• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
nene, do Vrchlabí
15. pro 2006 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ja jsem primo z Trutnova. :slight_smile:
15. pro 2006 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdravím Kaci, já bydlím 17km od Trutnova ve Svatoňovicích. :slight_smile:
15. pro 2006 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky jojo je to kousek. :slight_smile: Uz vis kde budes rodit?
15. pro 2006 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No ještě pořád nad tím přemýšlím, ale buď v Trutnově nebo v Hradci.
15. pro 2006 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
To ja budu rodit v
trutnove.Bydlim asi 3 min. od porodnice tak to mam fakt kousek-))) a chodis plavat nebo cvicit?Koukam ze mas termin 11.kvetna...to je hezke datum
15. pro 2006 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo, proč se ti tak líbí?! :wink: Ono to je stejně kolikrát jinak, já jsem se měla narodit 1.6. a narodila jsem se 5.6. :wink: No zatím nechodím, ale chystám se na to. :wink: Já teď budu muset jít, ale kdyžtak mi napiš IP, kam se dá v Trutnově chodit cvičit nebo jak to funguje?! Ty chodíš do Trutnova k doktorce a kdyžtak ke který jestli se můžu zeptat a v kolikátým jsi tt?! Jsem zvědavá, co?! :wink:
15. pro 2006 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdravím, tak copak děláte o adventní neděli?! :wink:
17. pro 2006 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kajule,ja se dneska tak precpala bramb.salatu,ze si pekne nadavam :unamused:. Jinak na to cviceni se teprve chystam zeptat,ale pak dam urcite vedet co a jak :wink: . ja bych potrebovala pohyb jak sul. Zacalo me bolet v krizi a neni to zrovna moc prijemny pocit. A jak ty? Ja se priznam,asi jsme s manzelem trochu prasteny,ale letos jsme si ozdobili stromecek tyden dopredu :grinning:
17. pro 2006 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To já bych teď taky pořád jenom jedla. :wink: Ten stromeček normálně strojíme 23. večer, ale letos už ho taky máme ustrojenej, kže si z toho nic nedělej. :wink: Já se občas přinutím a zacvičím si, ale přemýšlím nad tím, že někam začnu chodit pravidelně a hlavně chci chodit na ty předporodní kurzy. Ještě se zeptám doktroky jak s tím plaváním.
17. pro 2006 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja uz mam totiz treti den zaludek na vode, ale chut k jidlu obrovskou :wink: . Bohuzel neznam meze a tak to taky dneska tak dopadlo. Plavani je nejzdravejsi pohyb v tehotenstvi,ale ja mam strach z infekce
17. pro 2006 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to jsme na tom stejně, taky mám strach z infekce. Zeptám se doktorky a uvidím, co mi na to řekne. Teď si nakrájím sýr a rajče a potom mám chuť na oukrop.
17. pro 2006 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamaradka chodila kazdy den plavat az do 8.mesice,pak mela strach. Brala si tampon napusteny v tee tree oleji a nemohla si to vynachvalit. Byla sportovkyne telem i dusi,ted ma prece jenom jine starosti,ma doma 14 denniho chlapecka :wink:
Ja veceri radsi ani nepokousim, ten bramb.salat me dava pekne zabrat - vsak aby ne :grinning: snedla jsem skoro celou misu sama :wink:
17. pro 2006 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak to se ti ani nedivím, že ti dává zabrat, to by dal i mě a že já jsem zvyklá toho sníst hodně a nic to se mnou neudělá. :wink: Teď už toho ale nesním tolik jako dřív, i když jsme dva. :wink: Taky jsem přemýšlela nad nějakým tampónem.
17. pro 2006 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajule,ty jsi Kata jako ja,nebo se jmenujes jinak?
17. pro 2006 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No jmenuju se Karolína, ale jsem zvyklá na všechny holčičí jména od K a pak na Terezu a Kristýna, pže tak se jmenujou ségry. :slight_smile:
17. pro 2006 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karolina super. a jak chces abych te oslovovala,prijde mi kajule moc tvrde :wink: .Nechtela by si zacit plavat v HK? ja bych klidne chodila s nekym,jen musim pristi tyden ukecat doktorku na delsi vychazky.Mam jen 2 dop. a 2 dop. a za tu dobu se nemuze skoro nic stihnout.Zaroven se ji zeptam taky na tyhle problemy s infekcemi z bazenu,jake je riziko atd.
17. pro 2006 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak se jí na to zeptej a dej pak vědět. :wink: Já se taky optám jestli můžu chodit a klidně bych s tebou chodila, pže samotný se mi taky chodit nechce.
17. pro 2006 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karol,to by bylo moc fajn. Jdu k ni az ve ctvrteka,ale urcite se ji zeptam a napisu ti jak jsem dopadla :wink: .Videla bych to po Novym roce. A ty mas neomezene vychazky?
17. pro 2006 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My k ní jdeme ve středu, budeme mít i výsledky z genetiky a taky bychom měli jít na velkej UTZ, tak snad bude všechno v pořádku. Taky doufám, že se nám Prcek pěkně ukáže jako vždycky, pže si ho chceme vyfotit. :wink: Zatím vycházky nemám nijak omezený, tak snad se ve středu nic nezmění. Jsem pěkně nervózní, jak to dopadne.
17. pro 2006 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karol budu na tebe myslet,ja jdu totiz taky rano ve stredu na UTZ,jdu na potvrzeni srdecni akce do FN.Musim tam byt v 8.00,pak uz ma muj lekar dovolenou.uvidis ze vse bude v nejlepsim poradku a od ledna zacneme spolu chodit plavat :wink:
17. pro 2006 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to doufám, že bude všechno v pořádku i u vás a budeme moct začít chodit plavat. :wink: Jinak mi říkaj Kájo, Kajush nebo Kaju atd.
17. pro 2006 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajo :grinning: ,tak mam vybrano osloveni. hned ve stredu pisni,ja taky dam vedet,ano? :grinning: A uz mas vybranou porodnici nebo kam budes chodit na predporodni kurs?
17. pro 2006 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to právě váhám, buď Trutnov nebo Hradec. Ve středu dám určitě vědět. :wink:
17. pro 2006 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se budu tesit. preju pekny nedelni vecer,ja musim pustit manzela k pocitaci :wink:
17. pro 2006 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taky přeju pěkný večer. :wink: A určitě se ozvi. :wink:
17. pro 2006 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaci.k, já to mám od porodnice asi 5 minut, tak to jsme skoro sousedé? Kdepak přesně bydlíš?
18. pro 2006 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, to už sem nikdo nechodí? :frowning2:
19. pro 2006 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
roza: Ale jo já jsem tady pořád, akorát když přijdu, tak tu nikdo není. :frowning2:
19. pro 2006 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
A zase nikdo? Já si teda umím vybrat čas :angry:
20. pro 2006 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek