Trutnov, Hradec Králové

Zdravím holky,najde se tady nějaká budoucí mamina z okolí Hradce Králové nebo Trutnova?! 😉
zdenicka
28. dub 2007
to teda jo,mate s mimcem pochcvalu🙂))
Myslite ze mimcu vadi hodne slunicko?
slevik
28. dub 2007
Ahoj Zdeni 😉,
myslím, že ne, vždyť je schovaný 😎 . Ale určitě není dobrý si přehnaně slunit pupek 😃
zdenicka
28. dub 2007
ja jsem dnes lezela na slunicko,ale brisko jsem mela pod tilkem,tak si myslim ze to je v poho.zitra pojedeme s manzilkem na vylet,uz se moc tesim.Tak uzivejte taky slunicka,i kydz s briskama to uz jde asi hur ,ze jo?
slevik
28. dub 2007
Zdeni - tak to jo...já včera seděla na sluníčku skoro celej den (teda s přestávkama), ale taky v tričku a bylo to v pohodě...akorát jsem občas dala ruku na bříško, ať na něj sluníčko tolik nepálí - asi nějakej reflex 😃.
Jojo, je to horší, ale jde to...my byli na výletě na velikonoce a zvládla jsem dokonce něco kolem 6km 😎 . I teď to celkem jde, dlouhý procházky v pohodě, nestěžuju si 🙂
zdenicka
28. dub 2007
to ja jsem nevydrzela dlouho lezet na jedny strane aporad jsem se prevalovala,jeste jsem si cetla.tyjo a kde jste byly?My asi pojedeme do Castolivic na zamek.Neni to daleko a nikdy jsem takm nebyla.Tak uvidime,treba jeste manzilek neco vymysli.ale do babicina udoli bych chtela az s kocarkem a mimi,pristi rok,pry se to tam da hezky projet.Ja slunicko miluji,tak si myslim ze leto zvladnu ok,ale to si mylsim ted kdyz mam nehore 3kg a ne 20kg🙂)No uvidime.
slevik
28. dub 2007
Díky za tip, už vím kam vyrazíme s kočárkem 😉. Častolovice jsou pěkný, to jeďte... My byli v Rychnově n/K a odtud jsme udělali takovej malej okruh 🙂
Já mám nahoře 15kg a je to v pohodě 😃. Teda někdy taky funím, ale jinak v poho a to chodíme na procházky nejčastěji na Novej HK :-N
zdenicka
28. dub 2007
tak na rychnov taky mrknu,par tipu jsem tu manzilkovi nasla,tak at si neco vybere.ja ted taly verim,ze to bude ok,i kdyz hlasi velky tepla.
kajuleautor
28. dub 2007
Ahoj holky, já mám nahoře taky 15kg, i když si říkám kde? =-) 😎 Procházky taky zvládám v pohodě, i když u toho pěkně funím.
slevik
28. dub 2007
No to teplo není nic extra, ale dá se to 😉. My to taky nebudeme mít jednoduchý, pro mimča hic není moc ideální :-|
kacici
30. dub 2007
Ahoj holky,jeste se drzite?Nastesti uz nejsou ta silena vedra 😉
Jdete dneska nekam na carodejnice? My s Alesem jdeme na hriste,kde dela a mame tam sraz se kamosema co maji rocniho chlapecka,tak uz se moc tesim.
Pupik me roste nejak moc rychle,jak ted zase bastim,sice dietne,ale bastim,tak to leze pekne nahoru 😃 - doufam,ze pres 20kg nepujdu 🙂 Mejte se krasne a at vse zvladnete a rodite az na 1.5. to by se me totiz taky moc libilo(datum),pa pa
kajuleautor
30. dub 2007
Ahoj Kaci, koukala jsem jak ti pěkně roste bříško. 😉
My jdeme dneska s Péťou podívat se jak budou stavět májku a potom jdeme na čarodějnice. Už se těším až si opeču nějaký ten páreček a jen doufám, že mě taky nebudou chtít upálit. 😎
slevik
30. dub 2007
Ahoj Katko 😉,
taky musím pochválit bříško, pěkně ti vyskočilo 😉 . My jedeme ke známým na jednu vesnici, na hřišti mají nějakou akci, tak zajdem. Spíme u nich, ale ráno musíme brzy domů, manža do práce a já asi ještě do pelíšku... 1.5. je krásný datum, ale manžílek maká až do 2.5., takže to přenechám jiným 😃. Krásné čarodějnice všem a neulettě!
kajuleautor
30. dub 2007
Evi, já neuletím, pode mnou by se to koště taky asi zlomilo. 😃
slevik
30. dub 2007
Jojo, to jsme na tom stejně 😃
macanet
30. dub 2007
Ahoj holky u nás je mrtvo, červencovky asi už odletěly 😃 Doufám, že se počasí nepokazí a vyrážíme večer taky na čarodky.
kajuleautor
30. dub 2007
Macanet, tak to mi květnovky už asi nikam daleko neodletíme, pže by nás ty košťata asi neunesly. 😃
macanet
30. dub 2007
No přijďte do Stárkova, tam maj takový koště, že vás unese všechny 😃 😃 No včera jsem koukala , že tam mám 31tt a nechce se mi tomu ani věřit :-o Koukám vám do alba všem i dubnovkám a říkám si tak tohle mě čeká?: 😃 😃
kajuleautor
30. dub 2007
Já taky na ten svůj 39.tt koukám tak nějak nevěřícně. Prcek si se mnou teď pěkně zahrává, jeden den mám bolesti, pak jsou pravidelný a vypadá to, že pojedeme,pak to přejde. Druhý den mě kope jakože nic a takhle dokola. Si říkám, jak to poznám navíc když mám jet do porodnice dřív.
slevik
30. dub 2007
Kájo - uvidíš, snad ti dá prcek jasnej signál 😎
Letí to šíleně, já budu od zítřka 38tt, to je šílený =-) 😃
Macanet - tak takový koště by nás možná zvládlo...no i když sednout si na něj všechny květnovky, nevim nevim 😃 A co jsi chtěla říct tím, že tě "tohle" čeká 😃 😃 😃 ?
macanet
30. dub 2007
To tě teda hezky zkouší 😉 Kam pojedeš rodit asi Trutnov ne?
zdenicka
30. dub 2007
tak jsme nakonec byly v rychnove,tam nic moc,ale peni nas poslala za Vamberk do Vrbice,je to takova vesnicka amaji tam rozhlednu.Je nova afakt krasna a nadherny rozhled.A nakonec jsme byly v Castolovicich-zamek krasny a zahrada s oborou taky.Takze se vylet vyvedl.
slevik
30. dub 2007
Ahoj Zdeni - to je fajn, že se vydařilo 🙂 Bylo krásně, i když nevím jak tam, ale tady celkem studeně foukalo :-|
macanet
30. dub 2007
No sleviku, nemůžu uvěřit tomu, že budu mít takovej pupík, aniž bych praskla 😃 Ale včera se naše princezna naučila kopat do žeber a dnes by mohla na přebor 😃 Zdenicko dekujem za tip na vílet, my s manžou máme knížku o zámkách a o častolovicích jsme jen slyšeli.Jinak se nám moc líbilo v N 😉 echanicích
slevik
30. dub 2007
Jojo, Nechanice já ráda, svatbička tam byla fajn 😎
Macanet - neboj, nepraskneš 😃. A kopání do žeber je jen začátek, však uvidíš, co to miminko v bříšku ještě ukáže :-N 😎
macanet
30. dub 2007
Tak my měli svatbu 24.6.2006 😃 Tak to se mám na co teda těšit 😉 ale jsem ráda, že tam je a je zdravá 😉
slevik
30. dub 2007
My 23.6.2006 😃 Jojo, jen se těš, je na co 😉
macanet
30. dub 2007
Jo koukla jsem ti do alba 😃 No po zhlédnutí alba Laz, kdfe má opravdu detailní fota, tak bych radši, kdyby to odrodil manža 😃
kajuleautor
30. dub 2007
Macanet, jj vypadá to na Trutnov. V Nechanicích to je krásný to máš recht. 😉 Prcek si z nás dělá pěkný prdelky to je pravda. 🙂
macanet
30. dub 2007
Tak kajul ať máš štěstí na dětský sestry 😉 o těch by se dal psát román, ale záleží na tom, koho chytneš. Jinak primář je fajn a hrozně milá je doktorka, sice nevím, jak se jmenuje, ale je mladá, taková blondýnka 😉
kajuleautor
30. dub 2007
Já jsem tam cca před třemi týdny ležela na šestinedělí. Doktoři všichni v pohodě, sestřičky taky akorát jak říkáš některý dětský sestry jsou prý pěkný můry. Snad ale bude všechno dobrý a nebudeme tam muset být moc dlouho. 🙂 Tu doktorku asi vím jakou myslíš, ale taky nevím jak se jmenuje. :-N

Začni psát odpověď...

Odešli