• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
jo nechanice jsou taky pekny,mame to skoro za barakem:slight_smile:)chteli jsme trosku dal:slight_smile:cAstolovice doporucuju,byla jsme z toho unesena.
30. dub 2007 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jojo my to máme taky kousek, tak 10km za barákem. Je tam vážně krásně. :slight_smile:
30. dub 2007 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajul, rodily tam jak sestřenka, holička, kamarádka a všechny měli jednu tu samou sestru :grinning: sice nevím, jak se taky jmenovala, ale radši prej po ní nic nechtít :wink: Uvidíš, třeba chytneš zrovna dobrej personál a budeš vzpomínat v dobrým.No tak to je dobře, že víme jakou myslíme, jméno není až tak důležitý, ale je hrozně milá a hlavně citlivá, vyšetřovala mě a ani jsem o tom nevěděla :wink:
30. dub 2007 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Macante, budu čekat radši tu protivnou a kdo ví, třeba budu příjemně překvapená. Jak jsem už ale psala, doufám, že tam nebudeme muset být moc dlouho a budeme moct jít brzo domů. :slight_smile:
30. dub 2007 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak japak se máte? Já už bych šla nejradši rodit, ale přitom na druhou stranu mi přijde, že mi někdy nedochází, že už to může vážně každou chvilku přijít. :sunglasses:
2. kvě 2007 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda holky musím říct, že mě Péťa dneska vážně dostal. Celý víkend dělá nějaký tajnosti. Dneska šel něco zařizovat a když přišel řekl, že plánuje koupit stavební pozemek ve Stěžírkách a v budoucnu jakmile trochu ještě něco naspoříme, tam chce začít stavět. Pořád o tom mluvil, ale brala jsem ho tak nějak s rezervou. Teď to ale vypadá, že to myslí vážně. :sweat_smile:
2. kvě 2007 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajul tak to buď ráda, jak říká můj manža peníze vložené do nemovitosti, jest ta nejlepší investice :grinning: A hlavně budete ve svým a bydlení podle svýho, taky mám hrůzu, jak to zvládnem, rekonstruujem barák jako kráva teď je to zbořenina, všechno je vymlácený, ale nespěcháme, protože musíme koupit i tenhle byt, co v něm jsme, máme smlouvu do června a ten je malej. Takže jdem na to zvolna a rekonstruujem pomalu, ale jistě :wink: Sice budem zadlužený na 30 let , ale v dnešní době to fakt jinak nejde.
2. kvě 2007 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No my teď bydlíme v nově postaveným domečku s našima. Je dost velký, kže to máme svůj vlastní byt, je tu i velká zahrada, kže se vyžiju. Na druhou stranu, až teda jednou my postavíme ten náš domeček, tak ta zahrádka bude jenom v moji režii. :slight_smile: Péťův taťka předělává starší dům. Vím jak to vypadá, rekonstruovat starší dům je horší než stavět nový.
2. kvě 2007 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě, všechno je vymlácený, zbyli jen obvodový zdi, tenhle týden strhal podlahy a stropy, takže fakt hezkej baráček :grinning: Ale dům dostal manža od táty, koupil ho v dražbě za pár šprdlíků a tak to neber. Jo je to fakt, kdybych se měla rozhodnout tak radši stavět novej, ale neber to zadarmo, že? :grinning: Jo na mojí zahrádce bude asi jen tráva, já jsem takovej zahradník, že by mi to všechno pošlo. Ale co určo chci do rohu zahrady, tak šeřík, ten mám moc ráda :wink:
2. kvě 2007 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to já se na zahrádce zase vyřádím. Zeleninka, bylinky, kytičky, to já miluju. :slight_smile:
2. kvě 2007 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě by to cikáni asi ukradli, tak radši nic, kdyby se něco urodilo, akorát by mě to naštvalo. Jsou to mrchy, zjistěj si, kde co kdo má a pak šlohaj. Nebudou sice bydlet vedle nás, ale jistota je jistota :wink: A že jich tu v Broumově je :angry:
2. kvě 2007 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak to my je tu nemáme vůbec. Jsem ale zvědavá, jak to bude až budeme mít psi. Naštěstí je budeme mít od štěňat, kže si je snad nějak vychováme k obrazu svýmu. :sunglasses:
2. kvě 2007 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to se dá, jen se musí hlídat, aby nepodhrabávali plot :wink:
2. kvě 2007 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem si dala maliník, dneska jsem splnila dávku a mám třetí. :slight_smile: Jsem zvědavá jestli na mě ten úplněk bude působit. Mám takový pocit, že asi ne a zítra půjdu z poradny ještě 2v1.
2. kvě 2007 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No uvidíš, roézhodně bych ti přála, aby to dopadlo, teda pokud po tom toužíš :wink: Tak ti doktor pomůže Hamiltonem ne, nebo to u vás nedělá? Mělo by to pak dopadnout.Ale koukám, že máš ještě čas, ale už to asi unavuje co, tahat pupík.
2. kvě 2007 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Maci, teď už je to dlouhý a navíc to noční vstávání na záchod. No nemluvě o tom, že se v noci tak jako tak nevyspím, pže Prckovi se žádná moje poloha na spaní nelíbí. Doktorka mi řekla, že už se možná ve čtvrtek neuvidíme, tak se ji chystám zítra pěkně překvapit. :sunglasses:
2. kvě 2007 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm tak to bude překvapená, ale ještě není den!! Já v noci taky pořád vstávám dnes dvakrát, hrozně moc toho vypiju, ale to je dobře. No já nemůžu spát na pravým boku, tam se hodně mele, takže na levým :wink:
2. kvě 2007 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To je taky pravda a navíc když je dneska ten úplněk. :slight_smile:
2. kvě 2007 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No třeba to dopadne :wink: Uvidíme, zítra juknu a když tu budeš podezřele dlou chybět, tak je to jasný :grinning:
2. kvě 2007 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Kajo supky do porodnice,ja cekam ze do 5.5. porodis Patu :grinning:
Ja jsem si dneska uzivala skoro 6 mesicniho chlapecka na vychazce a o vikendu jdeme s neteri do bazenu - to bude sranda,doufam,ze me bude poslouchat,honit ve sprse malou cacorku s mym briskem uz se vidim :grinning: - bude sranda
2. kvě 2007 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Maci, zítra určitě pokecáme. :wink:
Kaci, no tak ne že by mi to vadilo, ale myslím, že Prckovi se u mě v bříšku líbí. :slight_smile: Dneska ale hodlám jít hypnotizovat ten měsíc, tak uvidíme. :slight_smile:
2. kvě 2007 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajo moc neslibuj,ja si myslim,ze to bude kazdou chvilku :wink: a je mi jasne,ze si si uz prejes maleho drzet v naruci :slight_smile:
Ja jsem trosku prastena a nevydrzela jsem a objednala jsem se na 3D UZ na zitrek,jsem hrozne moc zvedava jak mala vypada :grinning: - uz si vymyslim blbosti,ale Ales se taky tesi a budeme mit aspon pamatku,jak vypadala v brisku.To vy se holky dockate mnohem driv :wink:
2. kvě 2007 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci, kecala bych kdybych řekla, že ne. Nejde jenom o to noční vstávání a spaní vůbec, ale prostě když to tady všude čtu a slyším jak se támhletý narodila holčička a támhletý zase chlapeček, tak začínám být dost nervózní. Už chci mít taky toho našeho drobečka v náručí a zdravýho.
Kaci, nejsi praštěná sama. Taky si připadám jako cvok. Jenže v poslední době jsem spíš dost protivná a úzkostlivá až si říkám jestli je to vůbec normální. :frowning2:
2. kvě 2007 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajo to me povidej,ja jsem tak protivna,ze me to az zarazi a hlavne na Alese :sweat_smile: . Ty noci jsou silene,ja mam problemy se spankem uz ted,takze pri predstave posledniho mesice - brrr - chodim sice curat asi jen 3x,ale v noci me vzbudi bolest v brisku(jako bych mela menstruaci) - asi jak mala kope,neni to kontrakce delohy
Ta nase nalada bude Kajo jeste mnohem horsi,ale nic si z toho nedelej,hormonalni zmeny s nami mavaji jak se jim zachce.Jinak svagrova me doporucila si poridit homeopatika na nervy,ze je to lepsi,nez byt uplne hysterka po porodu,tak uvidime
2. kvě 2007 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaci já byla na 4D v Hradci a je to paráda, máme památku a víme předběžně jak prďolka vypadá, ale teď píše u nás Krysty co tam byla taky, že jí minule říkal, že je to holka a moc se to nepovedlo a byli znovu a teď jim říkal, že je to kluk :astonished: Tak ještě počká na ten velkej ultrazvuk.Kdybych nebyla na plodovce a tohle mi řekl, tak mě snad omejou :frowning2: Měla jsem ho vyzkoušet, jestli by se trefil :wink:
2. kvě 2007 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme se dneska bavili o tom strachu z porodu a dozvěděla jsem, že ten strach prý snižuje riziku tý poporodní deprese. :confused:
2. kvě 2007 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mac ja ho zitra vyzkousim :wink: ,taky jsem byla na amniocenteze,ale v Praze,v HK nemeli zrovna volne misto a cekala bych az 3 tydny :angry: ,takze jsem jela do Gennetu.Ja uz se strasne moc tesim - jdeme do Sanusu,ale ja se rozhodla az dnes rano,manzel byl ze zacatku proti,ale nakonec pujde se mnou,pry chce taky videt jak mala vypada,ale priznam se ze ja jsem vic nedockava a zvedava :grinning:
2. kvě 2007 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Júúú kajul tak to já nebudu mít asi žádný deprese, jsem něco podobnýho jako Laz z dubnovek, nechávám si dát injekci i na vrtání :wink: Jooo tak ho vyzkoušej, to jsem zvědavá, je to takovej mladej doktor, teda co mě to dělal, má brejle a je hodně nakrátko střiženej :wink: Manža byl se mnou a byl nadšenej, hlavně ať se to povede . Já mám naši princeznu v albu ale co ta tam vyváděla, dělala na něj dlouhej nos a nakonec se chytala za nos, no dílo už v bříšku :grinning:
2. kvě 2007 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajo ja si myslim ze patris mezi holky,ktere jsou v pohode a jen tak se nedaji - fakt si myslim,ze to zvladnes levou zadni :grinning: a za tri dny tady budes vypravet jaky to bylo a co dela maly :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ta poporodni deprese je fuj - od ni ruce radsi pryc,videla jsem takhle par pacientek na psychiatrii a bylo me jich strasne moc lito,neverila jsem vlastnim ocim co dokaze udelat hormonalni zmena s lidskou psychikou :unamused:
2. kvě 2007 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mac fotecky jsou super,mala je uzasna - taky jsi byla v Sanusu? Ja jsem tam volala a ptala se na 3D UZ,takze budeme mit asi jen tento,netusila jsem ze tam delaji i 4D,ale je pravda,ze jsem volala dneska rano a sestricka me moc informaci nepodala - jen ze to stoji 950Kc a ze to dava na CD - mam si vzit to CD sebou nebo me ho daji? - jsem asi trubicka,ale radsi se ptam. Jinak jsem koukala ze mate stejneho pejska jako my - labradorku :grinning: ,co rika na brisko? U nas si Penny lehne hlavou na brisko,mala ji par krat kopne a Penny odchazi :grinning: a jeste se na me kouka vycitave,kdo ji to budi.Ted s ni chodim casto na vychazky,tak me miluje,jsem zvedava jak to budu zvladat s vetsim briskem - sbirat hovinka a hazet micek :grinning:
2. kvě 2007 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek