• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
to teda jo,mate s mimcem pochcvalu:slight_smile:))
Myslite ze mimcu vadi hodne slunicko?
28. dub 2007 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zdeni :wink:,
myslím, že ne, vždyť je schovaný :sunglasses: . Ale určitě není dobrý si přehnaně slunit pupek :grinning:
28. dub 2007 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem dnes lezela na slunicko,ale brisko jsem mela pod tilkem,tak si myslim ze to je v poho.zitra pojedeme s manzilkem na vylet,uz se moc tesim.Tak uzivejte taky slunicka,i kydz s briskama to uz jde asi hur ,ze jo?
28. dub 2007 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni - tak to jo...já včera seděla na sluníčku skoro celej den (teda s přestávkama), ale taky v tričku a bylo to v pohodě...akorát jsem občas dala ruku na bříško, ať na něj sluníčko tolik nepálí - asi nějakej reflex :grinning:.
Jojo, je to horší, ale jde to...my byli na výletě na velikonoce a zvládla jsem dokonce něco kolem 6km :sunglasses: . I teď to celkem jde, dlouhý procházky v pohodě, nestěžuju si :slight_smile:
28. dub 2007 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ja jsem nevydrzela dlouho lezet na jedny strane aporad jsem se prevalovala,jeste jsem si cetla.tyjo a kde jste byly?My asi pojedeme do Castolivic na zamek.Neni to daleko a nikdy jsem takm nebyla.Tak uvidime,treba jeste manzilek neco vymysli.ale do babicina udoli bych chtela az s kocarkem a mimi,pristi rok,pry se to tam da hezky projet.Ja slunicko miluji,tak si myslim ze leto zvladnu ok,ale to si mylsim ted kdyz mam nehore 3kg a ne 20kg:slight_smile:)No uvidime.
28. dub 2007 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za tip, už vím kam vyrazíme s kočárkem :wink:. Častolovice jsou pěkný, to jeďte... My byli v Rychnově n/K a odtud jsme udělali takovej malej okruh :slight_smile:
Já mám nahoře 15kg a je to v pohodě :grinning:. Teda někdy taky funím, ale jinak v poho a to chodíme na procházky nejčastěji na Novej HK :sweat_smile:
28. dub 2007 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak na rychnov taky mrknu,par tipu jsem tu manzilkovi nasla,tak at si neco vybere.ja ted taly verim,ze to bude ok,i kdyz hlasi velky tepla.
28. dub 2007 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, já mám nahoře taky 15kg, i když si říkám kde? :confused: :sunglasses: Procházky taky zvládám v pohodě, i když u toho pěkně funím.
28. dub 2007 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to teplo není nic extra, ale dá se to :wink:. My to taky nebudeme mít jednoduchý, pro mimča hic není moc ideální :unamused:
28. dub 2007 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jeste se drzite?Nastesti uz nejsou ta silena vedra :wink:
Jdete dneska nekam na carodejnice? My s Alesem jdeme na hriste,kde dela a mame tam sraz se kamosema co maji rocniho chlapecka,tak uz se moc tesim.
Pupik me roste nejak moc rychle,jak ted zase bastim,sice dietne,ale bastim,tak to leze pekne nahoru :grinning: - doufam,ze pres 20kg nepujdu :slight_smile: Mejte se krasne a at vse zvladnete a rodite az na 1.5. to by se me totiz taky moc libilo(datum),pa pa
30. dub 2007 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Kaci, koukala jsem jak ti pěkně roste bříško. :wink:
My jdeme dneska s Péťou podívat se jak budou stavět májku a potom jdeme na čarodějnice. Už se těším až si opeču nějaký ten páreček a jen doufám, že mě taky nebudou chtít upálit. :sunglasses:
30. dub 2007 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katko :wink:,
taky musím pochválit bříško, pěkně ti vyskočilo :wink: . My jedeme ke známým na jednu vesnici, na hřišti mají nějakou akci, tak zajdem. Spíme u nich, ale ráno musíme brzy domů, manža do práce a já asi ještě do pelíšku... 1.5. je krásný datum, ale manžílek maká až do 2.5., takže to přenechám jiným :grinning:. Krásné čarodějnice všem a neulettě!
30. dub 2007 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi, já neuletím, pode mnou by se to koště taky asi zlomilo. :grinning:
30. dub 2007 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, to jsme na tom stejně :grinning:
30. dub 2007 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky u nás je mrtvo, červencovky asi už odletěly :grinning: Doufám, že se počasí nepokazí a vyrážíme večer taky na čarodky.
30. dub 2007 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Macanet, tak to mi květnovky už asi nikam daleko neodletíme, pže by nás ty košťata asi neunesly. :grinning:
30. dub 2007 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No přijďte do Stárkova, tam maj takový koště, že vás unese všechny :grinning: :grinning: No včera jsem koukala , že tam mám 31tt a nechce se mi tomu ani věřit :astonished: Koukám vám do alba všem i dubnovkám a říkám si tak tohle mě čeká?: :grinning: :grinning:
30. dub 2007 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já taky na ten svůj 39.tt koukám tak nějak nevěřícně. Prcek si se mnou teď pěkně zahrává, jeden den mám bolesti, pak jsou pravidelný a vypadá to, že pojedeme,pak to přejde. Druhý den mě kope jakože nic a takhle dokola. Si říkám, jak to poznám navíc když mám jet do porodnice dřív.
30. dub 2007 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kájo - uvidíš, snad ti dá prcek jasnej signál :sunglasses:
Letí to šíleně, já budu od zítřka 38tt, to je šílený :confused: :grinning:
Macanet - tak takový koště by nás možná zvládlo...no i když sednout si na něj všechny květnovky, nevim nevim :grinning: A co jsi chtěla říct tím, že tě "tohle" čeká :grinning: :grinning: :grinning: ?
30. dub 2007 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
To tě teda hezky zkouší :wink: Kam pojedeš rodit asi Trutnov ne?
30. dub 2007 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme nakonec byly v rychnove,tam nic moc,ale peni nas poslala za Vamberk do Vrbice,je to takova vesnicka amaji tam rozhlednu.Je nova afakt krasna a nadherny rozhled.A nakonec jsme byly v Castolovicich-zamek krasny a zahrada s oborou taky.Takze se vylet vyvedl.
30. dub 2007 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zdeni - to je fajn, že se vydařilo :slight_smile: Bylo krásně, i když nevím jak tam, ale tady celkem studeně foukalo :unamused:
30. dub 2007 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No sleviku, nemůžu uvěřit tomu, že budu mít takovej pupík, aniž bych praskla :grinning: Ale včera se naše princezna naučila kopat do žeber a dnes by mohla na přebor :grinning: Zdenicko dekujem za tip na vílet, my s manžou máme knížku o zámkách a o častolovicích jsme jen slyšeli.Jinak se nám moc líbilo v N :wink: echanicích
30. dub 2007 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, Nechanice já ráda, svatbička tam byla fajn :sunglasses:
Macanet - neboj, nepraskneš :grinning:. A kopání do žeber je jen začátek, však uvidíš, co to miminko v bříšku ještě ukáže :sweat_smile: :sunglasses:
30. dub 2007 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my měli svatbu 24.6.2006 :grinning: Tak to se mám na co teda těšit :wink: ale jsem ráda, že tam je a je zdravá :wink:
30. dub 2007 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
My 23.6.2006 :grinning: Jojo, jen se těš, je na co :wink:
30. dub 2007 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo koukla jsem ti do alba :grinning: No po zhlédnutí alba Laz, kdfe má opravdu detailní fota, tak bych radši, kdyby to odrodil manža :grinning:
30. dub 2007 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Macanet, jj vypadá to na Trutnov. V Nechanicích to je krásný to máš recht. :wink: Prcek si z nás dělá pěkný prdelky to je pravda. :slight_smile:
30. dub 2007 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kajul ať máš štěstí na dětský sestry :wink: o těch by se dal psát román, ale záleží na tom, koho chytneš. Jinak primář je fajn a hrozně milá je doktorka, sice nevím, jak se jmenuje, ale je mladá, taková blondýnka :wink:
30. dub 2007 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem tam cca před třemi týdny ležela na šestinedělí. Doktoři všichni v pohodě, sestřičky taky akorát jak říkáš některý dětský sestry jsou prý pěkný můry. Snad ale bude všechno dobrý a nebudeme tam muset být moc dlouho. :slight_smile: Tu doktorku asi vím jakou myslíš, ale taky nevím jak se jmenuje. :sweat_smile:
30. dub 2007 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek