíhali. :sweat_smile: Já byla na kurzu ve čtvrtek, probrali jsme porod, porodní plán, kže už můžu jít rodit. :sunglasses:
20. dub 2007 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ty už máš nějakou vybranou?
20. dub 2007 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jojo, já mám vybranou tetu, je to mamky sestřenka, tak nás snad vezme. Ale na kurzu jsme probírali doktorky v Hradci a tak nám tam taky nějaký doporučovala, ale záleží na tom odkud přesně jsi.
20. dub 2007 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak to jo :slight_smile:
20. dub 2007 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No za chvilku už budeš shánět taky. :wink:
20. dub 2007 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jsem se chtěla podívat, jak ti vyrostlo bříško a ty jsi sem ani nedala fotečky. :angry:
20. dub 2007 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja to musím teprve nafotit :slight_smile: , pak vám to sem na chvilku dám, ale Kačka říkala, že vyrostlo (aby mě uklidnila :slight_smile: )
20. dub 2007 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak foť, ať se můžeme podívat. :wink: Mně přijde, že už se mi spíš nějak zmenšuje, tím jak klesá dolů.
20. dub 2007 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo, prý i na konci trochu klesne váha
20. dub 2007 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jojo, to jsem taky slyšela, že někomu klesne i váha, to ale rozhodně neplatí u mě. Minulý týden jsem měla 68,8kg a včera u doktorky jsem měla 69,2kg, ale zajímalo by mě, kde ty kila mám. Přibrala jsem cca 14kg.
20. dub 2007 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nejspíš v tý bowlingový kouličce, co si nosíš před sebou :wink:
20. dub 2007 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nojo, to jsem si taky říkala, ale že by ta bowlingová koulička vážila 14kg? :sweat_smile: I když ono mi šlo taky něco i do zadku, jsem zjistila, že některý svoje kalhoty nepřetáhnu ani přes stehna. Doufám, že si nebudu muset pořizovat novej šatník.
20. dub 2007 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Lucko vazne ti to brisko povyrostlo - roste pomalinku,ale roste :wink:
Kajo,to jsem rada,ze se maly Pata jeste maminky drzi,kdyz si chces uzit carodejnice :slight_smile:
Ja budu mit detskou lekarku v Malsovicich - chodi tam kamaradka a je moc spokojena,ja tam s ni priste pujdu a okouknu si to tam
Jinak vcera jsem mela opet koliku,nemohla se nadechnout,bolest v nadbrisku jak s.....,ale je to moje chyba,k obedu jsem si dala neco co jsem vubec nemela,takze si muzu nadavat sama - jsem blba. Nastesti jsem mela ty tbl. a cipky od Dr. a do pul hodiny to zabralo,ale uz to pokouset nebudu,nestoji to za to,kroutila jsem se zase jako zizala,bylo me na zvraceni a chtelo se mi umrit.Jediny ceho jsem se bala,ze budu muset jet do nemocnice,ze me ty leky nepomuzou a ja zase budu trpet hodne dlouho.Ted je mi lip,ale tu dietu budu dodrzovat teda porad,musim.
Kajo 14kg,to neni mozny,ty jsi stihlounka jak proutek - teda krome briska :grinning: :grinning: :grinning:
Ten kurz je fakt super,uz se tesim na dalsi :wink:
20. dub 2007 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kači, tak to mě mrzí, teď už bych tu dietu nepokoušela, je jasný, že když se nic neděje, tak člověk neodolá, ale dávej pozor.
Já jsem zatím přibrala šest kilo, ale taky se mi to nejspíš usazuje tam, kde nemá, do letních sukní se prostě nenarvu :unamused:
na kurz se těším taky, akorát už je téměř jisté, že na ten kurz s tatínky v květnu, budu muset jít sama, ach jo :frowning2:
20. dub 2007 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci, jj je to možný, taky se tomu divím a říkám si, kde ty kila jsou. :sweat_smile: Tak si dej rýži a zeleninku a bude líp, uvidíš. :wink: :grinning: Ne vážně dávej a jak říká Luci moc to nepokoušej. I když ono se to asi lehce, ale co je rýže oproti svíčkový s pěti. :wink:
20. dub 2007 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásné slunečné dopoledne. :wink: Teda dneska je vážně hezky akorát na procházku, že bychom šli na rozhlednu? :slight_smile:
22. dub 2007 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kajo,uz jsem tady.
26. dub 2007 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli chces poradit neco soukromeho a nechces to tady psat klidne pisni do IP,ja to snad budu vedet
26. dub 2007 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dneska jsem byla v poradně. Víš, jak jsem měla probémy s tou infekcí. Tak minulý týden mi dělala doktorka kultivaci a zase tam mám streptokoka. Říkala, že jakmile budu mít bolesti, mám jet do porodnice hnedka a dají mi tam ATB a tím ho přeléčí ještě běhěm porodou při tý první době porodní. To víš, já plašan, říkám si jestli je možný, aby toho bacila stihli takhle rychle zlikvidovat a Prckovi to neublížilo. Jinak mi řekla, když mě prohlížela, že cítí hlavičku, jak už se dost tlačí dolů a objednala mě na příští čtvrtek, prý je ale možný, že už se neuvidíme. Tak jsem na to zvědavá, pže já si pořád myslím, že budu přenášet.
26. dub 2007 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek