• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
autor
Však na tom ultrazvuku to uvidíš. :wink: Mně dělala ultrazvuk před 14dny, kže jsem se na Prcka taky koukla. Musím ale říct, že už jsem v tom měla docela guláš, jak je velký, tak už to není tak dobře vidět.
27. dub 2007 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau Kači, mně spíš říkají, ať jsem ráda, že se nemusím dlouho tahat s velkým pupíkem, takže mi to nevadí, aspoň jsem pohyblivá :slight_smile: jinak s těma nocema to mám stejný, dneska jsem si ve tři musela pustit na cd pohádku, manžel měl ze mě opravdu radost
27. dub 2007 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kači, to znám takový řeči. :wink: Ale včera mě jedna paní v poradně potěšila, když mi řekla, že na to, že mám za 14dní rodit, vypadám dobře, že mám pěkný bříško a že zase nebudu muset tolik hubnout. :sunglasses:
27. dub 2007 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, copak jsi si pustila za pohádku? Já si teď občas pouštím Gumidky, ale jenom tu písničku. :sunglasses:
27. dub 2007 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kájo, Kocoura Modroočka :wink:
27. dub 2007 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to věřím, že měl manžel docela radost. Ze mě měl Péťa dost, když jsme tady měli minulý týden puštěný to Bailando, já jsem se postavila, začala jsem se vrtět a řekla jsem mu ať se postaví, že jdeme tancovat. No koukal na mě jak na blázna. :grinning: :sunglasses:
27. dub 2007 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminy :wink:,
koukám, s těma pupkama to je všude stejný... Co člověk, to jinej názor. Jednou slyším, jak mám malej pupek, na to že to mám za pár a jindy zase že už se musím snad hned rozsypat :grinning:. Tak si vyberte :grinning:. Já myslím, že máme všechny bříška akorát a hotovo :wink:.
Venku je fakt krásně a já si toho užívám, dneska jsem neodolala, koupila Maminku a četla si venku na lavičce :sunglasses:
Co se týče polohy mimča, já taky netuším, jak tam je...občas mám představu, ale pak na mě vystrčí nožičku nebo ručičku někde úplně jinde a jsem mimo :grinning:. Mám dojem, že musí mít aspoň osm končetin :grinning:
Jo a o nocích mi ani nemluvte. Spím docela dobře, ale to věčný vstávání na záchod...chodím po 2hodinách a když se zapomenu a večer víc piju, tak i po hodině :angry: . A fakt mě to nebaví :grinning:
27. dub 2007 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko - hledala jsem u tebe fotečku bříška, ale nenašla :frowning2:
U mě můžete taky juknout na nové fotky pupíku, mám tam tři, ale možná ještě přidám nebo změním :slight_smile: Včera jsme tu měli kámoše fotografa, tak jsme se vyřádili :grinning:
27. dub 2007 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Evi, ona ji tam Lucka dala jenom na chvilku. Už jí ale vážně trochu povyrostlo. :slight_smile:
27. dub 2007 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem si to myslela, no doufám, že se zase někdy ukáže :slight_smile:
27. dub 2007 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, je tady někdo z Hradce Králové-nejlépe na zač.či v půlce těhotenství jako já? Já jsem v 13tt. Zuzka
27. dub 2007 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé,Evi, přišlas pozdě, ale neboj, já je tam zase dám a předem tě upozorním, teď jsem ale na víkend u našich, tak potom, jo? i když to už možná udělám nové, protože už bude mnohem, mnohem větší :grinning:
27. dub 2007 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
zusma: my jsme tady spíš takové veteránky, zvláště některé, co, Kájo, co Evčo :wink:?
27. dub 2007 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Zusma. :wink:
Luci, teda povím ti docela to začíná být síla. Od dvou mám bolesti tak po půl hodině, jsou mnohem silnější než předtím a když jdu na záchod, tak ten tlak na spodek je vážně dost nepříjemný. Si říkám, že si dám večer tu teplou vanu, skleničku červenýho a uvidíme. Na jednu stranu bych šla už klidně rodit a na druhou bych ještě tak třeba týden počkala, pže z toho mám vážně docela strach. :frowning2:
27. dub 2007 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko - po víkendu se budu těšit na obří pupek :wink:
27. dub 2007 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajo tak to uz mas za par - myslim si ze Pata tady bude kazdym dnem a uz se moc tesim na Vase prvni spolecne fotecky :grinning:
Lucko,cvicis i doma sama? Ja jsem pekne lina,ale je pravda jak jsem cely den venku,tak si myslim,ze mam pohybu vic nez dost :grinning:
Evi super fotecky - ja chci taky takove pekne :grinning: ,hele to je svetly stin na te treti fotce nebo nozicka miminka na brisku?Jsem asi detailista :slight_smile:
Holky moc na Vas myslim a drzim vam pesticky,vsechno bude v pohode a nakonec se jeste sejdeme s Vami - vy teda s kocarkama(Evca a Kaja) a my s briskama(ja a Lucka)
Ahoj Zusma - vitame te mezi nami,ale nejmladsi tehu navstevnice techto stranek budu asi ja a jsem ve 26.tydnu,mozna jeste Zdenicka,ale ted nevim v jakym je tydnu tehu.
27. dub 2007 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko - stín, taky jsem si toho už všimla :slight_smile: Ale je fakt, že grepík při focení pěkně vyváděl a dělal mi z bříška šišku, to tam naštstí není vidět :dizzy_face: . Ale bylo jasný, že se pěkně předvádí a vždycky se přemísťoval za světlem :sweat_smile:
Díky za držení pěstiček, taky jako Kája z toho mám strach, ale zvládly to tisíce ženských před náma... :wink: Hlavně abych měla manžela doma...
27. dub 2007 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, Kájo, Evi, vydržte, aspoň do května :slight_smile: vkládám pupík pro Evču :wink:
28. dub 2007 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lucko :wink:,
už jsem to zkoukla, jojo, uznávám, že ti vyrostl :sunglasses: . A moc ti to sluší :wink:. Jsem ale zvědavá, jakej bude tak za 2 měsíce :grinning:. Vidělas co narostlo mě :grinning:?
Já do května vydržím, ale jestli Kája :confused:
28. dub 2007 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju, máš taky moc pěkný fotky a pomalu se na ten nárůst začínám psychicky připravovat. a ani by mi nevadilo, kdyby za dva měsíce už nebyl žádnej:slight_smile:
28. dub 2007 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko - jen pěkně vydrž, aspoň do toho 38.týdne :wink: A počkej, však se s ním ještě budeš chlubit :grinning:
28. dub 2007 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Kaci, já doma jezdím na tom stepperu a na rotopedu, míč doma mám, ale nemůžu se nějak donutit na něm poskakovat, přijde mi to strašně nudný, takže jsem ráda, že to děláme v tom kurzu :slight_smile:
28. dub 2007 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, budu se snažit :slight_smile:
28. dub 2007 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Luci, nějak podezřele se to tu kolem začíná hemžit Cortinama, už jsem potkala snad všechny barevné kombinace...budeme in :slight_smile:
28. dub 2007 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, já určitě vydržím do května. :wink: Taky doma jezdím na rotopedu a na míčí jsem pořádně začala poskakovat až nedávno. Péťa si totiž vždycky sednul u počítače dal si na něj nohy, tak jsem mu řekla, že pro tenhle účel ho nemáme a vzala jsem si ho k televizi. :sunglasses: Navíc, teď jak mám ty bolesti, tak mi docela pomáhá. Určitě ho taky ještě využiješ. :wink:
28. dub 2007 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zuzi, jinak je tady ještě Zdenička a ta je cca 19.tt. :wink:
28. dub 2007 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kájo, to věřím, že to pomáhá, zatím mě zaplaťpánbůh nic nebolí, takže se na míč nedonutím, ale na ty záda to je pak určitě dobrý.
Evi, já Cortiny viděla asi dvě nebo tři, ale naši a vaši batrvu neee :grinning:
28. dub 2007 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už naši viděla :unamused: , na konci Benešovky... Vaši ještě ne, ale modrou a červenou už několikrát...
28. dub 2007 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky 18t.,ale jinak dobry pamatovak.Zas procitam vase starosti,to vstavani me taky bude vadit.Ted zatim nechodim v noci.jdu delat obidek,abych pak mohla jit ven na slunicko,kydz je tam tak krasne.
zusma:vitame te,kam chodis k dr?
28. dub 2007 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni, no vidíš jsem se celkem trefila. :sunglasses:
28. dub 2007 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek