Trutnov, Hradec Králové

Zdravím holky,najde se tady nějaká budoucí mamina z okolí Hradce Králové nebo Trutnova?! 😉
cina
15. pro 2006
nene, do Vrchlabí
kaci.k
15. pro 2006
Ahojky ja jsem primo z Trutnova. 🙂
kajuleautor
15. pro 2006
Zdravím Kaci, já bydlím 17km od Trutnova ve Svatoňovicích. 🙂
kaci.k
15. pro 2006
Ahojky jojo je to kousek. 🙂 Uz vis kde budes rodit?
kajuleautor
15. pro 2006
No ještě pořád nad tím přemýšlím, ale buď v Trutnově nebo v Hradci.
kaci.k
15. pro 2006
To ja budu rodit v
trutnove.Bydlim asi 3 min. od porodnice tak to mam fakt kousek-))) a chodis plavat nebo cvicit?Koukam ze mas termin 11.kvetna...to je hezke datum
kajuleautor
15. pro 2006
Jo, proč se ti tak líbí?! 😉 Ono to je stejně kolikrát jinak, já jsem se měla narodit 1.6. a narodila jsem se 5.6. 😉 No zatím nechodím, ale chystám se na to. 😉 Já teď budu muset jít, ale kdyžtak mi napiš IP, kam se dá v Trutnově chodit cvičit nebo jak to funguje?! Ty chodíš do Trutnova k doktorce a kdyžtak ke který jestli se můžu zeptat a v kolikátým jsi tt?! Jsem zvědavá, co?! 😉
kajuleautor
17. pro 2006
Zdravím, tak copak děláte o adventní neděli?! 😉
kacici
17. pro 2006
Ahoj Kajule,ja se dneska tak precpala bramb.salatu,ze si pekne nadavam :-|. Jinak na to cviceni se teprve chystam zeptat,ale pak dam urcite vedet co a jak 😉 . ja bych potrebovala pohyb jak sul. Zacalo me bolet v krizi a neni to zrovna moc prijemny pocit. A jak ty? Ja se priznam,asi jsme s manzelem trochu prasteny,ale letos jsme si ozdobili stromecek tyden dopredu 😃
kajuleautor
17. pro 2006
To já bych teď taky pořád jenom jedla. 😉 Ten stromeček normálně strojíme 23. večer, ale letos už ho taky máme ustrojenej, kže si z toho nic nedělej. 😉 Já se občas přinutím a zacvičím si, ale přemýšlím nad tím, že někam začnu chodit pravidelně a hlavně chci chodit na ty předporodní kurzy. Ještě se zeptám doktroky jak s tím plaváním.
kacici
17. pro 2006
Ja uz mam totiz treti den zaludek na vode, ale chut k jidlu obrovskou 😉 . Bohuzel neznam meze a tak to taky dneska tak dopadlo. Plavani je nejzdravejsi pohyb v tehotenstvi,ale ja mam strach z infekce
kajuleautor
17. pro 2006
Tak to jsme na tom stejně, taky mám strach z infekce. Zeptám se doktorky a uvidím, co mi na to řekne. Teď si nakrájím sýr a rajče a potom mám chuť na oukrop.
kacici
17. pro 2006
Kamaradka chodila kazdy den plavat az do 8.mesice,pak mela strach. Brala si tampon napusteny v tee tree oleji a nemohla si to vynachvalit. Byla sportovkyne telem i dusi,ted ma prece jenom jine starosti,ma doma 14 denniho chlapecka 😉
Ja veceri radsi ani nepokousim, ten bramb.salat me dava pekne zabrat - vsak aby ne 😃 snedla jsem skoro celou misu sama 😉
kajuleautor
17. pro 2006
No tak to se ti ani nedivím, že ti dává zabrat, to by dal i mě a že já jsem zvyklá toho sníst hodně a nic to se mnou neudělá. 😉 Teď už toho ale nesním tolik jako dřív, i když jsme dva. 😉 Taky jsem přemýšlela nad nějakým tampónem.
kacici
17. pro 2006
Kajule,ty jsi Kata jako ja,nebo se jmenujes jinak?
kajuleautor
17. pro 2006
No jmenuju se Karolína, ale jsem zvyklá na všechny holčičí jména od K a pak na Terezu a Kristýna, pže tak se jmenujou ségry. 🙂
kacici
17. pro 2006
Karolina super. a jak chces abych te oslovovala,prijde mi kajule moc tvrde 😉 .Nechtela by si zacit plavat v HK? ja bych klidne chodila s nekym,jen musim pristi tyden ukecat doktorku na delsi vychazky.Mam jen 2 dop. a 2 dop. a za tu dobu se nemuze skoro nic stihnout.Zaroven se ji zeptam taky na tyhle problemy s infekcemi z bazenu,jake je riziko atd.
kajuleautor
17. pro 2006
No tak se jí na to zeptej a dej pak vědět. 😉 Já se taky optám jestli můžu chodit a klidně bych s tebou chodila, pže samotný se mi taky chodit nechce.
kacici
17. pro 2006
Karol,to by bylo moc fajn. Jdu k ni az ve ctvrteka,ale urcite se ji zeptam a napisu ti jak jsem dopadla 😉 .Videla bych to po Novym roce. A ty mas neomezene vychazky?
kajuleautor
17. pro 2006
My k ní jdeme ve středu, budeme mít i výsledky z genetiky a taky bychom měli jít na velkej UTZ, tak snad bude všechno v pořádku. Taky doufám, že se nám Prcek pěkně ukáže jako vždycky, pže si ho chceme vyfotit. 😉 Zatím vycházky nemám nijak omezený, tak snad se ve středu nic nezmění. Jsem pěkně nervózní, jak to dopadne.
kacici
17. pro 2006
Karol budu na tebe myslet,ja jdu totiz taky rano ve stredu na UTZ,jdu na potvrzeni srdecni akce do FN.Musim tam byt v 8.00,pak uz ma muj lekar dovolenou.uvidis ze vse bude v nejlepsim poradku a od ledna zacneme spolu chodit plavat 😉
kajuleautor
17. pro 2006
Tak to doufám, že bude všechno v pořádku i u vás a budeme moct začít chodit plavat. 😉 Jinak mi říkaj Kájo, Kajush nebo Kaju atd.
kacici
17. pro 2006
Kajo 😃 ,tak mam vybrano osloveni. hned ve stredu pisni,ja taky dam vedet,ano? 😃 A uz mas vybranou porodnici nebo kam budes chodit na predporodni kurs?
kajuleautor
17. pro 2006
No to právě váhám, buď Trutnov nebo Hradec. Ve středu dám určitě vědět. 😉
kacici
17. pro 2006
Tak se budu tesit. preju pekny nedelni vecer,ja musim pustit manzela k pocitaci 😉
kajuleautor
17. pro 2006
Taky přeju pěkný večer. 😉 A určitě se ozvi. 😉
roza
18. pro 2006
Kaci.k, já to mám od porodnice asi 5 minut, tak to jsme skoro sousedé? Kdepak přesně bydlíš?
roza
19. pro 2006
Ahoj, to už sem nikdo nechodí? 😞
kajuleautor
19. pro 2006
roza: Ale jo já jsem tady pořád, akorát když přijdu, tak tu nikdo není. 😞
roza
20. pro 2006
A zase nikdo? Já si teda umím vybrat čas ]-(

Začni psát odpověď...

Odešli