• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
Kajo nemej strach a nasla toho streptokoka v pochve - ze ano? jedna se o Streptococa agalactiae - pokud by tento nalez byl v moci,tak by ti ATB dali ihned,ale kdyz se to zjisti v pochve,tak ti daji ATB az behem porodu - daji ti nejspis ATB penicilinova,ale v tvem pripade bych jela do porodnice hned jak budes citit pravidelne kontrakce,na nic bych necekala. ja mam taky sice v planu jet az budou kontrakce castejsi,abych tam nemusela na nic cekat,ale kdybych mela pozitivni GBS,tak bych jela driv kvuli tem ATB - daji ti zrejme kapacku. Vazne nemej strach,je hodne maminek s pozitivnim nalezem,daji Vam ATB a miminko hned vysetri,nekdy dostava i miminko ze zacatku ATB,je to u komplikovanjesiho porodu,ale lepsi prevence nez pak lecit onemocneni. Drzim ti pesticky,podle me prenaset nebudes - do 5.5. budes mit porod za sebou a v naruci maleho Patu :wink:
26. dub 2007 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jojo, to je přesně on. Já jsem jenom četla že tenhle steptokok může na mimi špatně působit a může kvůli němu mít třeba zápal plic nebo zánět mozkových blan. Prý to má asi 50% těhotných, ale já jsem plašan a hnedka z toho mám nervy. :frowning2: Ale snad to bude dobrý, jak říkáš. Docela jsi mě uklidnila, díky. :wink:
26. dub 2007 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajo to je pravda na miminko to ma nepriznive ucinky,ale prave proto se tomu zabranuje podanim ATB :wink: - moje kamaradka mela tenhle nalez,rodila 3 dny az to vypadalo velice spatne,mala byla cela modra,zvazovali uz i cisare, ale vubec ji nic po porodu nebylo a predpoklady dostat infekci mela teda diky dlouhemu porodu hodne velikou.Nemej strach Dr. udela prvni posledni,z infekce maji vsichni strach,ale pri vhodne lecbe se tomu da zabranit :wink: . Jen jed vcas do porodnice a ihned to hlas sestricce a lekari,jak tam prijedes,ze ti maji dat ATB.Jinak moc gratuluju ke krasnemu brisku,teda to uz je pupik :grinning:
26. dub 2007 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tři dny ale nerodila kvůli tomu streptokokovi, že jo? :confused: Jakmile budu mít bolesti, tak tam jedu, max mě pošlou zpátky domů. Děkuju za pochvalu, mně přijde, že je teď pořád stejný. :slight_smile:
26. dub 2007 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajo urcite ne :grinning: . Ona byla hodne aktivni sportovkyne a chodila az do 7 mesice do posilovny a zvedala docela zatez - takze mela tak zpevnene panevni dno,ze i kdyz mela silu na tlaceni,tak ji neslo otevrit se vic(byla strasne stazena). Ten streptokok nic takoveho nedela,jen by mohl ublizit infekci miminku,kdyby tam nebyla podana ATB behem porodu.Ja doufam,ze takovy porod mit teda nebudu,pri druhem miminku uz nechodila tak cvicit a posilovat a bylo to v pohode :wink:
26. dub 2007 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Není to ta jak jsi o ní mluvila, když jsme byli u toho kocoura? Já teda taky doufám, že nebudu rodit tři dny. Doufám v rychlý a pohodový porod jako měla moje mamka. :slight_smile: Si věřím, co? :grinning: :sunglasses:
26. dub 2007 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No pupik ti krasne roste,jak jsme byli na tom obede,tak me prijde ze ti jeste povyrostl od te doby :wink:
26. dub 2007 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Myslíš? Já bych řekla, že to zkresloval ten svetr, pže i podle měření je dá se říct stejný. Akorát dneska mi přijde jakože je ještě víc dole.
26. dub 2007 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja mluvila o 2 kamaradkach,ale urcite byla jedna z nich tahle.
A to brisko myslim vazne - mozna to zkreslil ten svetr,ale prijde me ze to brisko mas urcite vetsi,i kdyby o par cm.Ale nizko teda je,to bude Pata za chvilku mezi nami :grinning: ,urcite se nemuzete s Petou dockat,vid?Ja uz se taky moc tesim,uz aby byl srpen :grinning:
26. dub 2007 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To máš pravdu už se nemůžeme dočkat. Dneska jsme o tom mluvili. Bavili jsme se o porodu a já jsem říkala, že on to tak neprožívá jako já a on mi řekl, že to si jenom myslím. Nj, když na těch chlapech to je těžko poznat. Člověk, aby k nim měl vážně návod na použití. :grinning:
26. dub 2007 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Neboj, ono ti to rychle uteče. :wink:
26. dub 2007 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky, Kájo neboj, určitě to bude v pohodě. Tý jo, on už bude květen!!
včera jsem jela autobusem a potkala jsem kolegu z práce (Angličana) a on mi říká, tys přece měla mít dítě, ne? a já říkám, že je ještě uvnitř a on mi to nechtěl věřit...
jinak už máme postýlku taky doma, ale se skládáním radši ještě počkáme.
27. dub 2007 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Luci, jj musíme těm doktorům víc důvěřovat. A jakou máte postýlku?
27. dub 2007 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda no jo, máš recht, za chvilku bude květen. Vážně to letí, koukám, že už tam mám 39.tt. :confused: :sunglasses:
27. dub 2007 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Kájo, máme tu stejnou postýlku jako vy. Původně jsme chtěli nějakou levnější, ale smozřejmě jsme zase neodolali:slight_smile: tak jsem zvědavá, jak bude vypadat :slight_smile:
27. dub 2007 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, taky jsem si říkala, že bychom mohli vybrat nějakou levnější, ale stejně jako vy, týhle jsme prostě nemohli odolat. :sunglasses: Přidala jsem do alba fotečku bříška. :slight_smile: Koukám, koukám, kde ho máš ty a bříško taky nikde nevidím. :confused:
27. dub 2007 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se na to hned mrknu :slight_smile: a pupík tam teda na chvilku hodím :slight_smile:
27. dub 2007 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jojo, dej ho tam, jsem zvědavá. :sunglasses:
27. dub 2007 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý brďo, ten teda je :wink:
27. dub 2007 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mně teda přijde pořád stejný. Možná ten svetr ho zkresloval. Akorát mi přijde, že je teď ještě víc dole.
27. dub 2007 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak je to tam, fotila jsem to v úterý. pořád nevím, kam se to miminko ve mně schovává :wink:
27. dub 2007 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No vidíš, že už taky roste. :wink: Počkej na poslední dva měsíce, pak ti naskočí ani nebudeš vědět jak. :slight_smile: Nemysli ono si ten prostor tam někde najde. Já si taky říkám, jak je možný, že se do tý mojí bowlingový kouličky vejde. :slight_smile:
27. dub 2007 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
roste, viď? taky myslím, že mi to pak vyskočí, ani nebudu vědět
27. dub 2007 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Péťa jedno přes víkend pracoval a když pak v neděli, tak přijel a úplně se divil, jak mi to břícho vyrostlo. :slight_smile: Mně se zdá pořád stejný, ale když ho porovnám s fotkama tak zhruba před měsícem a půl, tak je o hodně větší.
27. dub 2007 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, já to cítím i sama, kdyzž se ohýbám nebo že se mi i hůř spí
27. dub 2007 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jojo to ti věřím. Mě tak po tom 30.tt docela bolely záda, ale teď to přešlo (musím zaklepat), i když to břícho mám ještě větší. Koukám 29.tt to za chvilku půjdeš na ten velký ultrazvuk, že jo?
27. dub 2007 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, teď ve středu mám poradnu a příští pátek utz, doufám, že se nic nezměnilo:slight_smile:
27. dub 2007 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, určitě se něco změnilo. Malej bude zase o něco větší. :wink: Teď poroste jako z vody, já když jsem byla v tom 30.tt na UTZ, tak měl cca 1,5kg. To byl teda jen odhad podle toho UTZ a to se musí brát tak trochu s rezervou.
27. dub 2007 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, to jo, já myslela pohlaví:slight_smile: to jsem zvědavá, co mi řeknou, mně by taky zajímalo, jak je tam poskládanej, vůbec to nedokážu odhadnout :wink:
27. dub 2007 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
musim rict ze Lucce brisko roste,videla jsem to na vlastni oci :wink: . No me taky roste,ale vcera me zase dostala kamaradka,ktera me rekla,ze ho mam malinke na to ze budu koncit 6. mesic - takovy lidi bych zabijela :grinning: ,pak z nich mam akorat depku,ale jinak me brisko pochvalila.Ale aspon muzu jeste neco uklizet a hybat se.
Jen ty noce zacinaji byt cim dal horsi - chodim porad curat a pak nemuzu zabrat.
Holky prisla jsem vas jen na skok pozdravit,padim zase ven,kdyz je tam tak krasne - jdu s bafanem na louku,vcera jsem mu to slibila a slib musim dodrzet,tesi se na me :grinning: ,ale vecer urcite zase nakouknu,mejte se krasne a uzijte si slunecni den :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2007 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek